Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cell-saver


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-11, godz. 11:48

Więc Maryhna i mój bracie jaraczu przyjmuję wasze doświadczenie jako autorytet. :) Cóż, zapewne jak nas jakaś katastrofa (np. Harmagedon) nie pochłonie to będziemy się i za pare lat tu "widywać". Więc sobie jeszcze nie jeden raz o tym podyskutujemy. :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#22 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-11, godz. 11:51

ano pochłonieofiary Bracie Palaczu, no chyba, ze w mediach zrobiłoby sie o tym dosyc głosno... można spróbować zadziałać w tym kierunku...co wy na to? taka "Uwaga" czy "superwizjer" może by sie takimi aferami zajeły tylko trzeba by było znaleźć że tak powiem "rodziny" ofiar albo przypadki konkretne w szpitalach...lekarze pewnie chętnie by sie wypowiedzieli o jedynej kategorii w której szlag trafia przysięge Hipokratesa i medyczna pomoc ludziom kończy sie na wersetach biblijnych i "braku zgody pacjenta na transfuzję z racji przekonań religijnych" <_<

ps: jesli trzeba by było kontaktowac się z telewizją to ja chętnie :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#23 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-11, godz. 12:28

Mary, ten temat był już w mediach i w "Expressie reporterów", i w TVNie i bodaj w polsacie... I co? I nic. Przyznam, że jestem trochę zniechęcony... Owszem, to wdzięczny temat dla dziennikarzy, ale czy komkolwiek wystarczy samozaparcia i uporu, żeby dopiąć sprawę do końca i udowodnić, że SJ igrają sobie z życiem jak z zabawką? Nie tylko swoich własnych, ale i dzieci, które nie mają prawa wyboru... My to wszystko wiem, ale czy tak naprawdę są jeszcze inni ludzie, których to obchodzi?
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#24 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-08-11, godz. 14:07

Bez złudzeń. Nikogo poza nami to nie interesuje.

Ale mam z punktu widzenia pomyslną wiadomość. Nie ulega dzisiaj wiadomość, ze dzień zakończenia kwesti krwi bedzie poczatkiem końca działaności Strażnicy. Amerykańscy prawnicy rozniosą ich w perzynę w ciagu roku, zwłaszcza, że ci co wygrają pozwy jako pierwsi odstaną największe pieniązki...
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#25 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-11, godz. 14:58

"Amerykańscy prwnicy rozniosą ich w perzynę w ciagu roku, zwłaszcza, że ci co wygrają pozwy jako pierwski odstaną największe pieniązki..."

I to może być jedna z przyczyn, dla których ten beznadziejny proceder będzie jeszcze nadal kontynuowany :(
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych