Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prześladowani Chrześcijanie


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#61 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-12-29, godz. 01:08

to niewiarygodne Jacku, ja po 46 latach w prawdzie nie wypowiadam takich głupot jak Ty . Może wkleisz nam cały ten paragraf z ,, Objawienia,, tu na forum gdzie wyraźnie jak stwierdzasz to tylko porównanie :) Czy to samo powiesz w odniesieniu do Jezusa Chrystusa, że to tylko porównanie????

Wspaniały finał Objawienia bliski! (s.143, § 6), donosi:

(...) Czy chodzi o osobę duchową, czy cielesną? O dzierżącym "klucz od czeluści otchłani" napisano później, że wtrąca do owej "otchłani" Szatana (Obj. 20:1-3). Musi to więc być potężna osoba duchowa. W Księdze Objawienia 9:11 Jan podaje, że szarańcze mają "króla, anioła otchłani". Oba wersety niewątpliwie odnoszą się do tej samej postaci, logika podpowiada bowiem, iż anioł trzymający klucze do otchłani jest właśnie aniołem otchłani. Gwiazda symbolizuje zatem Króla wyznaczonego przez Jehowę, gdyż namaszczeni chrześcijanie uznają tylko jednego anielskiego Króla - Jezusa Chrystusa (Kolosan 1:13; 1 Kor. 15:25).194


Jeżeli szarańcza nas symbolizuje a Chrystusa anioł otchłoni to udowodnij prosze nam to na podstawie samej Bibli :o


Sam zadajesz pytania i sam na nie odpowiadasz...


No to może mi odpowiesz kim była ta chmara szarańczy o której to pisze książka "Wspaniały finał Objawienia bliski"

Bo jeśli stwierdzisz, że chodzi o badaczy Pisma Świętego, którzy dzisiaj noszą nazwę świadkowie Jehowy to polecam ci twoją radę, naucz się czytać ze zrozuieniem.


Ja mam Ci odpowiadać czym jest chmara szarańczy? Tobie natchnionemu przez ducha świętego? Czy w Biblii nie jest napisane o owej szaranczy? To czemu ustosunkowujesz się do "'Objawienia"?

To dopiero natchnione słowa :)
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#62 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-12-29, godz. 05:20

No to może mi odpowiesz kim była ta chmara szarańczy o której to pisze książka "Wspaniały finał Objawienia bliski"

Bo jeśli stwierdzisz, że chodzi o badaczy Pisma Świętego, którzy dzisiaj noszą nazwę świadkowie Jehowy to polecam ci twoją radę, naucz się czytać ze zrozuieniem.


Ja mam Ci odpowiadać czym jest chmara szarańczy? Tobie natchnionemu przez ducha świętego? Czy w Biblii nie jest napisane o owej szaranczy? To czemu ustosunkowujesz się do "'Objawienia"?

To dopiero natchnione słowa :)

JackuP
Czy ja pytałem się ciebie kim jest szarańcza opisana w Objawieniu Jana 9 rozdziale, czy ta o której pisze książka "Wspaniały finał Objawienia bliski"? Bo jeśl pytałem o to co naucza ta książka, to twoja odpowiedź jest niczym więcej jak ochydnym szyderstwem. A do tego jest też próbą uniknięcia odpowiedzi na niewygodna dla ciebie pytanie, bo to ty próbowałeś wmówić czytelnikom forum, że śJ nie utożsaniają się z demoniczną szarańczą z Księgi Objawienia która ma nad sobą anioła odchłani Niszyciela.
A tak na marginesie, to niewiarygodne, jak szybko śJ i ich sypatycy sięgają do szyderstwa jako broni przeciwko tym, którzy znają Biblię i na jej podstawie wyznają, że narodzili się na nowo. Nie jesteś pierwszą osobą która tak względem mnie postępuje. I dobrze mi tak, bo zapomniałem o tej radzie Pana Jezusa:

Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich nie podeptały nogami swoimi i obróciwszy się, nie rozszarpały was. (Mt 7,6 BW)

A swoją drogą to nie uważasz, że to bezczelość żeby szyderca jakim się okazałeś cytował Psalm 1 przeciwk innym uczestniko tego forum zarzucając im szydersto? Toż to czysta obłuda.

Użytkownik Czesiek edytował ten post 2007-12-29, godz. 05:22

Czesiek

#63 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-12-29, godz. 06:02

Obejrzalem mase filmow o ŚJ na Youtube... Najciekawsze to 11 odcinkowy film o przesladowaniach w czasie wojny ->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Może też po jego obejrzeniu co niektorzy zmnienia liberalny stosunek do sluzby wojskowej?!


Jacku zerknij sobie co w tym filmie nie ujrzysz ;) http://brooklyn.org....amp;rowstart=15

A co do liberalnego stosunku do służby wojskowej to przypomnij o tym Bogu na sądzie jak kazał Izraelitom walczyć i nie wciskaj mi kitu że wtedy to było ok bo Bóg powiedział że jest ok ;) A jeśli chcesz to poruszać to pokaż mi dowód że od czasów JEZUSA nikt nie powienien bronić się np. poprzez służenie własnemu krajowi. Przypomnę, że fragment o przekuciu mieczy na lemiesze nie mówi że to od czasów Jezusa i że mówi iż naród nie wystąpi przeciw narodowi a jak mniemam obecnie jeszcze to nie nastąpiło ;)

Tylko nie pisz, że musi być polakiem i katolikiem! :angry:

:D

Mam inna nazwę na religie uprawiające jakieś bóstwa....

Sam se nauczasz po ludzku, Jezus nauczał to co jest od Boga bo on sam jest od Boga i od Boga przyszedł bo Bóg go posłał, a lud skazał na śmierć.

Przykro mi że Jezus nie jest dla Ciebie Bogiem i se nauczasz po ludzku ;)

co to za bzdury?
...
To sa dopiero bzdury, wstydzcie się...

Widzę Jacku że wkraczasz w fazę 'rzeczowej' argumentacji...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#64 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2007-12-29, godz. 10:08

Ale człowiek zmysłowy nie przyjmuje tych rzeczy, które są z Ducha Bożego, bo są dlań głupstwem, i nie może ich poznać, gdyż należy je duchowo rozsądzać. Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, sam zaś nie podlega niczyjemu osądowi. Bo któż poznał myśl Pana? Któż może go pouczać? Ale my jesteśmy myśli Chrystusowej. 1 Kor. 2:14-16
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#65 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-12-29, godz. 14:13

Ale my jesteśmy myśli Chrystusowej. 1 Kor. 2:14-16

My - czyli ty i kto jeszcze A.darek ?
Przecież nie jesteś już "świadkiem omylnych ludzi"?
Z kim się teraz identyfikujesz ?

Użytkownik P.K.Dick edytował ten post 2007-12-29, godz. 14:17


Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#66 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2007-12-29, godz. 14:22

ale gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami

:)
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#67 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-12-29, godz. 14:27

A_kloo, czy możesz napisać coś bliżej o tym jak na Ciebie zstąpił Duch Święty?

#68 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-12-29, godz. 18:05

Może już ten duch odstąpił i dlatego Kloo milczy.. a może to był spirit nie Spirit ? :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#69 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-12-29, godz. 18:16

Uszanujmy czyjeś odczucia religijne i pozwólmy się A_Kloo wypowiedzieć, bez kpin i drwinek

#70 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-12-29, godz. 20:06

Może już ten duch odstąpił i dlatego Kloo milczy.. a może to był spirit nie Spirit ? :)

Kolejny szyderca. Co ta "organizacja" robi z ludzi?
Czesiek

#71 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2007-12-30, godz. 19:01

:) Która z wielu tysięcy grup chrześcijan jest autentycznie chrześcijańska? :)
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#72 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-12-31, godz. 00:50

:) Która z wielu tysięcy grup chrześcijan jest autentycznie chrześcijańska? :)



Wreszcie coś z sensem... :)

Do Cześka: Ty nie pytasz bo chcesz wiedzieć. Pytasz, bo niby wiesz,a szydzić Ci się chce. Nie pytasz się co to jest szarańcza* wg Bibli, pytasz co to jest szarańcza wg "Objawienia". Pytasz i niby znasz odpowiedź, bo sam żeś tak stwierdził... "A tak na marginesie, to niewiarygodne, jak szybko śJ i ich sypatycy sięgają do szyderstwa jako broni przeciwko tym, którzy znają Biblię i na jej podstawie wyznają, że narodzili się na nowo. Nie jesteś pierwszą osobą która tak względem mnie postępuje. I dobrze mi tak, bo zapomniałem o tej radzie Pana Jezusa". Znasz Biblię i czytasz ze zrozumieniem. Potrafisz więc wykazać gdzie ŚJ stwierdzili, że są szarańczą? Potrafisz??

Sebastianie: szanować, tolerować... mhmm mozna. Jednak jak ktoś, na którego spłynął duch święty, który zna pisma i który na nowo się narodził z wody i ducha... może tak obstawać przy kłamstwie i zadawać pytania, nie mające na celu objawienie prawdy, lecz by szydzić i poruszając się w niedopowiedzeniach robić ze szpinaku szczaw... To dopiero zagadka, ale jako osoba, która nie zna odpowiedzi- na takie bzdury odpowiem- nie wiem i z takimi chrześcijanami się nie utożsamiam.
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#73 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-12-31, godz. 07:58

Do Cześka: Ty nie pytasz bo chcesz wiedzieć. Pytasz, bo niby wiesz,a szydzić Ci się chce. Nie pytasz się co to jest szarańcza* wg Bibli, pytasz co to jest szarańcza wg "Objawienia". Pytasz i niby znasz odpowiedź, bo sam żeś tak stwierdził... "A tak na marginesie, to niewiarygodne, jak szybko śJ i ich sypatycy sięgają do szyderstwa jako broni przeciwko tym, którzy znają Biblię i na jej podstawie wyznają, że narodzili się na nowo. Nie jesteś pierwszą osobą która tak względem mnie postępuje. I dobrze mi tak, bo zapomniałem o tej radzie Pana Jezusa". Znasz Biblię i czytasz ze zrozumieniem. Potrafisz więc wykazać gdzie ŚJ stwierdzili, że są szarańczą? Potrafisz??


Pytam się ciebie, abyś jasno odpowiedział. Zaprzeczyłeś jakoby WTS nauczał, że "szarańczą" z Objawienia 9 rozdziału są śJ. Więc przytoczyłem tobie odpowiedn fragment ksiąki i zadałem pytanie: Kogo w tym fragmencie WTS nazwał szarańczą. Ale jak widzę niewygodna jest dla ciebie odpowiedź na tak proste pytanie. I nie wymagaj ode mnie, abym na podstawie Biblii wykazał, że śJ nazwali siebie nowożytną szarańczą tą z Objawienia, bo rządasz odemnie bzdury. A na podstawie książki wydanej przez WTS pokazałem tobie, gdzie to zrobili, tylko ty wolisz tego nie widzieć i zarzucać mi to, że sobie szydzę z śJ.

Sebastianie: szanować, tolerować... mhmm mozna. Jednak jak ktoś, na którego spłynął duch święty, który zna pisma i który na nowo się narodził z wody i ducha... może tak obstawać przy kłamstwie i zadawać pytania, nie mające na celu objawienie prawdy, lecz by szydzić i poruszając się w niedopowiedzeniach robić ze szpinaku szczaw... To dopiero zagadka, ale jako osoba, która nie zna odpowiedzi- na takie bzdury odpowiem- nie wiem i z takimi chrześcijanami się nie utożsamiam.

Pytania mające na celu szydzić? A co to za bzdura? Jacku nie ma głupich pytań, ani pytań mających na celu szydzić. Wystarczyłaby szczera odpowiedź na pytanie i nie byłoby tak idiotycznych zarzutów. Ale jak ktoś tak jak ty boi się prawdy, to woli nie odpowiadać na pytania, bo musiałby sobie samemu uświadomić prawdę o tym w co wierzy i komu zaufał. A tego to się boisz, bo wiesz, że wtedy musiałbyś osobiście podjąć jakąś decyzję za którą nie mógłbyś zwalić w swoim sumieniu odpowiedzialności na innych.
A poza tym, to już prosiłem ciebie abyś mi wykazał, gdzie posługuję się kłamstwem i jakoś nie pokaałeś mi tego.
Czesiek

#74 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2007-12-31, godz. 10:42

:rolleyes:

Która z wielu tysięcy grup chrześcijan jest autentycznie chrześcijańska?

Pytanie to opiera się na błędnym założeniu, że musi istnieć jedna grupa prawdziwych chrześcijan oddzielona od wszystkich pozostałych fałszywych grup. Czy Biblia tego naucza?


:rolleyes:
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#75 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2008-01-02, godz. 05:33

Jacku zerknij sobie co w tym filmie nie ujrzysz ;) http://brooklyn.org....amp;rowstart=15

A co do liberalnego stosunku do służby wojskowej to przypomnij o tym Bogu na sądzie jak kazał Izraelitom walczyć i nie wciskaj mi kitu że wtedy to było ok bo Bóg powiedział że jest ok ;) A jeśli chcesz to poruszać to pokaż mi dowód że od czasów JEZUSA nikt nie powienien bronić się np. poprzez służenie własnemu krajowi. Przypomnę, że fragment o przekuciu mieczy na lemiesze nie mówi że to od czasów Jezusa i że mówi iż naród nie wystąpi przeciw narodowi a jak mniemam obecnie jeszcze to nie nastąpiło ;)


:D


Przykro mi że Jezus nie jest dla Ciebie Bogiem i se nauczasz po ludzku ;)


Widzę Jacku że wkraczasz w fazę 'rzeczowej' argumentacji...


Podany link... Wszedłem na stronę i oglądałem 2 ciekawe filmy :) Równiez czytałem listy do Hitlera i wiele innych rzeczy zobaczyłem. Równiez przeczytałem, to co napisał niemiecki świadek o ŚJ w obozach... <sam to wkleiłes gdzieś tu na forum>
Nie znalazłem nic złego w postawie ŚJ, bedących w obozach. Nie znalazłem nic złego w listach do Hitlera. Same zaś filmy uważam za propagandę i jawne wypaczenie działalności ŚJ od domu do domu. Mało tego- czytałem wersety przytoczone w owych filmach... Sprawdziłem co jest napisane o Jezusie, o 144000, o kwestii krwi o wykluczaniu i o innych rzeczach, nie tylko w Przekładzie Nowego Świata, ale też w innych przekładach porównując je ze sobą. Znalazłem wielkie niescisłości w "prawdzie" objawionej w owych filmach. Powiem więcej- wręcz wypaczenie słów Biblii. Moja wiara jeszcze bardziej się w ten sposób pogłebiła.
Nie przekonują mnie "fakty" oblewania wodą ŚJ i przyjmowanie to jako prześladowanie, ani wykradanie dzieci ze szpitali, by ochronić je przed transfuzją, ani karykatura zgromadzenia sadowniczego :P ani wymowka: jestesmy umówieni, ani ucieczka przed psem... To wręcz błazenada, na jaką stać tylko błaznów, żeby tylko wyszło na jaw że są błaznami dzięki tym jakże sprzecznym z rzeczywistością filmom. Co mam jeszcze powiedzieć? Przeciez nie kłamię, kto chce mogę podać przykłady z filmu i się do nich odnieść...

Co do wojska pawle... co mam powiedzieć?
Słyszałeś kiedyś piosenkę "Rastaman" nie kłamie?


Rastaman o, o, o, nie kłamie /x2

Idą ludzie Babilonu
Zginą ludzie Babilonu
Idą ludzie Babilonu
Zginą ludzie Babilonu

Rastaman...

Kupię sobie karabin
I będę wszystkich kochał
Kupię sobie karabin
I będę walczył o pokój

;)
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#76 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-02, godz. 10:36

Czyli rzecz jasna hipokryzja jest ok, przynajmniej wiem z kim rozmawiam...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#77 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2008-01-02, godz. 14:46

Czyli rzecz jasna hipokryzja jest ok, przynajmniej wiem z kim rozmawiam...


Hipokryzja (od gr. hypokrisis, udawanie) - zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.


Zasady są proste i nie jestem za łamaniem prawa, lecz jego przestrzeganiem.
Czy sam grzeszę? Niestety tak. W takim razie możesz nazwać mnie hipokrytą?
Wolnośc słowa jest, tego Ci nie zabronię, aczkolwiek konstytucyjna wolność slowa wyklucza publiczne bluzganie...
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#78 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-02, godz. 16:43

Za słownikiem PWN - hipokryzja «obłuda, dwulicowość, nieszczerość» ;-)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#79 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2008-09-06, godz. 11:05

http://www.tvn24.pl/-1,1563876,0,1,wielki-pogrom-chrzescijan,wiadomosc.html

Oczywiście sam link i temat chciałem umieścić w Nowościa "z kraju i ze swiata" a nie w nowinkach doktrynalnych ....
Przepraszam. Może administrator coś pomoże? przeniesiono do tego tematu | moderator


#80 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-09-09, godz. 08:24

Mordują naszych w Indiach

http://wiadomosci.on...2,1,1,item.html
http://wiadomosci.on...44,12,item.html
http://wiadomosci.on...,1,1,,item.html

Jest tam ok 24 mln chrześcijan, najgorzej jest na północy.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych