Skocz do zawartości


Zdjęcie

well, well, well


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#21 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-04, godz. 13:30

Życzę smacznego, chłopaki.
Zastanowiłem się tylko jak by to miało wyglądać od strony technicznej. Będzie modlitwa, a jak tak to do kogo. A może by tak bez modlitwy ?
No dobrze idźmy dalej, przecież modlitwa to nie wszystko.
Jakieś przemówienie, wykład ? Eeee niee, to już było w organizacji. Sami se pogadamy o tym jacy jesteśmy wielcy i wszystkowidzący.



A moze tak po prostu. Kolacja z winem w przyjaznej bratersko-siostrzanej atmosferze z rozmowaniami o niczym tudziez, zeby to rzeczywiscie byla pamiatka, z wyszukanymi wersetami biblijnymi i dumaniem nad tym co ZECZYWISCIE chcial nam pozostawic Jezus?

#22 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-04, godz. 13:36

Widzisz Rekin ja po prostu WIEM, że istnieje sfera duchowa. I wiem to z mojego dawnego okultystycznego doświadczenia. Przekonałem się o tym na własnej skórze, a nie tylko w teorii. Czy wiesz np. że imiona bożków kananejskich i innych występujących w pismach hebrajskich jak np. Baal, Tammuz, Moloch itd. to są imiona demonów ? Do tego już doszło w tamtych czasach, że ludzie oddawali cześć demonom niemalże w sposób bezpośredni.


Ale cozes wielkiego odkryl? Nic. Ja tez to WIEM i mysle, ze kazdy ¨odstepca¨ WIE, ze istnieje sfera duchowa. Mysle tez, ze kazdy zrzeszajacy sie w jakiejs spolecznosciTO WIE. Nie kazdy mial ta (nie)przyjemnosc tej sfery bolesnie doswiadczyc (szczeze odradzam), ale czy to w jakikolwiek sposob swiadczy o slusznosci Twojego wyboru? Znam conajmniej kilku katolikow, ktozy WIEDZA I POZNALIi... no wlasnie i co z tego?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych