Skocz do zawartości


Zdjęcie

kto zna tę osobę?


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-13, godz. 19:36

Panie Rentgen, Ty Kpisz, czy o drogę pytasz, Człowiek prosi o pomoc, a Ty sobie "jaja" robisz?. I do czego zaraz policja - oni takimi sprawami się nie zajmują. Zaś dobre wychowanie, a do tego szacunek dla bliźniego w NT coś innego wskazują - Twój stosunek wyrokowania, tu jest chyba nie na miejscu.
A Forum jest po to by pomagać bliźniemu, a nie dogadzać swej próżności !. :blink: :D

Wojtku,
nasłuchałem sie takich właśnie bajek w życiu sporo i wiem (zazwyczaj) o co chodzi.
Pożyjesz troche, to może pokosztujesz sam - mam nadzieję, że bedziesz dostrzegał takie i inne sprawki.
Przeczytaj pierwsze zdanie kandydata i zastanów się logicznie. Pozdrawiam.
P.S.: jak chcesz tak bardzo jej pomoc, to prześlij troche kasy, pewnie się ucieszy
(tutaj jest jeszcze całkiem inny aspekt psychologiczny)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-13, godz. 19:50


#22 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-13, godz. 19:40

Dziękuję wszystkim za rady, ja nie należę do ŚJ, więc nie znam się na waszej organizacji, dlatego nie wiem gdzie ewentualnie moge się zwrócić z tą sprawą.


To nie jest forum ŚJ, ale raczej byłych ŚJ i osób krytycznie nastawionych do ŚJ i/lub ich religii. Jeśli szukasz tej osoby, proponuje spytać się miejscowych świadków.

Pozdrawiam,
Leszek

#23 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-09-13, godz. 19:52

weg po prostu myślę, że kobitka po prostu planowała się wyprowadzić wcześniej, a że przy okazji mogła "zaoszczędzić" co nieco to przy okazji pewnie się złożyło <_< Oko a mógłbyś założyć, że kobieta po prostu chciała by wyjaśnić sytuację i tyle? Ja zresztą też kiedyś zostałem zrobiony w jajo i chciałem wyjaśnić sprawę, tak po prostu.

weg zorientuj się (po postach na forum) kto jest z Trójmiasta albo kto ma tam jakieś info i poproś na PW o możliwość rady. B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#24 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-13, godz. 20:06

(…) tak na marginesie tematu, przypomniały mi się wydarzenia z mojego ex-zboru! Problem niby ten sam, ale w odwrotnym kierunku! Wielu SJ z mojej okolicy zostało oszukanych i okantowanych na kasie czy tez w inny sposób wykorzystanych materialnie. Spotykali człowieczka w czasie służby, ten wylewał krokodyle łezki, zgadzał się bez oporu na studium biblijnie, regularnie uczęszczał na zebranko itd… i po jakimś czasie zaczął finansowo żerować na „swoich” SJ ! Problem wykorzystywania dotyka, także SJ – a ja myślę, że jeszcze bardziej są ci ostatni podatni na tego typu praktyki, gdyż nacisk co do godzin studiów pozyskiwania nowych adeptów itd. prowadzi do irracjonalnych zachowań.
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#25 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-09-13, godz. 20:17

niech ktos dorwie tą małpe co jest mi winna 2 patyki !!! :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych