Skocz do zawartości


gruby drab

Rejestracja: 2008-12-12
Poza forum Ostatnio: 2011-10-18, 12:06

Moje posty

W temacie: Nowe forum

2010-12-14, godz. 13:00

grabie , lamie, qwery i inni wróćcie , bo wieje nudą.
Zobaczcie jak wiele nowych osób przywitało się na tym forum.To wasza zasługa, więc warto .
sorki jak przesłodziłam ,ale piszę prawdę.będzie dobrze Elu.

W temacie: Nowe forum

2010-12-14, godz. 12:39

Forum powinno ruszyć dzisiaj okoł godziny 16:00 spodziewane jest zawieszenie forum ze względu na tłum, który czeka przed drzwiami :)

jak w tym kabarecie o hipermarkecie.

Jak to zwykle bywa pierwsze kroki mogą być trudne, rozsiewajcie ziarno na wszystkie strony, tylko tak, żeby nie trafić komuś w oko, informujcie i zapraszajcie.

pozdrawiam

http://www.watchtower-forum.pl/

W temacie: Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

2010-12-08, godz. 13:46

Pełnoletnie rodzeństwo (katolicy) mieszka w jednym mieszkaniu z ojcem i jego drugą żoną (oboje ŚJ). Ojciec jest właścicielem mieszkania, które zostało przez niego wykupione po śmierci matki wspomnianego rodzeństwa. Rodzeństwo dokłada się do czynszu i innych opłat. Dano im wybór: podporządkują się zasadom świadków Jehowy albo mają się wyprowadzić. Czują się obrażani i zastraszani, a przychodzący do nich goście są wyrzucani, obrażani, dochodzi przy tym do rękoczynów. Ponadto ojciec podobno zawyża opłaty. Dalej córka relacjonuje:Sprawa została opisana na forum prawnym: linkto zjawisko pojawia się co jakiś czas w rodzinach SJ. ja znam takie, w którym młode małzeństwo próbowało nakłonić matkę po przez szantaż emocjonalny, odmawiając odwiedzin i pomocy dopóki ta nie wróci do organizacji. z punktu widzenia tego małżeństwa podejmowali tego rodzaju działania ze względu na wyższe dobro matki.

W temacie: Prośba o pomoc

2010-12-08, godz. 09:26

Jeśli chodzi o mnie i jak traktuje Ciało Kierownicze, to całkowicie odrzuciłem ich nauki i się nimi nie przejmuje.eee... to Ty już jesteś stary lis ;) a ja myślałem, że się miotasz. każdy znajduje swój własny sposób na przetrwanie i jak widzę Ty też :)


powodzenia :)

W temacie: Musisz koniecznie obejrzeć

2010-12-08, godz. 09:17

co za obrazowa metafora duchowej jednostki spejalnej "GROM",(a kocia wiara była wymysłem pewnego księdza proboszcza,który widząc pięknych i ładnie wyglądających i wyszkolonych świadków porównał do kotów,którzy z zewnątrz wyglądaja ładnie,a wewnątrz są wredni,przebiegli jak kocury,które i tak chadzają własnymi ścieżkami wąskimi,bo za szerokie drogi to dla nich łatwizna i głupota :D )


I będą głosic z "dachów domów" i wspinac się coraz wyżej w duchowej karierze aż osiągną ... prezesa z CK - Naczelnego Generała.nie bez powodu mam kota w symbolu, racjonalnego kota, który jednak mi nie pomógł w osiągnięciu wyżej wymienionych celów, wręcz przeciwnie :lol: :lol: :lol: