Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nienawiść do WTS


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

Ankieta: Nienawiść do WTS

Czy kiedykolwiek czułeś nienawiść do WTS?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-01-01, godz. 22:33

Przepowiadanie końca świata może wydać się tylko nieszkodliwym dziwactwem w porównaniu do rzezi wojen religijnych innych nacji.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#22 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-01, godz. 22:40

Przepowiadanie końca świata może wydać się tylko nieszkodliwym dziwactwem w porównaniu do rzezi wojen religijnych innych nacji.

Tak? Od kiedy to istnieje mniejszy i większy grzech? I dlaczego Bóg fałszywych proroków nakazał zabijać skoro to tylko nieszkodliwe dziwactwo?
Czesiek

#23 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-01-01, godz. 22:41

Przepowiadanie końca świata może wydać się tylko nieszkodliwym dziwactwem w porównaniu do rzezi wojen religijnych innych nacji.

I znów usprawiedliwianie "jedynej prawdziwej" grzeszków grzeszkami innych, aż łezka się kręci. ;) A czyżbyś tysiące ofiar śmiertelnych WTS w kwestii zdrowia też zapomniał? :P I od kiedy ŚJ to nacja? ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#24 Brie

Brie

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 416 Postów
  • Lokalizacja:Serlandia...:)

Napisano 2009-01-01, godz. 22:46

Przepowiadanie końca świata może wydać się tylko nieszkodliwym dziwactwem w porównaniu do rzezi wojen religijnych innych nacji.


A gdzie jest powiedziane, ze czyjś grzech będzie pomniejszony, bo kto inny popełnił większy grzech?

#25 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-01-01, godz. 22:50

Jest grzech co nie sprowadza śmierci, ale podziały takie zostawiam Bogu.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#26 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-01, godz. 22:57

Jest grzech co nie sprowadza śmierci, ale podziały takie zostawiam Bogu.

czy fałszywe proroctwo i nauczanie w Imieniu Boga tego, co Bóg nie nakazał pociąga za sobą śmierć i potępienie ze strony Boga, czy też nie? Co o tym naucza Bóg w Biblii?
Czesiek

#27 MariVega

MariVega

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 6 Postów

Napisano 2009-01-02, godz. 21:06

Moze gdyby sie glebiej zastanowic udaloby mi sie wzbudzic w sobie jakies uczucie nienawisci ale nie czuje potrzeby by to robic.Co do zaufania jakim obdarzylam WTS to jakiekolwiek pretensje moge miec tylko do siebie.Jedyne co moze wzbudzac moja zlosc w chwili obecnej jest fakt jak trudno dotrzec do osób które sa w organizacji i slepo jej wierza...to naprawde mnie wkurza,bo pokazuje jak ograniczona maja swoja wolna wole(na wlasne zyczenie zreszta).Momentami czuje sie podobnie jak podczas gloszenia gdy ktos nie potrafil dostrzec prostych spraw które staralam sie mu wytlumaczyc...teraz podobna bezsilnosc czuje w stosunku do braci którzy zamykaja uszy i oczy na wszelkie argumenty które w jakis sposób "szkaluja" organizacje...no cóz,role sie odwrócily:(

#28 leffe

leffe

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 36 Postów

Napisano 2009-01-05, godz. 07:16

Swiadome przeinaczanie Pisma Świętego i prorokowanie w Imieniu Boga są wystarczającym powodem do tego, aby ci, którzy dali się oszukać a potem przejrzeli na oczy mogli czuć jeśli nie nienawiść do CK to co najmniej złość na tych ludzi. Nie mówiąc już o tym, że te "błędy" są potępiane przez Boga w Biblii i Bóg ukarze tak postępujących ludzi.

Nie bądź dzieckiem. Chyba, że nim byłeś gdy zostałeś śj lub ich sympatykiem? Każdy ponosi koszty swoich decyzji - KAZDYCH decyzji. To się nazywa odpowiedzialność. Ja nie mam żalu, wręcz przeciwnie - jestem wdzięczny za oświecenie. A ponieważ jestem zbyt niezależny to nie jestem ani katolikiem ani świadkiem ani buddystą. Jestem wolnym człowiekiem

#29 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-05, godz. 07:59

Nie bądź dzieckiem. Chyba, że nim byłeś gdy zostałeś śj lub ich sympatykiem? Każdy ponosi koszty swoich decyzji - KAZDYCH decyzji. To się nazywa odpowiedzialność. Ja nie mam żalu, wręcz przeciwnie - jestem wdzięczny za oświecenie. A ponieważ jestem zbyt niezależny to nie jestem ani katolikiem ani świadkiem ani buddystą. Jestem wolnym człowiekiem

Nie jesten dzieckiem jak też nigy nawet nie byłem sympatykiem, a jedynie staram się zrozumieć tych, którzy dali się zwieść i zmarnowali sobie życie i mogą czuć nienawiść do tych, którzy stosując psychomanipulację zwiedli ich.
Wdzięczny za oświecenie? A czym ciebie oświecili, psychomanipulacją i kłamstwem?
Czesiek

#30 leffe

leffe

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 36 Postów

Napisano 2009-01-06, godz. 07:40

Nie jesten dzieckiem jak też nigy nawet nie byłem sympatykiem, a jedynie staram się zrozumieć tych, którzy dali się zwieść i zmarnowali sobie życie i mogą czuć nienawiść do tych, którzy stosując psychomanipulację zwiedli ich.
Wdzięczny za oświecenie? A czym ciebie oświecili, psychomanipulacją i kłamstwem?

Jeszcze raz podkreślam, że jak ktoś jest dorosły i w "coś" wierzy to ponosi ODPOWIEDZIALNOŚĆ za to w co wierzy i jak. Żadnej psychomanipulacji u śj NIE DOŚWIADCZYŁEM. Pozdr.

#31 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-06, godz. 08:23

Jeszcze raz podkreślam, że jak ktoś jest dorosły i w "coś" wierzy to ponosi ODPOWIEDZIALNOŚĆ za to w co wierzy i jak. Żadnej psychomanipulacji u śj NIE DOŚWIADCZYŁEM. Pozdr.

Może dlatego, że ja dostrzegam tę psychomanipulację w publikacjach WTS-u nigdy nie dałem się na nią nabrać.
Czesiek

#32 denuo

denuo

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 18 Postów

Napisano 2009-01-06, godz. 10:57

Odczuwam głęboki żal do kierownictwa organizacji Swiatkow Jehowy za karmienie mnie fałszywymi naukami przez tak długie lata za znniechęcanie członkow organizacji do sprawdzania tych doktryn, za sfałszowanie bibli i mowie nie że jest to najleprzy przekład na swiecie i miara dla wszystkich pozostałych przekładow.
Mam żal do mnie samego że tak długo nie korzystałem z cechy naturalnej każdego człowieka, jaką jest prawo do samodzielnego myslenia i porownywania faktow.
Mam żal do mnie samego że uwieżyłem ciału kierowniczemu Swiatkow Jehowy, że niepowinienem samodzielnie myslec i porownywac prawd biblijnych, tylko muszę im zaufac pomimo że już trzykrotnie zmienili swoje nauki.
I wreszcie nienawidzę ciało kierownicze Swiatkow Jehowy, że jeszcze tak dużo ludzi trzymają w swojej niewoli. Ludzi kturzy boją się samodzielnego myslenia i jak niewolnicy prowadzeni są na zgubę.
Nienawidzę bo są to często ludzie kturych szanuję , kocham i martwie się o nich.

#33 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-01-06, godz. 15:06

Jeszcze raz podkreślam, że jak ktoś jest dorosły i w "coś" wierzy to ponosi ODPOWIEDZIALNOŚĆ za to w co wierzy i jak.

Głupota. W takim razie do więzień nie szliby Ci, którzy oszukują ludzi, tylko oszukani ponieważ dali się oszukać...

Żadnej psychomanipulacji u śj NIE DOŚWIADCZYŁEM. Pozdr.

Po prostu jej nie zauważyłeś, i najprawdopodobniej dalej jesteś pod jej wpływem...

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych