Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.nasz-zbor.pl


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-02, godz. 19:28

Witam, na fali popularności naszej klasy proponuje stworzyć stronę www.nasz-zbor.pl ;)
Mogą się rejestrować raczej byli członkowie danego zboru.

Pozdrawiam
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#2 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-02-02, godz. 20:43

Witam, na fali popularności naszej klasy proponuje stworzyć stronę www.nasz-zbor.pl ;)
Mogą się rejestrować raczej byli członkowie danego zboru.

Pozdrawiam


hahha, nie powiem pomysł jest dooobry. I do tego pamiatkowe zdjecia ze słuzby, kongresów, chrztu i tego typu szmery bajery.

#3 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2008-02-03, godz. 10:22

:) siuuuuupelllll :rolleyes:
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#4 słowiczek

słowiczek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 114 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-02-06, godz. 20:17

HEHE bardzo fajny pomysł.
Jak by ktoś kto się na tym zna i się by tym zajoł to by było fajnie:)

pozdrawiam

#5 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-06, godz. 22:33

No wlasnie jakby sie ktos znal........ Ja jestem totalny tuman jesli chodzi o sprawy komuterowe i informatyczne........
Potzrebujemy jakiegos wsparcia :)
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#6 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-02-07, godz. 09:02

No wlasnie jakby sie ktos znal........ Ja jestem totalny tuman jesli chodzi o sprawy komuterowe i informatyczne........
Potzrebujemy jakiegos wsparcia :)

Trzeba poszukac jakiegos silnika a'la gronowego, naszo-klasowego. A layout i odpowiedznie moduly to juz sie skleci. Poszperam w necie moze cos sie znajdzie
:)

Użytkownik edd edytował ten post 2008-02-07, godz. 09:02

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#7 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-07, godz. 18:16

Trzeba poszukac jakiegos silnika a'la gronowego, naszo-klasowego. A layout i odpowiedznie moduly to juz sie skleci. Poszperam w necie moze cos sie znajdzie
:)


Jaki silnik ? Kurcze mogę dużo poradzić z silnikami V6, Boxer, albo Wankla... Ale tego nie znam..... ;)

A tak na poważnie. Cieszę się że pomysł nabiera rumieńców i ludzie którzy się znają na tym mogą pomóc, nic tylko czekać na rozwój wypadków.

Myślę też że należałoby pomyśleć na jakiej zasadzie można się zarejestrować no i jak to wszystko ma się odbywać ? Czy tylko ex-y ? Czy też np. ludzie którzy mają duży kontakt ze SJ. Jak zabezpieczyć www.nasz-zbor.pl przed dowcipnisiami itd, itd........

Myślę że pytań jest sporo, ale na tym forum możnaby je zdefiniować i odpowiedzieć na nie.
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#8 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-02-07, godz. 18:24

Jaki silnik ? Kurcze mogę dużo poradzić z silnikami V6, Boxer, albo Wankla... Ale tego nie znam..... ;)

A tak na poważnie. Cieszę się że pomysł nabiera rumieńców i ludzie którzy się znają na tym mogą pomóc, nic tylko czekać na rozwój wypadków.

Myślę też że należałoby pomyśleć na jakiej zasadzie można się zarejestrować no i jak to wszystko ma się odbywać ? Czy tylko ex-y ? Czy też np. ludzie którzy mają duży kontakt ze SJ. Jak zabezpieczyć www.nasz-zbor.pl przed dowcipnisiami itd, itd........

Myślę że pytań jest sporo, ale na tym forum możnaby je zdefiniować i odpowiedzieć na nie.

No nie bądzcie tacy :( ja też się chce zapisać. Siostrzyczki mnie nie chcą, jak mnie jeszcze ex-y nie przyjmą to wpadnę w depreche ;) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#9 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-02-07, godz. 18:41

No nie bądzcie tacy :( ja też się chce zapisać. Siostrzyczki mnie nie chcą, jak mnie jeszcze ex-y nie przyjmą to wpadnę w depreche ;) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


Noc, a co to za problem? 3 mies szybkie studium biblijne, z koncem czerwca chrzest, porobisz pamiątkowe fotki i w sierpniu Komitet. Szybciej sie z tym uporasz nim powstanie taki serwis;)

#10 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-09, godz. 13:41

no i jak postępy nad stworzeniem stronki ? dzieje się cos w tym kierunku ?
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#11 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-02-11, godz. 15:46

no i jak postępy nad stworzeniem stronki ? dzieje się cos w tym kierunku ?

Z tego co udalo mi sie ustalic to nasza-klasa.pl pracuje na jakims frameworku opartym o MVC mozliwe ze to ruby. Administrator swietnie wlada tym jezykiem wiec moze on pokusilby sie o postawienie takiego serwisu ;p bo zwykly php & mysql wydaje sie byc zbyd wolny do tego dziela :P ale to moja opinia. Co Administrator na to?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#12 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-11, godz. 21:18

Z tego co udalo mi sie ustalic to nasza-klasa.pl pracuje na jakims frameworku opartym o MVC mozliwe ze to ruby. Administrator swietnie wlada tym jezykiem wiec moze on pokusilby sie o postawienie takiego serwisu ;p bo zwykly php & mysql wydaje sie byc zbyd wolny do tego dziela :P ale to moja opinia. Co Administrator na to?

Mam nadzieje że Admin pomoże. Edd ja wiem że ty też sie na tym znasz, ale czy możesz mi przełożyć na polski co miałeś na myśli ? Dlaczego php&mysql sie nie nadaje ???

A tak nawiasem mówiąc jak ktoś ma problem z samochodem to zapraszam na PW, chętnie pomogę :)


Pozdrawiam
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#13 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-02-12, godz. 07:27

A tak nawiasem mówiąc jak ktoś ma problem z samochodem to zapraszam na PW, chętnie pomogę :)



O, dobrze wiedzieć :) Właśnie mam tłumik do wymiany.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#14 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-02-12, godz. 08:56

Mam nadzieje że Admin pomoże. Edd ja wiem że ty też sie na tym znasz, ale czy możesz mi przełożyć na polski co miałeś na myśli ? Dlaczego php&mysql sie nie nadaje ???

A tak nawiasem mówiąc jak ktoś ma problem z samochodem to zapraszam na PW, chętnie pomogę :)


Pozdrawiam

Prosty przyklad. Zobacz co dzieje sie z nasza-klasa.pl w chwilach szczytu a oni uzywaja mvc. Na poczatku siedzieli na tandemie php i mysqla i bylo tragicznie. Moje podejrzenia co do mvc wynikaja stad ze szukali kilka miesiecy temu kogos kto zna wlasnie frameworki z mvc.

Użytkownik edd edytował ten post 2008-02-12, godz. 10:13

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#15 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-14, godz. 20:22

A tak nawiasem mówiąc jak ktoś ma problem z samochodem to zapraszam na PW, chętnie pomogę :)



O, dobrze wiedzieć :) Właśnie mam tłumik do wymiany.



Troche nieprecyzyjnie napislaem. Ja nie mam juz warsztatu, mialem na mysli wsparcie teoretyczne i weryfikacje diagozy innych mechanikow ( np. po to aby uniknac naciagania przez nieuczciwych mechanikow )
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#16 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2008-02-17, godz. 01:02

taka ciekawostka z www.nasza-klasa.pl.......... http://nasza-klasa.pl/profile/9138018 mam nadzieję że link się wam otworzy.

jakos brak mi slów komentarza a zwłaszcza po przeczytaniu opisu o sobie :

To my zapraszamy Siostry i Braci. Owszem możecie wysyłać zaproszenie ale dopiero po pozytywnej weryfikacji zostaniecie dodani do znajomych - nie chcemy odstępców!!! Dlatego dopisanie do znajomych może potrwać jakiś czas.

Czuje się normalnie dyskryminowany ;)
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#17 Jarosław_P

Jarosław_P

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów
  • Lokalizacja:Cork - Ireland

Napisano 2008-02-17, godz. 05:10

Ciekawe w jaki sposób przebiega ta ich "weryfikacja".
"Mostem między przekonaniami oddzielonymi największą przepaścią jest szlachetność"
Aleksander Świętochowski

#18 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-02-17, godz. 11:05

taka ciekawostka z www.nasza-klasa.pl.......... http://nasza-klasa.pl/profile/9138018 mam nadzieję że link się wam otworzy.

jakos brak mi slów komentarza a zwłaszcza po przeczytaniu opisu o sobie :

To my zapraszamy Siostry i Braci. Owszem możecie wysyłać zaproszenie ale dopiero po pozytywnej weryfikacji zostaniecie dodani do znajomych - nie chcemy odstępców!!! Dlatego dopisanie do znajomych może potrwać jakiś czas.

Czuje się normalnie dyskryminowany ;)

Skąd ja to znam ?? :lol: :lol:

Pozdrawiam cieplutko

DOsia

#19 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-02-17, godz. 17:29

pewnie z Babilonu :P bo gdzieżby coś tak niedobrego mogło mieć miejsce w najczystszej najświętszej i najlepszej organizacji WTS :P

#20 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-02-18, godz. 08:19

Po tych wszystkich profilach braciszków, siostrzyczek, I owiec, II owiec, III owiec, ordynowanych, zainteresowanych itp. czekam tylko na oficjalny tekst w NSK :) Ale nie jakiś ogólnikowy, tylko właśnie uściślony do problematyki naszej-klasy ;) Swoją drogą, zastanawia mnie, dlaczego bracia często nie ujawniają szkół do których chodzili (nomen-omen: na portalu, który ma temu służyć). Czyżby mieli coś do ukrycia? ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych