Skocz do zawartości


Zdjęcie

dlaczego?


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

Ankieta: dlaczego prześladujesz świadków?

dlaczego prześladujesz świadków?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2005-11-07, godz. 11:35

a ja ich ani nie nienawidzę ani nic :P to jak mam zaglosować? nikt mnie też z nikąd nie wyrzucił - mało tego - a jest to ewenementem tutaj - mam alergię na obrażanie ŚJ - to już wogóle trudno jakąkolwiek odpowiedź do mnie dopasować ;)

świadek - swoimi wypowiedziami nie dajesz "świadectwa prawdzie" - bo nie szanujesz ludzi - a zwłaszcza ŚJ to raczej nie wypada... za takie zachowanie to rozmowa pasterska by Ci się przydała nie mówiąc już o jakimś malutkim KaeSiku... przecie jak Ty tak ludków nauczasz głosząc - to chyba w owocu wpisujesz studia: "0" :P jak możesz traktować ludzi tak z góry??
destination: ..::SALSERO::..

#22 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-11-07, godz. 14:12

Zapraszam wszystkich do zadumy nad postawami wobec TS dlaczego nie darzycie sympatią ludzi ze strażnicą w ręku?

...bo mnie nachodza w niedziele i naruszają mój spokój oraz czas przeznaczony na zadume czy też rodzine.

plącza się pod nogami na dworcach,

robią sztuczny tłok na ulicach,

cały czas straszą,

przynoszą ciągle te same "flaki z olejem" w postaci Straszaków lub pseudonaukowe Obudzcie sie!

przyczyniają się pośrednio do śmierci swoich dzieci - gdy zachodzi potrzeba przetoczenia krwi w szpitalu,

tuszują pedofilie,

myślą, że mają wyłączność na szczęscie w życiu itd....
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#23 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-11-07, godz. 15:02

Machnęłem na ten temat artykulik.

http://www.abwehra.h...p?article_id=28
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#24 świadek

świadek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 27 Postów
  • Lokalizacja:mikroświatek

Napisano 2005-11-11, godz. 20:27

Ty Świadek masz jakieś dysonanse tożsamości?


Najprostrzym sposobem jest porownanie krok po kroku co wypisuje. Ja proponuje zacząć od tak "profesjonalnej" lektóry "Czy wierzyć w Trójcę"? Naprawdę tylu błędów dawno nie widziałem w tak małej broszurce, a to dopiero początek... :blink:

Bardzo proszę mam akurat takową"Czy wierzyc w Trójcę"?
PROSZĘ O PRZYKŁADY.
Nudzi mnie ta polityka szczekania bez konkretów,jak przekupy na targu,"do mnie,do mnie,ja mam taniej,po ile?
no taniej"
nie ma nic pewnego,gdyby było świat nie byłby takim

#25 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-11, godz. 20:44

To nie jest dział o dyskutowaniu o Trójcy. Proszę poszukać odpowiedni post.

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#26 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-11, godz. 22:59

Terenbit ok ale pozwolisz na krótkie streszczenie :)

Drogi "świadku" widze że wpadłęś tu na forum powalczyć a nie poszukać przyczyn tych wniosków które się tu przewalają.
Ale podsunę Ci kilka prostych bo również i je można tu znaleźć tekstów które Brooklyn podało w "Czy wierzyć w Trójcę?".

Po pierwsze na jednych z pierwszych stron podaje że wprowadzono przed Niceą - tą z IV wieku się znaczy - wiare w trojjedynego boga a kartke dalej czytamy ze to sie odbyło dopiero od tego własnie soboru.
Po drugie rowniez na początku pisze się że Cesarz wprowadził to rozumienie boga trójjedynego - patrz również "po pierwsze" - a zaraz dalej stwierdza się że on go nie rozumiał. Czy to jest logiczne?
Po trzecie przytacza Brooklyn że tzw ojcowie kościoła - cytując ich - że nie wspominali nic o trójcy... ale gdy się zajrzy do tego co pisywali znajdziemy dość sporo takich sformułowań.
Po czwarte Brooklyn powołuje się na historyków przeciw chrześcijanom - mówiąc o trójcy - którzy byli przeciw religii i również Bogu Biblii, a zgłębiając wycięte fragmenty podane przez "Czy wierzyć w Trójcę?" można znaleźć u tych historyków również obalenia wierzeń samych ŚJ.

to jest tylko kilka nielicznych poważnych wątpliwości które samo wyprodukowało sobie CK.

Czy nadal uważasz że mówię gołosłownie? Jak na razie Ty nic oprócz zajadłości nic nie pokazałeś.

rp
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#27 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2005-11-11, godz. 23:54

Mam złą wiadomość: właśnie zerknęłam do sondy i widzę, że jednak ktoś zagłosował ;/ Nie bardzo chce mi się wierzyć, by jakiś były ŚJ z naszego Forum był zainteresowany odpowiadaniem na tak zadane pytanie. Stąd wniosek, że głosującymi byli (prawdopodobnie) sami świadkowie Jehowy, którzy w ten sposób dają do zrozumienia, co o nas myślą. Dobra wiadomość jest taka, że są to tylko dwa głosy. Mogło być gorzej.
.jb

#28 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-12, godz. 00:07

hehe mogło mogło :) :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#29 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-12, godz. 00:12

Mam złą wiadomość: właśnie zerknęłam do sondy i widzę, że jednak ktoś zagłosował ;/ Nie bardzo chce mi się wierzyć, by jakiś były ŚJ z naszego Forum był zainteresowany odpowiadaniem na tak zadane pytanie. Stąd wniosek, że głosującymi byli (prawdopodobnie) sami świadkowie Jehowy, którzy w ten sposób dają do zrozumienia, co o nas myślą. Dobra wiadomość jest taka, że są to tylko dwa głosy. Mogło być gorzej.

JB, jeden głos oddał rozbawiony Voldemort, tak dla żartu. Oto jak to uzasadnił:

Hehe, zabralem glos w ankiecie  znaczy wrocilem sie myslami do czasow jak bylem SJ i mialem dokladnie taki sam wybor jak w ankiecie 


Ciekawe kto drugi? Czy goście mogą brać udział w ankietach?

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#30 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2005-11-12, godz. 00:21

No to coś już się wyjaśniło.
(Goście nie mogą głosować)
.jb

#31 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-12, godz. 00:22

Ja moge dodać że świadek uzyskał jak na razie 100% poparcia dla własnej inicjatywy :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#32 świadek

świadek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 27 Postów
  • Lokalizacja:mikroświatek

Napisano 2005-11-12, godz. 00:23

i o to chodziło
nie ma nic pewnego,gdyby było świat nie byłby takim

#33 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2005-11-12, godz. 00:29

jak kto kto drugi? Nasz kolega "świadek", który wstydzi się nazwać "świadkiem Jehowy", ale używa samego słowa "świadek". Nie wiem, czyim on jest świadkiem. Może jakiegoś fałszywego bożka? ;) Bo gdyby był świadkiem prawdziwego Boga, to pewnie by się tego nie wstydził ;)

Zauważyłem, że pytanie ankiety jest skierowane do konkretnej grupy, tzn. do osób, które "prześladują" świadków Jehowy. Trochę dziwię sie nocce i innym osobom, które pytały o brak opcji dla siebie. Ja siebie do "prześladowców" ani do "nienawidzących" nie zaliczam, więc uznałem, że ta ankieta nie jest skierowana do mnie.

A zatem, po odjęciu głosu voldemorta, prawdopodobnie jedynym "prześladowcą" świadków Jehowy, jest "świadek" (fałszywego bożka).
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#34 świadek

świadek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 27 Postów
  • Lokalizacja:mikroświatek

Napisano 2005-11-12, godz. 01:18

swój głos oddałem aby zwiększyc frekfencję,tak dla zasady
nie ma nic pewnego,gdyby było świat nie byłby takim

#35 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-12, godz. 08:11

Typowo i "demokratycznie" :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#36 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2005-11-12, godz. 09:10

no i mamy już pełną jasność: "świadek" (fałszywego bożka) przyznał się, że:
1) kiedyś był ŚJ, ale już nim nie jest
2) to on głosował w ankiecie
3) obecnie jest prześladowcą świadków prawdziwego Boga Jehowy
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#37 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-12, godz. 09:12

swój głos oddałem aby zwiększyc frekfencję,tak dla zasady

Dobre! :D :lol: :D

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#38 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-11-12, godz. 09:58

Serio?
Ale ja też zagłosowałem! A są tylko dwa głosy.......
czyli mamy dwóch prześladowców: Świadków Jehowy, którzy sami się prześladują i mnie, które sobie żartuje z faktu prześladowania ich. ;)

A przy okazji. Proponuje bojkot wszystkich "prawdziwych" Świadków Jehowy, którzy przychodzą na to forum i śmią nas pouczać. Dlaczego? Bo kłamią i niczym faryzeusze nie stosują się do nakazów swojej religi - nie ufają bowiem "niewolnikowi". A z hipokrytami nie gadam :ph34r:
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#39 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-12, godz. 10:06

Artur chyba trochę przesadzasz... Że niektórzy są fanatycznie zaślepieni nie wydaje mi się by najlepszym rozwiązaniem było ich bojkotować... :blink:
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#40 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-11-12, godz. 10:09

Jak mogą być fanatycznie zaślepieni, skoro tu przychodzą. Tu coś nie pasuje. Fanatyczny ŚJ nigdy by tu nie zajrzał!!! Więc albo kłamstwo albo prowokacja. No chyba, że nie znajomość nauk własnej religi.......
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych