Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziewictwo 144 tysięcy


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 Padre Antonio

Padre Antonio

    Ateista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-01-15, godz. 15:07

Dziwaczny wywód, którego nie potrafiłem nigdy zrozumieć. Dlaczego WTS wnioskuje, że duchowe dziewictwo jest równoznaczne z brakiem cudzołóstwa duchowego?
Przecież dziewictwo - ogólnie - jest stanem opisującym brak aktywności seksualnej.
Nie każdy niebędący dziewicą stał się aktywny seksualnie w drodze cudzołóstwa ...
Bez sensu.
"Jeśli dojdziesz ostatecznie do tego, że nie ma Boga, zachętą do cnoty i odwagi niech będzie dla ciebie radość i przyjemność, jaką dawało ci samo myślenie, i miłość innych, którą ci ono zapewni" Thomas Jefferson

#22 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-15, godz. 15:15

Czesiu, wejdź w link, i doczytaj, bo wprowadzasz w błąd.
To powyżej, to jest oficjalne wyjaśnienie Towarzystwa Strażnica.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Tak Dosiu, jest to oficjalny list, który został wysłany, jednak nie do wszystkich śJ, tylko do niektórych krajów. I nigdy nie został opublikowany w Strażnicy, a przecież Mario pytał o to, gdzie pisała o tym Strażnica a nie Towarzystwo Strażnica.
Czesiek

#23 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-01-15, godz. 16:07

Tak Dosiu, jest to oficjalny list, który został wysłany, jednak nie do wszystkich śJ, tylko do niektórych krajów. I nigdy nie został opublikowany w Strażnicy, a przecież Mario pytał o to, gdzie pisała o tym Strażnica a nie Towarzystwo Strażnica.

Toteż ja nie napisałam, że opublikowano, to w Straznicy, tylko, ze Towarzystwo Strażnica usiłowało coś tłumaczyć.
I tego tekstu nie napisali na pewno odstepcy, jak stwierdziłeś :).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#24 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-16, godz. 08:15

Toteż ja nie napisałam, że opublikowano, to w Straznicy, tylko, ze Towarzystwo Strażnica usiłowało coś tłumaczyć.
I tego tekstu nie napisali na pewno odstepcy, jak stwierdziłeś :).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

faktycznie złego słowa użyłem, bo zamiast opublikowali bardziej odpowiednim słowem powinno być rozpowszechnili, ale na pewno nie chodziło mi o to, że ten list napisali odstępcy.
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych