Skocz do zawartości


Zdjęcie

UK: Młoda ŚJ zmarła po porodzie


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-11-14, godz. 09:44

Właśnie natknęłam się na informacje o przypadku bardzo zbliżonym do omawianego w tym wątku:

Przedstawię teraz Panu dwie sytuacje, których byłem świadkiem w okresie mojej kilkunastoletniej pracy. Dla podniesienia dramaturgii połączmy je w czasie. Oto one:
Na oddziale Patologii Ciąży umiera na skutek wstrząsu krwotocznego powstałego w wyniku powikłań okołoporodowych 22-letnia kobieta. Jedynym ratunkiem jest natychmiastowe przetoczenie krwi. Jest jednak pewna przeszkoda. Położnica jest Świadkiem Jehowy. Podpisała rzecz jasna stosowne dokumenty zwalniające lekarzy z odpowiedzialności za jej śmierć. Obok łóżka stoi mąż i Starszy Zboru czytający odpowiednie fragmenty Pisma Świętego. Chora umiera w ciągu dwóch godzin.

--
źródło

Opis pochodzi z listu do redakcji "Gazety Lekarskiej". Autorem listu jest dr med. Wojciech Szczęsny, chirurg z Bydgoszczy.

(Rozumiem, że mogło się to wydarzyć wiele lat temu i nie było warunków do nagłośnienia tego przypadku, może więc warto teraz o tym wspomnieć.)
.jb

#42 baca

baca

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 20 Postów
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano 2007-11-25, godz. 20:59

Efekt manipulacji i braku wyksztaucenia pośród decydentów ŚJ. No czyms sie trzeba wyróżniac i sypac piaskiem po oczach. Puki co, jest to suwerenna decyzja ludzi, którzy nie kumaja istoty rzeczy i słuchaja fałszywych proroków.
Osobiscie lubie ŚJ sa to prawi ludzie, ale w tej materii przegięli pałę i mają istnienia na sumieniu.
W przypadku dzieci jestem za pozbawianiem praw rodziciekckich w trybie szybkobieżnym,gdy szczeniakowi jest potrzebna krew.
Hej!

#43 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-12-13, godz. 19:15

Czy moglbys Terebint pomoc mi zrozumiec co chcesz przez to powiedziec, chetnie podyskutuje na podobny temat.

Ale chodzi Tobie o mit o Abrahamie, czy o tym jak ten werset wykorzystują śJ?

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#44 bury

bury

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 593 Postów
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano 2008-04-19, godz. 09:47

Emma Gough (powyżej na zdjęciu ślubnym wraz z mężem) 25 października br. urodziła bliźnięta. Jednak kilka godzin później, w efekcie komplikacji i poważnej utraty krwi, zmarła. Miała 22 lata.

Bardzo smutne. Kolejna ofiara ku czci słowa Wiernego i Rozumnego Proroka-Zarządcy.

Czy wyobrażacie sobie aby WTS przyznało się do krętactwa na temat interpretacji wersetów dotyczących krwii?
Czy znowu napiszą, że 'niektórzy w nadgorliwości spekulowali ile składników krwii wolno przetaczać i'... przypłacili to życiem?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych