Skocz do zawartości


brat_jaracz

Rejestracja: 2005-06-21
Poza forum Ostatnio: 2019-10-14, 22:13

Moje tematy

"Nowe posty"

2009-07-08, godz. 07:57

W wersji serwisu, który się zdezaktualizował, była użyteczna opcja: "Wyświetl nowe posty". Teraz jej nie widzę (może nie umiem znaleźć). Jest coś takiego jak "wyświetl nową zawartość" czy jakoś tak - ale to nie to samo. Poza tym, jak już w to kliknę, nie widzę moich postów. Postuluję, żeby przywrócić tę poprzednią możliwość wyszukiwania nowych postów, jeśli oczywiście jest to jeszcze możliwe.

Pozdrawiam

Ps. Wybaczcie, gdyby powyższe wynikało z mojej niewiedzy... Jeśli gdzieś ta funkcja nadal istnieje, proszę o wskazanie.

Nowe forum

2006-12-22, godz. 11:09

Wczoraj odnalazłem w sieci całkiem nowe forum nt. świadków Jehowy: http://watchman.p2a.pl/

Widać, że pomysł dopiero się rozkręca, ale biorąc pod uwagę założenia tematyczne, może być ciekawie. No i widziałem jakieś znajome nicki :rolleyes: .

Pozdrawiam

Brzmi to wszystko jakoś znajomo...

2006-08-17, godz. 07:53

Dziś w portalach zrobiło się głośno od takiej oto wiadomości:
http://wiadomosci.o2...?s=257&t=259141
Co o tym sądzicie? Czy paniczna tendencja do szanowania krwi nie przypominam Wam czegoś? Aż dziwne, że ten dominikanin na to nie wpadł :)

Plotki, Mity, Legendy, Czyli...

2006-08-10, godz. 11:48

Do założenia tego wątku skłoniło mnie poważne pytanie jednego z forumowiczów o "rajskie noce" wśród świadków Jehowy. :) Większość osób odpowiedziała żartem i nic dziwnego, bo słysząc takie opowieści można tylko się uśmiać. Wszystkich, którzy nigdy nie byli na zebraniu, zapewniam, że naprawdę ma ono niewiele wspólnego z "rajskimi" igraszkami, a zwłaszcza zebranie służby :P
Tematyka na pozór wydaje się śmieszna, zwłaszcza dla ludzi, którzy przez kilkanaście lat przysypiali na zebraniach :P . Jednak niektóre legendy i plotki mogą byc irytujące, nawet dla odstępców (w końcu spędziliśmy tam kawał życia...).
Znacie jakieś ciekawe, choć fałszywe stereotypy, plotki, opinie na temat SJ?
Dla przypomnienia wymienię:
— głoszenie "za dolary";
— "obowiązek" bezczeszczenia katolickich przedmiotów kultu po zostaniu SJ (podeptanie krzyża, oplucie obrazów itp);
— seks grupowy (również obowiązkowy :) ), w różnych konfiguracjach;
— zakaz picia alkoholu.

To takie najczęstsze wątki, jak sądzę. Zachęcam Was do wypowiedzi.

Koniec CK! Czyli chyba coś,

2006-04-01, godz. 13:13

Moi drodzy,

Drogą nieoficjalną dotarłem do porażających informacji. Otóż CK planuje samorozwiązanie się. W pewnym dokumencie stwierdzono, że coraz trudniej utrzymać centralne planowanie z poziomu Brooklynu na cały świat. Dlatego poszczególnie członkowie CK zostaną oddelegowani do poszczególnych części świata. Podział mniej więcej będzie opierał się na podziale kontynentalnym. W Brooklynie pozostanie centala i biuro prezesa, ale poszczególni członkowie CK będą już usługiwać solo poza USA! Strefy podziału to: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Australia i Oceania, Afryka, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia i Centralna.
Wprawdzie to nie jest definitywny koniec CK, bo dziadkowie będą spotykać się co kwartał na naradach w USA, ale potężna reforma. Może dzięki temu rozproszeniu unikną błędów przeszłości... Zobaczymy.
A Wy co o tym myślicie?