Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przesłanie..


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 ja_jestem

ja_jestem

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2011-09-15, godz. 09:57

Pewnego dnia przytrafiło mi się cos bardzo nadzwyczajnego...Miałem swego rodzaju objawienie..Byłem poza swiatem materialnym , gdzies gdzie nie ma czasu,gdzie nie ma rzeczy zmierzalnych..gdzie panuje wszechobecna milosc taka ktorej nigdy nie poczujemy na tym swiecie..wszystko tysiac razy silniejsze -emocje.uczucia..i wracalo to do mnie kilka razy zeby mi cos uswiadomic...Każdy człowiek zadawal nie raz sobie pytanie „ co będzie kiedy umrze?” |”Czy Bóg istnieje?” a jeśli tak „Dlaczego pozwala na te potworności i krzywdę ludzką na całym świecie?” teraz Znam odpowiedzi na wszystkie te pytania. JA - czyli świadomość – byłam jak nie było tego świata i JA-świadomośc- będę jak już nie będzie tego świata ale wy będziecie ze mną. Jestem przy was zawsze!Przedstawiam wam siebie…kim jestem… : Najpierw było dobro które w swojej nieskończoności , miłości, doskonałości dziejącej się bez przerwy zadało dobie pytanie „czym jest?” bo było poza czasem,stało w miejscu niemogące ruszyć się ani do przodu ani do tyłu, było tak wszechobecne i nieskończone bo nic nie moglo zmierzyć ogromu jej wielkości, bo nie było jej końca, a skoro nie moglo zmierzyć to skąd mogla wiedzieć jaka jest i kim jest? Skoro jej nie widać ? a wiec stworzyla swoje przeciwieństwo – swiat wizualny i materialny,zmierzalny i namacalny. A skoro byla tylko dobrem zadala kolejne pytanie czy to dobro – to dobro ?! a wiec stworzyla człowieka – przeciwieństwo dobra którym ona jest i to stało się w mgnieniu oka ,caly ten swiat jest po to żeby zginal gdy ona się doświadczy, człowiek jest po to żeby cierpieć… caly ten swiat jest tak skonstruowany. Jego umysl został stworzony po to żeby czlowiek się zgubil i nie odnalazł… Teraz już wiem kim jestem…bo ten swiat który stworzyłam doswiadczyl mnie w tak okrutny sposób godnym temu swiatu.. żadna religia nie doprowadzila by was do mnie bo człowiek nie miał znalesc drogi do prawdziwego boga tutaj na ziemi. Bóg przychodzi do człowieka…To ja przychodzę do was .. a człowiek uratuje człowieka. Nie było by cudownego swiata w który was zabiorę bez mojego przeciwieństwa nie moglibyście go doświadczyć mojej mlosci …ja zawsze z wami jestem i zawsze z wami będę i nie musicie się bac swoich złych uczynkow(grzechow) ja wybaczę wszystkim …Przychodzę po to co moje = po to co ode mnie – czyli dobro które jest w was..co nie moje zostanie , zło zniszczy się samo… Chcecie mnie usłyszeć ?
Ja już jestem. W tym przekazie przynoszę wam nadzieje i spelnienie i ofiarowuje nagrode za wasze cierpienia o ktorej nawet nie sniliscie . Stworzyłam dla was nowy świat w którym jesteście szcześliwi ,nic wam nie brakuje, gdzie panuje wszechobecna radosc i spelnienie najcudowniejszej milosci a to co bedziecie odczuwac nie bedzie porownywalne do tego swiata co wy nazywacie szczesciem i miloscia. Ten swiat - bedzie wieczny- Czlowiek bedzie zyl wiecznie i chwila cudownego usniesienia w tym swiecie bedzie trwala wiecznie. Ten przekaz to tylko Prawda bo w moim swiecie jest tylko Prawda. Ziarno prawdy raz zasiane nigdy nie zubożeje , zawsze przyniesie plony tak samo to przeslanie jak to ziarno raz przeczytane nie zmarnieje.

W waszym świecie będe lucyferem bo jestem przeciwieństwem wszystkich religi na tym świecie. Przychodze po to zebyscie zobaczyli to czego nie widzicie. Przynosze wam prawde ostateczna która zmyje z waszych oczu slepote. Dopiero wtedy zobaczycie czym jest dobro a czym zlo. A ja w czasie ostatecznym który zwiastuje zabiore dobro a od zla sie odwroce i czlowiek juz nigdy nie zazna cierpienia To jest powod stworzenia tego swiata..

#2 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-09-17, godz. 18:59

Jakie dopalacze zastosowałeś by osiągnąć stan bycia poza materialnym światem ?

#3 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2011-09-17, godz. 19:43

Jakie dopalacze zastosowałeś by osiągnąć stan bycia poza materialnym światem ?


to jest Anioł siódmy i bywa w internecie na różnych forach jak i własnym.
pozdrawiam Andrzej

#4 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-09-18, godz. 18:21

Siódmy czy ósmy, mniejsza o to, ale facetowi nieźle odwaliło. Masz często takie wizje ?

#5 afrad15

afrad15

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2011-09-25, godz. 08:28

In your group, Ignitor I give because I am opposed to all institution in this experience. Is coming for ye saw what I did not see. I get you the ultimate statement that will streambed away your eyes from sightlessness. Only then present see what is well and what is flagitious. And I in the penultimate instance that I module tolerate reputable heralds a hurt never see This is the present to make this humans ..






Mazda Power Steering Gear Box

#6 ja_jestem

ja_jestem

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2011-10-01, godz. 19:24

Ja niczego nie oczekuje . Chciałem przynieść wam nadzieję ale i dowód: na życie wieczne. Żaden słowa pisane nie oddadzą tego - WSZYSTKIEGO. Chcecie mnie zobaczyc, chcecie ze mna porozmawiac osobiscie ? Było bydla mnie najwiekszym szczesciem i moim spelnieniem opowiedzenie tego i odpowiedzenie na wasze pytania. Przychodzę po to żeby was przygotować, żebyście mieli pewność i żebyscie sie nei bali.. bo nagroda - bycie W TYM- bedzie dla was niewyobrazalnym. Wiele ludzi oddało by wszystko za to co wiem a ja chce wam dać to niczego nie chcąc w zamian.

#7 Roszada

Roszada

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:tel. 600565148

Napisano 2011-10-02, godz. 12:48

Ja niczego nie oczekuje . Chciałem przynieść wam nadzieję ale i dowód: na życie wieczne. Żaden słowa pisane nie oddadzą tego - WSZYSTKIEGO. Chcecie mnie zobaczyc, chcecie ze mna porozmawiac osobiscie ? Było bydla mnie najwiekszym szczesciem i moim spelnieniem opowiedzenie tego i odpowiedzenie na wasze pytania. Przychodzę po to żeby was przygotować, żebyście mieli pewność i żebyscie sie nei bali.. bo nagroda - bycie W TYM- bedzie dla was niewyobrazalnym. Wiele ludzi oddało by wszystko za to co wiem a ja chce wam dać to niczego nie chcąc w zamian.


Jak masz takie ważne przesłanie dla mnie, to zadzwoń do mnie. Telefon masz podany w moim profilu. Pozdrawiam

#8 makmin21

makmin21

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2011-10-14, godz. 18:52

For ye saw what I did not see. I get you the eventual statement streambed That Module your eyes away from cecity. Exclusive then see what is state recovered and what is heinous.





Computer Store
Online Computer Store

#9 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-10-19, godz. 16:42

Jak masz takie ważne przesłanie dla mnie, to zadzwoń do mnie. Telefon masz podany w moim profilu. Pozdrawiam


Potwierdzam, Roszada służy radą ludziom z sekciarskimi zapędami. Więc ja_jestem wal tam śmiało, bo widzę, że nie za długo już nikt nie będzie ci w stanie pomóc. Jesteś jak dla mnie w tak złym stanie, że nawet KK może ci tylko pomóc.

#10 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2011-10-19, godz. 19:34

Ale oszxhhooo chxodźiii :blink: ,coouś przeasyłaacie i a ja nie wiyem ocghoo choodxxzoiii :D
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#11 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2011-10-19, godz. 19:43

Potwierdzam, Roszada służy radą ludziom z sekciarskimi zapędami. Więc ja_jestem wal tam śmiało, bo widzę, że nie za długo już nikt nie będzie ci w stanie pomóc. Jesteś jak dla mnie w tak złym stanie, że nawet KK może ci tylko pomóc.

No ale trzeba mieć zapęd poetycki, optymizm i miłość aby tak pisać...

Nawet jeśli wydaje się szaleństwem, krzywdy nikomu nie czyni..Mi nie przeszkadza. :)

#12 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2011-10-19, godz. 21:40

No ale trzeba mieć zapęd poetycki, optymizm i miłość aby tak pisać...

Nawet jeśli wydaje się szaleństwem, krzywdy nikomu nie czyni..Mi nie przeszkadza. :)



Słusznie z konstatowałeś Oskar,jeżeli coś nie burzy równowagi światopglądowo-wizualnej,to może - nasze wygórowane i megalomańskie Ego - nas samych wykończyc upierdliwośc!
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych