Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armagedon zaczął się w roku 1997


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#1 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-20, godz. 13:41

Po gruntownym przeanalizowaniu statusu i dokumentów znajdujących się w MSWIA doszedłem do pewnych bardzo ciekawych wniosków. W ciągu tego tygodnia zostaną one przedstawione odpowiednim powołanym do tego władzą.

Jeżeli moje przypuszczenia są trafne (zdania prawników są podzielone i wynikają z faktu iż podobnego przypadku nie było do tej pory), kierownictwu związku wyznaniowego SJ w POlsce zostaną postawione poważne zarzuty o charakterze kryminalnym.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#2 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-03-20, godz. 13:47

a co Artur nasłałeś CBŚ?
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#3 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-03-20, godz. 13:47

Sam jestem niesamowicie ciekawy, jakiego rozstrzygnięcia dokonają kompetentne władze.

Wyobrażacie sobie pozew sądowy o brak Armagedonu w 1997? :P
To będzie niezła heca :)
Całą sprawę należy traktować jako pomarańczowy hepening

#4 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-20, godz. 13:50

A o co dokładnie chodzi?

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#5 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-03-20, godz. 13:52

I jakie sa motywy twoich dzialan Arturze? Co konkretnie chcesz osiagnac i w imie jakiej idei?

#6 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-03-20, godz. 13:56

W każdym razie, jakby się okazało, że żyjemy 9 lat po Armagedonie i nic o tym nie wiemy, to byłaby niezła heca :)

#7 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-20, godz. 13:59

Hmmm, gdyby głębiej się nad tym zastanowić to pewnie były znaki wskazujące na Armagedon akurat w 1997 r. Właśnie sobie przypomniałem, że w tym roku zwinęli mi rower spod monopolowego B) . Macie jakieś podobne przykłady? Zbierzmy je do kupy :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#8 wroclawski

wroclawski

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 41 Postów

Napisano 2006-03-20, godz. 14:23

Dostalem sie wtedy w koncu na studia wyzsze. TOŻ to KONIEC SWIATA !

#9 mexon

mexon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 15 Postów

Napisano 2006-03-20, godz. 14:34

powazne slowa arturze.Jestem bardzo ciekawy tego co napiszesz.Czekam z niecierpliwoscia. :)

#10 ktoś

ktoś

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 74 Postów
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Napisano 2006-03-20, godz. 14:44

a ja w roku 1997 miałam "symbol" (ceremoni tej nie nazywam chrztem) na letnim kongresie i jak pamiętam na tamtejszym kongresie otrzymywaliśmy całą biblię w przekładzie NŚ, więc śmiem twierdzić, że faktycznie był to "szczególny" rok :P

#11 aurora

aurora

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 116 Postów
  • Lokalizacja:poznan - czerwonak

Napisano 2006-03-20, godz. 15:19

niepokoje sie o stan psychiczny artura...

#12 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-20, godz. 19:11

Powiedzcie, powiedzcie!

Czy chodzi o ukrywanie przed opinią publiczną bulwersującego faktu nastania Armagedonu, czy też złożenie pozwu przeciw Organizacji jest tymże Armagedonem? Powiedzcie, bo sczeznę z ciekawości. Obiecuję, że nie zdradzę tego żadnemu Świadkowi. A prawdziwi Świadkowie przecież nie zaglądają na tą stronę?

#13 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-03-20, godz. 19:29

dziewiąty rok żyjesz na rajskiej ziemi haelku, i nie zauważyłęś tego? :P

#14 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-20, godz. 20:10

Spokojnie. Może być i tak ,że się mylę albo organy państwowe uznają iż według ich interepretacji to tylko zwykła ludzka pomyłka i im nic do tego.

Najbardziej boje się, niekompetencji gdyż jeden nierozważny krok może położyć całą sprawę i niewiele uda się osiągnąć.

Szczegóły zostaną utajnione gdyż Nadarzyn przeglada to forum.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#15 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-03-20, godz. 20:12

Pan Artur chce na podstawie jakiejś teorii spiskowej wyciągnąć "luki" w statucie WTS żeby powsadzać do więzienia Zarząd, a przy okazji wszystkich, którzy skorzystali ze zwolnienie z wojska dzieki WTS.
Jeżeli sprawa faktycznie nabierze takiego kolorytu i ktokolwiek z moich przyjaciół lub znajomych zostanie dotknięty konsekwencjami takich OpusDei-sowskich działań, to uroczyście oświadczam, że nie chce mieć z panem Arturem nic wspólnego, ani nie uzyska on ode mnie absolutnie żadnych informacji o ŚJ [o co poprosze też wszystkich innych, zajmujących się ŚJ]. Polemika to jedno, a krzywdzenie bliźnich to co innego.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#16 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-20, godz. 20:13

A i oczywiście tytuł to żartcik! Chodzi o datę rozpoczęcia działań, które mogą być w świetle prawa polskiego uznane za przestępstwo. Na pewno są niezgodne z prawem.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#17 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-20, godz. 20:23

NIkt nie trafi do więzienia z osób które otrzymały zwolnienie od wojska.
Osoby te nie ponoszą odpowiedzialności za to co wypisuje Nadarzyn w oficjalnych dokumentach gdyż wina leży wyłącznie po stronie kierownictwa związku wyznaniowego!

Poza tym wątek poborowy jest tutaj najmniej znaczący. Ty LIB dobrze wiesz o co toczy się gra i dziwię się co robisz. I zejdz z tonu bo nikt cię nie będzie prosił o nic, znasz szczegóły sprawy a się wygłupiasz; pomyś zanim coś napiszesz, bo mnie mdli od Twoich głupot.

Jak się upiłeś i masz fazę to idz spać!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#18 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-03-20, godz. 20:40

NIkt nie trafi do więzienia z osób które otrzymały zwolnienie od wojska.
Osoby te ponoszą odpowiedzialności za to co wypisuje Nadarzyn w oficjalnych dokumentach gdyż wina leży wyłącznie po stronie kierownictwa związku wyznaniowego!

Poza tym wątek poborowy jest tutaj najmniej znaczący. Ty LIB dobrze wiesz o co toczy się gra i dziwię się co robisz. I zejdz z tonu bo nikt cię nie będzie prosił o nic, znasz szczegóły sprawy a się wygłupiasz; pomyś zanim coś napiszesz, bo mnie mdli od Twoich głupot.

Jak się upiłeś i masz fazę to idz spać!

No prosze... same inwektywy... cóż za chrześcijańskie podejście...

A przechodząc do rzeczy: O co toczy się gra? O Twoje chore ambicje dokopania WTS?
A niby dlaczego tak Cie boli to, co się dzieje za murami Strażnicy? Ziejesz do nich chorą, zjadliwą nienawiścią. Zastanawiam się do czego się jeszcze posuniesz, żeby dokuczyć bliźniemu [w tym wypadku ŚJ].
Być może, nie wszystko jest idealnie zgodne z prawem, ale czy w KK też wszystko jest OK? Jak to mówił Jezus? Najpierw wyjmij belkę ze swojego oka, a potem bierz się za wyjmowanie słomki z oka brata swego...
Ja wiem [mało tego - jestem pewny], że takim nagłaśnianiem nie osiągniesz niczego pozytywnego dla ŚJ, a nawet oberwie się byłym ŚJ, ale co tam... gdzie drwa rąbia tam i wióry lecą.
A jeśli juz mowa o ludziach z kierownictwa Nadarzyna, to tam też mam kilku znajomych i jakoś nie uśmiecha mi się widzieć ich w więzieniu.
W każdym razie nie popieram Twoich pomysłów Arturze i będę zawsze przeciwny takim zagrywkom, bez względu o kogo by chodziło. To po prostu nie po Bożemu.

....

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#19 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-03-20, godz. 20:58

Pan Artur chce na podstawie jakiejś teorii spiskowej wyciągnąć "luki" w statucie WTS żeby powsadzać do więzienia Zarząd, a przy okazji wszystkich, którzy skorzystali ze zwolnienie z wojska dzieki WTS.
Jeżeli sprawa faktycznie nabierze takiego kolorytu i ktokolwiek z moich przyjaciół lub znajomych zostanie dotknięty konsekwencjami takich OpusDei-sowskich działań, to uroczyście oświadczam, że nie chce mieć z panem Arturem nic wspólnego, ani nie uzyska on ode mnie absolutnie żadnych informacji o ŚJ [o co poprosze też wszystkich innych, zajmujących się ŚJ]. Polemika to jedno, a krzywdzenie bliźnich to co innego.

Pzdr.

Oj Panie Liberal. Każdy sądzi według siebie. Głęboko wierzę w to, że Artur wykonuje pewną pracę, która ma obnażyć prawdziwe oblicze przenajświętszej, a robi to w jak najlepiej pojętym interesie prawa i moralności. Dla mnie już od bardzo dawna WTS jest organizacją przestępczą, dla Ciebie chyba też. Co się tak bardzo martwisz. Z tego co na razie wiadomo, że sprawa może wylądować w prokuraturze jest pod dużym znakiem zapytania. Czy ewentualne zaznaczam, ustalenia organów do tego powołanych, które natrafiłyby na twoich przyjaciół lub znajomych chcesz nazywać konsekwencjami "takich OpusDei-sowskich działań" ?. Co Cię tak bardzo niepokoi?
Przecież to Ty i nie tylko, przekonywałeś niejednokrotnie na tym forum jakich to asów adwokatury ma na swoich usługach przewielebna. Wszystko na pewno jest w dobrych rękach, że nie wspomnę o niewątpliwym zaangażowaniu w tą sprawę obu końców słynnej rury ssąco - tłoczącej.
Śpij spokojnie.
PRAWDA BRONI SIĘ SAMA

#20 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-03-21, godz. 06:10

Hmmm, gdyby głębiej się nad tym zastanowić to pewnie były znaki wskazujące na Armagedon akurat w 1997 r. Właśnie sobie przypomniałem, że w tym roku zwinęli mi rower spod monopolowego B) . Macie jakieś podobne przykłady? Zbierzmy je do kupy :rolleyes:

Powódź w zachodniej części kraju, no i w imię "kongresu letniego" zawaliłam rok :)

Polemika to jedno, a krzywdzenie bliźnich to co innego.

Pzdr.


I kto to mówi :P :P :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych