Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielkie sprzątanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 replies to this topic

#21 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2007-03-07, godz. 23:24

Musimy wszyscy mieć nieco więcej dystansu, także do siebie samych. I musimy być trochę bardziej otwarci na argumenty i fakty podawane przez każdą ze stron.
Ważne jest, by wyjaśniać wątpliwości i wskazywać błędy. Ale trzeba dać innym szansę, by zrozumieli swój brak racji w temacie. Poirytowanie nam w tym nie pomoże. Zatem przystopujmy, kiedy trzeba. Wtedy wszystko będzie OK.

--
Widzę, że rozwijacie tutaj też inne wątki, które z naszym forum nie mają już niczego wspólnego. Bardzo więc proszę, aby to zakończyć.


Ok, jeszcze a propos. Czepię się, ale uważam, że warto, tym bardziej, że temat dotyczy "Wielkiego sprzątania". Czy kiedykolwiek ktokolwiek zwrócił Sebolowi uwagę za jego nienajgrzeczniejsze posty? Czy kiedykolwiek doczekał się choćby jakiegoś ostrzeżenia? Np. pokaż jehowitom FUCK OFF? Czy tylko osoby, które na tego typu posty odpowiadają, są ostrzegane?

#22 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-03-07, godz. 23:41

Czy kiedykolwiek ktokolwiek zwrócił Sebolowi uwagę za jego nienajgrzeczniejsze posty? Czy kiedykolwiek doczekał się choćby jakiegoś ostrzeżenia?

Tak. I każdy, komu braku umiaru także doczeka się reakcji.

Spotykałam się czasem z pytaniami czy uwagami typu: "a ponieważ x napisał... czy x otrzymał ostrzeżenie? czy x...."

Tak, zachowanie każdego takiego x-a spotyka się z odpowiednią reakcją. O to nie musimy się martwić, kto inny się o to troszczy.

Głównym przedmiotem naszego zainteresowania niech będzie raczej nasz własny udział w budowaniu dobrego poziomu dyskusji. I w tym starajmy się być pomocni.
.jb

#23 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2007-03-07, godz. 23:58

Dzięki Jb za odpowiedź.


W temacie "Nowomowa" raczej nie będę odpowiadać. Wystarczy, że ponad tydzień temu ślęczałam nad podręcznikami, żeby z kilkuset stron wyłuskać podstawowe informacje i przedstawić je w taki sposób, żeby dla każdego były czytelne.


Nie chce mi się znów kserować różnych podręczników, żeby przedstawić materiał z zakresu szkoły średniej (przynajmniej ja w szkole średniej uczyłam się o tym). Biblioteki są ogólnie dostępne. Dobra, na razie EOT.

#24 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-03-08, godz. 00:05

Ponieważ idzie wiosna, a na wiosnę się sprząta, mam taką prośbe. Czy obecni Swiadkowie Jehowy i ich obrońcy, tudzież sympatycy, mogli by zebrac i przedstawić wszystkie kłamstwa, nieścisłości i głupoty jakie rzekomo pisze się na tym forum? Dlaczego? Bo często słysze, jakie to nieprawdziwe okreslenia, jakie to bzdury i kłamstwa sie tu wypisuje. Zdaje sobie sprawę ,że część tych zarzutów może byc prawdziwa a zalezy mi (i innym pewnie też) aby odzielić ziarno od plew.

Tymczasem pytanie Artura pozostaje otwarte. Każdy może się wypowiedzieć i do tego zachęcam. Zobaczymy, do jakich wniosków wspólnie dojdziemy.
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych