Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym jest Zbawienie


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#21 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-12-29, godz. 01:35

JackuP
Możesz m pokazć gdzie ja podważam Słowo Boga - Biblię na tym forum? Gdzi zajmowałem się szydzeniem i kłamstwem? Udowodnij mi to. Bo jak na razie to ty wychodzisz na szydercę i kłamcę.
I jeszcze jedna bardzo istotna uwaga. Podziwiam twoją głupotę, skoro bez zbadania wypowiadasz osąd jaki Duch we mnie działa. Dlaczego głupotę? Bo zaponiałeś o napomnieniu Pana Jezusa, że ktokolwiek będzie wypowiadał bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu, temu ten grzech nigdy nie będzie odpuszczony.

Ta istatna uwaga jest tyle warta ile bluźnierstwa.

Ty naprawdę nie masz pojęcia o tym co czytasz. Gdzie ja pisałem o tym, że człowiek zostaje przez Boga zbawiony i może sobie dalej grzeszyć dowoli? Tak ciebie zakodowali na studium publikacji, że nie umiesz już czytać ze zrozumieniem? Wybacz ale nie mam ochoty na taą dyskusję z tobą. Zrobisz co zechcesz z tym co pisałem na temat zbawienia. A od tego co zrobisz zależy twoja wieczność, to gdzie ją spędzisz, czy z Bogiem, czy w oddzieleniu od Boga. Jak wybierzesz tak będziesz miał.

Ty może nie grzeszysz? I to jeszcze do woli- zaprzeczysz?

Ty juz jesteś zbawiony, ale ja nadfal mam wybór- to mi się podoba :)
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#22 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-12-29, godz. 05:40

Ta istatna uwaga jest tyle warta ile bluźnierstwa.


to bluźnij sobie dalej.

Ty może nie grzeszysz? I to jeszcze do woli- zaprzeczysz?

Ty juz jesteś zbawiony, ale ja nadfal mam wybór- to mi się podoba :)

Nie masz pojęcia o czym się wypowiadasz a do tego pozwalasz sobie szydzić z moich wypowiedzi. Z szydercą nie mam ochoty rozmawiać. Koniec dyskusji z tobą.
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych