Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualizm w zborze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
84 replies to this topic

#81 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2009-06-24, godz. 09:30

P.K.Dick, jesteś zagadką.
Nigdy nie wiem, kiedy gryziesz, kiedy się śmiejesz i kiedy mówisz serio.


To musi być jakaś ściema z tym co pisze Dick bo nie uwierzę że ktos rozsądnie myślący:

a) przyrównywał homoseksualizm do wykorzystywania seksualnego dzieci, sadystycznego dręczenia zwierząt
B ) pochwalał donosicielstwo skoro ta sama Biblia, którą (jak zakładam) kieruje się lub stara sie kierować a która mówi o kolejności załatwienia tego typu spraw
Dicku- czy mówi- "zechciej najpierw donieśc starszym a potem porozmawiaj z takim"?
c) po trzecie pozostaje juz tylko cytat bo nie potrafie tego nawet skomentować- ręce opadają "To zło wytepić w ogniu"

Użytkownik nickolas81 edytował ten post 2009-06-24, godz. 09:31

by Nico

#82 adam hendzel

adam hendzel

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów

Napisano 2009-06-24, godz. 10:40

Witam,

Niedawno odkryłem, że osoba z mojej rodziny, która jest ŚJ, jest jednocześnie homoseksualistą. Znalazłem wiele dowodów, którymi mogę to udowodnić. Mężczyzna ten utrzymuje kontakty seksualne z innymi mężczyznami, więc nie jest to homoseksualizm pozostający wyłącznie w sferze "umysłowej".

Wiem, że ŚJ nie popierają homoseksualizmu, w związku z czym chciałbym wiedzieć, jak i gdzie mogę zgłosić to, czego się dowiedziałem. Zależy mi na tym, aby pozostać anonimowym, ponieważ chcę uniknąć konfliktów z resztą rodziny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

radze ci z nim osobiscie porozmawiac na ten temat!!a pamietaj predzej czy pozniej on i tak odejdzie od Sw.Jehowy,albo zostanie wykluczony jesli ta sprawa ujrzy swiatlo dzienne. pozdrawiam.pamietaj wszedzie sa tylko ludzie a nie swieci!!!

Witam,

Niedawno odkryłem, że osoba z mojej rodziny, która jest ŚJ, jest jednocześnie homoseksualistą. Znalazłem wiele dowodów, którymi mogę to udowodnić. Mężczyzna ten utrzymuje kontakty seksualne z innymi mężczyznami, więc nie jest to homoseksualizm pozostający wyłącznie w sferze "umysłowej".

Wiem, że ŚJ nie popierają homoseksualizmu, w związku z czym chciałbym wiedzieć, jak i gdzie mogę zgłosić to, czego się dowiedziałem. Zależy mi na tym, aby pozostać anonimowym, ponieważ chcę uniknąć konfliktów z resztą rodziny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)


a bylles przy tym,jak uprawiali seks.jesli jestes pewien to prozmawiaj z nim ,tak by bylo najuczciwiej,ale pamietaj On predzej czy pozniej nie bedzie Sw.Jehowy.,to kwestia czasu>

#83 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-06-24, godz. 18:42

homofob

Gejolub

To musi być jakaś ściema z tym co pisze Dick bo nie uwierzę że ktos rozsądnie myślący:

a) przyrównywał homoseksualizm do wykorzystywania seksualnego dzieci, sadystycznego dręczenia zwierząt
B ) pochwalał donosicielstwo skoro ta sama Biblia, którą (jak zakładam) kieruje się lub stara sie kierować a która mówi o kolejności załatwienia tego typu spraw
Dicku- czy mówi- "zechciej najpierw donieśc starszym a potem porozmawiaj z takim"?
c) po trzecie pozostaje juz tylko cytat bo nie potrafie tego nawet skomentować- ręce opadają "To zło wytepić w ogniu"



A) dla mnie nie ma większej różnicy i tu dewiacja i tu.
B ) ta reguła dotyczy relacji między członkami społeczności, nie osób postronnych.
C) mi opadają ręce przy większości czytanych na tym forum postów, więc cię rozumiem :)

Użytkownik P.K.Dick edytował ten post 2009-06-24, godz. 20:49


Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#84 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-06-24, godz. 19:29

P.K.Dick, jesteś zagadką.
Nigdy nie wiem, kiedy gryziesz, kiedy się śmiejesz i kiedy mówisz serio.

Dla mnie też jest wiele dziwnych rzeczy na tym świecie. Na przykład takie paradoksy:

Gość fascynuje się śmiercią, sekcją zwłok, ciałem człowieka zniekształconym chorobami. Chce zostać patologiem. Dla mnie z jednej strony to dewiant, ale z drugiej – bardzo użyteczny członek społeczeństwa. Jak ci zaniedbani, brudni nieszczęśnicy, który recyklingują po śmietnikach. Są bardzo potrzebni. Ludzie robiący zabiegi kolonoskopii, ja się nie wyobrażam w takim fachu, – ale fajnie, że są tacy wśród nas.

Nie rozumiem jak się spełniają, ale doceniam to, co robią. Natomiast, jaki pożytek ma społeczeństwo z ludzi, którzy penetrują innym okolice jelita grubego z… zamiłowania? Sorki, ale nie pojmuję.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#85 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-06-25, godz. 07:51

Gejolub

Dziecko

[...]
B ) ta reguła dotyczy relacji między członkami społeczności, nie osób postronnych.
[...]

A to ciekawe ze SJ wybieraj sobie wersety, ktore to obowiazuje ludzi "ze swiata", a ktore nie. Ot nowosc. Ba nawet bijecie o glowe waszego boga w tym!
Koniecznie Guinness musi to zapisac w swojej ksiedze rekordow.


W kwestii porad (dla założyciela tej dyskusji) temat najwyraźniej został zrealizowany. Zamykam. | Moderator
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych