Skocz do zawartości


Zdjęcie

9 maja 2009 roku


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-05-08, godz. 17:32

To ja życzę wszystkim szerokiej drogi (w sensie: szerokiej drogi :rolleyes: )! Duchem będę z Wami :)

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#22 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-05-09, godz. 18:42

:rolleyes: Było budująco, dziękujemy wszystkim :)
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#23 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-05-09, godz. 22:48

Równiez dziekuje wszystkim, dopiero co wróciółem do GD. W sumie zrobilem 800 km :) ale oplacalo sie. Dobrze by bylo zrobic takie spotkania w Gdansku lub gdzies w okolicy
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#24 ali1

ali1

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 10 Postów

Napisano 2009-05-10, godz. 00:45

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Jak ustosunkować się do Świadków Jehowy?

Każdy z nas na pewno zetknął się z działalnością Świadków Jehowy. Jest to trzecie co do wielkości wyznanie w Polsce; liczy około 130 tysięcy aktywnych głosicieli, którzy usiłują nas pozyskać dla swej organizacji. Jak ustosunkować się do tej społeczności religijnej?
Nie zamierzamy oczerniać Świadków, lecz przedstawić rzetelne fakty na ich temat oraz pomóc słuchaczom mądrze się do nich odnosić. Postaramy się znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

Jaka jest geneza Świadków Jehowy?

Czego można się od nich nauczyć, jakie mają osiągnięcia?

Jakie są ich najpoważniejsze błędy?

Jak rozmawiać ze Świadkami?

Po wykładach będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania nabyć pożyteczną literaturę.
Prelegent
Szymon Matusiak
Były Starszy NO Świadek Jehowy

WSTĘP WOLNY | 9 maj 2009 godz. 15.00 Hotel „Stylowa” | ul. Piłsudskiego 46
:rolleyes: Mińsk Mazowiecki | Organizator: FUNDACJA „DZIEDZICTWO” | tel. 663 489 534 :rolleyes:

rozprzestrzenili się po całej ziemi jak szarańcza,to jest napisane w Obj9:3

#25 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-05-10, godz. 04:57

:rolleyes: Było budująco, dziękujemy wszystkim :)

A może coś więcej powiecie dla tych co nie byli?
Czesiek

#26 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-05-10, godz. 07:40

bedzie dostepny zapis video i audio :)
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#27 Truck

Truck

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 15 Postów
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano 2009-05-10, godz. 10:00

Czekamy z niecierpliwością.

#28 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-05-10, godz. 13:57

Równiez dziekuje wszystkim, dopiero co wróciółem do GD. W sumie zrobilem 800 km :) ale oplacalo sie. Dobrze by bylo zrobic takie spotkania w Gdansku lub gdzies w okolicy


No ja na przykład bym skorzystał, bo taki zakorzeniony Gdańszczanin jestem :rolleyes: Muszę pogadać o tym z Tadeuszem Połgenskiem, z resztą on też rzucił ostatnio ciekawym pomysłem.

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#29 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-05-10, godz. 19:26

rozprzestrzenili się po całej ziemi jak szarańcza,to jest napisane w Obj9:3


gdzieś tu na forum jest temat o szarańczy, chodzi chyba o świadków Jehowy tak jak to opisuje TS.
pozdrawiam Andrzej

#30 Truck

Truck

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 15 Postów
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano 2009-05-15, godz. 02:17

Czy jest już dostępny zapis video i audio?

A może ktoś z organizatorów/uczestników mógłby streścić w kilku/kilkunastu zdaniach relację ze spotkania?

Pozdrawiam.

#31 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-05-15, godz. 05:13

:rolleyes: w niedzielę :)
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#32 sk8terboy

sk8terboy

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 160 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-05-15, godz. 06:47

kurczę, a ja nie mogłem być z powodu egzaminów maturalnych :(
Want to know how deep the rabbit hole goes?

#33 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2009-05-19, godz. 20:20

:rolleyes: w niedzielę :)

Czy już jest Niedziela ?

#34 rikibaka

rikibaka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-05-19, godz. 21:03

Spotkanie było ciekawe, jednak jeśli ktoś jest zainteresowany tematem od jakiegoś czasu to raczej wiele nowego się nie dowiedział. Ja bardziej niż samą treść konferencji doceniam możliwość porozmawiania z ludźmi o ich prywatnych doświadczeniach z WTS. Szkoda tylko, że czasu na te rozmowy było mało bo po zakończeniu wszyscy dość szybko zniknęli.
Nagranie mam nadzieję niebawem ktoś udostępni.

#35 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-05-19, godz. 21:18

pewnie już jest tylko mnie nie było na zebraniu :)
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#36 angel

angel

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 23 Postów
  • Gadu-Gadu:Podaj Dłoń 689 65 33
  • Płeć:Male

Napisano 2009-08-29, godz. 16:10

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Jak ustosunkować się do Świadków Jehowy?

Każdy z nas na pewno zetknął się z działalnością Świadków Jehowy. Jest to trzecie co do wielkości wyznanie w Polsce; liczy około 130 tysięcy aktywnych głosicieli, którzy usiłują nas pozyskać dla swej organizacji. Jak ustosunkować się do tej społeczności religijnej?
Nie zamierzamy oczerniać Świadków, lecz przedstawić rzetelne fakty na ich temat oraz pomóc słuchaczom mądrze się do nich odnosić. Postaramy się znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

Jaka jest geneza Świadków Jehowy?

Czego można się od nich nauczyć, jakie mają osiągnięcia?

Jakie są ich najpoważniejsze błędy?

Jak rozmawiać ze Świadkami?

Po wykładach będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania nabyć pożyteczną literaturę.
Prelegent
Szymon Matusiak
Były Starszy NO Świadek Jehowy

WSTĘP WOLNY | 9 maj 2009 godz. 15.00 Hotel „Stylowa” | ul. Piłsudskiego 46
:rolleyes: Mińsk Mazowiecki | Organizator: FUNDACJA „DZIEDZICTWO” | tel. 663 489 534 :rolleyes:


Witam ponownie
Nie było mnie na forum bardzo długo,ze względu na zagubienie hasła i nie tylko.Jestem w internecie nowicjuszem-dopiero osiem miesięcy.
Widzę z treści Twojego postu,że odbyły się jakieś wykłady.Nauki nigdy dość-jak można je zdobyć? Wszystkie wiadomości jakie miałem na poprzednim dysku... padły.Musiałem wymienić dysk i nie mam poprzednich informacji,które od Ciebie otrzymałem,a trochę literatury z Organizacji Świadków mam .
Ślę pozdrowienia-mediator

#37 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-08-29, godz. 18:53

mnóstwo pracy z tymi bracmi którzy maja coraz więcej pytań i nasz Pan Jezus otwiera im coraz szerzej oczy. Nawet starsi ze zborów w Mińsku pragną odkłamania Matrixa w którym tyle lat z takim poświęceniem trwali
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych