Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kryzys Sumienia


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 palo

palo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów
  • Lokalizacja:Łódź, Polska

Napisano 2006-05-30, godz. 23:19

Czy ma ktos do odsprzedania polska wersje pierwszej ksiazki Ray'a Franza? Nie wiem czy jej drukowanie zostanie wznowione a bardzo chcialbym miec polska kopie przed koncem czerwca.

Chcialbym sie od razu spytac w jakiej jakosci zostala wydana ta ksiazka pod wzgledem tlumaczenia jak i layoutu - nie ma problemu z czytaniem? :)

jesli ktos moglby pomoc to prosilbym o kontakt w dowolny sposob - patrcie profil usera :)
pozdrowki

#2 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-06-01, godz. 11:15

Możesz ją sobie ściągnąć z tego linka.
Gdyby były jakies problemy, to moge Ci podesłać mailem kopię.
Tłumaczenie ogólnie dośc słabe, gdyz robił to człowiek nie mający zbyt wielkiego pojęcia o ŚJ [błędy w nazewnictwie, tłumaczenie "na żywca" z angielskiego cytatów z literatury dostępnych po polsku i inne drobiazgi]. Ale jeżeli nie jesteś wybredny to ściągaj :)
W przygotowaniu jest wersja poprawiona Kryzysu sumienia, ale prozaiczny brak funduszy opóźnia wydanie.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#3 palo

palo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów
  • Lokalizacja:Łódź, Polska

Napisano 2006-06-01, godz. 19:42

e-wersje mam juz od dluzszego czasu ale szukam wersji drukowanej, zeby byla latwiejsza w dzieleniu sie z niektorymi bardziej tradycyjnymi osobami :)

ja sam nie jestem fanem czytania ksiazek na ekranie a wole ksiazke ladnie wydana niz wydrukowane kartki :)

ale dzieki za zainteresowanie. a jest jakas skladka lub cos takiego na nowe wydanie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych