Skocz do zawartości


ISZBIN

Rejestracja: 2003-03-30
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna

Moje posty

W temacie: Faszystowskie Forum

2009-03-21, godz. 09:50

Mam tego dość. To forum to faszystowskie g.... Kolejny post mój zniknął. Co to k**** ma byc do ch***????? 

W temacie: "Przyszłe Ulepszenie Słownika"

2009-03-18, godz. 15:32

W związku z wymienionymi obietnicami w temacie rodzi się pytanie. Jakie złe konsekwencje wynikają z podanych obietnic już 'dziś'. Czym się objawiają ? Czy wierzenia innych religii np. obietnice nieba dla wszystkich lub poglądy ateistyczne są korzystniejsze od podanych wierzeń ŚJ? Jeśli tak, to dlaczego?


Różnią się kwestią prawdopodobieństwa. Obietnica WTSu ma mniejsze prawdopodobieństwo spełnienia się niż ,,milion w środę, milion w sobotę.'' Zatem zamiast pisać dyrdymały, idź skreśl kupon totolotka, bo ,,czas bliski'' - losowanie wieczorem. 

W temacie: "Przyszłe Ulepszenie Słownika"

2009-03-18, godz. 10:52

Do dzis twierdze ze WTS jest koncernem takim samym jak Coca Cola, Nike czy tez inne. Zajmuje sie sprzedaza marzen. Mamieniem klienta.


No właśnie. I gdyby przyjąc teze ,,co z Boga jest nie może upaść'' jako dowód na to, że SJ skoro trwają to są religią prawdziwą wnioski wysuwają się dwa:


1. ŚJ ,,zapominają'' ile wysiłkow, kasy, czasu muszą posięcić aby to coś w ogóle jakoś trwało.

2. Religią prawdzia równie dobrze, a nawet szybciej można nazwać ''Coca-Colę'' niż WTS, gdyby przyjąc kryteria tego ostatniego. No i produkt jest namacalny, a chyba nie zdradze tajemnicy, gdy napisze, że jednego pełnoczasowego wyznawcę Coca-Coli już na Forum mamy ;)))

W temacie: Świadkowie Jehowy w Świebodzinie - strona zboru

2009-03-10, godz. 20:35

Oj beda mieli klopoty. WTS jako "czolowi bojownicy o wolnosc slowa" zamknie im usta (w tym wypadku klawiaturki i myszki) :D
Byliby głupi. Wg mnie całkiem trafiona informacja o zborze ŚJ czyli zupełne MINIMUM informacji, ale przejrzyscie, czytelnie i ładnie ukazane. Powinni w nagrode autorowi dac... jakiś dodatkowy teren z  10 000 mieszkan do obejscia:)) 

W temacie: komitet sądowniczy

2009-03-06, godz. 00:44

Jestem w stanie uwierzyć, że KRS nie nałoży kary na zarząd niewpisanej spółki, ale jestem pewny że spółka przestanie istnieć w sensie prawnym.


pytanie pomocnicze: jakie kary KRS może nałożyć na spółkę? Jedną z nich jest wykreślenie z rejestru. czym skutkuje wykreślenie? Nie istnieniem! To taki odpowiednik "kary śmierci" dla spółek :P


Ble, ble, ble. Cos ci sie pokopało, jesli myslisz, ze bede z tym W OGÓLE polemizowal,czy cos. Napisałem dokładnie to, czego sie dowiedziałem z 1 reki w sadzie gospodarczym, własnie w sprawie spólki, ktora nie zmieniła wpisu. Podzieliłem się SPRAWDZONĄ INFORMACJĄ i tyle.