Skocz do zawartości


Zdjęcie

kryzys_sumienia.pdf


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-01-31, godz. 19:58

kryzys_sumienia.pdf
Dołączona grafika

#2 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-01-31, godz. 22:19

Robie to niechetnie ale nie mam wyboru. Rozumiem bowiem i szanuje pobutki zamieszczenie tego w necie ale kto wyraził zgodę na zrobienie tego kroku? Bo jesli nie wydawca to jest to naruszenie praw autorskich, co pociąga za soba okręslone w prawie powazne konsekwencje.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#3 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-01-31, godz. 22:58

Ze strony http://www.ks.design.com.pl/ (z której ten plik jest podlinkowany) wydaje się wynikać, że zamieszczenie książki jest inicjatywą wydawcy.
.jb

#4 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-01, godz. 08:12

Robie to niechetnie ale nie mam wyboru. Rozumiem bowiem i szanuje pobutki zamieszczenie tego w necie ale kto wyraził zgodę na zrobienie tego kroku? Bo jesli nie wydawca to jest to naruszenie praw autorskich, co pociąga za soba okręslone w prawie powazne konsekwencje.

Artur
Coś za nerwowy jesteś. Przecież to nie jest cała książka a tylko tyle, ile wydawca zamieścił w necie aby zachęcić do kupienia tej pozycji. Może więcej opanowania, to pomoże ci nie pisać bzdur
Czesiek

#5 Stanislas

Stanislas

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2007-02-28, godz. 22:42

Tylko nie kupujcie tej pozycji w księgarni Tolle.Niestety miałem mały problem z tą książką.Była nie kompletna.Zamiast druku w środku ksiązki znajdowały się puste strony.Może wydawnictwo chciało zostawić puste karty na notatki.Chciałem kupić drugi egzeplarz ale okazało się, że wszystkie ksiązki w Tolle były niekompletne.

Pozdrawiam

#6 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-28, godz. 22:45

Tylko nie kupujcie tej pozycji w księgarni Tolle.Niestety miałem mały problem z tą książką.Była nie kompletna.Zamiast druku w środku ksiązki znajdowały się puste strony.Może wydawnictwo chciało zostawić puste karty na notatki.Chciałem kupić drugi egzeplarz ale okazało się, że wszystkie ksiązki w Tolle były niekompletne.

Pozdrawiam

To chyba nie wina księgarni, jak już. Ja kupiłem kilka egzemplarzy w Tolle et lege i żaden nie zawierał takich braków, o których wspominasz.

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#7 omyk

omyk

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 96 Postów

Napisano 2007-02-28, godz. 23:04

U mnie tez nie bylo brakow, polecam ksiegarnie Tolle et lege :)
Rz 9,5 - "Do nich należą praojcowie, z nich również jest Chrystus według ciała, który jest ponad wszystkim, Bóg błogosławiony na wieki. Amen."

jestem katoliczka :)

#8 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-03-01, godz. 23:33

Tylko nie kupujcie tej pozycji w księgarni Tolle.Niestety miałem mały problem z tą książką.Była nie kompletna.Zamiast druku w środku ksiązki znajdowały się puste strony.Może wydawnictwo chciało zostawić puste karty na notatki.Chciałem kupić drugi egzeplarz ale okazało się, że wszystkie ksiązki w Tolle były niekompletne.

Pozdrawiam

Przeczytałem Twoje dwa pozostałe posty i uważam, że powyższa informacja jest nie prawdą. Jeśli się mylę, to proszę o wysłanie otrzymanego bubla na adres:
Krzysztof Cebula, 58-300 Wałbrzych 1, Skr. poczt. 13. Zapłacę jeśli istotnie znajdę puste strony w środku. A tak w ogóle, to przecież można składać reklamacje...

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2007-03-01, godz. 23:34

Dołączona grafika

#9 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-03-02, godz. 14:58

Ja także otrzymałem w pełni kompletny egzemplarz książki "Kryzys Sumienia" w Tolle. A nawet miły liścik i zakładkę magnetyczną :lol:
To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#10 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-03-02, godz. 15:36

Gdyby ktoś miał dylemat jaką księgarnię to niech zerknie na inne e-księgarnie...

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-03-02, godz. 15:37

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#11 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-03-03, godz. 00:27

Materiały do pobrania
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych