Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-20, godz. 13:36

Myślałem, że to nie jest forum SF.

Mamy dośc problemów na ziemi ze SJ ,zeby jeszcze łapac ufoludki. Tutaj o dziwo mogę się cześciowo zgodzić z nimi, ze ufo to omamy albo nawet (bardzo ale to bardzo rzadko) wynik odziaływania złego lub halucynacje albo plamy na obiektywie aparatu.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#22 Henryk

Henryk

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 656 Postów

Napisano 2006-03-20, godz. 13:54

Badacze Pisma Świętego mają jak najwięcej wspólnego z Mormonami.


Ej... wolnego!!!
Skąd te rewelacje! :o
Sprawdź, zanim napiszesz. :lol:

#23 pozyton

pozyton

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 69 Postów

Napisano 2006-03-20, godz. 14:53

Więc tak Terebincie:

Pozyton, Twój nick kojarzy mi się z sf i Ufo (antymateria zazwyczaj znajduje zastosowanie w powieściach sf; chyba, że ktoś ma na uwadze lżejszą "fantasty", tą z książeczek Dana Browna  ).

Pozyton,bo lubię pozytywne nastawienie do życia .Pozyton jest dodatni w przeciwieństwie do swojego brata.
Bardzo lubię sf ale nie lubię fantasy.

Czy miałeś coś wspólnego, lub przynajmniej bardziej zgłębiałeś teorię/naukę Scjentologów i Mormonów? Mormonów chyba tak, a Scjentologów? Należałeś kiedyś do którejś z tych denominacji?

Ze Scjentologami ani Mormonami nie miałem do tej pory kontaktu i nic do czynienia.
Ale wiem na czym się opierają.

Zostawiłeś nam ciekawe odsyłacze. Mógłbyś chociaż tak w skrócie przedstawić, o co na tych stronkach chodzi?

Temat to :UFO. Uznałem za stosowne,wtrącić coś z dawniejszych wieków dotyczących UFO.Malowidła na stronach,to malowidła właśnie z tamtych czasów.
Natomiast malowidła zostały namalowane na podstawie przekazów ustnych i opowieści z jeszcze dawniejszych czasów. Opisy zjawisk i obiektów były przekazywane z pokolenia na pokolenie.Żródłem mógł być szatan , szykując pole na dzisiejsze czasy.Są takie wzmianki. Szukałem na indeksie dzieł,tych właśnie pozycji ale znalazłem wielkie nic. Ja widzę że nie wszystko jest nam mówione. Słyszałem oficjalne wypowiedzi na kanale Discovery,przedstawicieli Watykanu na temat: istot obcych .Wypowiedzi były bardzo enigmatyczne. Ale Watykan jest przygotowany na taką ewentualność !!! Przedstawiciele swoich państw mówią jednym głosem,że społeczeństwa nie są przygotowane na takie kontakty.Myślę że Pan Jezus właśnie przestrzegał nas przed czymś takim. Przed kontaktami,objawieniami niewiadomego pochodzenia. I przed ludźmi którzy przynoszą takie objawienia. Prawdą jest że są tak samo objawienia od Boga.

Rozpoznawanie duchów.Sprawa dotyczy nie tylko Medziugoria. Z wielu stron dochodzą, wiadomości o objawieniach przypisywanych Matce Bożej (w latach 1933-1989 naliczono ich 366...), ponadto krwawiące krzyże, płaczące figury (np. Syrakuzy 1953) czy obrazy (w katedrze w Lublinie 1949, koronowany w 1989 r.). Większość z nich nie ma aprobaty kościelnej, niektóre zostały odrzucone jako nieprawdziwe (u nas Oława), inne zaś najpierw zyskały aprobatę i pozwolenie na druk ("Imprimatur"), a po bliższym badaniu aprobatę cofnięto (Vassula Ryden, Montechiari we Włoszech). Które więc z tych objawień są wiarygodne, prawdziwe? Czy można im dać wiarę? Akt wiary jest rzeczą indywidualną każdego człowieka i dotyczy sumienia. Wielu więc ludzi zastanawia się i szuka wskazówek i odpowiedzi na nasuwające się pytania i wątpliwości.

Ja osobiście dostrzegam wielki plan zwiedzenia,plan antychrysta. Zwany: ''Istoty pozaziemskie'' To wszystko jest jedną wielką układanką której kawałki pasują niezwykle dokładnie. Plejadanie, channeling , new age i wiele innych spraw. Przygtowują nas na przyjście antychrysta. Jesteśmy systematycznie urabiani,abyśmy zatracili czujność i Depozyt Wiary. Czy Bóg coś ukrywa , zataja , przenigdy.

Psalm. Asafowy. Bóg powstaje w zgromadzeniu bogów, pośrodku bogów sąd odbywa: Dokądże będziecie sądzić niegodziwie i trzymać stronę występnych? Ujmijcie się za sierotą i uciśnionym, wymierzcie sprawiedliwość nieszczęśliwemu i ubogiemu! Uwolnijcie uciśnionego i nędzarza, wyrwijcie go z ręki występnych! Lecz oni nie pojmują i nie rozumieją, błąkają się w ciemnościach: cała ziemia chwieje się w posadach. Ja rzekłem: Jesteście bogami i wszyscy - synami Najwyższego. Lecz wy pomrzecie jak ludzie, jak jeden mąż, książęta, poupadacie. O Boże, powstań, odbądź sąd nad ziemią, bo wszelkie narody są Twoją własnością.
(Ks. Psalmów 82:1-8, Biblia Tysiąclecia)

Wiadomo że są istoty które są z przestrzeni kosmicznej. Pismo opisuje te istoty abyśmy nie byli w błędzie. Po zagłębieniu się w illuminati, masonerię,wszystko staje się bardzo klarowne.
Materiał
Objawienia
UFO
UFO
Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!
(Objawienie) 22:20,21, Biblia Tysiąclecia)

#24 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-20, godz. 19:42

Henryk:

Ej... wolnego!!!
Skąd te rewelacje! ohmy.gif
Sprawdź, zanim napiszesz. laugh.gif

Ej, sam odpowiedz jakimś argumentem. Czy podana przeze mnie informacja jest nieprawdziwa? Mormoni, Adwentyści, Badacze i Świadkowie to jeden wielki ruch chialistyczny mający bezpośrednie wspólne źródło: Milleryzm. Jedni czerpali od drugich. Podaj prawdziwe pochodzenie Badaczy, jeżeli twierdzisz, że się mylę.

Pozyton:

Pozyton,bo lubię pozytywne nastawienie do życia .Pozyton jest dodatni w przeciwieństwie do swojego brata.

Może i pozyton jest dodatni, ale i tak jest anty :).

Wiadomo że są istoty które są z przestrzeni kosmicznej. Pismo opisuje te istoty abyśmy nie byli w błędzie. Po zagłębieniu się w illuminati, masonerię,wszystko staje się bardzo klarowne.

Zapytam tylko: Pozytonie, czy ty tak na serio, czy tylko dla jaj?

#25 pozyton

pozyton

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 69 Postów

Napisano 2006-03-20, godz. 21:37

Haael
Myślisz że przejaskrawiłem ?
Może trochę :)

Zapytam tylko: Pozytonie, czy ty tak na serio, czy tylko dla jaj?

Wspominając o illuminati miałem na myśli ich cele a nie aktywne uczestnictwo w strukturach.Nie jestem ich sympatykiem.Wyjdzie że mam stopień master yoda i 715 stopień na 33 możliwe :):)
Czytałem i zajmowałem się zagadnieniem UFO. I chcę opowiedzieć wszystko w paru zdaniach a wiadomo że to niemożliwe. Taki kondensat może doprowadzić do opacznego odbioru ,to moja wina.Analiza zagadnień UFO nasuwa pewne odpowiedzi. Ja osobiście odbieram dotyczące mnie sprawy przez pryzmat Pisma Świętego. Po analiźie UFO,porwań , objawień ,systemów gospodarczych,bankowych ,wyłania się ponury obraz ,tego co nas otacza i jakiemu celowi to służy.Widziałeś Matrix? Pewnie tak,i co powiesz o tym filmie, o jakich zagadnieniach traktuje ?Czy neo poprostu dobrze się nawala ? Są strony o Matrixie ale o innym jak ten z sal kinowych.Sprawa dotyczy moim zdanie tak samo publikacji wiadomo kogo i znaków oraz ilustracji tam zawartych a służocych jako pieczęć i znak adoracji wiadomo kogo ale na pewno nie Pana Jezusa.Skoro jest szatan i to on jest panem świata przynajmniej na ten moment to twoim zdaniem posiada ludzi którym podaje osobiśćie polecenia,czy nie ? Próbowałeś sprawdzić czasami czy niektóre bajki są prawdziwe? Jeżeli okazuje się że odpowiedz miałeś cały czas koło siebie tylko jej nie mogłeś dostrzec bo schowano ją tam gdzie wszyscy patrzą ? Jeżeli większoś rzeczy,przedmiotów które nas otaczają jest opieczętowana znakami bestii. Jak powiedziałem wczśniej ja widzę to przez pryzmat ścierania się ogromnych sił o których mowa w Piśmie Świętym. Jeżeli Bóg jest realną osobą to szatan tak samo.

Matrix''Czy chcesz wiedzieć co to jest? Macierz jest wszędzie *. To  wszystko dookoła nas, nawet teraz w tym pokój. Widzisz to kiedy spoglądasz przez okno, albo kiedy oglądasz  telewizję. Czujesz  to kiedy idziesz do pracy, kiedy idziesz do kościoła, kiedy płacisz  podatki. To jest świat, który ukrywa prawdę przed twoimi oczyma, abyś jej nie widział.''

''Zostałeś niewolnikiem, jak my wszyscy,zanim się jeszcze, urodziłeś .Jesteś w wieźienu którego nie możesz dotknąć,powąchać ani skosztować,ponieważ uwięziono twój umysł....''

Jedyne co możemy zrobić to zdecydować czyimi niewolnikami chcemy zostac.
Pozdrawiam
Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!
(Objawienie) 22:20,21, Biblia Tysiąclecia)

#26 Colargol

Colargol

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 319 Postów
  • Lokalizacja:południe Polski

Napisano 2007-03-01, godz. 22:22

Co do mnie, to wiedza o UFO dopięła mi pewność wiary jaką już dawno temu przedstawili mi Ś.J. Nie tak dawno pociągłem niezłą dyskusję pod blogiem Totaliztów gdzie nie dali rady moim argumentom i wypadli z dyskusji. Można zobaczyć na http://totalizm.blox.pl/html Tam w blogu z 10.02.2007 o temacie jak powstał Bóg i człowiek, na końcu blogu kliknąć w komentarze, gdzie można się zapoznać z moim szerszym poglądem w sprawie między innymi UFO.
Uważam, że tak jak przed potopem aniołowie mieli sposób na wykorzystywanie niepoznanych nam jeszcze zjawisk, aby się materializować do postaci ludzkich, mogą teraz to nadal czynić skoro są strąceni w pobliże Ziemi. Wiadomo, że dawniej za ten czyn Bóg strącił ich do Tartaru (odchłani) gdzie są "skrępowani" i jest im tam gorzej. Demony (Legion) w obłąkanym z cmentarza wolały wybrać świnie niż tę odchłań. Nie wyklucza to tego, że te proszatańskie anioły, które jeszcze tego nie zrobiły dawniej przed potopem (więc nie są w Tartarze), dzisiaj nie robią tego podobnie, skoro Ziemia jest im teraz dana do rządzenia. UFOle to mogą być np anioły szatańskie zmaterializowane na postać jaką sobie zaprojektują. Podsycają więc teorię kosmicznego pochodzenia którą wiele ludzi dzisiaj wyznaje. Choćby właśnie wspomniani Totaliźci.
Zjawiska na styku przejścia z ciemnej materii, gdzie może być np. zlokalizowany świat duchowy do naszej materii, a które np mogą dotyczyć UFO, są alternatywnie przedstawiane np w Biblii przy łączności Boga z ludźmi. Dobry przykład to spotkanie Daniela z aniołem opisywany na końcu tej księgi.
.

#27 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-11-25, godz. 18:37

Badacze Pisma Świętego mają jak najwięcej wspólnego z Mormonami. Oba ruchy wywyodzą z Milleryzmu (Adwentyzmu)

Kościół Świętych (w) Dni(ach) Ostatnich powstał 30 lat wcześniej od Adwentystów Dnia 7-go, 22 lata przed narodzinami Russella, 14 lat przed porażką Millera. Mormonizm stanowi zupełnie odrębny nurt doktrynalny od ww. wyznań. Mormoni wyznaja restoracjonizm, czyli przekonanie o byciu jedynym prawdziwym Kościołem Jezusa Chrystusa, co akcentują również Chrystadelfianie i Świadkowiejehowy. Grupy badackie i adwentystyczne mają odmienne stanowisko w tej kwestii.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych