Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgromadzenie 2005 w Legnicy


  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#81 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-07, godz. 22:59

Wydawało mi się, że pisałeś, że wysilałeś się, żeby ochrona dała "ciała na całej linii" i by to zarejestrować:

(...) ochrona dała ciała na całej linii (zresztą po cichu na to liczyłem, bo skoro już się wysiliłem, żeby tam pojechac, to warto było się też wyslić, żeby jakiś materiał był na stronie.

Czytanie ze zrozumieniem to jednak jest sztuka.... może ją kiedys opanujesz. Reszta nie warta niszczenia klawiatury.

#82 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-07, godz. 23:05

Isz, chyba jednak trochę o prowokację Ci chodziło. Nawet jak tego głośno nie powiedziałeś. ;)

Nie, nie jestem prorokiem i nie wiedziałem jak zachowa sie ochrona, gdy będę FILMOWAŁ (nic więcej nie pokazywałem, nawet języka::) ) spoza obiektu brame główną. Jednak, jak uczą w szkole dziennikarstwa, skoro jesteś na miejscu, zrób materiał. Pooglądajcie sobie czasami reportaże patrząc krytycznym okiem, na to:

CO CHCIELI UZYSKAĆ DZIENNIKARZE (np. wywiad).

A CO UZYSKALI (obraz drzwi pokoju dyrektora, bo ''xyz'' odmówił udzielenia wywiadu, albo udał, że go nie ma).

Przepraszam, teraz w 100% kończę ten wątek, za freeko wykładów nie robię. Tyle do Was, mających dziwne poczucie prawa ludków.

#83 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2005-07-08, godz. 17:21

Tyle do Was, mających dziwne poczucie prawa ludków.

Oh, Iszbin, dlaczego odczytałeś mój post jako oburzenie, dezaprobatę, czy co tam jeszcze? :D :D

W każdym działaniu człowieka jest coś z prowokacji i manipulacji. Ja tam psychologiem nie jestem, ale tak mi się wydaje na mój "babski" rozum. :D ;)

To jasne, że w Twoim działaniu była prowokacja, a że uzyskałeś efekt taki, jaki widać na Twoich filmikach, jest już całkowitą zasługą tych, którym tak naprawdę niewiele trzeba było, by dać się pięknie sprowokować. ;) :D

Pozdrawiam Cię i bocz się na wszystkich z tego powodu, że wzięli Cię na widelce. Tak to w życiu bywa - co głowa to inna myśl. ;) :D

Ludek - Mad ;)
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#84 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-08, godz. 17:27

Wydawało mi się, że pisałeś, że wysilałeś się, żeby ochrona dała "ciała na całej linii" i by to zarejestrować:

(...) ochrona dała ciała na całej linii (zresztą po cichu na to liczyłem, bo skoro już się wysiliłem, żeby tam pojechac, to warto było się też wyslić, żeby jakiś materiał był na stronie.

Czytanie ze zrozumieniem to jednak jest sztuka.... może ją kiedys opanujesz. Reszta nie warta niszczenia klawiatury.

Iszbin, mówiłem już, że wiemy, że umiesz sypać zgryźliwymi albo obraźliwymi komentarzami. Wystarczy przeczytać kilka Twoich postów, obejrzeć nakręcony "materiał", albo przeczytać artykuł. Nie musisz ciągle tego pokazywać.

A jeśli chcesz, to możesz po prostu się wycofać z tego, co napisałeś. I tyle.

#85 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-07-11, godz. 07:00

Cytat z informacji w Wirtualnej Polsce o zgromadzenu w Warszawie.

"Okręgowe zgromadzenia Świadków Jehowy, podczas których czytają oni Biblię i dyskutują, odbywają się na całym świecie co roku. Wstęp na nie jest wolny. W tym roku podobne spotkania odbędą się w 22 okręgach na terenie całej Polski. "
Ma

#86 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-07-11, godz. 07:42

eee tam nic nowego co roku to samo
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#87 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-11, godz. 08:00

Powinno być: "Wstęp na nie jest wolny, ale nie dla odstępców, a zwłaszcza tych z kamerami" :D .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#88 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2005-07-11, godz. 13:40

Opowiedziałam o "akcji" Iszbina mojej mamie, która jest tzw. starym ŚJ. Wyraziła opinię, że porządkowi nie mieli najmniejszego prawa usuwać Iszbina i zabraniać mu filmowania zgromadzenia. Powiedziała też, że głupoty jest wszędzie pełno i organizacja ŚJ nie jest żadnym wyjątkiem. Jej zdaniem, podobne akcje są potrzebne, żeby utrzeć nosa aroganckim ludziom. A teraz cytat: "Dobrze, że to pokazał. Niech się teraz głuptasy wstydzą!" :D

Iszbin, masz pozdrowienia od mojej mamy! ;) :D :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#89 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-11, godz. 13:59

Podtrzymuję swoją wcześniejszą opinię: chłopaki chcieli zaszaleć, bo im od tego całodniowego stania troszkę w głowach zastygło. A, jak wiadomo, każdy impuls jest dobry :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#90 Machabeusz

Machabeusz

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 51 Postów

Napisano 2005-07-11, godz. 16:39

Zgromadzenie odbyło się także w Szczecinie, o tym jak było napisałem w arcie na stronce www.wiary.republika.pl. Zapraszam do lekturki B)

#91 L_E_A

L_E_A

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano 2005-07-14, godz. 20:48

(...) Nikt nie kazał na siłe nikomu (...)

Pozostawiam tylko cytat.
Widocznie chciałeś na siłę.

#92 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-14, godz. 22:11

Opowiedziałam o "akcji" Iszbina mojej mamie, która jest tzw. starym ŚJ. Wyraziła opinię, że porządkowi nie mieli najmniejszego prawa usuwać Iszbina i zabraniać mu filmowania zgromadzenia. Powiedziała też, że głupoty jest wszędzie pełno i organizacja ŚJ nie jest żadnym wyjątkiem. Jej zdaniem, podobne akcje są potrzebne, żeby utrzeć nosa aroganckim ludziom. A teraz cytat: "Dobrze, że to pokazał. Niech się teraz głuptasy wstydzą!" :D

Iszbin, masz pozdrowienia od mojej mamy! ;) :D :D

Dziękuję. Pozdrów Mamę także:)

#93 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-14, godz. 22:25

Wydawało mi się, że pisałeś, że wysilałeś się, żeby ochrona dała "ciała na całej linii" i by to zarejestrować:

(...) ochrona dała ciała na całej linii (zresztą po cichu na to liczyłem, bo skoro już się wysiliłem, żeby tam pojechac, to warto było się też wyslić, żeby jakiś materiał był na stronie.


Wydawało ci się, dobrze ujęte. WYSILIĆ - tj. ruszyć d...sko i tam pojechać, ale każdy widzi to co chce zobaczyc, a Ty w tym ''widzeniu'' przerosłeś już poziom... żałosnego śmiechu na sali. Bez dalszego odbioru.

#94 dergeist

dergeist

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2005-07-15, godz. 09:34

witam:jestem pierwszy raz na tym forum i odrazu taka dyskusja.
Z poszanowaniem, Pan Iszbin pojechal sobie na te kongres z Kamera zeby sobie cos udowodnic. I jak to bywa, obie strony zachowaly sie tak ja to Pan Iszbin, (chyba) przewidzial :)

Ps. nie jestem SJ

Jestem na etapie szukania prawdy.

#95 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-16, godz. 10:23



Wydawało mi się, że pisałeś, że wysilałeś się, żeby ochrona dała "ciała na całej linii" i by to zarejestrować:

(...) ochrona dała ciała na całej linii (zresztą po cichu na to liczyłem, bo skoro już się wysiliłem, żeby tam pojechac, to warto było się też wyslić, żeby jakiś materiał był na stronie.


Wydawało ci się, dobrze ujęte. WYSILIĆ - tj. ruszyć d...sko i tam pojechać, ale każdy widzi to co chce zobaczyc, a Ty w tym ''widzeniu'' przerosłeś już poziom... żałosnego śmiechu na sali. Bez dalszego odbioru.

Iszbin, chyba musisz zakładać, że ci którzy czytają Twoją odpowiedź są NIEŹLE przytumanieni, skoro myślisz, że nie zauważą Twojego kręcenia. Ciekaw jestem czy w podobny sposób piszesz swoje artykuły?

Twój problem polega na tym, że wystarczy przeczytać co napisałeś teraz:

"WYSILIĆ - tj. ruszyć d...sko i tam pojechać"

i co napisałeś wcześniej:

"skoro już się wysiliłem, żeby tam pojechac, to warto było się też wyslić, żeby jakiś materiał był na stronie."

żeby zauważyć jak próbujesz się wycofać z tego co powiedziałeś.

Jeśli nie potrafisz uczciwie rozmawiać i za wszelką cenę będziesz się starał wykręcać z tego co powiedziałeś, to faktycznie "Bez dalszego odbioru", bo taka rozmowa nie ma sensu.

#96 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-16, godz. 11:30

Jeśli nie potrafisz uczciwie rozmawiać i za wszelką cenę będziesz się starał wykręcać z tego co powiedziałeś, to faktycznie "Bez dalszego odbioru", bo taka rozmowa nie ma sensu.

Bez odbioru, bo masz problemy z odczytywaniem komunikatów. Proponuję poczytać jakies komiksy, może się wprawisz.

#97 Anna

Anna

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 6 Postów

Napisano 2005-07-17, godz. 07:17

:huh: Iszbin, jeśli miałeś odwagę pokazać złe strony kongresu w Legnicy , to gdzie są dobre strony?
Trzeba umieć pokazywać wszystko, te dobre i te złe strony.
Nic nie jest doskonałe

#98 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-07-17, godz. 07:31

hehe po co ? są jakieś dobre strony? wymień?

#99 L_E_A

L_E_A

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano 2005-07-17, godz. 07:31

(...) WYSILIĆ - tj. ruszyć d...sko i tam pojechać (...)

To - widać - musi być miłość.
Jakaż inna siła jest w stanie popchnąć człowieka do tak heroicznych czynów.
No, chyba że mieszkasz vis a' vis obiektu i stwierdziłeś, że tam są lepsze WC- y niż gdzieś w sąsiedztwie. (Mylę się? czy tylko te dwie siły: silna namiętność oraz potrzeba wydalenia moczu, potrafią z mężczyzny zrobić niewolnika?)
Bóg jeden wie, jakie inne można znaleźć wytłumaczenie na postępowanie Iszbina.
Nie pozdrawiam
(choć nie mogę powiedzieć, że nie lubię)

#100 Patmos

Patmos

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 210 Postów
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2005-07-17, godz. 16:19

Wśród mocnych kobiet od dawna królowały damy science-fiction (ciekawe dlaczego?), zaś w tej kategorii przez długie lata nie do pobicia były dwie panie – Księżniczka Lea z Gwiezdnych Wojen i Ripley z serii o Obcych. Mity lubią jednak trójce do pary klasycznych heroin dołączyła trzecia - nomen omen zwana L E A .
L E A , Ty mi pasujesz do tolkienowskiej fantasy.

Twoje pytanie,[ (Mylę się? czy tylko te dwie siły: silna namiętność oraz potrzeba wydalenia moczu, potrafią z mężczyzny zrobić niewolnika?) ] zasługuje na odpowiedź.

Proponuję Ci przeczytanie książki pt. " Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus " autorem jest
Gray John.

Podtytuł tej książki: "Jak dochodzić do porozumienia i uzyskiwać to, czego się pragnie", lapidarnie oddaje jej treść. Autor zaczyna od baśniowej przypowieści: "Dawno, dawno temu spotkali się i zakochali w sobie Marsjanie i Wenusjanki. Dzięki temu, że akceptowali i szanowali swe odrębności, udało im się stworzyć szczęśliwe związki. potem przybyli na Ziemię i tu zapomnieli, że pochodzą z różnych planet..." Użycie tego porównania pomaga zrozumieć.... życzę miłej lektury.

L E A, a ja Ciebie lubię i pozdrawiam.

:P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych