Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armagedon w 2008 roku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 replies to this topic

#1 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-10-21, godz. 09:34

{{{{{{ 11 }}}}}}. Organizacja świadków Jehowy upadnie bo zapomniała o Bogu. Te interpretacje które podaje Strażnica są przeciw prawdzie zawartej w Biblii. Podobnie jak wieża Babel upadła tak i wieża Strażnicza upadnie.Izaj. 2:11-22
11. Dumne oczy człowieka opuszczą się, a pycha ludzka zniży się, ale jedynie Pan wywyższy się w owym dniu.
12. Bo dla Pana Zastępów nastanie dzień sądu nad wszystkim, co pyszne i wysokie, i nad wszystkim, co wyniosłe, aby było poniżone.
13. Nad wszystkimi wysokimi i sterczącymi cedrami Libanu, i nad wszystkimi dębami Baszanu.
14. Nad wszystkimi wysokimi górami i nad wszystkimi sterczącymi pagórkami.
15. I nad każdą wysoką wieżą {{{{{{ nad wieżą - Strażnica }}}}}}, i nad każdym murem obronnym.
16. I nad wszystkimi okrętami tartezyjskimi, i nad wszystkimi kosztownymi statkami.
17. I zniży się pycha człowieka, a wyniosłość ludzka opuści się, lecz jedynie Pan wywyższy się w owym dniu,
18. A bożki doszczętnie zginą.
19. I wejdą do jaskiń skalnych i do jam ziemnych ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią.
20. W owym dniu rzuci człowiek kretom i nietoperzom swoje bałwany srebrne i swoje bałwany złote, które sobie zrobił, aby im się kłaniać,
21. A wejdzie do jaskiń skalnych i do szczelin między opokami ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią.
22. Dajcie sobie spokój z człowiekiem {{{{{{ ciało kierownicze }}}}}}, który wart tyle, co tchnienie w jego nozdrzach! Bo za co można go uważać?
(BW)
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#2 tkaczukd

tkaczukd

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 11 Postów

Napisano 2004-10-24, godz. 15:24

Dlaczego w 2008r.?

#3 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-10-24, godz. 22:34

Dlaczego w 2008r.?

Dlatego w 2008 roku bo wielki ucisk będzie trwał 1335 dni. Tak czytamy w księdze prawdy:Dan. 12:1
1. W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.
(BW)Dan. 12:12
12. Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni.
(BW)
Wiadomo że wielki ucisk zacznie się 1 Listopada w tym roku, czyli za 7 dni i będzie trwał do końca czerwca 2008 roku.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#4 tkaczukd

tkaczukd

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 11 Postów

Napisano 2004-10-25, godz. 17:23

Dlatego w 2008 roku bo wielki ucisk będzie trwał 1335 dni.
Wiadomo że wielki ucisk zacznie się 1 Listopada w tym roku, czyli za 7 dni i będzie trwał do końca czerwca 2008 roku.

Co do czasu trwania wielkiego ucisku, można by się zgodzić, ale skad "wiadomo", że zacznie się 1-go listopada 2004r.?

#5 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-10-25, godz. 19:24

Dlatego w 2008 roku bo wielki ucisk będzie trwał 1335 dni.
Wiadomo że wielki ucisk zacznie się 1 Listopada w tym roku, czyli za 7 dni i będzie trwał do końca czerwca 2008 roku.

Co do czasu trwania wielkiego ucisku, można by się zgodzić, ale skad "wiadomo", że zacznie się 1-go listopada 2004r.?

Mat. 24:36-37
36. A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
37. Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(BW)
1 Moj. 7:4
4. Gdyż po upływie siedmiu dni spuszczę na ziemię deszcz, który będzie padał przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy, i zgładzę z powierzchni ziemi wszelkie istoty, które uczyniłem.
(BW)
>>>>>>>>>>>>>>>>Za dni Noego Bóg powiedział że za siedem dni będzie potop, tak samo teraz Bóg podpowiedział że 1 Listopada rozpocznie się wielki ucisk który będzie trwał 1335 dni. Bóg zawsze postępuje tak samo.Amos. 3:7-8
7. Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom. >>>>>>>>>>>>Bóg powołał dwóch proroków na nasze czasy, dwóch świadków i podpowiedział im że mają zacząć od 1 Listopada. Obj. 11:3
3. I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
(BW)
JESTEM jednym z tych dwóch świadków. Daniela 12:1. Obj 12:5,6.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#6 tkaczukd

tkaczukd

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 11 Postów

Napisano 2004-10-25, godz. 20:01

Bóg Ci to powiedział czy w jakiś inny sposób "podpowiedział"?
Opisz, jak to odbyło się, bo Ci narazie nie wierzę.
Myślę, że żartujesz.

#7 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-10-26, godz. 17:36

Bóg Ci to powiedział czy w jakiś inny sposób "podpowiedział"?
Opisz, jak to odbyło się, bo Ci narazie nie wierzę.
Myślę, że żartujesz.

Bóg nie powiedział wprost tylko kierował Duchem a moim zadaniem było odczytać wyraźnie działanie Boga względem mnie. Jak to się odbyło? W roku 1983 w nocy 1 Listopada Bóg kierował naszymi krokami gdy badaliśmy Biblię na temat wielkiego ucisku i obliczyliśmy datę 8 grudnia 1984 roku, koniec działania szarańczy przez 5 miesięcy. Obj 9:1;14 - Pierwsze biada. Czternasty werset mówi że zostaną zwolnieni czterej aniołowie którzy powstrzymywali cztery wiatry ziemi, a 15 werset wspomina godzinę, dzień, miesiąc i rok. To trzeba było obliczyć zgodnie z poleceniem Obj 11:1,2. To tylko skrót początku obliczania dnia wielkiego ucisku, ale o tym opowiem w telewizji po 8 grudnia tego roku. Od tego momentu rozpoczęły się niezwykłe przypadki jak nam początkowo się zdawało, bo to nie były przypadki tylko celowe kierowanie naszymi krokami. Te przypadki spowodowały nasze zainteresowanie dlaczego tak się dzieje.Ps. 37:23-24
23. Pan kieruje krokami mężą, Wspiera tego, którego droga mu się podoba.
24. Choćby się potknął, nie przewróci się, Gdyż Pan podtrzyma go ręką swoją.
(BW)Przyp. 16:9
9. Serce człowieka obmyśla jego drogę, lecz Pan kieruje jego krokami.
(BW)
Napewno zauważyłeś 11 września jak upadły 2 wieże w USA, to był znak że zbliża się 2 świadków z 11 rozdziału Apokalipsy. Mamy dziesiątki przypadków które przypadkami nie są tylko celowo sterowanymi zdarzeniami. To dowodzi że taka jest wola Boga, a jego wola jest opisana w Biblii. Biblia i Duch doprowadzają nas do właściwego poznania teraźniejszości i przyszłości.1 Kor. 2:10-13
10. Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.
11. Bo któż z ludzi wie, kim jest człowiek, prócz ducha ludzkiego, który w nim jest? Tak samo kim jest Bóg, nikt nie poznał, tylko Duch Boży.
12. A myśmy otrzymali nie ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, abyśmy wiedzieli, czym nas Bóg łaskawie obdarzył.
13. Głosimy to nie w uczonych słowach ludzkiej mądrości, lecz w słowach, których naucza Duch, przykładając do duchowych rzeczy duchową miarę.
(BW)
My czekamy na ten dzień 1 Listopada już 21 lat i teraz się zacznie. Nawet był tego przypadek. Napisałem list do Faktów i Mitów o tym że UNIA i 10 państw nowo przyjętych zniszczy religię i wydrukowali w 21 Nr z 21 maja tego roku. To tylko jeden z dziesiątek przypadków upewniających nas w tych obliczeniach. Sam to sprawdzisz w poniedziałek czy te obliczenia były prawidłowe i czy Bóg nami kierował gdy Badaliśmy Biblię. To nie są żarty, ja się po to narodziłem na ten świat by dać świadectwo prawdzie.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#8 tkaczukd

tkaczukd

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 11 Postów

Napisano 2004-10-26, godz. 18:53

A więc żadnych wizji nie miałeś, nie popadłeś w zachwycenie, nie doszło Ciebie Słowo Jehowy. Wspominane przez Ciebie wydarzenia mogły być zwykłymi przypadkami, a obliczenia mogą okazać się nietrafne, jak to już w historii bywało.
Pażywiem, pabaczym (to po białorusku).
Będę śledził prasę i słuchał radia, gdyż telewizji nie oglądam, bo nie opłacam abonamentu telewizyjnego, a tylko radiowy i od 1 listopada na dwa miesiące odłączam się od internetu.

#9 firanek

firanek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano 2004-10-28, godz. 10:04

Mr. Anioł Szósty...
...nie obraż się, ale czy ty przypadkiem tych wizji nie masz po jakichś środkach uspokajających, czy co??

Nawet jakby twoje wymysły opublikowało Towarzystwo Strażnica i przyznało temu rację, to chyba mało który ŚJ by uwierzył, a na pewno nie ja...
...ale poczekam na kolejną wizję twojego autorstwa, z miłą chęcią się dowiem czegoś nowego.

Pozdrawiam!!

P.S.;
Bez urazy jakiejś! Ja też od czasu do czsu mam swoje wizje, ale nie wszystkie mam odwagę wyrazać publicznie...
Za największego wroga mają ludzie tego,
kto mówi im prawdę.
Platon

#10 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-10-28, godz. 17:04

Mr. Anioł Szósty...
...nie obraż się, ale czy ty przypadkiem tych wizji nie masz po jakichś środkach uspokajających, czy co??

Nawet jakby twoje wymysły opublikowało Towarzystwo Strażnica i przyznało temu rację, to chyba mało który ŚJ by uwierzył, a na pewno nie ja...
...ale poczekam na kolejną wizję twojego autorstwa, z miłą chęcią się dowiem czegoś nowego.

Pozdrawiam!!

P.S.;
Bez urazy jakiejś! Ja też od czasu do czsu mam swoje wizje, ale nie wszystkie mam odwagę wyrazać publicznie...

{{{{{{ 3 }}}}}}. Nie biorę żadnych środków, to działa tak Duch Boży i już 21 lat o tym mówię. Zobacz co pisały gazety w 1986 roku.:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Koniec świata zacznie się w Inowrocławiu

Poniżej publikujemy list pana Zdzisława Mołonia z Zajezierza {woj..Bydgoskie}, który przestrzega
nas przed końcem świata. Kto chce niech wierzy.

Przeczytałem artykuł z dnia 17-18 maja 1986 r.pt."Kiedy nas czeka koniec świata?". Czytam
Biblię i wiem, że w Księdze Apokalipsy rzeczywiście przedstawiony jest koniec tego świata, ale
będzie wyglądało to zupełnie inaczej niż opisuje to "Ilustrowany Kurier Polski" według legend.
Na pytanie - kiedy nas czeka koniec świata?. Mam i ja swoją odpowiedź. Czytając i studiując
Biblię wiem, że w tych dniach będzie koniec świata. Koniec świata będzie trwał około trzy i pół
roku, a zacznie się w okolicy Inowrocławia. Miasto Inowrocław jest opisane w Biblii jako miasto,
które liczy sobie 70 tyś. Mieszkańców. Objawienie 11:13. W Inowrocławiu będzie trzęsienie
ziemi i zginie 7 000 ludzi. Tzn. dziesiąta część zawali się, bo Inowrocław jest podkopany, co
jeszcze bardziej potwierdza prawdziwość, że chodzi o to miasto. Tych dwóch świadków opisanych
w XI rozdziale pochodzi z okolic Inowrocławia. Najpierw w okolicy, a potem w Inowrocławiu woda
zamieni się w krew, co spowoduje wielką panikę w mieście i wielki krzyk, a "Ilustrowany Kurier
Polski" napisze, że w Inowrocławiu zaczął się koniec świata. Kiedy to będzie?. Odpowiadam, że
za chwilę. Jak się zacznie, to przypomnijcie sobie ten list.

Jeżeli nie umrze ze strachu...

Do Redakcji "Nowin"
Przeczytałem felieton pt. "List do Reagana" z 20 listopada 1986 roku. Ponieważ jestem drugim
świadkiem z Księgi Objawienioa {11:1-14}, postanowiłem napisać coś na ten temat. Na pewno
wydaje się dziwnym to, że ktoś, a nawet dwóch ludzi, wierzy w to samo, że są opisani w Biblii
jako synowie Boży, którzy po wykonaniu specjalnej misji pójdą do nieba. I nie będzie się to działo
niewidzialnie, lecz jawnie, na oczach całego osłupiałego świata {Objawienie 11:9,11-12...I patrzeć
będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia,
i nie pozwolą złożyć ich w grobie. Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpi w nich duch żywota z
Boga i staną na nogi swoje, i strach padnie wielki na tych, którzy będą patrzyli. I usłyszą głos
donośny z nieba, mówiący do nich: >>Wstąpcie tutaj<<.} Do tego dodam, jeszcze, że będzie się
to działo na ulicy Królowej Jadwigi, koło poczty, tam, gdzie jest ta metalowa brama. Tam nas
zabiją i tam wstaniemy jako aniołowie. Jeżeli do tego czasu Piotr Strachanowski nie umrze ze
strachu, to będzie widział to na własne oczy i uszy. {...} Wiara może przenosić góry, może
zamieniać wodę w krew, bombę atomową w słomę, święte obrazy w szczury. Wiara może
wszystko. Trzeba ją tylko mieć.
Do zobaczenia w telewizji
Zdzisław {...}
>>>>>>>>>>>>>>>>>> To że świadkowie Jehowy nie uwierzyli w to co pisze Apokalipsa to ja wiem. Oni są przeciwko Bogu dlatego wybudowali sobie wieżę Babilońską i nazwali ją Strażnica. W Biblii wyraźnie jest napisane że Strażnica to uciecha dla dzikich osłów.:Iz 32:14
14. Bo pałac jest opustoszały, hałaśliwe miasto wyludnione; Ofel i Strażnica stały się jaskiniami na zawsze: uciechą dzikich osłów, pastwiskiem stad.
(BT)
>>>>>>>>>>>>>>Strażnica upadnie 8 grudnia w nocy i już nie będą robić chałasu na świecie.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#11 szalony_facet

szalony_facet

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2004-10-28, godz. 19:07

ale tego roku 8 grudnia???


ładnie to w katolickie swieto ;]

#12 firanek

firanek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano 2004-10-29, godz. 07:29

Dzisiaj wszystko jest możliwe...
Może terroryści spuszczą jakiś samolot na siedzibę Towarzystwa Strażnica...
...może...może...niewiadomo...
...bo zbyt ciężko uwierzyc w to co piszwe Anioł szósty...
Za największego wroga mają ludzie tego,
kto mówi im prawdę.
Platon

#13 Grodzik

Grodzik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 71 Postów
  • Lokalizacja:Babilon Wielki

Napisano 2004-11-05, godz. 17:08

Aniele i gdzie ten wielki ucisk???

#14 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2004-11-05, godz. 17:22

Grodzik
od początku wpisów anioła s. trwał wielki ucisk
czaszka uciskała go na mózg i był to wielki ucisk
Czesiek

#15 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2004-11-05, godz. 17:24

Aniołku szósty
gdzie jesteś?
czyżby ktoś cię ukamieniował za fałszywe proroctwa???????
Czesiek

#16 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2004-11-07, godz. 05:25

Aniołku szósty
gdzie jesteś?
czyżby ktoś cię ukamieniował za fałszywe proroctwa???????

Każdy przeciez widzi że to jakiś czubek.

#17 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-07, godz. 23:23

Grodzik
od początku wpisów anioła s. trwał wielki ucisk
czaszka uciskała go na mózg i był to wielki ucisk

{{{{{{ 8 }}}}}}. Wielki ucisk został skrócony o 37 dni. Początkowo miał być od 1 Listopada i te dni 1260 w tym dniu się zaczęły ale Najwyższy skrócił dni wielkiego ucisku by ocalić 200 milionów ludzi, czyli będzie ich mniej. W grudniu to zobaczycie i obietnica spełni się. Habakuka 2:3 Mateusza 24:22.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#18 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-07, godz. 23:27

Aniołku szósty
gdzie jesteś?
czyżby ktoś cię ukamieniował za fałszywe proroctwa???????

Każdy przeciez widzi że to jakiś czubek.

Czubek - góry lodowej już widać, za chwilę Titanic jakim są religie - zatonie. Apokalipsa 18:17,21. Jestem na swoim posterunku - Habakuka 2:1
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#19 firanek

firanek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano 2004-11-08, godz. 09:19

Pwt 18:20-22 BT „Lecz jeśli który prorok odważy się mówić w moim imieniu to, czego mu nie rozkazałem, albo wystąpi w imieniu bogów obcych - taki prorok musi ponieść śmierć.(21) Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? -(22) gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, znaczy to, że tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał.”

Człowieku bój się Boga!!!
Za największego wroga mają ludzie tego,
kto mówi im prawdę.
Platon

#20 ariadna

ariadna

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 66 Postów

Napisano 2004-11-08, godz. 09:56

Obserwuję od kilku miesięcy aktywność niejakiego Anioła VI na tym forum. Te jego proroctwa! Odliczanie dni... I co? I pstro. Nie wypaliła data 1 listopada? Żaden problem, jest kolejna, tym razem 8 grudnia. I tak dalej... O takich osobowościach można poczytać w książce pt. "Psychopatie" A.Kępińskiego. Polecam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych