Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oczyszczanie umyslu


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#41 Kris

Kris

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 201 Postów

Napisano 2006-01-26, godz. 18:35

Ja tylko przez 9 miesiecy miałem pranie mózgu ale do dzisiaj nie wiem czy na przykład głosowac czy isć na sylwestra itd, jak sie odnieść do NT w którym sa przytaczane słowa(np przez Piotra) ze ST że ludzie beda wzywac imienia Boga. Jesli imieniem Boga jest imie Jahwe czy Jehowa to rzeczywiscie tylko SJ go wzywają (a i chyba rastafarianie) itd itp...
gdzie jest
zniszczone ziarenko piasku
którego nikt już nie pokocha
którego nikt już nie skrzywdzi
los?
zabrał mu uśmiech
otarł wszelką łzę
szukam go
w ciemnościach
na skraju czasu
tam gdzie wieczność
ma swą przepaść...

#42 bellastar

bellastar

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 180 Postów

Napisano 2006-01-26, godz. 20:22

Ja tylko przez 9 miesiecy miałem pranie mózgu ale do dzisiaj nie wiem czy na przykład głosowac czy isć na sylwestra itd, jak sie odnieść do NT w którym sa przytaczane słowa(np przez Piotra) ze ST że ludzie beda wzywac imienia Boga. Jesli imieniem Boga jest imie Jahwe czy Jehowa to rzeczywiscie tylko SJ go wzywają (a i chyba rastafarianie) itd itp...

A serce, a rozum nic Ci nie podpowiadają ?
Pracę przywrócenia twojej osoby jej samej i nie bójmy się stwierdzić...społeczeństwu, musisz chyba wykonać przede wszystkim sam. Czyż nie należy Ci się osobista satysfakcja z oczyszczonego samodzielnie umysłu? Matka Strażnica Ci w tym nie pomoże.
Naszemu kumplowi z forum napisałem niedawno coś takiego:

"...Być może będzie Ci dane, kiedyś w to uwierzyć, widząc jak radować się będzie serce moje z tego, że Ty wreszcie otrząsniesz się Panie Yogiii i staniesz pewnie na nogach z twardą świadomoscią oddzielenia ziarna od plew.
Wtedy nietrudno Ci będzie zrobić z tych plew właściwy użytek. Ja na przykład, staram się spożywać je regularnie na przczyszczenie przewodu pokarmowego, pod postacią otrąb, dostępnych w obrocie handlowym..."

Pozdrawiam, Bellastar

#43 Kris

Kris

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 201 Postów

Napisano 2006-01-31, godz. 16:39

No własnie nic mi nie podpowiadają, może tylko ze Prawda powinna wyglądać inaczej niż w wydaniu Organizacji. No ale przecież moge się mylić :D :(
gdzie jest
zniszczone ziarenko piasku
którego nikt już nie pokocha
którego nikt już nie skrzywdzi
los?
zabrał mu uśmiech
otarł wszelką łzę
szukam go
w ciemnościach
na skraju czasu
tam gdzie wieczność
ma swą przepaść...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych