Skocz do zawartości


Zdjęcie

blogi


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#81 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-03-13, godz. 13:20

Biedny rekinek, nadzorca ząbki mu wybił i gdzie teraz będzie kąsał (oczerniał) odstępców i tych wszystkich, którzy ośmielają się krytykować WTS. Jakoś nie ma szczęścia do prezentowania swoich poglądów, bo jak nie odstępcy mu zepsują stronę robiąc jej reklamę, to uczynią to "bracia" z troski o "zdrowie" rekina.
Czesiek

#82 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-03-13, godz. 13:41

W sumie to fajny precedens:

-Dzien dobry (ble, ble, ble). Jesteśmy Świadkami Jehowy.

- Tak? A macie pozwolenie na uzywanie tej nazwy?

- Co? E?

- Prosze pokazac pisemne zezwolenie na uzycie tej nazwy w rozmowie ze mna, bo... (i tu cytujemy Rekina). Skoro nie macie, to prosze wrócić, jak bedziecie mieli na to papiery oszuści, odstepcy, przestepcy prawni itd:PPP

:lol:
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#83 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-03-13, godz. 14:02

Biedny rekinek, nadzorca ząbki mu wybił i gdzie teraz będzie kąsał (oczerniał) odstępców i tych wszystkich, którzy ośmielają się krytykować WTS. Jakoś nie ma szczęścia do prezentowania swoich poglądów, bo jak nie odstępcy mu zepsują stronę robiąc jej reklamę, to uczynią to "bracia" z troski o "zdrowie" rekina.





No. Ale patrz. Rekin zrozumiał wreszcie kongres 2006. Co prawda trochę to zajęło, ale...

''Wybaczcie, że nikomu nie podaję swoich namiarów, ale staram się unikać zawierania osobistych znajomości przez internet, na co dałem słowo podczas ostatniego kongresu letniego. Możliwe, że ta obietnica powinna w ogóle wykluczać korzystanie z czatów. Zapewne każdy sam wie, co obiecywał, ale też warto samego siebie o to spytać.'' Rekin Przestworzy.

A jakby systematycznie czytał Forum Watchtower, wyjaśnienie miałby znacznie szybciej:))

#84 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-03-13, godz. 14:08

No. Ale patrz. Rekin zrozumiał wreszcie kongres 2006. Co prawda trochę to zajęło, ale...

''Wybaczcie, że nikomu nie podaję swoich namiarów, ale staram się unikać zawierania osobistych znajomości przez internet, na co dałem słowo podczas ostatniego kongresu letniego. Możliwe, że ta obietnica powinna w ogóle wykluczać korzystanie z czatów. Zapewne każdy sam wie, co obiecywał, ale też warto samego siebie o to spytać.'' Rekin Przestworzy.

A jakby systematycznie czytał Forum Watchtower, wyjaśnienie miałby znacznie szybciej:))

ty ICH BIN albo gl...i jestes albo nie potrafisz uznac czyichs osobistych decyzji... facet uznal ze lepiej bedzie zamknac pokoj.. nikt mu zebow nie wybil. targany glosem sumienia sam udal sie do kogos kogo darzy zaufaniem... I to mu macie za zle????
sam podiol decyzje .Inni powiedzieli lub napisali mu co o tym mysla...i nic wiecej.. Troche wiecej szacunku dla innych a otrzymacie go sami spowrotem
[font=Tahoma]

#85 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-03-13, godz. 14:18

Troche wiecej szacunku dla innych a otrzymacie go sami spowrotem

I to samo do Ciebie Hubercie :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#86 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-03-13, godz. 14:20

I to samo do Ciebie Hubercie :)



jak to juz kiedys ktos tu dobrze wyrazil:
I od wroga mozna sie czegos nauczyc
dzieki Edd
[font=Tahoma]

#87 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-03-13, godz. 14:24

jak to juz kiedys ktos tu dobrze wyrazil:
I od wroga mozna sie czegos nauczyc
dzieki Edd

Hm... Uwazasz mnie za swojego wroga?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#88 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-03-13, godz. 14:32

Hm... Uwazasz mnie za swojego wroga?

zauwazylem ze to ty uwazasz mnie za swego opozycjoniste.. tylko w tym sensie uzylem slowa wrog
[font=Tahoma]

#89 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-03-13, godz. 14:35

zauwazylem ze to ty uwazasz mnie za swego opozycjoniste.. tylko w tym sensie uzylem slowa wrog

Nigdy za takiego Cie nie uwazalem :) poprostu polemizuje i tyle. A jesli chodzi o:

I to samo do Ciebie Hubercie smile.gif

to chcialem Ci tylko pokazac ze Ty tez nie zawsze okazujesz szacunek rozmowcom...
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#90 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-03-13, godz. 14:39

Nigdy za takiego Cie nie uwazalem :) poprostu polemizuje i tyle. A jesli chodzi o:to chcialem Ci tylko pokazac ze Ty tez nie zawsze okazujesz szacunek rozmowcom...

byc moze. pewnie wowczas gdy moim skromnym subiektywnym zdaniem czytam wypowiedz , ktora przekracza granice polemiki.
byc moze wtedy ponosi mnie. jesli tak to wszystkich 1000-nie przepraszam
[font=Tahoma]

#91 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-03-13, godz. 14:44

no i upadł Babilon Mały ;-) hehe i kto znów został na placu boju ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#92 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-03-13, godz. 14:47

jestes albo nie potrafisz uznac czyichs osobistych decyzji... facet uznal ze lepiej bedzie zamknac pokoj.. nikt mu zebow nie wybil. targany glosem sumienia sam udal sie do kogos kogo darzy zaufaniem... I to mu macie za zle????
sam podiol decyzje .Inni powiedzieli lub napisali mu co o tym mysla...i nic wiecej.. Troche wiecej szacunku dla innych a otrzymacie go sami spowrotem





TY ZWYCZAJNIE CZYTAC NIE UMIESZ:

1. O ,,wybitych żebach'' pisał Czesiek - naucz się czytać ze zrozumieniem.

2. O rozmowach z nadzorcą czy listach do nadarzyna pisał sam Rekin - naucz się czytać ze zrozumieniem.

3. BĘE KOMENTOWAŁ CO MAM OCHOTĘ a nie Ty będziesz mi to mówił nazywając mnie przy okazji GŁUPKIEM nie po raz pierwszy, w innym wątku bluźnierca największym, bo używam nicka Iszbin (najwyraxniej na to też trzeba miec zgode WTSu).

4. Jako, iż masz głeboko gdzieś rozmówców, nie reagujesz na ostrzeżenia, prosby itd. Moderacja 14 dni.

(Odpowiedź Huberta: ''a wiec cenzura dla nieslusznie ideologicznych.'' Moderacja jest za pkt 4., więc nie zgrywaj się na męczennika, bo jakos mało to mnie wzrusza. KONIEC DYSKUSJI z Tobą)

#93 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-03-13, godz. 14:54

byc moze. pewnie wowczas gdy moim skromnym subiektywnym zdaniem czytam wypowiedz , ktora przekracza granice polemiki.
byc moze wtedy ponosi mnie. jesli tak to wszystkich 1000-nie przepraszam

Przyjmuje przeprosiny :P
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#94 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-03-13, godz. 16:57

No. Ale patrz. Rekin zrozumiał wreszcie kongres 2006. Co prawda trochę to zajęło, ale...

''Wybaczcie, że nikomu nie podaję swoich namiarów, ale staram się unikać zawierania osobistych znajomości przez internet, na co dałem słowo podczas ostatniego kongresu letniego. Możliwe, że ta obietnica powinna w ogóle wykluczać korzystanie z czatów. Zapewne każdy sam wie, co obiecywał, ale też warto samego siebie o to spytać.'' Rekin Przestworzy.

A jakby systematycznie czytał Forum Watchtower, wyjaśnienie miałby znacznie szybciej:))

Iszbin
Co innego jak mówi odstępca lub inna osoba nie będąca śJ, a co innego jak nadzorca upomina. My przecież nie mogliśmy dotrzeć do niego, bo jako wrogowie "prawdy" zawsze "kłamiemy", natomiast widmo KS-u zawsze przemawia silniej, kiedy to samo mówi nadzorca.

Hubercie, co się tak pienisz? Czyżby twoje sumienie poruszył przykład "brata w wierze", który zrozumiał czego WTS od niego oczekuje, a twoje sumienie zaczęło ciebie oskarżać, że ty nie słuchasz nauk WTS-u?
Czesiek

#95 dawid1234

dawid1234

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 370 Postów
  • Płeć:Not Telling
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano 2007-03-14, godz. 21:45

[quote name='ISZBIN' date='2007-03-13 15:47' post='56135']
TY ZWYCZAJNIE CZYTAC NIE UMIESZ:

ciekawe czy w rozmowach które hubert prowadzi? prowadził na żywo np. w zborze lub podczas głoszenia w przypadku braku argumentów dochodziło do rękoczynów. styl ma jedyny. :rolleyes:

#96 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-03-27, godz. 19:58

To się nam rekinek rozpisał :blink: http://rekin-przestworzy.blog.onet.pl/

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#97 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-04-07, godz. 06:38

To się nam rekinek rozpisał :blink: http://rekin-przestworzy.blog.onet.pl/

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


Ciekawe co napisze za rok, jak "pamiątka" będzie przypadać w inny dzień. O ile i to zamierzenie rekina przetrwa dłużej niż kilka miesięcy.
(a to będzie twoją zasługą Dosiu, bo znowu nagłaśniasz stronkę rekina, cóż ten biedak z tobą ma ;) )
Czesiek

#98 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-04-07, godz. 14:38

Super <_<
Moje trzy poprzednie posty Rekin skasował. A jak teraz mu nałgałem w żywe oczy to jest zadowolony. Chociaż wydawało mi się że ironia w tej wypowiedzi jest jednak widoczna ;)
Swoją drogą dziwna sprawa przyjmować tylko pochlebne komentarze a negatywne kasować <_< Po co tak ? Samemu siebie oszukiwać :blink:
To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#99 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-04-07, godz. 20:15

Super <_<
Moje trzy poprzednie posty Rekin skasował. A jak teraz mu nałgałem w żywe oczy to jest zadowolony. Chociaż wydawało mi się że ironia w tej wypowiedzi jest jednak widoczna ;)
Swoją drogą dziwna sprawa przyjmować tylko pochlebne komentarze a negatywne kasować <_< Po co tak ? Samemu siebie oszukiwać :blink:

Nie siebie, ale tych co czytają jego wypowiedzi. Pokazuje w ten sposób jak cieszy się poparciem to co pisze.
Czesiek

#100 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-07-13, godz. 15:48

Blog Alicji...chyba jeszcze go nikt nie wklejał :D

http://alice-in-wond...d.blog.onet.pl/

Pozdrawiam cieplutko

Dosia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych