Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 replies to this topic

#21 Bogdan Braun

Bogdan Braun

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 401 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-10, godz. 18:15

RMX...

O wyjątkowości w sensie pozytywnym jakiegokolwiek forum w tym i tego świadczy otwartość dla innych poglądów niż te smażone w własnym sosie!!!
Jeśli w jakiś sposób miałeś z tym problem, że moderator czy ktoś inny ograniczał Cię w tym, co chciałeś napisać (czasem wyrzucić to z siebie...) to proszę napisz o tym to będziesz miał argument mocny jakby na to nie patrzeć...
No, bo zobacz RMX-sie można tworzyć fora dla tylko jednakowo myślących ludzi w tym samym kierunku...Tylko się pytam jak długo w tym własnym sosie można się smażyć i zachwycać się nad wypowiedziami tak samo myślących???
Ja sam miałem okazję doświadczyć tego na własnej skórze jak to nie zostałem zaakceptowanym przez admina na forum ŚJ tylko, dlatego, że nigdy nie byłem ŚJ...Daje to sporo do myślenia o owej elitarnej społeczności, która ponoć zawsze każdego do siebie gotowa jest przyjąć bez tak dziwnego warunku wstępnego jak bycie wcześniej ŚJ...Toż to jakieś kuriozum formowe mówiąc delikatnie, aby co nie obrazić właścicieli owego forum Made in ŚJ.
RMX-sie doskonale Cię rozumiem w Twoim niezrozumieniu tegoż forum wymaga to dużego doświadczenia (w tym, czym człowiek jest najlepszy nie we własnych oczach, ale w oczach bliźniego...) którego Tobie mówiąc delikatnie nie starcza. ;)
Bywaj w zdrowiu.

BB
W dowodzeniu słuszności własnych racji patrzmy na bliźniego jak na siebie samego.

#22 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2007-01-10, godz. 21:28

Bogdanie,
czy widzisz coś złego albo KURIOZALNEGO w tym, że jakiś rodzic zakłada zamknięte forum internetowe dla rodziców poświęcone problemom z wychowaniem dzieci i że tenże pomysłodawca i założyciel forum odmawia rejestracji jakiemuś singlowi, którego tylko interesują dzieci ale sam ich nie ma?

A jeżeli ktoś założy forum dla aktualnych lub byłych uczniów jakiegoś liceum, to czy będzie śmieszne, że nie będzie tam zapraszał uczniów wszystkich innych szkół?

A czy jeżeli mam 25 lat, to powinienem się obrazić, że nie chcieli mnie na forum dla ludzi po trzydziestce?

Było tu spore poruszenie w sprawie pewnego forum dla ŚJ (z którego nota bene wyrzucono kolegę rmx-a). Pytałem: skoro napisano tam wyraźnie, że to forum dla Swiadków, to czemu się dziwicie, że nie chcą tam gościć przeciwników świadków?

Każde forum ma swój regulamin; są fora otwarte, jak to na którym piszemy, oraz zamknięte - dla osób spełniających pewne kryteria. Jedne i drugie są potrzebne, i każde ma swoje plusy i minusy.
Jeżeli ktoś ma potrzebę "posmażyć się" w gronie osób podobnych do niego i mających podobne problemy, to należy to uszanować. Tak ja uważam.

Użytkownik Fly edytował ten post 2007-01-10, godz. 21:57


#23 Bogdan Braun

Bogdan Braun

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 401 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-10, godz. 22:10

Fly napisał(a)

Jeżeli ktoś ma potrzebę "posmażyć się" w gronie osób podobnych do niego i mających podobne problemy, to należy to uszanować. Tak ja uważam.


No to uszanuj moje zdanie w tym temacie i nie dyskutuj ze mną. :)

BB
W dowodzeniu słuszności własnych racji patrzmy na bliźniego jak na siebie samego.

#24 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-01-11, godz. 17:28

Z tego co się orientuję Bogdan ma w rodzinie Świadków i poniekąd jest w temacie. Zawsze brał aktywny udział w dyskusjach na nasz temat. I ja osobiście zauważyłem jego bezstronność i zaangażowanie w ten temat. Na dodatek nie jest osobą ślepo przeciwną ŚJ, lecz rozsądną. Więc to ja zaproponowałem Bogdanowi udział w owym forum. I oczywiście poinformowałem o tym administratora. Jeśli jednak to spowodowało jakikolwiek kłopot, to ja jestem winny wszystkiemu. Przepraszam więc obie strony. Ale Bogdan tak przypadł mi do gustu, swoim zainteresowaniem środowiska ŚJ, że chętnie widziałbym go na tamtym forum. Ale nie ja tu rządzę. Przepraszam więc za kłopot. Wina leży w takim razie po mojej stronie.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Użytkownik Olo. edytował ten post 2007-01-11, godz. 17:29

Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#25 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-12, godz. 08:05

Nie przejmuj się Bogdan tamtym forum.
Ja jeszcze nie zdąrzyłem do końca się tam zarejestrować, a już dostałem od moderatorów upomnienia i to za to, że ich zdaniem jestem byłym śJ i do tego wiadomości z tamtego forum miałep publikować w innych miejscach netu. A na czacie dowiedziałem się, że po prostu jednemu z moderatorów nie pasuje moja osoba i będzie robił wszystko, bym nie była na tym forum.
Myślę, że z takimi ludźmi po prostu nie warto pisać.
Czesiek

#26 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-12, godz. 14:06

No tak przyszedł nareszcie czas roztania się z Wami, mój 50 post jest ostatnim na tym forum po mnie,

a więc chcałem go wykorzystać na podsumowanie, tak się zastanawiam co tu podsumowywać, w zasadzie nic, bardzo podoba mi się to forum bo jest bardziej śmieszne niż wszelkie inne serwisy humorystyczne razem biorąc smog i youtube ze śmesznymi filmikami :lol:

Świadkowie Jehowy widzą was, i nie tylko,
właśnie spotkałem sięz opinią w realu od katolików że i katolicy się śmieją z tego forum,

no nic, żeśmy się pośmiali, ja jako mało kto.

Wdałem się z wami w dyskusję, chciałem sprawdzić jak zareagujecie na ŚJ,
i prawdę mówiąc boicie się prawdy na tym forum czepiając się szczególików lub robiąc na przykład ze mnie odstępcę i pośmiewisko z każdego tematu lub postu lub doprowadzając do gniewu, którego nawet troszkę nie posiadam :lol:

najbardziej odważni i śmieszni to pan:
sebastian andryszczak
brat jaracz (ciekawe czemu nick jaracz, czyżby jarał :rolleyes: ojeju )

nasza milutka "noc spokojna" która pozdrawia cieplutko nawet na forum gdzie kiedyś pisałem
razem się pośmialiśmy a najlepszy był kolega z tematu:
index.php?showtopic=189

ten to ma wyobraźnię :o i jeszcze mi rozsyła zdjęcia na prywatne wiadomości
no nic żegnam was mili komedianci, drugiego świadka, który by się zniżył do waszego poziomu i z wami rozmawiał już nie spotkacie,więc tym samym znacie odpowiedż na pytanie czemu u was się oni nie wypowiadają,

a teraz już kończe pisać i żegnam, prawdopodobnire bedzie to kolejny słynny temat z odsłoną 4000 cyfrową, i 10 stronami postów :lol: bo teraz dopiero będą jechali po mnie ale ja i tak ani słówkeim się nie odezwę

;) żegnam dziecka :lol: :lol:
ps: te forum po prostu nie może być obiektywne, bo nie ma kto tutaj bronić Świadków Jehowy, czemu nie ma, bo nie ma sensu tutaj się wypowiadać wnioskując po wszystkich moich postach,

ja jeszcze raz powiem, instytucje nigdy nie były najlepsze, czasami macie rację co do Towarzystwa Strażnica, ale to co zrobili kiedyś dla was słynni "Badacze Pisma" (dzisiejsi ŚJ) doceńcie, bo ukazali oni prawidłowe rozumowanie tekstu biblijnego i tego jeśli będziecie się trzymali, to bedzie dobrze, dzisiejsze instytucje czy towarzystwa są jakie są ale prawda jest jedna ;)
papapa


Po takim pożegnaniu i kolejnej obietnicy, że rmx po raz ostatni się odzywa, znowu się odezwał i wysmarował taki post:



dokładne, całe te forum jest obrzydliwe, całkowicie ludzi gnoi, nawet szacunku do ludzi ne mają i wyzywają od jehowitów albo jehowitek, ja jak to przeczytałem to aż mnie trafiło, ludzie jedyni jak można od jehowitek wyzywać biedną poszkodowaną osobę, gdyby się dowedziała o tym że o niej tu piszą nie wiem, chyba by popełniła samobójstwo,

ludzie zrozumcie ŚJ to nie śwęci ludzie i też popełniają błędy, tymbardziej młodzi, to po holere wyrzywacie się po wszystkich, tutaj wogóle są same szatańskie nasienia, i nie ma dyskusji



rmx-ie po tak podłym podsumowaniu forum i wykazaniu się swoim zachowaniem masz jeszcze czelność kogokolwiek krytykować? Sam dla śJ domagasz się zrozumienia, że nie są to święte osoby, ale od innych tego wymagasz, a jak nie postępują jak się tobie podoba, to wyśmiewasz się z nich i szydzisz z nich.

Po prostu twoje zachowanie to dno. Może jednak dotrzymuj swojego słowa i nie pisz więcej, bo świadectwo jakie wydajesz rzutuje na całą "organizację" śJ w imieniu której występujesz.
Czesiek

#27 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-12, godz. 14:55

Może jednak dotrzymuj swojego słowa i nie pisz więcej

Rmx-ie, proszę, pisz nadal...

#28 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-12, godz. 14:59

Rmx-ie, proszę, pisz nadal...

rmx
Jak masz zamiar tak psuć opinię śJ to sobie odpuść pisanie. Chociażby przez wzgląd na imię Boga którym w nazwie posługuje się twoja "organizacja". Po co z twojego powodu ludzie mieliby bluźnić imieniu Boga którym tak chętnie się posługujesz.

Użytkownik Czesiek edytował ten post 2007-01-12, godz. 15:00

Czesiek

#29 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-01-12, godz. 15:48

Nie chciałabym powiedzieć - "a nie mówiłam", to i nie powiem. Jednak wcale mnie nie zdziwił powrót rmxsika. Mój tato zwkł był mawiać - (...)zawsze wracają :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#30 rmx

rmx

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 65 Postów

Napisano 2007-01-12, godz. 22:10

rmx
Jak masz zamiar tak psuć opinię śJ to sobie odpuść pisanie. Chociażby przez wzgląd na imię Boga którym w nazwie posługuje się twoja "organizacja". Po co z twojego powodu ludzie mieliby bluźnić imieniu Boga którym tak chętnie się posługujesz.



powiem wam:
SPADAJCIE DIABELSKIE NASIENIA, TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA, A JESLI UWIDZĘ ŻE NADAL SZYKANUJECIE LUDZI, TO BĘDZIEMY ROZMAWIALI POPRZEZ NIE TO FORUM ALE SĄD
Nauka Świadków Jehowy jest dla mnie prawidłowa i tak pozostanie :)

#31 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-12, godz. 22:13

powiem wam:
SPADAJCIE DIABELSKIE NASIENIA, TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA, A JESLI UWIDZĘ ŻE NADAL SZYKANUJECIE LUDZI, TO BĘDZIEMY ROZMAWIALI POPRZEZ NIE TO FORUM ALE SĄD

Spoko ja chętnie mogę i w ten sposób B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#32 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-01-12, godz. 22:41

Gwarantuje ci iz spotkanie w sądzie, bedzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie. Mam tylko nadzieje iz sąd nie umrze ze śmiechu czytając taki pozew i go dopuści.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#33 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-12, godz. 23:08

rmx-ie a może Ty jesteś z moich ziomków? to "uwidzieć" chyba wskazuje na korzenie z za Buga. Tak?

#34 rmx

rmx

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 65 Postów

Napisano 2007-01-12, godz. 23:12

Po takim pożegnaniu i kolejnej obietnicy, że rmx po raz ostatni się odzywa, znowu się odezwał i wysmarował taki post:
rmx-ie po tak podłym podsumowaniu forum i wykazaniu się swoim zachowaniem masz jeszcze czelność kogokolwiek krytykować? Sam dla śJ domagasz się zrozumienia, że nie są to święte osoby, ale od innych tego wymagasz, a jak nie postępują jak się tobie podoba, to wyśmiewasz się z nich i szydzisz z nich.

Po prostu twoje zachowanie to dno. Może jednak dotrzymuj swojego słowa i nie pisz więcej, bo świadectwo jakie wydajesz rzutuje na całą "organizację" śJ w imieniu której występujesz.


Z takimi kolesiami co to do każdego pretensje mają omijam szerokim łukiem i ignoruje :rolleyes:
takie cześki prowokatorzy, to powtórze niech spadają - te słowa do takich ludzi, nie do wszystkich !!!,

nawet biblia powiada że zła mamy nienawidzieć, więc nierozmawiam ze złem, bo Cześki to kłócą się w niektórych postach nawet ze Sebastianem A.

a jakby cześki nie były ślepe to by widziały że to była moja reakcja na post dotyczący obrazy biednej siostry, którą tu nazywacie ze złości "pijaną, zgwałconą jehowitką" i dlatego moja reakcja jest taka, bo takie ludzie jak cześki to zawsze zgnoją każdego kto im nie odpowiada

Rmx-ie, proszę, pisz nadal...


a będę, dziekuje za słowa poparcia :P


rmx
Jak masz zamiar tak psuć opinię śJ to sobie odpuść pisanie. Chociażby przez wzgląd na imię Boga którym w nazwie posługuje się twoja "organizacja". Po co z twojego powodu ludzie mieliby bluźnić imieniu Boga którym tak chętnie się posługujesz.


powiedziałem jak wyżej, jedno słówko do ciebie, i własnie z taki ludźmi się żegnam na tym forum, i nie oznacza to mojego odejścia, oznacza to że nie dyskutuję z takimi prowokatorami, którzy zrobili z tego forum burdel
Nauka Świadków Jehowy jest dla mnie prawidłowa i tak pozostanie :)

#35 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-12, godz. 23:21

nawet biblia powiada że zła mamy nienawidzieć, więc nierozmawiam ze złem, bo Cześki to kłócą się w niektórych postach nawet ze Sebastianem A.

No no nie wiedziałem że Biblia naucza że niektórzy ludzie są "złem" :D Sebastianie i Czesiu czy wy się kłucicie? Bo ja nie zauważyłem. :)

a jakby cześki nie były ślepe to by widziały że to była moja reakcja na post dotyczący obrazy biednej siostry, którą tu nazywacie ze złości "pijaną, zgwałconą jehowitką"

No no :) Nawet konwencja genewska zabrania odpowiedzialności zbiorowej a widzę tu jakieś swoje prawo stosujesz B)

i dlatego moja reakcja jest taka, bo takie ludzie jak cześki to zawsze zgnoją każdego kto im nie odpowiada

No no czyli krytyka Twojej osoby oznaczała od razu prześladowanie? :D

a będę, dziekuje za słowa poparcia :P
powiedziałem jak wyżej, jedno słówko do ciebie, i własnie z taki ludźmi się żegnam na tym forum, i nie oznacza to mojego odejścia, oznacza to że nie dyskutuję z takimi prowokatorami, którzy zrobili z tego forum burdel

Czyli mamy nowe światło :P Odejście rmx-a już nie oznacza odejścia na zawsze tylko dla tych którzy nie myślą jak rmx :D Jednym (x2) słowem czysty cyrk B)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-01-12, godz. 23:26

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#36 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-12, godz. 23:35

nawet biblia powiada że zła mamy nienawidzieć

No właśnie GDZIE? Już dawno chciałem o to zapytać. Gdzie jest napisane, że Bóg nienawidzi zła? Pytam poważnie.

#37 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-01-12, godz. 23:58

Gdzie jest napisane, że Bóg nienawidzi zła?

Może ten werset: "Pan bada sprawiedliwego i bezbożnego, A nienawidzi tego, kto kocha bezprawie." (Ps 11:5, BW)
.jb

#38 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-13, godz. 01:46

"Pan bada sprawiedliwego i bezbożnego, A nienawidzi tego, kto kocha bezprawie." (Ps 11:5, BW)

Czyli rmx-ie Czesiu odpada bo on miłuje Najwyższego (podpowiem że chodzi o Boga Biblii) B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#39 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-13, godz. 10:13

powiem wam:
SPADAJCIE DIABELSKIE NASIENIA, TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA, A JESLI UWIDZĘ ŻE NADAL SZYKANUJECIE LUDZI, TO BĘDZIEMY ROZMAWIALI POPRZEZ NIE TO FORUM ALE SĄD


Oj, DJ Bobo, nie przeginaj, bo i Ciebie może dosięgnąć sądna dłoń Pana :ph34r: . Nie znasz takiego wersetu, że obrzydliwością dla Jahwe jest zarówno ten, kto nazywa niegodziwca sprawiedliwym, jak i ten, który NAZYWA SPRAWIELIWEGO NIEGODZIWCEM? A gdzie miłość chrześcijańska? Przecież powinieneś miłować swoich nieprzyjaciół.

Tym sądem to możesz sobie straszyć chłopaczków, którzy piją piwo pod Twoją klatką schodową. Plisssss, nie ośmieszaj się :) . Tutaj piszą ludzie trochę starsi i poważniejsi nad poziom gimnazjum.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#40 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-13, godz. 11:44

powiem wam:
SPADAJCIE DIABELSKIE NASIENIA, TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA, A JESLI UWIDZĘ ŻE NADAL SZYKANUJECIE LUDZI, TO BĘDZIEMY ROZMAWIALI POPRZEZ NIE TO FORUM ALE SĄD


A mam nadzieję, że jesteś bogaty i stać ciebie na zapłacenie kosztów sądowych i odszkodowania dla mnie.
Więc przestań błaznować i wnoś sprawę do sądu. Mi akurat potrzebna jest gotówka i chętnie tak piszącego sądownie pozbawię nieco gotówki.
To kiedy zakładasz sprawę?
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych