Skocz do zawartości


Zdjęcie

program w TV Regionalnej


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#21 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-09, godz. 18:30

co do "fachowości". W dziedzinie psychologii fachowcem jest psycholog, a nie szewc. A w dziedzinie pogmatwania Waszej nauki (które frakcje wolno przyjmować, których nie, itd.) fachowcem może być ktoś kto należał do KŁS. Aby członek KŁS chciał występować jako przeciwnik bezkrwawej doktryny, musi wcześniej zostać ex-em.

Załóżmy jednak, że jakiś ex przekazałby całą swoją wiedzę osobie ze świata która nigdy nie była ŚJ.
Czy wtedy decyzja nadarzyniaków byłaby inna?

#22 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 18:33

co do "fachowości". W dziedzinie psychologii fachowcem jest psycholog, a nie szewc. A w dziedzinie pogmatwania Waszej nauki (które frakcje wolno przyjmować, których nie, itd.) fachowcem może być ktoś kto należał do KŁS. Aby członek KŁS chciał występować jako przeciwnik bezkrwawej doktryny, musi wcześniej zostać ex-em.

Załóżmy jednak, że jakiś ex przekazałby całą swoją wiedzę osobie ze świata która nigdy nie była ŚJ.
Czy wtedy decyzja nadarzyniaków byłaby inna?

to jest moim zdaniem do przyjecia... ale pamietaj ze nikt niema prawa nikogo zmusic by brau udzial w programie. Mielczark nie moze powiedziec: hej ty Tadek jedz tam i powidz co masz powiedziec bo jestes przeciez lekarzem i na dodatek jestes tu w nadarzynie szefem o Centrum informacji o szpitalach. na darmo tu chleba nie bedziesz jadl wiec jedz. a jak sknocisz to zobaczysz.....
musu niema ale dla mnie forma dopuszczalna
[font=Tahoma]

#23 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-12-09, godz. 18:59

No, to coś nowego

Mielczark i Tadek? Czyżby koledzy Hubercie? Przeciętny świadek nie interesuje się osobami "bosów"....

Poczekajmy na emisje programu, po tym sobie podykutujemy......
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#24 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 19:02

No, to coś nowego

Mielczark i Tadek? Czyżby koledzy Hubercie? Przeciętny świadek nie interesuje się osobami "bosów"....

Poczekajmy na emisje programu, po tym sobie podykutujemy......

nie narzekam na brak kontaktow z prominetami...hihiih
nie ma to jak sie dobrze ustawic, co?
[font=Tahoma]

#25 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2006-12-09, godz. 20:38

tak... poczekajmy na emisję programu. jeżeli będzie obiektywnie przedstawiony, to zapewne pojawią się właściwe argumenty po obu stronach. na to liczę

#26 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 21:07

nie .. zasada jest inna.. SJ . nie podejmuja dialogu z bylymi _SJ ito wszystko. Gdyby taka audycja odbyla sie bez udzialu bylych SJ ale np. z udzialaem lekarzy prezentujacych inne stanowisko w tej kwestii albo gdyby byl zaproszony prawnik ktory mialby inneargumenty to pewniewzieli by udzial.. przeszkoda w tej dyskusji jest obecnosc bylych braci bez wzgledu na to co chca powiedziec i jak logiczne i madre bylyby ich wypowiedzi. a nie watpie zedyskusjabylaby ciekawa. objezalbym kazda jej wersje...Czy ktos to bedzie nagrywal???



jeszcze troche i cala reszta swiata to beda exi :) to moja wizja :) I ciekawe co wtedy zrobicie :) chyba poumieracie z glodu bo przeciez w sklepie bedzie trzeba poprosic exa o zarelko albo przy kasie wdac sie w dysksje z exem na temat wysokosci rachunku :)..... a to jest przeciez nie do przyjecia.......
juz wczesniej gdzies przy okazji pisalam ze musicie jakos exow w widoczny sposob oznaczac...... bo taki np liberal pojechal do anglii i niby skad tamci sj maja wiedziec ze to odstepca duzego kalibru...... moze nawet nie wiedzac o tym z nim gadaja a przeciez Bog sj takich pomylek w zorganizaowanej organizacji tolerowac nie bedzie, moze nawet okazac sie ze ci bracia ktorzy z liberalem pogadaja nie wejda przez to do krolestwa......
nie potrafiłam uwierzyć.......

#27 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-09, godz. 21:31

tak... poczekajmy na emisję programu. jeżeli będzie obiektywnie przedstawiony, to zapewne pojawią się właściwe argumenty po obu stronach. na to liczę

:D hehe obiektywnie??? A co to znaczy? Jakakolwiek krytyczna uwaga pod adresem WTS jest automatycznie traktowana jako brak obiektywizmu i atak na "religię prawdziwą" :) Bądźmy szczerzy, Organizacja nigdy krytyki nie ździerży. B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#28 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 21:36

A inna rzecz - co by się stało, gdyby nagle UCICHŁA krytyka? Gdyby ustąpiły "prześladowania"? :P . To by dopiero WTS-iaki mieli zagwozdkę :D . Proroctwo o prześladowaniach by się nie spełniało! :lol: Dlatego, póki co, TV powinna profukować jak najbardziej jadowite i subiektywne audycje. Z obopólną korzyścią :P :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#29 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-09, godz. 23:49

bracie Jaraczu, niedawno Padre Antonio poinformował nas, że wg najnowszego światła, szatan atakuje nie atakując. Czyli ŚJ są prześladowani brakiem prześladowań. Coś na wzór Jarosława Kaczyńskiego, któremu SB zrobiła straszne świństwo, bo perfidnie nie chciała go aresztować podczas stanu wojennego... ;)

Errata historyczna: wrogowie aresztowali i wypuścili "genialnego stratega", ale go "na złość" NIE internowali.
Oczywiście w niczym nie zmienia to analogii do "prześladowania brakiem prześladowań"

Użytkownik Sebastian Andryszczak edytował ten post 2006-12-10, godz. 13:42


#30 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-12-10, godz. 06:25

A inna rzecz - co by się stało, gdyby nagle UCICHŁA krytyka? Gdyby ustąpiły "prześladowania"? :P . To by dopiero WTS-iaki mieli zagwozdkę :D . Proroctwo o prześladowaniach by się nie spełniało! :lol: Dlatego, póki co, TV powinna profukować jak najbardziej jadowite i subiektywne audycje. Z obopólną korzyścią :P :lol:


Bracie Jaraczu
Nie martw się prześladowaniami, zawsze WTS może powrócić do starych metod z lat 30 zeszłego wieku prowokowania prześladowań poprzez agresywną propagandę.
Albo wymyśleć takie zakazy i nakazy dla swoich wyznawców, że sądy będa śJ ubeswłasnowolniały aby im ratować życie widząc durnotę nakazów religijnych WTS. I znowu będą prześladowania.
Czesiek

#31 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2006-12-10, godz. 09:42

Najprawdopodobniej 11 grudnia, w poniedziałek, o godz. 23:15, w programie TVP 3 Regionalna, będzie przedstawiony program poświęcony tematyce krwi, z udziałem byłych ŚJ.


hi fi: Ja też tam będę ale nigdy nie byłem ŚJ.

#32 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-12-10, godz. 10:16

Hi fi, to krótko: kto będzie, jaki ośrodek przygotował ten materiał, skąd pomysł, czyja incjatywa, itd
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#33 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2006-12-10, godz. 10:52

jeszcze troche i cala reszta swiata to beda exi :) to moja wizja :) I ciekawe co wtedy zrobicie :) chyba poumieracie z glodu bo przeciez w sklepie bedzie trzeba poprosic exa o zarelko albo przy kasie wdac sie w dysksje z exem na temat wysokosci rachunku :)..... a to jest przeciez nie do przyjecia.......
juz wczesniej gdzies przy okazji pisalam ze musicie jakos exow w widoczny sposob oznaczac...... bo taki np liberal pojechal do anglii i niby skad tamci sj maja wiedziec ze to odstepca duzego kalibru...... moze nawet nie wiedzac o tym z nim gadaja a przeciez Bog sj takich pomylek w zorganizaowanej organizacji tolerowac nie bedzie, moze nawet okazac sie ze ci bracia ktorzy z liberalem pogadaja nie wejda przez to do krolestwa......

w dwóch słowach: bez komentarza

#34 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-10, godz. 11:43

bracie Jaraczu, niedawno Padre Antonio poinformował nas, że wg najnowszego światła, szatan atakuje nie atakując. Czyli ŚJ są prześladowani brakiem prześladowań. Coś na wzór Jarosława Kaczyńskiego, któremu SB zrobiła straszne świństwo, bo perfidnie nie chciała go aresztować podczas stanu wojennego... ;)


:D . Jak ja lubię taką argumentację :lol: . Prawda jest taka, że w naszym ciemnogrodzie większość "prześladowań" wynika wciąż z niedoinformowania społeczeństwa. Z tego co wiem, w USA 90% "prześladowań" nie ma wcale. Zresztą, to kraj, który składa się z dziwaków różnej maści, przy których SJ to najnormalniejsi ludzie pod słońcem. U nas nadal to jeszcze egzotyka. Ale za jakieś 10-15 lat, nie będzie już jadu, "prześladowań", czyli, jak mawiał K. Kononowicz "NIE BĘDZIE NICZEGO" :D :lol: . I wtedy szatan będzie prześladował SJ... nie prześladując ;) :lol: .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#35 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-10, godz. 11:57

bracie jaraczu i właśnie z tego powodu chciałbym pojechać zarówno do azji jak i USA by porównać gdzie jest więcej egzotyki choć gdybym miał obstwaiać to postawił bym na ekstrawagantyzm (bo dziwacy to takie brzydkie słowo jak podobnie powiedział Lepper o liberaliźmie - wolał sie nazwać socjoliberałem) USA.

Użytkownik pawel r edytował ten post 2006-12-10, godz. 12:02

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#36 stamaim

stamaim

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 246 Postów

Napisano 2006-12-10, godz. 12:41

powiem ci ze ja jestem nietypowym SJ nie wiesz nawet jak bardzo nietypowym... ale to temat na inny raz. moze juz wkrotce


Skoroś tak bardzo nietypowy, hubercie, to TVP czeka. :)
Ciekaw jestem, skoroś tak ustawiony, min Tadzia W. i Franciszka M. na Twój widok.

Użytkownik stamaim edytował ten post 2006-12-10, godz. 12:46

"Jeżeli Boga nie ma,
to nie wszystko człowiekowi wolno.
Jest stróżem brata swego
i nie wolno mu brata swego zasmucać,
opowiadając, że Boga nie ma."

#37 stamaim

stamaim

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 246 Postów

Napisano 2006-12-10, godz. 12:51

Ale za jakieś 10-15 lat, nie będzie już jadu, "prześladowań", czyli, jak mawiał K. Kononowicz "NIE BĘDZIE NICZEGO" :D :lol: . I wtedy szatan będzie prześladował SJ... nie prześladując ;) :lol: .

Przecież już teraz prześladuje nie prześladując. Pamiętam, że już ze trzy lata temu na zgromadzeniach głoszono, że wielki ucisk może polegać na tym, że bracia zapatrzą się w pieniądze i materializm. I to będzie największa próba. Ergo, diabeł prześladuje nie prześladując tylko wrzucając do głów myśli o nowym BMW :)
"Jeżeli Boga nie ma,
to nie wszystko człowiekowi wolno.
Jest stróżem brata swego
i nie wolno mu brata swego zasmucać,
opowiadając, że Boga nie ma."

#38 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-10, godz. 13:20

Ergo, diabeł prześladuje nie prześladując tylko wrzucając do głów myśli o nowym BMW :)

A ja myślałem że to ja prześladuję robiąc nic :D A to wychodzi że ja jestem prześladowany :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#39 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-10, godz. 13:52

Ergo, diabeł prześladuje nie prześladując tylko wrzucając do głów myśli o nowym BMW :)

O w mordę. Z tego wychodzi, że jestem jednym z bardziej prześladowanych forumowiczów. :P Oprócz myśli o samochodzie, szatan "wkłada" do mojej głowy, pomysły o kupnie mieszkania. :lol: :lol: :lol:

Oj biedny, ja Terebint. Kiedy ten Armagedon?? :rolleyes:

Użytkownik Terebint edytował ten post 2006-12-10, godz. 13:54

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#40 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-10, godz. 14:02

a wracając do sprawy emisji w telewizji REGIONALNEJ... Czy mam rozumieć, że program można oglądać TYLKO na górnym śląsku, a w Karpaczu, Warszawie, Sopocie i Słupsku nie można?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych