Skocz do zawartości


Zdjęcie

System kastowy ŚJ


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#41 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2006-12-12, godz. 14:12

Abriellko. wielokrotnie doznajemy różnych radości i to w różńych dziedzinach życia. w pracy, rodzinie itd. ważne jest, aby nie popaść właśnie w nadmierną przesadę. takim oto człowiekiem był Jezus. chociaż nie realizował własnych celów przez wielu jest uważany za najwybitniejszego człowieka jaki chodził po ziemi. zawsze skromny, serdeczny skończył jak pospolity "śmieć", bo ludzka pycha i być może ambicje nie pozwoliły go przyjąć.
Abriello mam nadzieję, że nigdy nie doświadczę tego o czym mówisz. wiem z doświadczenia ile ludzie są gotowi oddać dla realizacji swoich właśnie celów i ambicji zawodowych. często odbywa się to kosztem innych. owszem sprawia mi wielką radość kiedy wykorzystując swoje zdolności komuś pomogę bezinteresownie, bez nadęcia i mówienia zobaczcie jestem wielki. nie dziękuję. wystarczy mi to gdzie jestem. również pozdrawiam

#42 stamaim

stamaim

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 246 Postów

Napisano 2006-12-12, godz. 14:16

Rozumiem, że nie doczekam się odpowiedzi.
Jest mi trochę smutno :unsure:

Bo chciałem wiedzieć, co masz Maćku do powiedzenia w sprawie tego, że Bóg wycenił kobietę w 27 rozdziale Kapłańskiej na 60% wartości mężczyzny.
"Jeżeli Boga nie ma,
to nie wszystko człowiekowi wolno.
Jest stróżem brata swego
i nie wolno mu brata swego zasmucać,
opowiadając, że Boga nie ma."

#43 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2006-12-12, godz. 14:21

Rozumiem, że nie doczekam się odpowiedzi.
Jest mi trochę smutno :unsure:
Bo chciałem wiedzieć, co masz Maćku do powiedzenia w sprawie tego, że Bóg wycenił kobietę w 27 rozdziale Kapłańskiej na 60% wartości mężczyzny.

głowa do góry chłopie. nie od razu Kraków zbudowano. poszperam, może znajdę jakieś mądre wytłumaczenie do twojego pytania. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych