Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Szokujące, że u Świadków wybuchają afery z molestowaniem"


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#21 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-10, godz. 18:21

No przed chwila podalem Ci zrodlo?

Linki Ci sie nie wyswietlaja?

Zamykam oczy i nie widze?

To są zdaje się gazety. TO jest to źródło? "Fakt' też jest dla ciebie źródłem?
Ale ponieważ nie znam angielskiego, więc jeśli chcesz dalej sie powołyać na takie źródła to muszisz je przetłumaczyć. Nie fragmenty ale całość. wtedy o tym pogadamy.

Użytkownik elihu edytował ten post 2008-09-10, godz. 18:23


#22 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-10, godz. 18:23

I vice versa.
Odwdzięcze ci sie linkiem do (omówionej po polsku) sprawy w której oskarżono WTS ale sąd oddalił pozew:
"Swiadkowie Jehowy oczyszczeni z zarzutów o ukrywanie przypaków pedofilii"
http://tiny.pl/fd6
Miłej lektury.


W TEJ sprawie zostali oczyszczeni. W TEJ sprawie. Rozumiesz roznice?
Umbre Summum

#23 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-10, godz. 18:28

W TEJ sprawie zostali oczyszczeni. W TEJ sprawie. Rozumiesz roznice?

No to dawaj przykład skazania WTS za ukrywanie przypadków pedofilii w zborach. Rozumesz? SKAZANIA A NIE OSKARŻANIA. Ale po polsku w całości. Inaczej z przyczyn obiektywnych możesz pisać na Berdyczów.

#24 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-10, godz. 18:31

To są zdaje się gazety. TO jest to źródło? "Fakt' też jest dla ciebie źródłem?
Ale ponieważ nie znam angielskiego, więc jeśli chcesz dalej sie powołyać na takie źródła to muszisz je przetłumaczyć. Nie fragmenty ale całość. wtedy o tym pogadamy.


Znajdziesz tam tez zapisy dokumentow sadowych.
Twierdzisz zatem ze to moga byc sfabrykowane fakty? Wiesz o jakie odszkodowanie staraloby sie WTS gdyby tak bylo?
Dlaczego WTS nie zaskarzyl tych gazet? Moze dlatego ze mowia prawde?
Oczywiscie bedziesz mial racje jesli powiesz ze wszystkie te gazety, stacje telewizyjne, sady oraz swiadkowie klamia bo tak im kaze szatan by oczernic jedyna czysta swieta organizacje boza.

Jednak jakos w to nie wierze.

Moge Ci przetlumaczyc pewne fragmenty bo jako zapracowana osoba nie mam czasu na calosc.


A tu inny link na ktory bedziesz sie brzydzil spojzec bo jest po polsku

http://watchtower.or....php?t3490.html

Pozdrawiam i zachecam do dostrzezenia belki w oku

No to dawaj przykład skazania WTS za ukrywanie przypadków pedofilii w zborach. Rozumesz? SKAZANIA A NIE OSKARŻANIA. Ale po polsku w całości. Inaczej z przyczyn obiektywnych możesz pisać na Berdyczów.


No wszystkie te wyzej wymienione sprawy skonczyly sie skazaniem. Wlasnie za ukrywanie. Popros kogos znajomego o tlumaczenie.

A to link do strony umilowanego brata naszego Fredericka McLean'a

http://www.usmarshal...an/mclean15.pdf
Umbre Summum

#25 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2008-09-10, godz. 19:03

A za rzadko? A jakiż to autorytet ustalił, że to jest za rzadko? Ty?

Ustalenie na końcu zdania nie ma znaku zapytania, a tam był znak; ?

"Zapewne? A skad taka pewność? Pytałeś się ŚJ?

A Ty pytałeś się, że nie chcieli by wiedzieć? Najprawdopodobniej domaganie się zaspokojenia tego typu ciekawości byłoby pierwszym krokiem do KS.

,,...Księża molestują dzieci - hierarchia tuszuje sprawę. ..." (Czuwajcie str.3)

O innych tak, o sobie nie. Tak ma wyglądać obiektywna prawda? I chyba z tego m.in. powodu ŚJ są nie lubiani.
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#26 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-10, godz. 19:04

Ustalenie na końcu zdania nie ma znaku zapytania, a tam był znak; ?
A Ty pytałeś się, że nie chcieli by wiedzieć? Najprawdopodobniej domaganie się zaspokojenia tego typu ciekawości byłoby pierwszym krokiem do KS. O innych tak, o sobie nie. Tak ma wyglądać obiektywna prawda? I chyba z tego m.in. powodu ŚJ są nie lubiani.
-- gambit


Elhu nie uznaje argumentow i faktow.
Elihu nam tu glosi
Umbre Summum

#27 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-10, godz. 19:08

Znajdziesz tam tez zapisy dokumentow sadowych.
Twierdzisz zatem ze to moga byc sfabrykowane fakty? Wiesz o jakie odszkodowanie staraloby sie WTS gdyby tak bylo?
Dlaczego WTS nie zaskarzyl tych gazet? Moze dlatego ze mowia prawde?
Oczywiscie bedziesz mial racje jesli powiesz ze wszystkie te gazety, stacje telewizyjne, sady oraz swiadkowie klamia bo tak im kaze szatan by oczernic jedyna czysta swieta organizacje boza.

Jednak jakos w to nie wierze.

Moge Ci przetlumaczyc pewne fragmenty bo jako zapracowana osoba nie mam czasu na calosc.


A tu inny link na ktory bedziesz sie brzydzil spojzec bo jest po polsku

http://watchtower.or....php?t3490.html

Pozdrawiam i zachecam do dostrzezenia belki w oku



No wszystkie te wyzej wymienione sprawy skonczyly sie skazaniem. Wlasnie za ukrywanie. Popros kogos znajomego o tlumaczenie.


Jak mówiłem nie znam angielskiego... na tyle by dokładnie zrozumieć co tam napisano. Ale mam nieodparte wrażenie, ze mnie najzwyczajniej oszukujesz.
Otóż zaden z podanych linków nie dotyczy skazania WTS na "fakt ukrywania" przypadków pedofilii w zborach. Podany przez ciebie link do dokumentów sądowych o ten
http://www.lovenorris.com/rulings.htm
dotyczy przegranej sprawy o odmowę składania zeznań przez starszych zboru a nie dotyczy skazania WTS za ukrywanie przypadków pedofilii w zborach. Mam rację???
Inne linki wogóle nie odnoszą się do dokumentów sądowych ale do ich komentowania. I - ponownie - mam wrażenie, ze i tam nie ma żadnego doniesienia za skazanie WTS-u za ukrywanie przypadków pedofilii w zborach, tylko o skazaniu poszczególnych SJ za molestowanie. Ale sie nie upieram. Jesli jest inaczej to podaj prztłumaczone fragmenty tych doniesień.
Bo na razie twierdzę: oszukujesz mnie i manipulujesz linkami.
I prosze innych znających angielski biegle: Czy mam rację w powyższym??

#28 alan

alan

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 114 Postów

Napisano 2008-09-10, godz. 19:13

,,…Niestety, w roku służbowym 1986 trzeba było wykluczyć ze zboru chrześcijańskiego aż 37 426 osób, i to głównie za niemoralność. Jeszcze większą liczbę głosicieli napomniano z powodu takich czynów. …” (w-88/1/13/13) W następnym roku podano o 41 000 wykluczeń. (w-89/23/17/10 ak.) Czyli Strażnica od czasu do czasu podaje. Rzecz w tym czy to nie za rzadko? Zapewne sami ŚJ chcieli by podawano na tej samej zasadzie co: czas głoszenia, ilość głosicieli, rozpowszechnionej literatury itd. , w sprawozdaniu rocznym publikowane na koniec roku w Strażnicy.

Jestem ciekawy dlaczego WTS nie podaje statystyk ile osób odłączyło się samo albo zostali wykluczeni za odstępstwo bo coś te liczby wydają się trochę wzięte z kapelusza czyżby główną przyczyną odejścia z organizacji była niemoralność (chyba że podepniemy inne pod "niemoralność duchową" ha ha)
Odkupię stare publikacje z początku poprzedniego wieku (polskie lub angielski)

#29 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-10, godz. 19:16

A Ty pytałeś się, że nie chcieli by wiedzieć?

Hłe, hłe. Ja nie twierdzę, ze nie chcieliby wiedzieć, tylko ty twierdzisz, ze chceiliby wiedzieć. To ty muszisz to udowodnic a nie ja.

Najprawdopodobniej domaganie się zaspokojenia tego typu ciekawości byłoby pierwszym krokiem do KS.

Serio? Opowiadasz nam tu swoje sny?

O innych tak, o sobie nie. Tak ma wyglądać obiektywna prawda? I chyba z tego m.in. powodu ŚJ są nie lubiani.

Co mamy pisać o sobie? Że "tuszujemy sprawy"? Nie, nie tuszujemy. "Hierarchia" KK tuszuje/tuzowała, stąd niektóre diecezje KKw USA stanely na skraju bankructwa. My nie.

#30 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-10, godz. 19:16

http://www.lovenorris.com/rulings.htm


Wlasnie ten link jest swietnym przykladem. Prawnicy WTS, zatem jego oficjalni przedstawiciele zamierzali ukryc czesc dowodow w sprawie o molestownie, sad im na to nie pozwolil. Powolywali sie na klauzule poufnosci dokumentow z Komitetu Sadowniczego. Tymczasem sad dowodzi ze dokumenty te nie sa poufne jako ze WTS i jego Biuro Glowne bylo na biezaco informowane o przebiegu sprawy.
Zatem smieszne sa Twoje wnioski dotyczace mojego manipulowania.

Chetnie poslucham opinii innych.

Co do wyrokow skazujacych to nie sadzisz ze sam fakt dotyczacy wyplacenia przez WTS odszkodowan w tych sprawach jest niezbitym dowodem na prawdziwosc oskarzen o ukrywanie przypadkow pedofilii?
Umbre Summum

#31 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-10, godz. 19:40

Wlasnie ten link jest swietnym przykladem. Prawnicy WTS, zatem jego oficjalni przedstawiciele zamierzali ukryc czesc dowodow w sprawie o molestownie, sad im na to nie pozwolil. Powolywali sie na klauzule poufnosci dokumentow z Komitetu Sadowniczego. Tymczasem sad dowodzi ze dokumenty te nie sa poufne jako ze WTS i jego Biuro Glowne bylo na biezaco informowane o przebiegu sprawy.
Zatem smieszne sa Twoje wnioski dotyczace mojego manipulowania
Chetnie poslucham opinii innych.

Otóż nie. Wykręcasz jak widzę kota ogonem. Kiedy mówimy się o 'ukrywaniu' przypadków pedofilii chodzi o zarzut jakoby organizacja SJ 'programowo' zakazywala donoszenia na policje o przypadkach molestowania, albo nakazywała utrzymać to poszkodowanym w tajemnicy. Nie dotyczy to ww. sprawy tzn. powoływania sie przez starszych na przywilej dochowania "poufności". Ty sugerowałeś, że owe dokumenty wskazują na skazanie WTS za tak rozumiane ukrywanie przypadków pedofili aby nie ujrzały światła dziennego. Jak się jednak okazało oszukiwałes mnie licząc, że nie znając angielskiego nie zorientuję się. Twoja powyzsza wypowiedź dowodzi że jadnak rura ci zmiękła.

Co do wyrokow skazujacych to nie sadzisz ze sam fakt dotyczacy wyplacenia przez WTS odszkodowan w tych sprawach jest niezbitym dowodem na prawdziwosc oskarzen o ukrywanie przypadkow pedofilii?

Niekoniecznie. WTS mógł za złe "zastosowanie zasad religijnych SJ' - jak w przypadku Vicki Boer.Ba nawet WTS mógł zapłacic, za to, ze w tych sprawach dali plamę na całej linii, a co? Doskonali są? Ale wcale nie musi to "niezbicie dowodzić' że zaplacili za "ukrywanie' przypadków pedofilii, a właśnie otym mówimy.

Użytkownik elihu edytował ten post 2008-09-10, godz. 19:43


#32 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2008-09-10, godz. 22:40

Hłe, hłe. Ja nie twierdzę, ze nie chcieliby wiedzieć, tylko ty twierdzisz, ze chceiliby wiedzieć. To ty muszisz to udowodnic a nie ja.
Serio? Opowiadasz nam tu swoje sny?
Co mamy pisać o sobie? Że "tuszujemy sprawy"? Nie, nie tuszujemy. "Hierarchia" KK tuszuje/tuzowała, stąd niektóre diecezje KKw USA stanely na skraju bankructwa. My nie.

Nie chcę obrzucać ,, błotem" ŚJ. Pragnę by byli szczęśliwi, mieli dobrą opinie i mieli poważanie u Boga. Jednakże strategia wytycznych ŚJ polega na tuszowaniu i utrzymywaniu w niewiedzy zwykłych głosicieli w sprawach, gdzie nie jest to zgodne z Biblią. Ponieważ chcesz udowodnienia, proponuje przejść do tematu konkretnych sprzeczności między literaturą i powszechną praktyką ŚJ a Biblią. Zarazem, jeśli to możliwe, unikać posługiwania się danymi personalnymi. Ze względu, że nie będzie zawężone do tematu seksualności, uważam za odpowiedni następujący temat: http://watchtower.or...amp;#entry91476
Zapoznaj się przynajmniej z trzyczęściowym tematem. Następnie możemy ustosunkować się do którychś z racji. Zgoda ?
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#33 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-11, godz. 05:54

Jednakże strategia wytycznych ŚJ polega na tuszowaniu i utrzymywaniu w niewiedzy zwykłych głosicieli w sprawach, gdzie nie jest to zgodne z Biblią. Ponieważ chcesz udowodnienia, proponuje przejść do tematu konkretnych sprzeczności między literaturą i powszechną praktyką ŚJ a Biblią. Zarazem, jeśli to możliwe, unikać posługiwania się danymi personalnymi. Ze względu, że nie będzie zawężone do tematu seksualności, uważam za odpowiedni następujący temat: http://watchtower.or...amp;#entry91476


W tym temacie rozmawiamy tylko o rzekomych dowodach i to podobno sądowych na rzekome tuszowania spraw pedofilii w zborach SJ. Dowodów nie dostarczyłas ani ty a ni inni dyskutanci. "Dowody" przez analogie nie sa dowodami tylko domniemniami. A tu sie niektórzy zarzekali, ze maja sądowe dowody skazania WTS za 'ukrywanie' czegoś tam.

Zapoznaj się przynajmniej z trzyczęściowym tematem. Następnie możemy ustosunkować się do którychś z racji. Zgoda ?

Nie. Nie interesują mnie twoje chaotyczne wywody na temat spraw sądowniczych w zborze. To, że ktos napłodzi jakieś teksty, to jeszcze nie znaczy, ze ja mam to wszystko czytać.
Tematem jest rzekome tuszowanie spraw przed władzami a nie poufność tych spraw w zborze. Władze nie interesują się tym, czy SJ postępują zgodnie z Biblią czy nie. Nie leży to w ich kompetencji ani w polu zinteresowania. A tematy wybieram sobie sam. Teraz dyskutujemy o rzekomych dowodach na tuszowanie spraw pedofilii w zborach SJ. Widzę ze w tym temacie rura ci zmiękła. Dowodów nie dostarczyłes ani ty ani inni dyskutanci. Jesli je masz to dawaj.

Ps. Aha. Zapoznałem się częściowo z wątkiem, który mi zapodałeś. Rzeczywiście masz jakis... problem... Nie jestem w stanie ci pomóc. Prowadzenie określonego stylu życia w przeszłości rzeczywiście odciska swoje piętno na przyszłości.

Użytkownik elihu edytował ten post 2008-09-11, godz. 06:13


#34 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-11, godz. 06:55

Niekoniecznie. WTS mógł za złe "zastosowanie zasad religijnych SJ' - jak w przypadku Vicki Boer.Ba nawet WTS mógł zapłacic, za to, ze w tych sprawach dali plamę na całej linii, a co? Doskonali są? Ale wcale nie musi to "niezbicie dowodzić' że zaplacili za "ukrywanie' przypadków pedofilii, a właśnie otym mówimy.



Boze Ty patrzysz i nie grzmisz?

Elihu prosze Cie. Czy Ty wiesz co to jest logika?

...Ba nawet WTS mógł zapłacic, za to, ze w tych sprawach dali plamę na całej linii, a co? Doskonali są? Ale wcale nie musi to "niezbicie dowodzić' że zaplacili za "ukrywanie' przypadków pedofilii, a właśnie otym mówimy.


Wlasnie za to zaplacili. Ty to nazywasz daniem plamy na calej linii a ja ukrywaniem pedofilii.
Co do moich linkow to prosze czytaj ze zrozumieniem. Co prawda nie jest to Straznica i wiem ze masz problemy z przetrawieniem tego jako ze nie jest to pokarm na czas sluszny, nawet nie nowe swiatlo. Wem wiem to bywa ciezkie ale Elihu jak sie postarasz to zrozumiesz.

W tym temacie rozmawiamy tylko o rzekomych dowodach i to podobno sądowych na rzekome tuszowania spraw pedofilii w zborach SJ. Dowodów nie dostarczyłas ani ty a ni inni dyskutanci. "Dowody" przez analogie nie sa dowodami tylko domniemniami. A tu sie niektórzy zarzekali, ze maja sądowe dowody skazania WTS za 'ukrywanie' czegoś tam.


Elihu oczywiscie ze sie zarzekalem. Nawet filmiki i zdjecia mam z tymi bracmi. Uh!
Ty twierdzisz ze WTS zaplacil za "zle zastosowanie zasad biblijnych. Ja twierdze ze zaplacil za jawne pogwalcenie dobra dzieci. WTS nie nakazuje automatycznie informowac wladz o przypadkach pedofilii a w wielu przypadkach ukrywal ten fakt. Znajac biznesowe podejscie WTS do kasy w zyciu by nie zaplacili. Zaplacili tylko dlatego ze w gdyby poszkodowani chcieli doprowadzic do konca to WTS nie mialby gdzie drukowac czasopism. Piszesz ze KK bankrutuje w USA ze wzgledu na polityke ukrywania pedofili a WTS nie.

Zasatanwiaja mnie pwene ruchy wlasnosciowe i korporacyne w WTS. Wyglada mi to na przygotowywanie sie WTS na koniecznosc wyplacenia wysokich odszkodowan.

Zobaczymy jak WTS wycofa sie z "pokarmu na czas sluszny" na temat krwi i oglosi ze jednak jest to sprawa sumienia. Zobaczymy ile wtedy pozwow zostanie zlozonych. Ilu pograzonych w zalobie rodzicow, mezow i zon postanowi dochodzic sprawiedliwosci za bezsensowna smierc ukochanych osob.

Wtedy wlasnie WTS znajdzie sie w pozycji KK. Bedziesz Elihu Straznice drukowal na domowym komputerku.
Umbre Summum

#35 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-11, godz. 09:22

Boze Ty patrzysz i nie grzmisz?

Na pewno Bóg się brzydzi kłamstwem. A mam powody twierdzić, ze próbowałeś mnie oszukac, czyli naklamac, jakoby podane linki do stron z dokumentami sądowymi udowadniają, ze WTS zostało skazane za ukrywanie pedofilii. Okazało sie, ze to nieprawda. I dlatego ominąłeś szerokim łukiem tekst w którym ci to wytknąłem.
Ale żebys nie udawał, że tego nie zauważyłeś wiec jeszcze raz ci go wklejam.

Twierdziłeś:

Cytat(augustusgermanicus @ 2008-09-10 21:16)
Wlasnie ten link jest swietnym przykladem. Prawnicy WTS, zatem jego oficjalni przedstawiciele zamierzali ukryc czesc dowodow w sprawie o molestownie, sad im na to nie pozwolil. Powolywali sie na klauzule poufnosci dokumentow z Komitetu Sadowniczego. Tymczasem sad dowodzi ze dokumenty te nie sa poufne jako ze WTS i jego Biuro Glowne bylo na biezaco informowane o przebiegu sprawy.
Zatem smieszne sa Twoje wnioski dotyczace mojego manipulowania
Chetnie poslucham opinii innych


Ja odpowiedziałem:

Otóż nie. Wykręcasz jak widzę kota ogonem. Kiedy mówimy się o 'ukrywaniu' przypadków pedofilii chodzi o zarzut jakoby organizacja SJ 'programowo' zakazywala donoszenia na policje o przypadkach molestowania, albo nakazywała utrzymać to poszkodowanym w tajemnicy. Nie dotyczy to ww. sprawy tzn. powoływania sie przez starszych na przywilej dochowania "poufności". Ty sugerowałeś, że owe dokumenty wskazują na skazanie WTS za tak rozumiane ukrywanie przypadków pedofili aby nie ujrzały światła dziennego. Jak się jednak okazało oszukiwałes mnie licząc, że nie znając angielskiego nie zorientuję się. Twoja powyzsza wypowiedź dowodzi że jadnak rura ci zmiękła.


Teraz masz możliwość odniesc sie do tego ponownie.

Wlasnie za to zaplacili. Ty to nazywasz daniem plamy na calej linii a ja ukrywaniem pedofilii.

To co twierdzisz, nie jest dowodem ani dokumentem sądowym, a takie mi obiecywałeś. Możesz sobie twierdzić co chcesz, nawet że zima jest w maju. Co mnie to obchodzi?


Co do moich linkow to prosze czytaj ze zrozumieniem. Co prawda nie jest to Straznica i wiem ze masz problemy z przetrawieniem tego jako ze nie jest to pokarm na czas sluszny, nawet nie nowe swiatlo. Wem wiem to bywa ciezkie ale Elihu jak sie postarasz to zrozumiesz.

Zapytam cie jeszcze raz: Który z tych linków zawiera sadowe dokumenty o skazaniu WTS za ukrywanie pedofilii? KTÓRY??? Stoję na stanowisku, ze żaden! I że bezczelnie mnie oszukujesz.


Elihu oczywiscie ze sie zarzekalem. Nawet filmiki i zdjecia mam z tymi bracmi. Uh!

A ja mam zdjędie z biskupem, i co z tego?

Ty twierdzisz ze WTS zaplacil za "zle zastosowanie zasad biblijnych. Ja twierdze ze zaplacil za jawne pogwalcenie dobra dzieci.

reply: Zapytam cie jeszcze raz: Który z tych linków zawiera sadowe dokumenty o skazaniu WTS za ukrywanie pedofilii? KTÓRY??? Stoję na stanowisku, ze żaden! I że bezczelnie mnie oszukujesz.


WTS nie nakazuje automatycznie informowac wladz o przypadkach pedofilii

No i?

a w wielu przypadkach ukrywal ten fakt.

Kto tak twierdzi? Który sąd tak stwierdził?

Znajac biznesowe podejscie WTS do kasy w zyciu by nie zaplacili. Zaplacili tylko dlatego ze w gdyby poszkodowani chcieli doprowadzic do konca to WTS nie mialby gdzie drukowac czasopism. Piszesz ze KK bankrutuje w USA ze wzgledu na polityke ukrywania pedofili a WTS nie.
Zasatanwiaja mnie pwene ruchy wlasnosciowe i korporacyne w WTS. Wyglada mi to na przygotowywanie sie WTS na koniecznosc wyplacenia wysokich odszkodowan.
Zobaczymy jak WTS wycofa sie z "pokarmu na czas sluszny" na temat krwi i oglosi ze jednak jest to sprawa sumienia. Zobaczymy ile wtedy pozwow zostanie zlozonych. Ilu pograzonych w zalobie rodzicow, mezow i zon postanowi dochodzic sprawiedliwosci za bezsensowna smierc ukochanych osob.
Wtedy wlasnie WTS znajdzie sie w pozycji KK. Bedziesz Elihu Straznice drukowal na domowym komputerku.

Nie odnosisz czasami wrażenia, że ktoś cie sledzi? Może słyszysz kroki za sobą. A sprawdzałeś czy nie masz założonego posłuchu w telefonie? Nie zastanawiasz się, czy ktoś nie kradnie twojej tożsamości? Czy ci nie wygląda, że ktoś nastaje na twoje życie? Jak to stwierdzisz, to - dobra rada - lec od razu do lekarza bo to najwyraźniej schiza.
A poważnie to - nie interesują mnie twoje omamy, życzenia, marzenia itp.

#36 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-11, godz. 09:37

Elihu.

Pochylilem sie nad Twoim postem. Usmiechnalem sie i pokiwalem glowa.
Przeczytaj sobie te linki jeszcze raz.

WTS wlasnie za to zaplacil ze ukrywal pedofilie w zborach.

Proste.

A co do zarzucania mi klamstwa to jest to smieszne jako ze nawet nie przeczytales tych materialow.

Pozdrawiam
Umbre Summum

#37 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-11, godz. 10:44

Na pewno Bóg się brzydzi kłamstwem. .


Jesli Bog brzydzi sie klamstwem to brzydzi sie WTS ktory klamie i przekreca fakty w wielu sprawach nie tylko w kwestii wykorzystywania seksualnego.

Z niecierpliwosci oczekuje dnia gdy te wszystkie brzydkie rzeczy wyjda na jaw jak w KK.

A wtedy jak mawiaja amerykanie: And than shit will hit the fan. Czyli smrodek sie rozleje w wolnym tlumaczeniu.
Umbre Summum

#38 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-11, godz. 11:03

Z niecierpliwosci oczekuje dnia gdy te wszystkie brzydkie rzeczy wyjda na jaw jak w KK.
A wtedy....

"Abrakadabra hokus-pokus marokus... " - zaklina rzeczywistość nasz forumowy szaman - augususgermanicus

#39 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-11, godz. 11:49

"Abrakadabra hokus-pokus marokus... " - zaklina rzeczywistość nasz forumowy szaman - augususgermanicus



Wole byc szamanem niz poplecznikiem klamcow i oszustow.
Umbre Summum

#40 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-11, godz. 11:59

Wole byc szamanem niz poplecznikiem klamcow i oszustow.

Zgodziliśmy się wiec, że jesteś szmanem.
Jesteś też oszustem, poniewaz wmawiałeś mi, że podane linki zawierają sądowe dokumenty, że WTS zostało skazane za ukrywanie pedofilii a to nie okazuje sie prawdą.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych