Strony prowadzone przez świadków Jehowy

 

        Postanowiłem umieścić także linki do stron świadków Jehowy, gdyż podobno [wg samych sJ] strony takie jak Brooklyn to ,,same śmieci''. Problem ze stronami świadków Jehowy polega na tym, że równie szybko jak powstają... równie szybko znikają. Trudno, niechaj przeto linkownia ta będzie także ,,historycznym'' zapisem stron, które kiedyś były, a już dzięki np. ,,dobrej radzie'' starszego zboru, zostały  usunięte z interświata.

Oficjalna strona Towarzystwa Strażnica. To właśnie na niej można znaleźć wiarogodne wiadomości [jak zapewnia jeden ze świadków Jehowy na swojej stronie - ''Uprzedzenia'']. Trudno aby Watchtower pisał źle o samym sobie. W ramach ,,praw do wyrażania własnych poglądów made in Brooklyn'' obowiązujących świadków Jehowy, większość z poniższych stron  są tylko swoistymi preludiami do strony oficjalnej. Także większość artykułów na stronach ,,nieoficjalnych'' są tylko linkami do odpowiednich artykułów znajdujących się na stronach ''WATCHTOWER'' 
Strona Witnessa. Nic ciekawego, cała strona to w gruncie rzeczy usłużny wstęp do oficjalnych stron Watchtoweru. Ciekawostką może być księga gości [niestety cenzurowana!!!], gdzie można znaleźć wypowiedzi sJ reklamujące strony takie jak Brooklyn. Pozwoliłem sobie skopiować kilka ,,miłych'' wypowiedzi. ZOBACZ.

  Uprzedzenia. Strona   główna

Strona Wojtka. Można przeczytać na niej czy świadkowie Jehowy są sektą, czy są fanatykami. Oczywiście Wojtek odpowiada, że NIE. Poza tym tradycyjnie -  odnośnik  do strony oficjalnej.

PRYWATNA STRONA POŚWIĘCONA DZIAŁALNOŚCI

ŚWIADKÓW JEHOWY

Strona Arkadiusza. Nic specjalnego; jak zwykle większość publikacji to tylko linki do strony oficjalnej.
Strona Mariusza Gierasa. Pierwsza, na której można zobaczyć rzeczywiście coś autorskiego. Dodatkowo, wydaje się, niecenzurowana ,,księga gości''. 
W przeciwieństwie do stron powyższych, witryna którą warto obejrzeć. Niestety znaleźli się ,,kochani bracia'', którzy uraczyli Mariusza między innymi takimi wpisami: ,,Bracie Mariuszu, kto Cię upoważnił do prowadzenia tej strony???'' - Rafał; ,,Całkiem fajnie, brakuje tylko widocznego odsyłacza do strony www.watchtower.org, a było o tym na NSK... :)'' - Gall Anonim [u nas jest, zatem żyjemy w zgodzie z NSK - iszbin]; 
Zupełnie anonimowy autor tej strony www tak ,,trząsł portkami'' przed Brooklynem, że nawet w nazwie strony zaznaczył, że jest ona nieoficjalna. Natomiast cała treść strony to tylko zbiór odnośników do stron oficjalnych. 

Kup to czy tamto...

Pierwsza z firm prowadzonych przez świadków Jehowy. Po publikacji na stronach Brooklynu, zmieniła swoją stronę główną, aby ukryć właściciela.
Druga - konkurencyjna - firma handlująca akcesoriami przydatnymi świadkom Jehowy. Właściciel nie ukrywa, że jest ''bratem''. [dopisek 12.04.02: Strona ,,znikła'' , niestety nie zauważyliśmy kiedy. Pozostaje nam za to fotka firmy, która jak widać po zdjęciu ma się całkiem nieźle]

iszbin

BROOKLYN