Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 replies to this topic

#41 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-13, godz. 12:09

Z takimi kolesiami co to do każdego pretensje mają omijam szerokim łukiem i ignoruje :rolleyes:
takie cześki prowokatorzy, to powtórze niech spadają - te słowa do takich ludzi, nie do wszystkich !!!,

nawet biblia powiada że zła mamy nienawidzieć, więc nierozmawiam ze złem, bo Cześki to kłócą się w niektórych postach nawet ze Sebastianem A.

a jakby cześki nie były ślepe to by widziały że to była moja reakcja na post dotyczący obrazy biednej siostry, którą tu nazywacie ze złości "pijaną, zgwałconą jehowitką" i dlatego moja reakcja jest taka, bo takie ludzie jak cześki to zawsze zgnoją każdego kto im nie odpowiada
(...)
powiedziałem jak wyżej, jedno słówko do ciebie, i własnie z taki ludźmi się żegnam na tym forum, i nie oznacza to mojego odejścia, oznacza to że nie dyskutuję z takimi prowokatorami, którzy zrobili z tego forum burdel


rmx-e
ty chyba za dużo wypiłeś, że widzisz podwójnie. Poza mną to jakoś nikt nie pisze na tym forum pod imieniem Czesiek, więc skąd te Cześki?
I mam do ciebie prośbę. Chociaż zacznij udawać odstępcę jak piszesz taki post, bo twoje chamstwo świadczy przeciwko twojej "organizacji", że nie potrafi nauczyć swoich członków kulturalnego zachowania i toleruje takie postępowania jak twoje. Chyba, że jesteś niezłym hipokrytą, który wśród braci zachowuje się jak "owieczka", natomias kiedy nikt ciebie nie jest w stanie rozpoznać to pokazujesz jaki jesteś naprawdę.

A co do nazywania kogoś "pianą, zgwałconą jehowitką" to poproszę o pokazanie, gdzie tak się wyrażałem, skoro podpinasz to pod mój nick
Czesiek

#42 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-13, godz. 12:34

powiem wam:
SPADAJCIE DIABELSKIE NASIENIA, TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA, A JESLI UWIDZĘ ŻE
NADAL SZYKANUJECIE LUDZI, TO BĘDZIEMY ROZMAWIALI POPRZEZ NIE TO FORUM ALE SĄD


Witaj Rmxsiku,
poproś mamusię aby Ci z powrotem smoczek do usteczek wsadziła, bo smucisz jakby Ci wypadł.
Takie tupanie noworodkowymi nóżkami nic dobrego Ci nie przyniesie, a nawet może doprowadzić
do Twojego wylotu z kolejnego forum /co najmniej jeden wylocik już bobasek gdzieś zaliczył/.
Pozdrawiam

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-01-13, godz. 12:35


#43 rmx

rmx

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 65 Postów

Napisano 2007-01-13, godz. 12:36

Oj, DJ Bobo, nie przeginaj, bo i Ciebie może dosięgnąć sądna dłoń Pana :ph34r: . Nie znasz takiego wersetu, że obrzydliwością dla Jahwe jest zarówno ten, kto nazywa niegodziwca sprawiedliwym, jak i ten, który NAZYWA SPRAWIELIWEGO NIEGODZIWCEM? A gdzie miłość chrześcijańska? Przecież powinieneś miłować swoich nieprzyjaciół.

Tym sądem to możesz sobie straszyć chłopaczków, którzy piją piwo pod Twoją klatką schodową. Plisssss, nie ośmieszaj się :) . Tutaj piszą ludzie trochę starsi i poważniejsi nad poziom gimnazjum.



A mam nadzieję, że jesteś bogaty i stać ciebie na zapłacenie kosztów sądowych i odszkodowania dla mnie.
Więc przestań błaznować i wnoś sprawę do sądu. Mi akurat potrzebna jest gotówka i chętnie tak piszącego sądownie pozbawię nieco gotówki.
To kiedy zakładasz sprawę?




wypad zadymiarze z forum :rolleyes:
z takimi matołami to bym w piekle nie chaiał się spotkać
:rolleyes:

Witaj Rmxsiku,
poproś mamusię aby Ci z powrotem smoczek do usteczek wsadziła, bo smucisz jakby Ci wypadł.
Takie tupanie noworodkowymi nóżkami nic dobrego Ci nie przyniesie, a nawet może doprowadzić
do Twojego wylotu z kolejnego forum /co najmniej jeden wylocik już bobasek gdzieś zaliczył/.
Pozdrawiam


a ty koleś spierd.....l


MOŻECIE MNIE ZBANOWAĆ,
JA WKRACZAM TUTAJ SĄDOWO, ZA DOPROWADZANIE DO NERWICY LUDZI, JESZCZE SIĘ SPOTKAMY MATOŁY WASZA MAĆ !

Użytkownik rmx edytował ten post 2007-01-13, godz. 12:39

Nauka Świadków Jehowy jest dla mnie prawidłowa i tak pozostanie :)

#44 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-13, godz. 12:40

wypad zadymiarze z forum...
z takimi matołami to bym w piekle nie chaiał się spotkać...


Twój organizm pisze o sobie, gratulujemy takiej oceny siebie.



MOŻECIE MNIE ZBANOWAĆ,
JA WKRACZAM TUTAJ SĄDOWO, ZA DOPROWADZANIE DO NERWICY LUDZI,
JESZCZE SIĘ SPOTKAMY MATOŁY WASZA MAĆ !

Ty raczej stąd wykraczasz Rmxsiku.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-01-13, godz. 12:45


#45 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-13, godz. 13:06

wypad zadymiarze z forum :rolleyes:
z takimi matołami to bym w piekle nie chaiał się spotkać
:rolleyes:
a ty koleś spierd.....l
MOŻECIE MNIE ZBANOWAĆ,
JA WKRACZAM TUTAJ SĄDOWO, ZA DOPROWADZANIE DO NERWICY LUDZI, JESZCZE SIĘ SPOTKAMY MATOŁY WASZA MAĆ !


Przyszedł taki koleś w listopadzie 2006 i ustawia tutaj tych, którzy są od początku na tym forum, niezła zabawa :lol: :lol: :lol:

To piękne świadectwo o śJ i o bogu któremu służysz złożyłeś. A na nerwicę to ziółka sobie zaparz.
Czesiek

#46 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-01-13, godz. 13:06

z takimi matołami to bym w piekle nie chaiał się spotkać



No, nareszcie sie wydało, rmxik nie jest SJ, bo żaden SJ w piekło nie wierzy, i do piekła na spotkania się nie wybiera. :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#47 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-13, godz. 13:20

[quote name='Noc_spokojna' date='2007-01-13 16:06' post='49396']
No, nareszcie sie wydało, rmxik nie jest SJ, bo żaden SJ w piekło nie wierzy, i do piekła na spotkania się nie wybiera. :P

Świadek Jehowy powinien powiedzieć raczej jak w "Rejsie" - "Spotkamy się w grobie" :lol: :lol: .

rmx, to kiedy ta rozprawa? Już nie mogę się doczekać :D :P . Chłopcze, nie pogrążaj się w śmieszności, bo czytelnicy mogą się do reszty skręcić ze spazmatycznego śmiechu. Taki z Ciebie świadek jak ze mnie baletnica :lol: :D . Zostaw w spokoju tę religię, bo nie zasługują na takich "obrońców" B) :lol: . Ufff, nie mogę... :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#48 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-13, godz. 13:24

Ciekawe ilu z nas się spotka w tym sądzie. Czy już ktoś dostał jakiś pozew?
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych