Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bo oni "kłamiom"!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 replies to this topic

#1 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-04, godz. 22:48

Użytkownik o nicku Czesiek wykazuje skłonność do używania z wielką łatwością słów typu: kłamstwo, fałsz, obłuda, hipokryzja, nieprawda (to rzadko, bo jest dla niego chyba zbyt łagodne), oszustwo itp. w kierunku wszystkiego co ma związek ze ŚJ.

Podaje to jako ciekawostkę rzucająca mi się w oczy podczas czytania jego postów. Słowa wyżej wymienione same w sobie stanowią często treść jego argumentów przeciw ŚJ.

Czasami przydało by się podać przykład na te "kłamstwa", a nie tylko powielać synonimy. :)

#2 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-04, godz. 23:10

STorm no to może wykarzesz w czym się Czesiek myli bo jak też zauważyłeś Czysiu jeśli coś już podaje to niejednokrotnie konkrety. Na które nie uzyskuje odp tylko wycieczki w kierunku kk a najlepsze w tym że go kk za bardzo nie trafia bo to nie jego denominacja i z reguły tematy w których coś poda się kończą w ten sposób. Ale jak uważasz że w czymś się Czesiu myli to ja chętnie poobserwuję te Wasze wywody nawzajem :D W końcu czesiowi by ktoś konkretami na konkrety odpowiedział B) A i ja bym się tu z boku nie nudził ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#3 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-05, godz. 09:26

Nie mówię, że wszystkie zarzuty były bezpodstawne (nie mówię, nie dlatego, że były, tylko, że się w to nie zagłębiałem), ale po prostu zauważyłem jego tendencję do bardzo łatwego rzucania oskarżeń. Także ten temat jest w formie komunikatu - nie miałem nim na celu wywołać wojny, tylko sprawić, aby niektórzy zwracali baczniej uwage na jego zarzuty. Tyle. :)

A Ty, Pawełku, jeszcze się trochę ponudzisz. :)

#4 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-05, godz. 09:38

Storm jak czytam posty Cześka to zauważ że co jakiś czas w nich pada odwołanie się do wcześniejszych postawionych zarzutów np. na podstawie Biblii. Odwołuje się np. do tematu który napisał a jest w jednym z działów przypięty. Wydaje mi się, że każdego może już bawić w tym i Cześka dyskutowanie z nim tylko nie z jego zarzutami. A wybacz ale on niejednokrotnie podaje na czym opiera swoje zdanie więc tak jakoś nie bardzo widzę Jego gołosłowność. A czy stosuje On pewne wyrazy często jak podałeś? Tak, a dziwisz się jemu? Bo ja nie.

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-05, godz. 09:39

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#5 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-05, godz. 09:52

Nie przejrzałem całego forum, więc nie mogę się wypowiedzieć obiektywnie. Mówiłeś, że chętnie posłuchałbyś polemiki Cześka z jakimś ŚJ. Powiedz mi tylko z jakiej racji ja mam się tłumaczyć osobie, która nie chce wyjawić swojej denominacji ludziom, jak sam określił "którzy nie mają o niej zielonego pojęcia" (BTW: stawiam, że Zielonoświątkowiec :D)? Jeśli on traktuje innych z góry, niech nie dziwi się, że tak samo będą traktować jego.

#6 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-05, godz. 11:54

Nie zauważyłem by Czeciu traktował kogoś z góry no chyba że przjmiesz to że krótko ucina niektórych banialuki. A powiedz mi czemu miałby się Czesiu mówić jakiej jest denominacji? Tak jest protstantem ale konkretnie jakiego kościoła to nie powiem (a wiem :D ). Dziwisz mu się? Bo ja nie. Tylokrotnie śJ robią wycieczki w stronę KK że to musi być nawet zabawne jak protestant zwraca kilkakrotnie uwagę że go sprawa kk nie obchodzi, albo co lepsze dla mnie kiedy protestan staje w obronie kk wobec jawnych kłamstw - o czyżbym kogoś traktował teraz z góry? :P Nie znam motywów Czesia a jedynie się domyślam że jest to po prostu sposób m.in. lepszego ukazywania "prawdziwości" religii śJ. Jakim to sposobem? Ano takim że jak już wspomniałem robi się do niego wycieczki na kk tak jakby krytyka tego kościoła miała uwirygodnić ich organizację przy braku argumentów w dyskusji ;) Tak to widzę.

P.S.
Powiem szczerze że sam się zastanawiam czy przestać mówić z jakiej jestem denominacji w rozmowie z śJ bo często dyskusja sprowadza się tylko do jednego, zgadnij czego i nie jest to rozmowa o Bogu ;)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-05, godz. 11:54

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#7 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-05, godz. 14:05

Jeśli ktoś atakuje moją religię, to ja również mam prawo wytknąć wszystkie wady jego religii. I nie mów mi, że takie osoby jak Czesio rozmawiają o Bogu, bo oni mają za zadanie tylko "zgnoić" Organizację. Czyli rozmowa często nie schodzi na temat np. "ŚJ uczą, że trójca nie istnieje, wykaż mi to na podstawie Biblii". Nie, takie osobą mówią: "Strażnica kłamie, Organizacja to środowisko obłudników i hipokrytów". Zauważ, jest to atakowanie denominacji a nie poglądów wierzeniowych. Ale kiedy ŚJ chce coś powiedzieć na na temat innych religii to nie wolno mu, o nie!

#8 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-05, godz. 14:45

Storm możesz wykazac konkretne przykłady? Czy atakowaniem denominacji jest pokazanie jakiegoś fałszu? Np. kiedy WTS naucza (trudno uwierzyć że nie rozumie koncepcji trynitarnej posługując się tyloma źródłami) że śJ nie wierzą w trzech Bogów tak jak chrześcijanie albo nie wierzą że trzy osoby mogą być jedną itd itd. Przecież WTS w tym momencie podaje swoim wiernym błędną nauke która nijak ma się do koncepcji Trójcy. Jak to inaczej podsumować? Powiedzieć "o pomylili się"???, znowu czytając to samo gdzie indziej "o znowu się pomylili", znowu gdzieś czytając "o tu znowu się pomylili"??? Oj mimo takich zasobów bibliotecznych jakie zgromadzli ciągle się mylą biedacy i przypadkiem nie potrafią podać nigdzie prawie koncepcji prawidłowo??? Czy po prostu nie wypada powiedzieć "to kolejne powielane kłamstwo" bo poprawność polityczna nie pozwala??? Storm tu nie chodzi o wycieczki personalne tylko pewne fakty. Ja równiez nie mam zamiaru zarówno atakowac śJ tylko pokazywać że ich CK WTSu czasem konkretnie KŁAMIE,jak chcesz niektóre rzeczy relatywizować to spoko możemy powiedzieć że fałśz to przypadek i nie ma już fałszu ;) A jak Storm masz dalej coś to po prosze konkretami o co Ci biega wogóle, konkretnie podaj przykład. Linki do wypowiedzi itd. A najlepiej włącz się w te wypowiedzi i pokaż to co uwazasz za nie-OK w temacie i czego brakuje albo co jest przesadą - no bo ciekawe czy użyjesz terminu "kłamstwem" B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#9 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-05, godz. 15:07

Czekaj, czekaj, czy to, że jakaś religia nie uznaje trójcy oznacza to, że jej nauki są błędne? Wg Ciebie - tak, wg mnie - nie. Nie możesz powiedzieć - trójca jest i basta. To tylko kwestia interpretacji wersetów, bo z tego forum wiem, że wszystko jest względne. Podam Ci werset przeciwko trójcy - Ty będziesz polemizował i udowadniał, że właśnie rzuciłem Ci dowód na jej istnienie. I tak w kółko. Nie możesz zrozumieć, że pewnych rzeczy nie da się logicznie wytłumaczyć, bo do wszystkiego się można przyczepić i zakwestionować każdy drobny szczególik? Trójca jest kwestią wiary a Ty uznajesz ją za fakt.

Użytkownik Storm edytował ten post 2007-02-05, godz. 15:13


#10 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-05, godz. 16:16

Storm czy Ty w ogóle czytałeś mojego posta? Przeczytaj go 10 razy to może zrozumiesz co napisałem...

A tymczasem spróbuje opowiedzieć matematycznie koncepcję Trójcy wg tych co w nią wierzą:

A=1
A=X+Y+Z
A=X
A=Y
A=Z
X<>Y
X<>Z
Y<>Z

Oto jedna z wielu różnych definicji wg WTS na temat Trójcy:

A=3
A=X+Y+Z
X=Y=Z

Może teraz zrozumies ztreść mojego wcześniejszego wpisu.... może...

I to co podaje WTS nazywam KŁAMSTWEM ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#11 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-05, godz. 17:23

Jeśli ktoś atakuje moją religię, to ja również mam prawo wytknąć wszystkie wady jego religii. I nie mów mi, że takie osoby jak Czesio rozmawiają o Bogu, bo oni mają za zadanie tylko "zgnoić" Organizację. Czyli rozmowa często nie schodzi na temat np. "ŚJ uczą, że trójca nie istnieje, wykaż mi to na podstawie Biblii". Nie, takie osobą mówią: "Strażnica kłamie, Organizacja to środowisko obłudników i hipokrytów". Zauważ, jest to atakowanie denominacji a nie poglądów wierzeniowych. Ale kiedy ŚJ chce coś powiedzieć na na temat innych religii to nie wolno mu, o nie!



Storm
Tak dla twojej informacji.
To śJ wszystkie kościoły chrześcijańskie zaliczyli do Babilonu wielkiego", poprzez rozpowszechnianie tego kłamstwa w publikacjach WTS-u. Tym samym zaatakowali i mój kościół nic o nim nie wiedząc. Stąd mam prawo do obrony swojego kościoła. Jednak wolę dyskutować o naukach z którymi do mnie przychodzą śJ, zadawać im pytania.
Niestety z tego co widzę to admin odpioł mój temat "Pytania do śJ" i nie ma go na pierwszej stronie działu Tematyka ogólna. Jak chesz to sobie poszukaj i spróbuj odpowiedziec na moje pytania.
A to, że nie owijam w bawełnę i niektóre rzeczy nazywam po imieniu wynika z tego, że taki jestem. nie umiem czegoś nazwać jako "prawda inaczej", a i po co miałbym to robić?
A jak uważasz, że niesłusznie coś oceniłem jako kłamstwo to udowodnij a nie chowaj głowy w piasek zasłaniając sie wymyślonymi przez siebie motywami mojego pisania.
Czesiek

#12 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-05, godz. 18:27

pawel r

Człowieku. :D
Dla mnie takie coś jak trójca nie istnieje w żadnym tego słowa znaczeniu. Nawet jeśli WTS źle zrozumiał te pojęcie i przedstawił je inaczej niż wg Ciebie być powinno, to nie zmienia tego, że i tak nie wierzę w trójcę w żadnym jej wymiarze. :)

A to, że sama teoria trójcy jest kwestią wiary i interpretacji wersetów, a nie prawdą absolutną chyba się zgodzisz, tak?

Czesiek, a może ktoś woli zestawić swoje wierzenia z Twoimi? Mówisz, że masz prawo do obrony swojego Kościoła nie dając oponentowi możliwości zaatakownia go. :D Śmiechu warte.
Wg ŚJ jedna religia jest prawdziwa, reszta religii natomiast fałszywa. U Ciebie najwidoczniej wszystkie religie traktowane są na równym poziomie skoro Twoja nie jest prawdziwa. Bo jakby była to reszta musiałaby być fałszywa. A Ty przecież nie nazywasz żadnej religii fałszywą (no może oprócz ŚJ), bo to nie ładnie, prawda?

#13 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-05, godz. 19:32

Czesiek, a może ktoś woli zestawić swoje wierzenia z Twoimi? Mówisz, że masz prawo do obrony swojego Kościoła nie dając oponentowi możliwości zaatakownia go. :D Śmiechu warte.
Wg ŚJ jedna religia jest prawdziwa, reszta religii natomiast fałszywa. U Ciebie najwidoczniej wszystkie religie traktowane są na równym poziomie skoro Twoja nie jest prawdziwa. Bo jakby była to reszta musiałaby być fałszywa. A Ty przecież nie nazywasz żadnej religii fałszywą (no może oprócz ŚJ), bo to nie ładnie, prawda?

Jak pewnie nie zauważyłeś, to na tym forum dyskutuje się o śJ i ich wierzeniach. Więc nie widzę powodu dlaczego miałbym rozmawiać o innych religiach. Czasami widząc bzdury jakie wypisują śJ o KK nie wytrzymuję i prostuję to (aż dziwne, że osoby piszące te bzdury same były kiedyś w KK i nie wiedzą co ten kościół naucza)
Poza tym oponęci już zaatakowali mój kościół zaliczając go do babilonu wielkiego, to po co im jeszcze nazwa mojej społeczności? A ponadto nie ukrywam w co wierzę i na te temat mogę podyskutować. Pytając o wierzenia śJ (na jakiej podstawie z Biblii coś nauczają) czy wykazując jakąś sprzeczność nauki WTS-u z Biblią wskazuję na to, co naucza Biblia, a czemu ja wierzę. A śmiechu warte jest to, że jakoś śzamiast bronić swojej nauki w oparciu o Biblię to atakują KK lub inne kościoły.
A co do tego, czy jestem Zielonoświątkowcem, to nie powiem ci, czy wcelowałeś, czy chybiłeś celu (zgrzeszyłeś ;) ). Ale pewnie gdzieś już o tym była mowa, więc poszukaj sobie w moich postach.
Czesiek

#14 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-05, godz. 20:10

Storm odsyłam nadal dwa moje posty wyżej i do przeczytania go 20 razy, może tym razem zrozumiesz. Nie pisałem by ktokolwiek miał uznawać Trójcę, nie pisałem byś w ogóle ją Ty uważał za prawde, czy istnieje. Jeśli nie rozróniasz tak podstawowych spraw jak:

Jest twierdzenie "A" a ktoś twerdzi że "B" to "A" gdzie "A"<>"B" to wybacz ale nie rozróżniasz podstawowej róznicy miedzy TAK, a NIE, między prawdą a fałszem, między wodą, a ogniem, między 1 a 2. Nie wiem jak bardziej opisowo narysować Ci kłamstwo jakim posługuje się tu WTS.

Może inaczej to opiszę bo domyślam się że i tego nie pojmujesz...

Przykład będzie wogóle nieadekwatny ale chce byś załapał sam sens. Wyobraź sobię że zamówiłem sobie z katalogu samochód Volksvagen Golf III w kolorze czarnym :P a taka sobie organizacja WTS twierdzi że ja zamówiłem sobie samochód Skoda Octavia I w kolorze szkarłatnym :D, a jedynym sensownym wg WTS jest tak naprawde samochód dostawczy Mercedes-Benz zgadnij przez kogo lansowany...

Czy w takim razie Golf to jest to samo co Octavia? Albo czy teoria względności to jest to samo co teoria ewolucjonizmu? B) Może to załapiesz... może...

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-05, godz. 20:13

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#15 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-06, godz. 11:38

Rozumiem o co Ci chodzi, Pawle: o nieprawdziwe przedstawienie koncepcji trójcy przez WTS. Być może tak jest, być może ŚJ nie potrafią zrozumieć tego pojęcia tak jak trynitarianie i stąd jego nieprawidłowy obraz w publikacjach ŚJ.

A jeśli chodzi o tego Zielonoświątkowca to był żart z mojej strony ("nie macie zielonego pojęcia" - Zielonoświątkowiec :D). Nie sądziłem nawet, że może być celny strzał.

Czesiek, o to, że w czyimś mniemaniu jego religia jest prawdziwa nikt nie powinien mieć do nikogo pretensji. Wiele osób na tym forum uważa, że należy do religii prawdziwej, a co za tym idzie inne muszą być fałszwe, więc Twoja także. Tylko oni po prostu o tym nie mówią, ale na to wskazuje logika. Czyż nie?

#16 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-06, godz. 12:13

Storm to się mylisz. Należę do innej denominacji niż Czesiek ale nie uważam Jego za fałszywą :) Natomiast WTS tak.

Storm co do Twoich słów

"Być może tak jest, być może ŚJ nie potrafią zrozumieć tego pojęcia tak jak trynitarianie i stąd jego nieprawidłowy obraz w publikacjach ŚJ."


To żeś walnął sobie samobója. Jak to jest że tysiące katolików przechodzą do śJ i nie rozumieją czym jest Trójca a katolicy wiedzą? Jakim cudem WTS ma tak dobrze rozbudowaną bibliotekę w tym kupe materiałów katolickich i nie potrafi nawet porządnie zacytować? Czy chcesz nam pokazać jak wysoki poziom kompetencji posiada WTS :D Albo walisz w ciemno i myślisz że ktoś kupi takie ściemy albo po prostu zaczne miec niskie mniemanie co do wiedzy jaką podaje wierny i roztropny swoim owiczkom... Weź przynajmniej nie ośmieszaj WTS ;)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-06, godz. 12:16

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#17 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-06, godz. 12:48

Storm to się mylisz. Należę do innej denominacji niż Czesiek ale nie uważam Jego za fałszywą :) Natomiast WTS tak.


Bo może nie uważasz swojej za prawdziwą albo sądzisz, że przynależność do religii nie ma większego znaczenia itd., itd. Masz do tego prawo, ale są tu ludzie uważający katolicyzm za religie prawdziwą, więc tym samym "obrażają" inne religie. Chyba, że prawda nie jest tylko jedna. :)

To żeś walnął sobie samobója. Jak to jest że tysiące katolików przechodzą do śJ i nie rozumieją czym jest Trójca a katolicy wiedzą? Jakim cudem WTS ma tak dobrze rozbudowaną bibliotekę w tym kupe materiałów katolickich i nie potrafi nawet porządnie zacytować? Czy chcesz nam pokazać jak wysoki poziom kompetencji posiada WTS :D Albo walisz w ciemno i myślisz że ktoś kupi takie ściemy albo po prostu zaczne miec niskie mniemanie co do wiedzy jaką podaje wierny i roztropny swoim owiczkom... Weź przynajmniej nie ośmieszaj WTS ;)


Nic sobie nie walnąłem. Ty uważasz, że WTS celowo podaje błędne wyobrażenie o trójcy, ja - że jeśli nawet to nieumyślnie.

Jak to jest że tysiące katolików przechodzą do śJ i nie rozumieją czym jest Trójca a katolicy wiedzą?


Tego zdania nie rozumiem za bardzo. To w końcu kto nie rozumie: ŚJ czy katolicy?

#18 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-06, godz. 13:00

Bo może nie uważasz swojej za prawdziwą albo sądzisz, że przynależność do religii nie ma większego znaczenia itd., itd. Masz do tego prawo, ale są tu ludzie uważający katolicyzm za religie prawdziwą, więc tym samym "obrażają" inne religie. Chyba, że prawda nie jest tylko jedna. :)

:lol:

Nic sobie nie walnąłem. Ty uważasz, że WTS celowo podaje błędne wyobrażenie o trójcy, ja - że jeśli nawet to nieumyślnie.

:lol: To wytłumacz jak można o czyms mówić że jest beee jak się tego nie rozmie? To tak jakbyś mówił że samochody to szatańskie urządzenia bo napędza je szatan, zamiast zaznajomić się czym jest silnik i jak on działa. Ciekawe że WTS ciągle się rozpisuje na temat Trójcy o której nie ma pojęcia :D A co jak się okaże że tych "nieumyślnych" błęnych nauk WTS jest więcej? B)

Tego zdania nie rozumiem za bardzo. To w końcu kto nie rozumie: ŚJ czy katolicy?

Masz ex-katolików-śJ i katolików. Ciekawe że ex-katole po kilku miesiącach nauk na podstawie publikacji WTS nie rozumieją czym jest Trójca a katolicy to rozumieją - tak jak protestanci i prawosławni - przypadek? Że nie wspomnę i żydach i ateistach którzy też są wstanie pojąć czym jest Trójca... :P

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-06, godz. 13:02

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#19 Storm

Storm

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów

Napisano 2007-02-06, godz. 13:11

Zostawiając już kwestie trójcy, wyraź swoje zdanie na pierwszą cześć mojej wypowiedzi, a nie stawiasz emota.

#20 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-06, godz. 13:19

Zostawiając już kwestie trójcy, wyraź swoje zdanie na pierwszą cześć mojej wypowiedzi, a nie stawiasz emota.

To nie dział humor by się nad czymś takim rozpisywać. :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych