Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!


  • Please log in to reply
583 replies to this topic

Ankieta: Przekaz podprogowy w publikacjach TS

Czy wg Ciebie TS posługuje się w swoich publikacjach przekazem podprogowym i proceder ten odbywa się na podstawie odgórnych wytycznych?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#261 marta

marta

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 174 Postów

Napisano 2007-02-16, godz. 19:38

to proste:

WTS to sztanska organizacja i tyle!!! nieświadomie popiera szatana!!

kto jest władca swiata według siwadków? SZATAN dlatego chodza od domu do domu ito rozgłasazja .. swiadomie, nieswiadomie ale to robia.. a sztanisko zaciera rece... :ph34r:

#262 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2007-02-16, godz. 20:54

Ciekawa jest też prawa dłoń zaciśnięta wpięść z jednym palcem zgiętym w iczbę 7. Ciekawe czy zamierzał anioł pomóc z piąchy głosicielowi aby poszedł tam gdzie wskazuje.


A dla mnie ciekawy jest tekst pod rysunkiem. Stare światło o owcach i kozłach. :rolleyes:

Użytkownik hi fi edytował ten post 2007-02-16, godz. 20:55


#263 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-02-16, godz. 21:21

A dla mnie ciekawy jest tekst pod rysunkiem. Stare światło o owcach i kozłach. :rolleyes:





Tekst jest wspaniały. I pomysleć, że tego cholernego Armagedonu nie było, gdy głosiłem takie piękne prawdy biblijne durnym babilończykom (kozłom), co w to za cholerę uwierzyć nie chcieli, a teraz musze się martwic o stan włosów na mej czaszce:((( Cóż, te piękne prawdy biblijne czas trafił i me włosy też podobny los czeka. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie;))



PS

Wersja dla ŚJ: Ta Strażnica jest na 100% marną podróbką SBków. ŚJ nigdy nie głosili takich rzeczy ani nie umieszczali takich rysunków!

#264 mirek

mirek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3184 Postów

Napisano 2007-02-20, godz. 17:57

LITERA ''S''



Gdy opisywałem tzw. ,,przekaz podprogowy'', jako jeden z przykładów podałem literę S (np. na ręce Dawida - nieziemski bieg żyły, godny jakiegoś Aliena wprost z ,,Archiwum X''.

Zobacz artykuł Pkt 3. Litera S.



Przeglądając starsze Strażnice (jeśli sie powtarzam, to przepraszam), znalazłem dośc osobliwego anioła pomagającego Świadkowi Jehowy. Anioł bojowy, widać, że chodził systematycznie na siłownie. Jednak ciekawe, że Jehowa dał mu strój, którego jedynym elementem jest ... litera S (w dolnej częsci ciała przy nodze). Wyraźna i dokładna.



Czyżby a..a...a....nioł z ''SS Commmmander''? - jak rzekłbym to jąkając, gdybym się jąkał:)



Dołączona grafika



(Skan: Strażnica nr 5 z 1980r, s. 8)


A co oznacza ta liczba 53 na śmietniku? Czy też posiada jakieś znaczenie?
On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!" (Łk 21:8, BW)

#265 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-20, godz. 18:09

A co oznacza ta liczba 53 na śmietniku? Czy też posiada jakieś znaczenie?


Nie 53 tylko A53 lub 453. Możliwe wytłumaczenie: nr kubła.
Czesiek

#266 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-02-21, godz. 13:33

Nie 53 tylko A53 lub 453. Możliwe wytłumaczenie: nr kubła.

453 - ilość egzemplarzy Strażnicy, które wylądowały w tymże kuble?

#267 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-02-21, godz. 15:46

A co oznacza ta liczba 53 na śmietniku? Czy też posiada jakieś znaczenie?


Teoretycznie 153, choć ta pierwsza cyfra to nałożona 1-ka na 4-kę. (symbol 14)
Na drugim śmietniku z dużą dozą wyobraźni liczba 2 (biały odcień) - podkreśla ją dodatkowo ilość kubełków (2)
Znaczenia też by się wtenczas znalazły.
Pozdrawiam

"Jezus ukazuje się uczniom nad Morzem Tyberiadzkim"


Jana 21:1-14 Bw „Potem ukazał się znowu Jezus uczniom nad Morzem Tyberiadzkim, a ukazał się tak:(2) Byli razem: Szymon Piotr i Tomasz zwany Bliźniakiem, i Natanael z Kany Galilejskiej, i synowie Zebedeusza, i dwaj inni z uczniów jego.(3) Powiedział do nich Szymon Piotr: Idę łowić ryby. Rzekli mu: Pójdziemy i my z tobą. Wyszli więc i wsiedli do łodzi, ale tej nocy nic nie złowili.(4) A kiedy już było rano, stanął Jezus na brzegu; ale uczniowie nie wiedzieli, że to był Jezus.(5) Rzekł im więc Jezus: Dzieci! Macie co do jedzenia? Odpowiedzieli mu: Nie.(6) A On im rzekł: Zapuśćcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. Zapuścili więc i nie mogli jej już wyciągnąć z powodu mnóstwa ryb.(7) Wtedy ów uczeń, którego miłował Jezus, rzekł Piotrowi: Pan jest. Szymon Piotr więc, usłyszawszy, że Pan jest, przepasał się szatą, był bowiem nagi, i rzucił się w morze;(8) drudzy zaś uczniowie przybyli w łodzi, bo byli niedaleko od lądu, mniej więcej na dwieście łokci, ciągnąc sieć z rybami.(9) A gdy wyszli na ląd, ujrzeli rozniecone ognisko i rybę położoną na nim, i chleb.(10) Rzekł im Jezus: Przynieście kilka ryb, które teraz złowiliście.(11) Poszedł Szymon Piotr i wyciągnął sieć na ląd, pełną wielkich ryb, których było sto pięćdziesiąt trzy (153); a chociaż ich tyle było, nie podarła się sieć.(12) Rzekł im Jezus: Pójdźcie i spożywajcie. A żaden z uczniów nie śmiał go pytać: Kto Ty jesteś? Bo wiedzieli, że to Pan.(13) A Jezus zbliżył się, wziął chleb i dał im, podobnie i rybę.(14) Trzeci to już raz ukazał się Jezus uczniom swoim po wzbudzeniu z martwych.”

Proste przykładziki natury liczby 153:
153 = 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+13+14+15+16+17
153 = 1^3+3^3+5^3 = 1+27+125
153 = 1!+2!+3!+4!+5! = 1+2+6+24+120
153 = (3x3) x (10+7)


Ewentualność co do liczby 2:
Obj. 11:1-14 "Dwaj świadkowie" - wrzuceni przez towarzycho do kubła (~odrzuceni)
Zach. 4:1-14 "Dwaj pomazańcy" - to samo
(tutaj mamy znowu tylko 1-ki, 4-ki no i 14-kę)

(Wszystko oczywiście bez gwarancji)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-02-21, godz. 16:20


#268 mirek

mirek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3184 Postów

Napisano 2007-02-23, godz. 18:47

Teoretycznie 153, choć ta pierwsza cyfra to nałożona 1-ka na 4-kę. (symbol 14)
Na drugim śmietniku z dużą dozą wyobraźni liczba 2 (biały odcień) - podkreśla ją dodatkowo ilość kubełków (2)
Znaczenia też by się wtenczas znalazły.
Pozdrawiam

Czy w tej Strażnicy jest jakaś sugestia co do tej liczby albo ewentualnie odnośnik do wersetów, które zacytowałeś?
On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!" (Łk 21:8, BW)

#269 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-02-23, godz. 19:31

Czy w tej Strażnicy jest jakaś sugestia co do tej liczby albo ewentualnie odnośnik do wersetów, które zacytowałeś?


Witaj Mirku.
Nie posiadam tego wydania Strażnicy, więc na ten temat nic nie mogę powiedzieć.
A tak na marginesie, to po prostu zwyczajnie i delikatnie skomentowałem obrazeczek.
Na obrazkach i nie tylko jest zawsze wiele ciekawych, graficzno-symbolicznych elementów.
Tutaj na tym w/w rysunku przykładowe dalsze zagadnienia:
"skrzywiony budynek, drzwi, ukryte inne wejście za śmietnikami" itd.
Można jeszcze więcej zinterpretować, ale na chwilę obecną nie widzę takiej potrzeby.
Pozdrawiam

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-02-23, godz. 19:44


#270 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-02-25, godz. 12:45

Twarze, widzę twarze!

Twarze, widzę twarze!
Elizabeth Svoboda, The New York Times

Dlaczego widzimy twarze, gdziekolwiek spojrzymy: na Księżycu, w chmurach, w plamach z atramentu czy na toście? Biolodzy, neurolodzy i informatycy dowodzą, że jest to związane z tym, jak mózg rozpoznaje i przetwarza dane związane z rysami twarzy.

Ponad dziesięć lat temu do Diany Duyser z Hollywood na Florydzie dotarło przesłanie duchowe, przekazane za pośrednictwem nietypowego medium - przygotowanego przez nią tosta z serem. Patrząc na brązowe przypieczone ślady na powierzchni chleba, kobieta dostrzegła znajomą twarz.

"Zobaczyłam twarz Matki Boskiej, która na mnie patrzyła" - powiedziała dziennikarzom Diana w 2004 roku. "Byłam w szoku".

Duyser przechowywała zasuszoną relikwię przez 10 lat, a następnie wystawiła ją na sprzedaż na eBayu. Aukcja wywołała takie zainteresowanie, że tosta w końcu sprzedano za 28 tys. dolarów, co dowodzi, że nie tylko Diana widziała twarz tam, gdzie, zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, nie powinno jej być.

O podobnym przypadku głośno było w 2006 roku, gdy Mars Express, sztuczny satelita Europejskiej Agencji Kosmicznej, zrobił w regionie Cydonia na Marsie najwyższej jak do tej pory jakości trójwymiarowe zdjęcia czegoś, co wyglądało jak twarz. Zdjęcia te ponownie roznieciły teorie spiskowe, zgodnie z którymi władze na Ziemi starają się ukryć istnienie inteligentnych form życia na Marsie.

Część mózgu wyspecjalizowana w rozpoznawaniu twarzy

Dlaczego widzimy twarze, gdziekolwiek spojrzymy: na Księżycu, w plamach z atramentu z testu Rorschacha, we wzorach na powierzchni wyciekłej ropy? Dlaczego niektóre chipsy Lay's do złudzenia przypominają Fidela Castro i dlaczego bułkę z cynamonem, niezwykle podobną do Matki Teresy, przechowywano latami pod szkłem w kawiarni w Nashville, gdzie nazywano ją "Nun Bun" ("bułka-zakonnica")?

Ciekawych odpowiedzi udzielają biolodzy i informatycy, którzy rzucają nowe światło na to, jak mózg rozpoznaje i przetwarza dane związane z rysami twarzy.

Doris Tsao, neurolog z Uniwersytetu w Bremie w Niemczech, na długo zanim usłyszała o toście z serem Diany Duyser, podejrzewała, że ludzie mogą przetwarzać dane związane z rysami twarzy inaczej niż szczegóły innych przedmiotów. Przypuszczała, że pewna część mózgu daje pierwszeństwo twarzom, podobnie jak linie lotnicze zapewniają pasażerom podróżującym pierwszą klasą szybsze wejście na pokład.

- Zdarzają się pacjenci po udarach, którzy doskonale rozpoznają wszystko oprócz twarzy - mówi dr Tsao. - Dlatego zaczęliśmy się zastanawiać, czy rzeczywiście może istnieć część mózgu wyspecjalizowana w rozpoznawaniu twarzy.

Dr Tsao wykorzystała obrazy z rezonansu magnetycznego zapisujące części mózgu aktywowane, gdy makakom przedstawiono bodźce w postaci owoców, przedmiotów, rozsypanych wzorów i twarzy. Niemal od razu okazało się, że grupy komórek w trzech częściach płata skroniowego mózgu wydają się silnie powiązane z twarzami.

- Już pierwszego dnia, gdy wprowadziliśmy elektrody, wyniki były zaskakujące - mówi dr Tsao. - Jedna po drugiej komórki reagowały na twarze, a na inne przedmioty zupełnie nie. Wyniki badań opublikowano w październiku w czasopiśmie "Science".

Badania dr Tsao przyniosły także zaskakujące dodatkowe odkrycia: części mózgu, które uznano za powiązane z rysami twarzy, czasem reagowały na przedmioty, które tylko w nieznacznym stopniu przypominały twarz.

- Przedmioty nie będące twarzami mogą posiadać pewne cechy, które słabo pobudzają komórki odpowiedzialne za rozpoznanie twarzy. Jeśli przekroczy się pewien próg, małpy mogą pomyśleć, że widzą twarz. Podobnie przedmioty takie jak bułki z cynamonem, nieregularne skały czy chmury mogą wywołać w mózgu reakcję taką, jaką w przypadku dostrzeżenia twarzy, jeśli są do twarzy wystarczająco podobne - mówi dr Tsao.

Prototyp twarzy

Pawan Sinha, kognitywista z Massachusetts Institute of Technology, poświęcił wiele lat badaniom nad cechami, które sprawiają, że widzimy twarze. Oprogramowanie zabezpieczające, tworzone w celu rozpoznawania potencjalnych terrorystów lub intruzów, musi w wiarygodny sposób rozpoznawać twarze. Ucząc oprogramowanie rozpoznawania twarzy, dr Sinha i jego współpracownicy doszli do niespodziewanych wniosków w kwestii tego, dlaczego czasem widzimy bułkę z cynamonem tylko jako bułkę, a innym razem jako ziemskie wcielenie uznanej za błogosławioną zakonnicy.

W celu stworzenia oprogramowania wykrywającego, zdolnego zauważyć każdą ludzką twarz nawet w niedoskonałych warunkach, dr Sinha zaczął od wprowadzenia do komputera danych setek twarzy tak różnych jak twarze z reklam firmy Benetton.

Komputer zbierając informacje był w stanie odkryć relacje charakterystyczne niemal dla wszystkich twarzy, a tylko niewielu obiektów nie będących twarzami. - Relacje te okazują się bardzo proste, jak na przykład to, że oczy są zawsze ciemniejsze niż czoło, a usta ciemniejsze niż policzki - mówi dr Sinha. - Jeśli połączymy około 12 takich relacji, uzyskujemy wzorzec stosowany do rozpoznawania twarzy.

Większość ludzi jako wzorzec twarzy postrzega uśmiechniętą buzię z komiksu z wyraźnymi oczami, nosem i ustami, ale komputer dr Sinhy może rozpoznać twarze nawet na obrazach o niskiej rozdzielczości.

Przy przedstawieniu twarzy ludzkich na zatartych obrazach, zawierających tylko 12-14 pikseli cennych informacji, komputer radził sobie równie dobrze jak przy wyraźnym obrazie, rozpoznając poprawnie 75 proc.wizerunku. To dowodzi, że komputer, podobnie jak człowiek, przetwarza twarze całościowo, jak spójne krajobrazy, a nie cecha po cesze.

- Obrazy te są tylko "ciemnymi plamami na wielkiej plamie" - mówi dr Sinha. - Dlatego na pewno nie ma wystarczającej ilości informacji diagnostycznych w pojedynczych cechach. Jednak coś w ogólnej strukturze obrazu i kształcie nadal pozwala rozpoznać twarz.

Czasem komputer reaguje błędnie. - To dobrze ilustruje to, co może dziać się w ludzkim mózgu - mówi dr Sinha. - Mózg, podobnie jak komputer, stara się określić, jakie cechy sa powtarzalne we wszystkich twarzach i tworzy pewien prototyp. Jednak prototyp ten nie jest idealny. Czasem prawdziwe twarze nie posiadają cech, które im się przypisuje, a czasem obiekty nie będące twarzami spełniają te warunki.

Innymi słowy, jeśli wzór ciemnych i jasnych łat na krowim grzbiecie przypadkowo odpowiada naszemu wyobrażeniu tego, jak powinna wyglądać twarz, możemy zinterpretować ten zbieg okoliczności jako nawiedzenie przez Jezusa Chrystusa lub Marilyn Monroe.

Wrażliwość na twarze

Ludzka skłonność do widzenia twarzy w innych przedmiotach wynika ze struktury mózgu. Według Takeo Watanabe, neurologa z Uniwersytetu w Bostonie, liczne twarze, które widzimy codziennie, mogą również po części odpowiadać za zjawisko "bułki-zakonnicy". Badania Watanabe nad procesem uczenia się wykazały, że po zmasowanym kontakcie z bodźcem mózg nadal widzi bodziec, nawet gdy jest on już nieobecny.

W celu zilustrowania tego zjawiska dr Watanabe poprosił uczestników badania, by usiedli przed ekranem komputera, na którym widać było niewyraźne ruchome kropki. Z początku uczestnicy nie mogli zorientować się, w jakim kierunku kropki się przesuwały. Następnie przeszli kolejny etap badania, w którym mieli rozpoznać litery nakładane na kropki, gdy te poruszały się po ekranie.

Gdy uczestnicy zobaczyli następnie pusty ekran i poproszono ich o opisanie co widzą, wynik był zaskakujący - nie tylko mówili, że nadal widzą kropki, ale byli skłonni twierdzić, że kropki poruszają się w kierunku, w którym przesuwały się podczas poprzedniej części badania.

Zdaniem dr Watanabe dowodzi to, że podprogowe poznanie czegoś "zbyt dokładnie" zakłóca nasze postrzeganie rzeczywistości. - W wyniku powtarzającej się ekspozycji uczestnicy rozwinęli większą wrażliwość na kropki. Ich wrażliwość stała się tak duża, że widzieli je nawet wtedy, gdy na ekranie już nic nie było - mówi dr Watanabe.

Jako że twarze stanowią tak ważny element wizualnej strony życia, mogą zostać zaliczone do tej samej kategorii co kropki - twierdzi dr Watanabe. - Ludzie tak bardzo przyzwyczaili się do widzenia wszędzie twarzy, że wrażliwość na nie jest na tyle duża, że wciąż prowadzi do błędnych rozpoznań twarzy. Tendencja do silniejszej reakcji na zwykłe bodźce może stanowić zaletę zapewniającą przeżycie. Gdybyśmy żyli na przykład w czasach prehistorycznych, przydało by się być bardzo wyczulonym na tygrysy - mówi dr Watanabe.

Dr Sinha z M.I.T. twierdzi, ze niezależnie od tego, czy gwałtowna reakcja na twarze jest wrodzona czy wyuczona, stanowi ona zasadniczy element przystosowania ewolucyjnego, prowadzący do efektów ubocznych w postaci zauważania twarzy Belzebuba w zmiętej chusteczce do nosa.

Według dra Singha informacje przenoszone przez twarz są niezwykle urozmaicone. - To nie tylko informacje o tożsamości drugiej osoby, ale również o jej stanie psychicznym, zdrowotnym i innych czynnikach. Bardzo korzystne dla mózgu jest nauczenie się rozpoznawania twarzy i nie wprowadzanie przy tym bardzo restrykcyjnych kryteriów. Ryzyko związane z nie rozpoznaniem twarzy jest znacznie wyższe niż to związane z uznaniem za twarz czegoś, co nią nie jest.


Nie skopiowałem ilustracji, więc sugeruję zajrzenie do artykułu, póki nie wylądował w płatnym archiwum. Tost z wizerunkiem Matki Boskiej, paluszek rybny, patelnia i pieróg z wizerunkami Chrystusa rządzą. Surykatki i koziołki w Strażnicach to przy tym małe piwko.

P.S. Jeśli dopatrywanie się wszędzie ludzkiej twarzy jest naturalną funkcją naszego mózgu, to nieźle narąbane do głowy muszą mieć ludzie, których mózg wszędzie dopatruje się kozła. Szczerze współczuję.

Użytkownik [db] edytował ten post 2007-02-25, godz. 12:51

[db]

#271 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2007-02-25, godz. 17:04

Oto ten rysunek wraz z powiększeniami:

Dołączona grafikaDołączona grafika


to nieźle narąbane do głowy muszą mieć ludzie, których mózg wszędzie dopatruje się czaszki. Szczerze współczujemy db
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#272 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-02-25, godz. 22:58

No offence, ale w porównaniu z Chrystusem na pierogu czacha na chałacie to jest cienizna.
[db]

#273 mirek

mirek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3184 Postów

Napisano 2007-03-04, godz. 18:36

Teoretycznie 153

A ja dowiedziałem się na jednym z forum, że po hebrajsku Synowie Boży to "Beni ha Elohim" -- wartość liczbowa wynosi 153. I podobnież nie są to żadne czary, ani magia.
On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!" (Łk 21:8, BW)

#274 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2007-03-06, godz. 19:28

A ja dowiedziałem się na jednym z forum, że po hebrajsku Synowie Boży to "Beni ha Elohim" -- wartość liczbowa wynosi 153. I podobnież nie są to żadne czary, ani magia.


http://www.youtube.c...Q...ated

#275 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-03-21, godz. 01:29

heh na upartego mogę powiedzieć, widzę twarze, widzę twarze! ...
przyjrzyjcie sie tej fotce z aniołem pomagającym głosicielowi....
wzdłuż prawej krawędzi zdjęcia , tam są takie prostokąty, nie wiem, szybki cy cuś takiego, i patrząc od dołu na te szybki, na tę kolumnę szybek pierwszych od lewej to druga od dołu ma z lewej strony taką małą twarzyczkę devila :lol:

a! i jeszcze widzę twarz lwa w tych "ukrytych" drzwiach za koszami :D :D :D

pozdrawiam
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#276 puszek

puszek

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2007-05-20, godz. 18:40

Musze powiedzieć ze jak zobaczyłam te rysunki chodzi mi głównie o te na stronie 159 i 52 w książce Wspaniały Finał Objawienie bliski to mnie to zdziwiło. :o Dziwne to trochę dla mnie ale i przerażające.Bo nigdy nie widziałam niczego podejrzanego w książkach wydawanych przez organizacje. :huh: W sumie to ewidentnie widać twarz na ręce na stronie 159 no i ten szpon na stronie 52. Naprawdę nie wiem, co o tym myśleć.

#277 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2007-06-14, godz. 21:48

Chyba znalazlem zdjecie, z ktorego skorzystalo WTS, kompletujac swoje "podprogowe ilustracje." :D :o

Dołączona grafika

testigos de jehova
LOS TESTIGOS DE JEHOVA Y SUS IMAGENES OCULTAS

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#278 marta

marta

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 174 Postów

Napisano 2007-06-15, godz. 18:13

i cóz z tego wynika? ze jednak SJ celowo nie "wmalowali" tej twarzy w ta reke... czy li przekazu podprogowego brak.. czy tak?

#279 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2007-06-16, godz. 07:57

i cóz z tego wynika? ze jednak SJ celowo nie "wmalowali" tej twarzy w ta reke... czy li przekazu podprogowego brak.. czy tak?


Tutaj chodzi o poniżenie Chrystusa Pana malując mu demona na ręce.
Całe działanie Strażnicy ma swój cel. Satanizm i okultyzm jak się patrzy:

http://www.sixscreen...inalimages.html

#280 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-08-02, godz. 13:15

http://www.snopes.co...elore/snort.asp

http://www.snopes.co...lore/poster.asp
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych