Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to forum daje uczciwie szanse obu stronom polemiki?


  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#61 kjt

kjt

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 623 Postów
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano 2007-08-16, godz. 15:17

Mnie się jeszcze nie zdarzyło, chociaż już jakiś głupiec odgrażał się, że naskarży na mnie do admina za nazwanie go głupcem :P
"Ta dama była głupia, ja też jestem głupi i głupi jest każdy, kto sądzi, że udało mu się przejrzeć zamiary Boga"
Księga Bokonona, część autobiograficzna

#62 Homo_sum

Homo_sum

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 182 Postów

Napisano 2007-08-16, godz. 15:19

a ja zaczynam powątpiewać w bezstronność tego forum ;-) dziś napisałem, ze dwa posty skierowane do hs ;-) napisałem je naprawdę łagodnie (aż dziwie się sobie ;-) ) nawet hs nie obraziłem ;-) a tu zaglądam ;-) CENZURA zadziałała ;-) no cóż ;-) ! jednak to forum schodzi na psy ;-)

PS. zachowuje sobie treść tego posta ( bo idę o zakład, że zniknie ;-) ) wystawie na http://watchman.p2a.pl/index.php


Naprawde? Byly ciekawe? Ide obejrzec .....

#63 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-08-16, godz. 15:27

Mnie się jeszcze nie zdarzyło, chociaż już jakiś głupiec odgrażał się, że naskarży na mnie do admina za nazwanie go głupcem :P

to spróbuj sledzić swoje posty ;-) to zobaczysz ile znika ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#64 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-16, godz. 15:31

z tego forum nie znikają posty chwalące ani krytykujące WTS, jedyne co znika, to pyskówki.

Pod tym względem nasza jb jest niezrównana. Conajmniej 7x zdarzyło mi się, że zobaczyłem post, który chciałem zaraportować. Zrobiłem sobie herbatkę, wypiłem, odświeżam forum żeby znaleźć ten podpadnięty post, a już go nie ma, bo nasza moderatorka zdążyła go skasować. I wszystkie 7/7 dotyczyły pyskówek.

Zarzuty wobec WTS, najbardziej dziwne, nie są kasowane. Pochwały WTS-u, nawet najbardziej księżycowe również.

#65 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-08-16, godz. 15:33

Dziwna sprawa, bo żaden post sebola nie został dzisiaj skasowany.
.jb

#66 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-16, godz. 15:37

to spróbuj sledzić swoje posty ;-) to zobaczysz ile znika ;-)

Moich postów "zniknęło" około 1 promila (chyba 5 z około 5.000) ;)

#67 Homo_sum

Homo_sum

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 182 Postów

Napisano 2007-08-16, godz. 15:43

to spróbuj sledzić swoje posty ;-) to zobaczysz ile znika ;-)


Jeszcze nie zostalem skarcony bo jestem grzeczny, prawda? Nie lubie sie klocic a czasem nawet walczac trzeba obiad zjesc i z z drugim czlowiekiem zyczliwie sie porozumiec. Co by to mialo za sens jakbym was powyzywal, ignorowal czy jeszcze w jakis inny sposob pobrazal. Jestem tutaj z wlasnej nie przymuszonej woli wiem jakie to "środowisko" niczego innego sie nie spodziewam choc czasem nawet mnie pozytywnie zaskoczycie ( a moze to przyneta, na wabia mnie chcecie "oświecić") ale dobrze, ze istnieja środki odgórego nadzoru w sytuacjach kryzysowych kiedy ludzie opluwaja sie nawzajem. :rolleyes:

#68 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-16, godz. 15:45

zauważyłem natomiast inny problem. I nie jest on wynikiem działania człowieka (np. jb) ale niedoskonałości sprzętu i oprogramowania komputerowego. Czasami piszę coś, wciskam wyślij i widzę komunikat "strona niedostępna" lub coś w tym guście. Wtedy cofam się w przeglądarce strzałką wstecz, zaznaczam tekst przez Ctrl+X, potem odświerzam forum i sprawdzam czy mój post został opublikowany, jeśli nie, to publikuję raz jeszcze. Takie problemy techniczne wyskakują mi zawsze tydzień przed akutualizacją oprogramowania forum i do tygodnia po aktualizacji. Nie jest to jednak cenzura, a prawdopodobnie niska przepustowość łącz (a moje łącze szybkością przypomina dorożkę, więc nic dziwnego).

BTW: forum rozłamowe też dzisiaj nie opublikowało twórczości Sebola, ostatni post 6 sierpnia. śmiechu warte, ale ja po wielu miesiącach nieobecności dalej jestem tam na liście "najaktywniejszych" z bardzo "zawrotną" liczbą 22 postów.

#69 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-08-16, godz. 15:51

Dziwna sprawa, bo żaden post sebola nie został dzisiaj skasowany.

ups sorry ;-) rzeczywiście dziś nie zostało nic skasowane ;-) a bo to forum w chinskim jezyku teraz jest i już zaczynam nic nie kumać

BTW: forum rozłamowe też dzisiaj nie opublikowało twórczości Sebola, ostatni post 6 sierpnia. śmiechu warte, ale ja po wielu miesiącach nieobecności dalej jestem tam na liście "najaktywniejszych" z bardzo "zawrotną" liczbą 22 postów.

a na forum RM też działasz ?

Moich postów "zniknęło" około 1 promila (chyba 5 z około 5.000) ;)

bo Ty należysz do innego grona ;-) znaczy się udajesz pobożnego katola ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2007-08-16, godz. 15:49

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#70 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-16, godz. 15:53

czyżby Radio Maryja(?) miało swoje forum? Nie nie działam, a jeśli ono istnieje, to twój post jest moją pierwszą informacją o jego istnieniu... Ja tam wolę udzielać się na jednym forum niż skakać po wielu.

#71 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-08-16, godz. 15:54

Pawle a teraz na wesolo: Czy ty jesteś Buntownikiem z Wyboru bo taki film mi sie z toba kojarzy ;)

Ja tam się buntuje na cześć najwyższego ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#72 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-08-16, godz. 15:56

Moich postów "zniknęło" około 1 promila (chyba 5 z około 5.000)


Fakt faktem - POSTY ZNIKAJĄ. Nie wiem nawet, które i kiedy, ale niedawno zwróciłem uwagę na swój 666 post, a potem liczba moich postów wyraźnie sie obniżyła. Zatem sa kasowane STARSZE posty, wg uznania nie wiem dogmatycznego czy jakiegoś tam innego. Zakończe poezją autorstwa własnego: 

''I znowu zaczyna mnie brać myśl taka
By zaś temu Forum pokazać faka''

#73 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-08-16, godz. 15:57

Co by to mialo za sens jakbym was powyzywal, ignorowal czy jeszcze w jakis inny sposob pobrazal.

To zacząłbyś sam ze sobą gadać :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#74 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-16, godz. 15:57

bo Ty należysz do innego grona ;-) znaczy się udajesz pobożnego katola ;-)

Udaję? :P
BTW: "udawanie" katolika na "zielonym" forum chyba nie byłoby zbyt sensowną strategią na przetrwanie :)

#75 Homo_sum

Homo_sum

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 182 Postów

Napisano 2007-08-16, godz. 16:05

Ja tam się buntuje na cześć najwyższego ;)

dobrze Synu Koracha ;)A teraz bardziej serio, mam nadzieje ze sie nie naraze adminowi ale skad u niego zainteresowanie tematem świadków czyżby popyt na rynku medialnym? kto wie cos na te temat zapraszam takze do rozmowy ale najbardziej rzetelny bylby post od admina

#76 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-08-16, godz. 16:06

Udaję? :P
na "zielonym" forum chyba

i tu wychodzi Twoje .....stwo ! czy zidentyfikowałem kiedyś to forum z określoną religią ? co cieszyłbyś się, aby to forum było prowadzone przez wielebnego Ryzyka ? a Ty bys był "kffiastą" jęcząca do mikrofonu lub do klawiatury ?


a to że mam jakies teraz "ale" nie znaczy że mam "ale" do...!

ps. i aby nie było, nie jestem ateistą ;-) jestem bezwyznaniowiec....

Użytkownik sebol edytował ten post 2007-08-16, godz. 16:08

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#77 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-08-16, godz. 16:10

Co do liczby postów: faktycznie, może ona się w tej chwili różnić od liczby wykazywanej przed aktualizacją forum. Powodem jest zresetowanie statystyki postów, co nastąpiło w toku czynności, które dostosowały widok postów do obecnie osiągalnych usprawnień. W skrócie: przed aktualizacją liczba postów użytkownika stanowiła liczbę wszystkich postów kiedykolwiek wysłanych przez użytkownika, czyli także postów skasowanych oraz utraconych. Po aktualizacji liczba postów użytkownika wyrównała się z rzeczywistą liczbą postów w bazie.

To tyle w kwestii wyjaśnienia tej "teorii spiskowej".
.jb

#78 Homo_sum

Homo_sum

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 182 Postów

Napisano 2007-08-16, godz. 16:31

Powoli zbiegamy do podsumowan naszych rozmow i odpowiedzi na pytanie zamieszczone topicu. Widze ze na tym malym laboratorium jakim jest ten topic wszystko jest eksperymentalnie poprawne . Ciekawe jak ten eksperyment przeklada sie na cale forum?

#79 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-16, godz. 16:32

o co Tobie chodzi? Pisałem ogólnie, że "udawanie" jakiegokolwiek światopoglądu (pomijając że jest działaniem przeciwnym mojej osobowości bo ja nigdy nie udaję) miałoby sens wtedy gdyby mogło zwiastować jakąś korzyść.

Jak ktoś żebra pod kościołem z czapką bo chce wyłudzić 5zł na piwo to nie będzie plutł andronów że jeździ mercedesem. Bo okoliczności wskazują, że więcej ugra strugając biedaka. I przeciwieństwo: podrywając laskę, niektórzy plotą jakoby byli bogaci, bo a nuż trafią na naiwną materialistkę która wskoczy im sama do łózka. I tutaj akurat opłaca się strugać bogacza. Ale już tych samych słów do tej samej blondynki nikt nie powtórzy jesli dowie się, że ona jest urzędnikiem skarbowym :P

moje uwagi miały taki właśnie ogólny charakter a twierdzenie że "zielony" = "stronniczy" jest Twoją nadinterpretacją.
dlatego nie widzę podstaw do jakiejkolwiek negatywnej oceny moralnej tego że nazwałem nasze forum "zielonym"

BTW: to forum jest w ogóle niestandardowe. Obronę katolicyzmu najskuteczniej uprawia protestant Czesiek, protestantów wielokrotnie broni katolik Paweł_R itd.

#80 Homo_sum

Homo_sum

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 182 Postów

Napisano 2007-08-16, godz. 18:04

To zacząłbyś sam ze sobą gadać :P



O jaki jestem wstrzasniety sama wzmianka o tym, o nie rob mi tego bede plakal lalalalalala :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych