Skocz do zawartości


Zdjęcie

zmiana płci - stanowisko ŚJ


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 Ida

Ida

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 715 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-10-01, godz. 05:20

moze ktos potwierdzi bo ja znam te historie z 3-ciej reki.


Wiem na 100% ze to bylo w Szczecinie.... ale nie jestem w stanie juz tego potwierdzic , a moze ktos zna te historie i cos wiecej wie...


Easy, my tu nie plotkujemy. Nie przenoś złych obyczajów ze zboru. Jak na prawdziwych oodstępców przystało mówimy samą prawdę! ;)
"Ten, kto wyrusza na poszukiwanie Boga ... może przebiec wiele ścieżek. Zgłębić wiele religii, wstąpić do wielu sekt, ale w ten sposób nie spotka Boga. Ponieważ Bóg jest tutaj, teraz, obok nas." P.Coelho

#42 easypadcx

easypadcx

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-10-02, godz. 17:37

Easy, my tu nie plotkujemy. Nie przenoś złych obyczajów ze zboru. Jak na prawdziwych oodstępców przystało mówimy samą prawdę! ;)


hihihi ze nie pekne ze smiechu!!! :)
a tak powaznie to mnie sie tylko ta historia przypomniala po przejzeniu tematu. A ze nie moglem napisac ze znam osobiscie lub "w moim zborze byl taki jeden..." ale wiem ze historia jest prawdziwa i na dodatek w porownaniu z innymi przedstawionymi tu nie tylko ukazuje niejednolite nastawienie WTS do tematu to na dodatek ukazuje stosunek kochanych braci....

#43 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2009-10-21, godz. 10:11

w Krakowie był też taki przypadek, była kobieta, jest teraz facet, póki co głosiciel, stan wolny
destination: ..::SALSERO::..

#44 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-11-21, godz. 21:36

„Transseksualista przed zmianą płci” tak oto opisywał na blogu swoją należącą do ŚJ rodzinę:


Miał*m sześć lat, kiedy po raz pierwszy kazałem tacie mówić o sobie "hej, chłopcze". Tata nie rozumiał. Powiedział, że Pan Bóg mnie przeklnie. Opowiadam, że moi rodzice to katolicka konserwa, ale nie mam odwagi powiedzieć, że to nie katolicy, tylko Świadkowie Jehowy. Są jak Mormoni. Anioł Moroni przyszedł do nich i oznajmił, że Królestwo Niebieskie już niedługo zapanuje na ziemi.


Moja rodzina jest głupia. Moja rodzina nie ma w przeciwieństwie do mnie IQ. Ta, albo ma zerowe IQ. Psycholożka wykonała testy i proszę, ja mam 156 IQ, biedna panienka ze zboru Świadków Jehowy. Broń Boże się dziecko nie ucz, nie studiuj, kobieciątka powiny gotować i prać szmaty swoim chłopcom.
Teraz tata, mama i babcia mówią, że diabeł za tym stoi - dał mi rozum, żeby oddalić od Boskiego Planu. Schizofrenia? Taaa...

źródło
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych