Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 replies to this topic

#1 rmx

rmx

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 65 Postów

Napisano 2007-01-05, godz. 21:35

No tak przyszedł nareszcie czas roztania się z Wami, mój 50 post jest ostatnim na tym forum po mnie,

a więc chcałem go wykorzystać na podsumowanie, tak się zastanawiam co tu podsumowywać, w zasadzie nic, bardzo podoba mi się to forum bo jest bardziej śmieszne niż wszelkie inne serwisy humorystyczne razem biorąc smog i youtube ze śmesznymi filmikami :lol:

Świadkowie Jehowy widzą was, i nie tylko,
właśnie spotkałem sięz opinią w realu od katolików że i katolicy się śmieją z tego forum,

no nic, żeśmy się pośmiali, ja jako mało kto.

Wdałem się z wami w dyskusję, chciałem sprawdzić jak zareagujecie na ŚJ,
i prawdę mówiąc boicie się prawdy na tym forum czepiając się szczególików lub robiąc na przykład ze mnie odstępcę i pośmiewisko z każdego tematu lub postu lub doprowadzając do gniewu, którego nawet troszkę nie posiadam :lol:

najbardziej odważni i śmieszni to pan:
sebastian andryszczak
brat jaracz (ciekawe czemu nick jaracz, czyżby jarał :rolleyes: ojeju )

nasza milutka "noc spokojna" która pozdrawia cieplutko nawet na forum gdzie kiedyś pisałem


razem się pośmialiśmy a najlepszy był kolega z tematu:
index.php?showtopic=189

ten to ma wyobraźnię :o i jeszcze mi rozsyła zdjęcia na prywatne wiadomości


no nic żegnam was mili komedianci, drugiego świadka, który by się zniżył do waszego poziomu i z wami rozmawiał już nie spotkacie,więc tym samym znacie odpowiedż na pytanie czemu u was się oni nie wypowiadają,

a teraz już kończe pisać i żegnam, prawdopodobnire bedzie to kolejny słynny temat z odsłoną 4000 cyfrową, i 10 stronami postów :lol: bo teraz dopiero będą jechali po mnie ale ja i tak ani słówkeim się nie odezwę

;) żegnam dziecka :lol: :lol:


ps: te forum po prostu nie może być obiektywne, bo nie ma kto tutaj bronić Świadków Jehowy, czemu nie ma, bo nie ma sensu tutaj się wypowiadać wnioskując po wszystkich moich postach,

ja jeszcze raz powiem, instytucje nigdy nie były najlepsze, czasami macie rację co do Towarzystwa Strażnica, ale to co zrobili kiedyś dla was słynni "Badacze Pisma" (dzisiejsi ŚJ) doceńcie, bo ukazali oni prawidłowe rozumowanie tekstu biblijnego i tego jeśli będziecie się trzymali, to bedzie dobrze, dzisiejsze instytucje czy towarzystwa są jakie są ale prawda jest jedna ;)
papapa
Nauka Świadków Jehowy jest dla mnie prawidłowa i tak pozostanie :)

#2 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-05, godz. 21:49

włączamy stopery i czekamy na Twój powrót rmx-ie :P

#3 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-05, godz. 22:04

50 post to brzmi jak pięćdziesiatnica :D

Eh rmx ciekawy człek. Będzie go brakowało :)

To trzymaj się rmx bo jak życie znam to nasze wpisy tu poczytasz jeszcze.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#4 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-01-06, godz. 07:53

rmxiq, :)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia :P

#5 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-06, godz. 08:58

drugie odejście rmx-a
i kto rozweseli nasze forum.
Ciekawe jak zareaguje Hubert i Homme Curieux skoro okazało się, że nie są śJ. O innych (podających się za?) śJ którzy tu czasem piszą już nie będę wspominał.
Czesiek

#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-06, godz. 10:45

rmx, wpadnij kiedyś na Wybrzeże, to może razem coś przyjaramy :) :P . Wiesz, wytłumaczyłbym Ci genezę tego mojego nicka, ale obawiam się, że i tak byś z tego nic nie zrozumiał, bo do tego trzeba dorosnąć. :P

Wiesz, ja osobiście lubię ludziom poprawiać humor, nawet nieświadomie. Wszak staropolskie przysłowie mówi, że głupiec potrafi się śmiać i do sera. Ciekawe tylko, dlaczego to "śmieszne" forum otworzyło już oczy wielu ludziom na fałsz, obłudę i zakłamanie świadków Jehowy. I ciekawe, dlaczego wielu starszych i głosicieli boi się tego forum jak przysłowiowy diabeł święconej wody :D . Pewnie nie mają poczucia humoru. Tobie też popsułby się humor, gdyby starsi z Twojego zboru dowiedzieli się o tym, że odwiedzasz takie miejsca w necie.

Raczej nie sądzę, żeby stało się zadość Twojemu życzeniu i ten wątek z pewnością nie będzie liczył kilka tysięcy odsłon i kilkadziesiąt postów :( . Bo i o co kruszyć kopie? Że jakieś dziecko neostrady dało się dokumentnie zaślepić szarlatanom z Brooklynu? A zatem życzę szerokiej drogi i błogiej bezmyślności w zborowej wegetacji wśród niewolników niewolnika. Adieu.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-06, godz. 10:59

No i Rmxsik znowu strzelił w pampersy na maxa.
Niechajże mu będą podane nowe szaty spięte agrafką
- czyli pieluszki -
aby mógł na nowo swobodnie grzmotnąć.
Pozdrawiamy i przewijamy



#8 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-06, godz. 11:26

ps: te forum po prostu nie może być obiektywne, bo nie ma kto tutaj bronić Świadków Jehowy, czemu nie ma, bo nie ma sensu tutaj się wypowiadać wnioskując po wszystkich moich postach,

Mocne :).

#9 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-06, godz. 12:18

haael ripostując rmx-a można powiedzieć że na forum świadków Jehowy nie można ich krytykowac i nie dlatego że nie ma sensu tylko dlatego że nawet nie pozwolą Ci wyrazić własnego zdania :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#10 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-06, godz. 12:22

Nie o to mi chodzi. Rmx napisał, że wnioskując po swoich postach nie ma sensu się tu wypowiadać. Piękny przykład samokrytyki. Patrzeć na własny post i pisać, że jest bez sensu. Cóż, Świadkowie wyróżniają się skromnością :).

#11 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-06, godz. 12:36

Więc jaki jest sen pisanie tu o bezsensie czynienia tego samego właśnie tu? ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#12 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-01-06, godz. 14:36

drugie odejście rmx-a


no własnie ;-) więc jest szansa ;-) na wielki powrót ;-) do trzech razy ... ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#13 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-06, godz. 15:13

A mnie się przypomina werset o tym, że sprawiedliwy siedem razy się potknie...
RMX będzie pojawiał się i znikał...

No chyba że uznał, że odetnie internet a za 30zł kupi chleba i twarogu (bo coś o tym wspominał)

#14 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-01-06, godz. 20:07

drugie odejście rmx-a

Sebolq, naliczyłam więcej:

rmx Napisane: 2006-11-10 04:07 Witam wszytkich serdecznie, kłania się administrator tegoż forum,
ponieważ nie zamierzam prowadzić żadnych polemik, dlatego też ten post będzie pierwszym i jedynym zamieszczonym u państwa.

rmx Napisane: 2006-12-13 16:37Bądźcie wszyscy z Bogiem Zniikam, papa (12 ostatni post)

rmx Napisane: 2006-12-19 01:36 eh, eh, napisze jeszcze jeden post (...)Pozdrawiam

mx Napisane: Dzisiaj, 00:35 No tak przyszedł nareszcie czas roztania się z Wami, mój 50 post jest ostatnim na tym forum po mnie,


Chyba rację ma Sebek -

A mnie się przypomina werset o tym, że sprawiedliwy siedem razy się potknie...
RMX będzie pojawiał się i znikał...


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS>
I tak mam wrażenie, ze przeoczyłam jeszcze jedno pożegnanie rmxika, ale nie mam czasu szukać. :P

D.

#15 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-06, godz. 20:14

Dajcie już spokój dziecku, bo jeszcze poczuje się gwiazdą i mu woda sodowa do główki uderzy :lol: :D :P .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#16 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-08, godz. 13:42

Dajcie już spokój dziecku, bo jeszcze poczuje się gwiazdą i mu woda sodowa do główki uderzy :lol: :D :P .

Patrząc na jego post, jaki to on ważny i jak się poświęcił zaszczycając to forum swoją obecnością, to już woda sodowa wypływa mu uszami.
Czesiek

#17 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-08, godz. 13:57

wprost przeciwnie, myślę, że rmx jest otwarty intelektualnie i niedługo dołączy do trzecich owiec :P

#18 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-08, godz. 20:17

wprost przeciwnie, myślę, że rmx jest otwarty intelektualnie i niedługo dołączy do trzecich owiec :P

Zobaczymy, jednak do tego czasu pozwolę sobie mieć odmienne zdanie.
Może być, że szybciej będziemy go czytać pod innym nickiem.
Czesiek

#19 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-10, godz. 01:58

eh szkoda że nie zmieniłem maila na forum, bo przyszedł do mnie z powiadomieniem ,że mam prywatną wiadomość, od pana Sebastiana A. i znowu musiałem tu zajżeć, ale teraz już koniec, zmieniłem i dajcie mi spokój

co do Noemi
nie znacie Noemi, więc co sie wypowiadacie, :rolleyes:

i dobrze wam tak,
"idźcie precz szatańskie nasienia", bo pozwalacie sobie o wiele za dużo na tym forum, te wasze uzaleznienie, dużo was będzie kosztowało, także posmiewiska z porządnych ludzi, popatrzcie jak z was się śmieją na innych fofach, aż siąść i płakać ,

oko rendgen, co do ciebie to sam narobisz w pieluchy kupkę podczas armagedonu,
żegnam nie przysyłać mi tu już zaproszeń, pilnujcie lepiej własnej wiary, która to w ostatnich dniach powoli zaczęła się sypać, heh agenci biskupi :lol:


Witaj Rmxsiku, bobasku.
Znowu wpadłeś na przewinięcie nawiedzonych pieluszek?
Ależ oczywiście dostarczymy odpowiedniej pomocy.

...pilnujcie lepiej własnej wiary, która to w ostatnich dniach powoli zaczęła się sypać...

No jak to zwykle bywa Twój organizm pisze znowu o sobie, gratulujemy.
Pozdrawiam

P.S.: a tak na marginesie to pisze się Oko-Rentgen, czyżby krasnoludki wymieniały Ci potajemnie literki?

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-01-10, godz. 02:36


#20 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-10, godz. 07:58

prosiłem rmx-a o usunięcie literówki w imieniu Boga w tytule postu.
odpisał mi że nie może tego zrobić bo nie jest adminem.

cóż, poprawianie własnych postów jest możliwe. Więc wybierając "edytuj" a potem "pełna edycja"
rmx może zrobić, o co go prosiłem. W ostateczności zrobi to moderator, ale rmx też ma uprawnienia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych