Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto i gdzie konsumuje zyski Towarzystwa Strażnica?


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-16, godz. 11:58

A świstak siedzi i dalej zawija te papierki, ale całe szczęście, że Biedronka jest tak blisko. Jednak nie zostawiaj roweru pod oknem, bo ci mleko skiśnie, jak mówił Juliusz Cezar. :) :P :D .

To była parodia stylu wypowiedzi Pana HC. :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#22 White Death

White Death

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 243 Postów

Napisano 2006-02-16, godz. 13:11

No coz niedlugo zacznie ten byly strarszy lub ktos z jego przyjaciol pisac ( byc moze ) o strasznych zboru ktorzy w trakcie przewodu sadowniczego z uzyciem wielkiego nacisku psychologicznego na ofiare , wykluczyli niesprawiedliwie czlowieka z organizacji . I teraz cierpi on niezmiernie bo jego byli przyjaciele sie do niego nie odzywaja

Nastepnie tes byly "straszny" napisze lojalke do jakiegos z oficjalnych kosciolow , albo sie nowo narodzi i opisze tutaj ze ta kase to on schowal aby nie sluzyla szatanskiej organizacji bo mu luski z oczu spadly i teraz wlasnie poznaje prawde prawdziwsza od tej prawdziwej .

Prawdopodobne ze poda Nadarzyn do Sadu za nieoplacanie jego skladek do ZUS za to ze pracowal na rzecz zboru i organizacji ( gloszac , mowiac i piszac  ) czyli jako sekretarka bez wymaganego ustawa minimalnego wynagrodzenia ..  :lol:  :D  :P  :rolleyes:  :)

Oczywiscie jest to powiesc science-fiction i opisana tutaj historia nie ma zadnego odniesienia do znanej mi rzeczywistosci  :lol:

Bracie Stefanie, to twój najlepszy tekst do tej pory, ubawiłem się setnie.. jak na powieść sf jest wyjątkowo trafna :)
Przeto odrzuciwszy fałsz, mówcie prawdę każdy ze swym bliźnim. Efezjan 4:25a
To zaś powinniście czynić: Mówcie prawdę jeden drugiemu, wydawajcie sprawiedliwe wyroki w swoich bramach i zachowujcie pokój! Zach 8:16

#23 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-02-16, godz. 19:38

Bracie Stefanie, to twój najlepszy tekst do tej pory, ubawiłem się setnie.. jak na powieść sf jest wyjątkowo trafna :)

Postaram sie wiec kontynuowac w tym tonie ;)
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#24 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-16, godz. 19:46

Taka publicystyka ma swoje uroki. Ludzie mało wnikliwi się posmieja, a wnikliwi wytkna Ci 10 lub 20 manipulacji.

#25 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-16, godz. 19:50

Ostatnio pożyczyłem od kumpla stare, komunistyczne dzienniki TV z lat 80. Nie powiem, to też miało swój urok, zupełnie jak pisanina HC :D . Ale tylko ludzie świadomi potrafili odczytać je właściwie...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#26 komik

komik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 81 Postów

Napisano 2006-02-25, godz. 00:08

UWAGA!!!!!


Akcjonariusze Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania ogłosili, że zamierzają się POZBYĆ akcji Towarzystwa!

Jaką ma ono wartość? Czy ma perspektywy zwiększenia przychodów i - co ważniejsze - zysków?
Jest to ściśle powiązane z liczbą głosicieli (czyli dystrybutorów gazetek :) - czy ta liczbą będzie rosnąć?


Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar kupić kilka akcji tej FIRMY :) Może na walnym uda się jakieś zmiany przeprowadzić...

Kontynuujmy temat, trochę zmieniony (początego tego postu jest jawną prowokacją, auto nie liczy się z konsekwencjali a zbieżnośćnazw jest jak najbardziej celowa :D :D )

#27 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-02-26, godz. 14:09

Taka publicystyka ma swoje uroki. Ludzie mało wnikliwi się posmieja, a wnikliwi wytkna Ci 10 lub 20 manipulacji.

Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat., jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

Dobry tekst do zacytowania w trakcie nabozenstwa ekumenicznego :lol: :D :P
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#28 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-26, godz. 14:22

W czym problem?! Podobne treści zawarte są w encyklice "Dominus Jezus", która naucza, że Kościół Kat. ma całą prawdę, a inne religie mają częściową i przynajmniej niektóre znane katolikom środki zbawienia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych