Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!


  • Please log in to reply
583 replies to this topic

Ankieta: Przekaz podprogowy w publikacjach TS

Czy wg Ciebie TS posługuje się w swoich publikacjach przekazem podprogowym i proceder ten odbywa się na podstawie odgórnych wytycznych?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#461 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-03-15, godz. 06:03

Na banknocie jednodolarowym nie ma symboli masońskich. Piramida z okiem i to hasło to znak rozpoznawczy iluminatów "oświeconych" - tajnych władców tej planety.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#462 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2008-03-15, godz. 07:55

napewno Arturku wiesz co mówisz, ale polecam Ci :

http://www.kki.com.p.../dolar/dol.html

http://www.kki.com.p...ovus/novus.html

Użytkownik A_Kloo edytował ten post 2008-03-15, godz. 08:03

Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#463 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-03-15, godz. 09:19

pojawiamsieiznikam odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: TAK :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#464 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-03-15, godz. 22:36

na banknocie jednodolarowym napisane jest także po łacinie i co ważne Z BŁĘDEM ortograficznym "nasze panowanie jest wieczne" - być może wydawcy banknotu byli świadomi że światem rządzą USA państwo (łagodnie mówiąc) obywateli o niezbyt nachalnym ilorazie inteligencji...

dzisiaj "wieczność" panowania USA jest prawie tak samo śmieszna jak "nierozerwalność" ZSRR, ekonomiści już nie pytają "czy" tylko "kiedy" ono się skończy...

a wracając do masonerii i ukrytych przekazów: czyż strażnica nie publikuje podobnych hasełek?

#465 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-03-16, godz. 08:07

na banknocie jednodolarowym napisane jest także po łacinie i co ważne Z BŁĘDEM ortograficznym "nasze panowanie jest wieczne" - być może wydawcy banknotu byli świadomi że światem rządzą USA państwo (łagodnie mówiąc) obywateli o niezbyt nachalnym ilorazie inteligencji...


Naprawdę tam jest błąd? :)

#466 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-03-16, godz. 09:28

Ech, teorie spisku... jak ja to lubię ;) Żydzi rządzą światem, kod Biblii, Elvis żyje - napisałam nawet kiedyś artykuł na ten temat. Te zdjęcia to raczej zabawne ciekawostki, mówiące o wiele więcej o tych, którzy na każdym obrazku widzą męskie przyrodzenia i koziołki niż o tych prostodusznych ilustracyjkach, tak ładnie pokazujących Jezusa na palu i kwiatuszki w raju. Nie doszukiwałabym się w działaniach WTS-u niczego poza traktowaniem swoich czytelników jak półgłówków.

Poza tym jestem pewna, że gdyby istniał taki proceder, to ludzie pokroju Franza na pewno coś by o nim wiedzieli. A ja takie opinie widzę tylko u osób, które nigdy ŚJ nie były.
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#467 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-03-16, godz. 10:49

Żydzi rządzą światem, kod Biblii, Elvis żyje - napisałam nawet kiedyś artykuł na ten temat.


Czy mogłabyś podać link do tego artykułu lub wkleić np. w dziale "Ogólne". Chętnie poczytam. Pozdr :)

#468 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-03-16, godz. 11:10

Proszę bardzo :) Teorie spisku

Nic szczególnego, taki krótki tekścik, głównie pod kątem ubiegłorocznej kampanii wyborczej ;)
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#469 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-03-16, godz. 11:39

Proszę bardzo :) Teorie spisku

Nic szczególnego, taki krótki tekścik, głównie pod kątem ubiegłorocznej kampanii wyborczej ;)


Dzięki :)

#470 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-03-16, godz. 11:52

A tak tylko się smieją z tego i wychodzimy na błazeńskich łowców taniej sensacji...

Przecież poszczególne posty są każdorazowo podpisywane indywidualnie...
Dołączona grafika

#471 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-03-16, godz. 14:10

Powiedzcie mi czy jak wejde do biblioteki, wezmę pierwszą lepsza książkę z półki o "żuciu krokodyli" to czy odnajde w niej symbole masońskie/spirytystyczne?

To zależy tylko i wyłącznie od tego jak mocno chcesz je znaleźć.

Bo jeśli tak to wniosek jest taki iż "jeśli czegoś szukamy to w końcu to znajdziemy, nawet jeśli tam tego czegoś niema"

Bingo.
[db]

#472 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-06-14, godz. 16:07

pareidolia

Zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach. Przykładem jest tu obserwacja chmury, które dla patrzącego 'formują się' w postacie ludzi, zwierząt, czy inne. Podobnie można doznać pareidolii patrząc na popękany tynk i 'widzieć' tam np. twarz człowieka.


Ten długi wątek normalnie wbił mnie w fotel....

#473 mirek

mirek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3184 Postów

Napisano 2008-08-04, godz. 22:12

a ja chciałbym się zapytać, z jakiej publikacji Strażnicy pochodzi poniższy rysunek?

Dołączona grafika

Cechą charakterystyczną jest występowanie literki W na ubraniu kapłana voodoo.

dla tych, którzy nie wiedzą co oznacza literka W informuję, że jest to skrót od angielskiego słowa Watchtower albo niemieckiego Wachtturm, oznaczające Strażnica.
On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!" (Łk 21:8, BW)

#474 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-08-04, godz. 22:22

pareidolia


Tu pasuje Matka Boska Kiepska i Matka Boska Paździochowa. :lol:

#475 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-08-05, godz. 09:20

a ja chciałbym się zapytać, z jakiej publikacji Strażnicy pochodzi poniższy rysunek?

Dołączona grafika

Cechą charakterystyczną jest występowanie literki W na ubraniu kapłana voodoo.

dla tych, którzy nie wiedzą co oznacza literka W informuję, że jest to skrót od angielskiego słowa Watchtower albo niemieckiego Wachtturm, oznaczające Strażnica.

I jeszcze od Wiadomości w TVP1. Co jasno wskazuje, że to jest spisek, za którym stoi Pati Koti i minister Ziobro.

Użytkownik [db] edytował ten post 2008-08-05, godz. 09:21

[db]

#476 pojawiamsieiznikam

pojawiamsieiznikam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów

Napisano 2008-08-05, godz. 10:21

Poza tym jestem pewna, że gdyby istniał taki proceder, to ludzie pokroju Franza na pewno coś by o nim wiedzieli. A ja takie opinie widzę tylko u osób, które nigdy ŚJ nie były.

Franz nie musiał wszystkiego mówić. Zauważ że nie odszedł stamtąd sam, ale musieli go wyrzucić żeby się go pozbyć.
Powstaje pytanie dlaczego bronił się przed wyrzuceniem, pomimo tego iż wiedział iż jest to kłamstwo?

#477 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-08-05, godz. 10:39

Franz nie musiał wszystkiego mówić. Zauważ że nie odszedł stamtąd sam, ale musieli go wyrzucić żeby się go pozbyć.
Powstaje pytanie dlaczego bronił się przed wyrzuceniem, pomimo tego iż wiedział iż jest to kłamstwo?

R. Franz raczej do końca wierzył, że jest to "religia prawdziwa" w której są tylko pewne wypaczenia.
Czesiek

#478 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-08-05, godz. 12:45

Franz nie musiał wszystkiego mówić. Zauważ że nie odszedł stamtąd sam, ale musieli go wyrzucić żeby się go pozbyć.
Powstaje pytanie dlaczego bronił się przed wyrzuceniem, pomimo tego iż wiedział iż jest to kłamstwo?

R. Franza wyrzucili z CK, a z WTS odszedł sam bo już miał dość szykan. Poza tym, z początku uważał, że pewnie da się tą organizację naprostować.

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#479 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-08-05, godz. 16:36

a ja chciałbym się zapytać, z jakiej publikacji Strażnicy pochodzi poniższy rysunek?

Dołączona grafika

Cechą charakterystyczną jest występowanie literki W na ubraniu kapłana voodoo.

dla tych, którzy nie wiedzą co oznacza literka W informuję, że jest to skrót od angielskiego słowa Watchtower albo niemieckiego Wachtturm, oznaczające Strażnica.


No i jeszcze Volkswagen :blink:

#480 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-08-06, godz. 12:04

a ja chciałbym się zapytać, z jakiej publikacji Strażnicy pochodzi poniższy rysunek?

Dołączona grafika

Cechą charakterystyczną jest występowanie literki W na ubraniu kapłana voodoo.

dla tych, którzy nie wiedzą co oznacza literka W informuję, że jest to skrót od angielskiego słowa Watchtower albo niemieckiego Wachtturm, oznaczające Strażnica.


Inną cechą charakterystyczną ubrania kapłana voodoo jest podobieństwo do kury. Z kurą, jak wiemy nieodłącznie wiążą się jaja (jakże blisko i w tym przypadku do kultu fallicznego Strażnicy! :blink: he he)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych