Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowe światlo w sprawie emblematow


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 teo

teo

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów

Napisano 2009-04-12, godz. 15:01

jestes skonczonym idiotą

#42 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-04-12, godz. 17:31

jestes skonczonym idiotą

tylko na to cię stać?
pozdrawiam Andrzej

#43 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-04-12, godz. 18:04

jestes skonczonym idiotą

Proszę o rozwinięcie tematu, szczególnie interesuje mnie, kto jest idiotą, i kto ten konkretny przypadek zdiagnozował.


Pozdrawiam cieplutko

troszcząca się o trafność diagnozy Dosia

#44 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-04-12, godz. 18:28

Widocznie pomysł ("Otóż własnie wpadlem na pomysl razem z kumplem że wybierzemy się na "pamiatke" i zeżremy placek i wyżłopiemy wino chateau de Jehu.") autora tego tematu nadal zbiera negatywne komentarze. Myślę jednak, że warto może założyć, że po trzech latach wspomniany autor już dawno zweryfikował swoje podejście do tej sprawy.
.jb

#45 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-04-13, godz. 09:35

Widocznie pomysł ("Otóż własnie wpadlem na pomysl razem z kumplem że wybierzemy się na "pamiatke" i zeżremy placek i wyżłopiemy wino chateau de Jehu.") autora tego tematu nadal zbiera negatywne komentarze. Myślę jednak, że warto może założyć, że po trzech latach wspomniany autor już dawno zweryfikował swoje podejście do tej sprawy.

A, no to można zaryzykować stwierdzenie, że diagnoza była trafna, biorąc pod uwagę czterostopniową skalę niedorozwoju umysłowego, ustaloną przez Światową Organizację Zdrowia- idiotyzm, to głęboki niedorozwój umysłowy, stawiany w tej skali jako czwarty. ( I.I. 0–19). Przy czym najlżejszy stopień to pierwszy.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#46 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2009-04-13, godz. 10:17

Trzeci - stara skala miała tylko trzy stopnie: debil,(I.I 69-50) imbecyl(I.I 49-20) i idiota (I.I 19-0)

Nowa czwarta nie sotsuje juz obrażliwych nazw, i mówi o łagodnym, umiarkowanym, znacznym i głębokim niedorozwoju.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych