Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co moze dać człowiekowi czytanie tego forum?


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 Padre Antonio

Padre Antonio

    Ateista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-05-17, godz. 08:49

Powiem więcej. Prawdę mówiąc ten znajomy to mój tata. Ale mnie to za bardzo nie interesuje. A czytając tutejsze wypowiedzi, chyba jednak nie jestem tu mile widziany. Ja tylko pytałem, a tutaj pytania w zamian. Szkoda. Ale od czasu do czasu będę tu zaglądał. Zresztą o reszte popytam tate.


O co Ci chodzi drogi Lordianie?
Czytając nasze wypowiedzi wydedukowałeś naszą niechęć do Ciebie?
Ja jej nigdzie nie odczytałem.

Powody ZA, zostały już wpisane wyżej.
Ja jestem aktywnym ŚJ-wy ateistą. Poszukaj moich wpisów, a dowiesz się więcej.

Wybacz ale większość z Nas podała subiektywne korzyści z obecności na tym forum, więc nie staraj się z nich wyciągac autoratywnych wniosków. Niestety dlatego "własne zdanie" na dany temat/zagadnienie nazywa się "własnym", bo trzeba je najczęściej ustalić samemu. Wtedy stanowi największą wartość.
"Jeśli dojdziesz ostatecznie do tego, że nie ma Boga, zachętą do cnoty i odwagi niech będzie dla ciebie radość i przyjemność, jaką dawało ci samo myślenie, i miłość innych, którą ci ono zapewni" Thomas Jefferson

#22 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-19, godz. 18:30

Mat: 7, 1-6 „Przestańcie osądzać, żebyście nie byli osądzeni; 2 bo jakim sądem osądzacie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą odmierzacie, taką wam odmierzą. 3 Czemu więc patrzysz na słomkę w oku twego brata, a nie bierzesz pod uwagę belki we własnym oku? 4 Albo jak możesz powiedzieć do swego brata: ‚Pozwól mi wyjąć słomkę z twego oka’, gdy oto w twoim własnym oku jest belka? 5 Obłudniku! Najpierw wyjmij belkę z własnego oka, a wtedy będziesz wyraźnie widział, jak wyjąć słomkę z oka swego brata.
6 „Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie swych pereł przed świnie, żeby ich czasem nie podeptały nogami, a obróciwszy się, nie poszarpały was."
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#23 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-06-19, godz. 18:51

jeśli czekasz, Jacku P, na to, aby członkowie CK ŚJ wyjęli belkę z własnego oka, możesz się nie doczekać.

#24 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-20, godz. 21:19

Na nic nie czekam i nie oczekuję niczego od CK ŚJ.

Nie wiem co znaczy skrót CK.
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#25 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-06-20, godz. 21:26

CK ŚJ: ciało kierownicze świadków Jehowy

#26 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-20, godz. 21:33

Dzięki za wyjaśnienie.

Wielka prośba: Nie jestem wstanie sledzić wszystkich wątków na tym forum, i co za tym idzie- odpowiadać na wszystkie pytania. Proszę więc, o wysyłanie prywatnych wiadomości z linkiem (przez osoby zainteresowane odpowiedzią), gdzie się pojawią się nowe posty odnoszące się do moich wypowiedzi.

Z góry dziękuję.
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych