Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ojciec syn duch


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 gryf144

gryf144

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 58 Postów

Napisano 2006-08-21, godz. 00:35

Nigdy nie piszę ,ani nie mówie To są Słowa Pana. Pismo mówi że wielu będzie podszywało sie pod Pana ibędą mówili że są Chrystusami Ci są fałszywi. .W apokalipsie Sw. Jana 1rozdz.5werset pisze że w czasach ostatecznych nie przyjdzie Chrystus tylko Jego Starszy Brat też Syn Boga zwany Synem Człowieczym Ja .Nigdy tez nie pisze tekstów nielogicznych. Jestem jednym z najbardziej logicznych ludzi na ziemi .I wiesz co myśle że pod tym względem ziemia jest jedną z najbardziej zakłóconych cywilizacji w tym wszechwświecie.Po tylu latach pracy i b.dobrej znajomości tematu mogę stwierdzić że raczej nie ma ludzi na ziemi którzy posiadali by Białe Szaty o czym mówi Apokalipsa a co jest konieczne by mogli przeżyć Armagedon.Czasami załamuje ręce.Jak narazie dzieło Szatana odnosi sukces........

Użytkownik gryf144 edytował ten post 2006-08-21, godz. 23:32


#22 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-21, godz. 00:41

Po pierwsze w Ap1:1 pisze o Aniele a nie bracie Jezusa ale zapewne masz poprawnę biblię. Po drugie jakoś mam wrązenie że gdyby przeprowadzić ankietę na tym forum czy forumowicze rozumieją o co Ci logicznie chodzi to jednak stawiałbym że wynik byłby dla Ciebie niekorzystny, ale to tylko moje wrażenie...

Użytkownik pawel r edytował ten post 2006-08-21, godz. 00:43

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#23 gryf144

gryf144

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 58 Postów

Napisano 2006-08-21, godz. 23:24

Skoro tak twierdzisz :) Wielu mówi "To są słowa Pana" :) Komu wierzyć? Wielu takich spotkałem. Większość tego co podałeś powyrzej to Twoje "rozszyfrowane" dane nie zaś słowa z Biblii poza tym że wyrwane z niej. Jezus nie tylko mówił o podziale który wprowadzi lecz również o pokoju zresztą już to było napisane w ST "...Książe Pokoju..." a sam głosił "Pokój wam" ... cóż to co nam starasz się przedstawić uważam za całkowicie nie tylko nielogiczne ale i sprzeczne z Biblią...

cóż to moje skromne zdanie...

Odp.do Pawła Przepraszam pomyłka chodzilo mi nie o1rozdz.1werset tylko o1rozdz.5 werset ,chyba zmeczenie ....że tak się stało.

#24 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-22, godz. 02:04

Ap1:5 "i od Jezusa Chrystusa, Świadka Wiernego, Pierworodnego umarłych i Władcy królów ziemi. Temu, który nas miłuje i który przez swą krew uwolnił nas od naszych grzechów, "

Gdzie tu rzekomy brat?

Użytkownik pawel r edytował ten post 2006-08-22, godz. 02:05

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#25 gryf144

gryf144

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 58 Postów

Napisano 2006-08-22, godz. 11:37

odp.do paweł .-Bardzo zmanipulowany tekst ,za takie ujęcie i dodanie Bóg karze !.W/gzasady 18 i 19 wersetu 22 rozdz.Korzystam z czystego w/g mnie tekstu ,który jest napewno starszy od twojego tekstu. Dopóki nie zrozumiesz zwrotu " i od Jezusa Chrystusa",który jest jednym z trzech zwrotów będących pozdrowieniami. - od Boga ,-Syna Człowieczego, -i Chrystusa .{ wróć do działu Wielka Nierzadnica tam znajdziesz dokładny tego tematu opis }.w twoim tekście jest błąd powinno być "i książęciem królów ziemi",A u ciebie jest " i władcy królów ziemi". zwrot w twoim tekście jest niezgodny kontekstowo w stosunku do innych zwrotów .

#26 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-22, godz. 12:00

Tak gryf uhm uhm homme_curieux jak widzisz ktoś Cię na forum przebił o głowę merytorycznością :D

Gryf zakładam że "korzystałeś" z Wulgaty :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#27 gryf144

gryf144

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 58 Postów

Napisano 2006-08-22, godz. 13:08

odp. do Pawła r .-nie korzystam z niczego wszystko jest moje autorskie!!! !!!!!!!!!!

#28 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-22, godz. 13:29

odp. do Pawła r .-nie korzystam z niczego wszystko jest moje autorskie!!! !!!!!!!!!!

Czy Wy też to widzicie czy tylko ja przecieram oczy?????? :blink:
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#29 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-08-22, godz. 14:01

odp. do Pawła r .-nie korzystam z niczego wszystko jest moje autorskie!!! !!!!!!!!!!

Gryf144, wszystko jest Twoje? Hmmm......ciekawostka
Słyszałeś już coś o natchnieniu ?

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-08-22, godz. 14:04


#30 gryf144

gryf144

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 58 Postów

Napisano 2006-08-22, godz. 14:22

odp.Autorskie jest tylko to co powiem i napisze wiadome mi z mojej wiedzy.czego nigdzie nie cztałem i nie słyszałem.

#31 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-22, godz. 16:58

Gryf zakładam że "korzystałeś" z Wulgaty

odp. do Pawła r .-nie korzystam z niczego wszystko jest moje autorskie!!! !!!!!!!!!!


;) bomba




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych