Skocz do zawartości


Zdjęcie

Armagedon w 2008 roku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 replies to this topic

#21 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2004-11-08, godz. 14:08

Pwt 18:20-22 BT „Lecz jeśli który prorok odważy się mówić w moim imieniu to, czego mu nie rozkazałem, albo wystąpi w imieniu bogów obcych - taki prorok musi ponieść śmierć.(21) Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? -(22) gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, znaczy to, że tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał.”


Firan - święta prawda! Anioł wcale nie jest lepszy od Ciała Kierowniczego - fałszywy prorok, ot co:

CEL TEGO CZASOPISMA Przebudźcie się! służy pożytkowi całej rodziny.(...)
Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo.

[Przebudźcie się! 8 czerwca 1992] [i każde PSie! do listopada 1995]

Anioł na necie jest mnóstwo darmowych kont www, myśle że lepiej by było gdybyś taką stworzył i wkleił nam linka. Będziemy mogli przeczytać wszystkie twoje przepowiednie w jednym miejscu. Myśle że w ten sposób trafisz do większej ilości ludzi, a nie tylko do niewielkiej grupy użytkowników tego forum.
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#22 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-09, godz. 19:50

Pwt 18:20-22 BT „Lecz jeśli który prorok odważy się mówić w moim imieniu to, czego mu nie rozkazałem, albo wystąpi w imieniu bogów obcych - taki prorok musi ponieść śmierć.(21) Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? -(22) gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, znaczy to, że tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał.”

Człowieku bój się Boga!!!

Bóg wie dlaczego ja tak piszę i Bóg wie że 1 Listopada zaczęły się te 1260 dni ale wy tego nie wiecie bo mu nie wierzycie. I nikt z was nie pomyślał o np.Jonaszu że Niniwa będzie zniszczona a Bóg odrooczył wykonanie wyroku. Teraz Bóg skrócił te 1260 dni o 37 dni a wy szydzicie z tego i mówicie: gdziesz jest obiecane przyjście jego, gdzie jest ten ucisk?. 2 Piotra 3:3-10.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ja Boga się nie boję bo wiem że mnie miłuje, to wy się boicie Boga bo grzeszycie i słusznie się boicie a dwóch świadków się zbliża i czas ucisku nastaje.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#23 szalony_facet

szalony_facet

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2004-11-10, godz. 09:11

ja jeszcze tylko spytam którego roku ma to nastac:>:>:>

#24 firanek

firanek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano 2004-11-10, godz. 11:08

Aniołku jeżeli Bóg cię tak kocha, to leć do nieba czym prędzej i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Jezus powiedział, że nawet On nie wie kiedy ma to nastać, a teraz Bóg ot tak sobie ci to wyjawia?? Za kogo ty się uważasz??
Skoro tyle wiesz, to może nam wyjaśnisz dlaczego Bóg odkłada termin??

A poza tym: dlaczego akurat tych "dwóch świadków" znalazło się akurat w Polsce??
Za największego wroga mają ludzie tego,
kto mówi im prawdę.
Platon

#25 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2004-11-10, godz. 23:15

Anioł, nie odniosłeś się do mojej propozycji... co o niej sądzisz? Hmmmm?
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#26 Manowar

Manowar

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów
  • Lokalizacja:Rosja

Napisano 2004-11-11, godz. 15:46

Ludzie! O czym tu w ogóle tu mówicie? Miałem jednego znajomego, jak ten aniół. Moim zdaniem wy wszyscy zajmujecie się tu (przepraszam) bzdurami. Czyż niema coś bardziej konkretnego i ciekawszego?

#27 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2004-11-11, godz. 17:50

dlaczego wszyscy? nie rozumiem.... o jakie bzdury ci chodzi?
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#28 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-11, godz. 19:37

ja jeszcze tylko spytam którego roku ma to nastac:>:>:>

{{{{{{ 11 }}}}}}. Od 1 Listopada 37 dni wypada w tym roku, następny dzień to 8 grudnia w nocy - wtedy nastanie wielki ucisk Mateusza 25:6. Daniela 12:1.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#29 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-11, godz. 19:50

Aniołku jeżeli Bóg cię tak kocha, to leć do nieba czym prędzej i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Jezus powiedział, że nawet On nie wie kiedy ma to nastać, a teraz Bóg ot tak sobie ci to wyjawia?? Za kogo ty się uważasz??
Skoro tyle wiesz, to może nam wyjaśnisz dlaczego Bóg odkłada termin??

A poza tym: dlaczego akurat tych "dwóch świadków" znalazło się akurat w Polsce??

{{{{{{ 11 }}}}}}. Do nieba wybieram się 17 maja 2008 roku i wtedy w niebie wybuchnie wojna, wyrzucimy szatana na ziemię, damy mu 30 dni by zabrał swoje plewy. Apokalipsa 12:5-9. Jezus był w pierwszym wieku i nie przyszedł tu by zniszczyć świat tylko zbawić, dlatego nie wiedział kiedy świat będzie zniszczony. Ja natomiast po to się narodziłem by ten świat zniszczyć, a przedtem wybrać sobie 200 milionów ludzi którzy chcą żyć w moim Królestwie. Kim jestem? Jestem tym który miał być, synem Człowieczym i synem Bożym. Daniela 12:1. Jezus mnie zapowiedział i wszyscy prorocy o mnie pisali i oto JESTEM.Dlaczego Bóg opóźnił , czyli skrócił ten wielki ucisk?. Dlatego że przewidział moje działanie i uznał za zbyt ostre, dlatego skrócił dni wielkiego ucisku o 37 dni by ocalić te 200 milionów. Mateusza 24:22,
>>>>>>>>>>>Dlaczego w Polsce? A dlaczego nie w Polsce. Gdziekolwiek by to było, padło by to pytanie, dlaczego w Rosji?, dlaczego w Japomi, itd. Tak się Bogu upodobało i tak jest. Polska to dziwny kraj.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#30 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-11, godz. 19:56

dlaczego wszyscy? nie rozumiem.... o jakie bzdury ci chodzi?

Pewnie chodzi o Biblię? Bo to Biblia mnie zapowiada a wy macie okazje mnie poznać. Ja JESTEM wszędzie, w każdym domu - w grudniu. Psalm 37:11,12.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#31 Manowar

Manowar

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów
  • Lokalizacja:Rosja

Napisano 2004-11-11, godz. 21:11

Lantisowi. Pewnie to ja niekonkretnie się wyraziłem. Miałem na myśli tę dyskusję z aniołem. Można dyskutować na inni bardziej interesujące oraz aktualne tematy. Zwiedzałem podobne strony u siebie w Runecie(ru.net) ale czegoś takiego nie spotkałem(litości do mnie,proszę państwa).

#32 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2004-11-11, godz. 23:02

Anioł a dlaczego akurat nas zaszczeciłeś tymi informacjami? Niewielu nas jest....
Dalej nie odniosłeś się do mojej propozycji...

PS. Anioł jesteś kumplem OBVESA z psr? :)

(kontrola tekstu)
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#33 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-12, godz. 11:20

Anioł a dlaczego akurat nas zaszczeciłeś tymi informacjami? Niewielu nas jest....
Dalej nie odniosłeś się do mojej propozycji...

PS. Anioł jesteś kumplem OBVESA z psr? :)

{{{{{{ 12 }}}}}}. Widzę że jesteś niedoinformowany, bo ja występuję w kilkanaście miejscach, nie tylko tu. Mam rozrzucić te informacje po całym świecie zanim przyjdzie wiatr i ten ogień rozniesie się do wszystkich zakątków ludów i plemion. Twoja propozycja jest realizowana zanim pomyślałeś o niej tylko w inny sposób. Nie wiem kto to jest OBVES, podaj namiary i cele jakie realizuje.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#34 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2004-11-12, godz. 11:36

{{{{{{ 12 }}}}}}. Widzę że jesteś niedoinformowany, bo ja występuję w kilkanaście miejscach, nie tylko tu.

Doinformuj mnie wklejając tu linki do owych kilkunastu miejsc....

Ja cię doinformowywuje:
http://groups.google...OBVES&lr=&hl=pl

PS. dalej nie odniosłeś się do mojej propozycji

pzdr :)
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#35 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-12, godz. 17:11

{{{{{{ 12 }}}}}}. Widzę że jesteś niedoinformowany, bo ja występuję w kilkanaście miejscach, nie tylko tu.

Doinformuj mnie wklejając tu linki do owych kilkunastu miejsc....

Ja cię doinformowywuje:
http://groups.google...OBVES&lr=&hl=pl

PS. dalej nie odniosłeś się do mojej propozycji

pzdr :)

{{{{{{ 12 }}}}}}. http://www.trinitari...forum/index.php
http://www.thaleia.p...p?t=29&start=15
>Najwięcej piszę na Forum, przy Faktach i Mitach - Jonasza. Na forum Wylatowo, UFO itp. Jeszcze podam, bo teraz mam inny komputer i muszę odnowić linki.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#36 szalony_facet

szalony_facet

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2004-11-13, godz. 19:59

1 zasadnicza rzecz, nastepnym razem pisz adresy for oddzielnie, gdyz to ci sie wszystko zlało i nikt sie tam nie dostanie bez poprawek ;]

2 sprawa podałes nazwy 4 for z czego wielkosc kazdego z nich porównywalna jest do jakis małych podwórkowych for.

głoszenie tam twego słowa jest troche marne gdyz uderzasz nie w ten punkt co trzeba ;]

#37 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2004-11-14, godz. 16:37

Szalony facet, kim ty właściwie jesteś? Może cos napiszesz o sobie, bo nie bardzo wiem. większość na tym forum juz znam ale ty niedawno sie pojawiłeś i chciałabym wiedzieć, jesli mozna. Pozdrawiam Ma
Ma

#38 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-11-14, godz. 17:35

1 zasadnicza rzecz, nastepnym razem pisz adresy for oddzielnie, gdyz to ci sie wszystko zlało i nikt sie tam nie dostanie bez poprawek ;]

2 sprawa podałes nazwy 4 for z czego wielkosc kazdego z nich porównywalna jest do jakis małych podwórkowych for.

głoszenie tam twego słowa jest troche marne gdyz uderzasz nie w ten punkt co trzeba ;]

{{{{{{ 14 }}}}}} z 37. >>>>>>>>OK -----------------------------------------------http://www.forum.nastrazy.pl/viewtopic.php?t=29&start=15 ------------------------http://linuxpl.com/~bodynet/viewtopic.php?t=1707 -----------------------------------
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#39 szalony_facet

szalony_facet

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2004-11-14, godz. 21:23

Ma po to masz profil by sie dowiedzec wiecej ;]

a co do Anioła. czytelnosc linków jest wtedy jesli przed adresem i za adresem nastepuje spacja umozliwiajaca przejscie pod wskazany adres po zwykłym kliknieciu ;]

#40 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2004-11-14, godz. 22:18

Obserwuję od kilku miesięcy aktywność niejakiego Anioła VI na tym forum. Te jego proroctwa! Odliczanie dni... I co? I pstro. Nie wypaliła data 1 listopada? Żaden problem, jest kolejna, tym razem 8 grudnia. I tak dalej... O takich osobowościach można poczytać w książce pt. "Psychopatie" A.Kępińskiego. Polecam.

Właśnie dostał bana na 3 miesiące. Jak się nie uspokoi to dostanie kolejnego bana na 3 lata. Swoje chore wyliczanki i kulawe proroctwa niech wypisuje w innym miejscu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych