Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Jehowa nie kocha gejów"


  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#81 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-10-10, godz. 08:42

qwerty wiemy bo cię czytamy i pamiętamy Twoje deklaracje o Twojej orientacji.

#82 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2008-10-10, godz. 08:42

A wiec dlaczego???
by Nico

#83 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-10, godz. 08:46

qwerty wiemy bo cię czytamy i pamiętamy Twoje deklaracje o Twojej orientacji.


dlaczego wypowiadasz się w liczbie mnogiej?

#84 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-10-10, godz. 08:50

dlaczego nie zastanawiacie się dlaczego mnie interesuje?

Dlatego ze "dlaczego Cie interesuje?"="nie jestes przypadkiem gejem?". Dlatego nie spytam Qwerty, dlaczego Cie interesuje, chociaz interesuje mnie dlaczego. :P

Większość gejów i lesbijek żyje obok Ciebie, pracuje, robi zakupy, mijasz ich na ulicy nie mając o tym pojęcia.

Wlasnie dlatego zastanawia mnie po co ci ludzie, ktorzy nie maja i nie chca miec nic wspolnego z homoseksualizmem prowadza tego typu akcje zwalczajace, przeciez nikt nie kaze im z tymi ludzmi uprawiac seksu.
Dołączona grafika

#85 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-10-10, godz. 08:51

w imieniu własnym i osoby która siedzi obok i czyta to co ja tutaj piszę i czytam

dlaczego wypowiadasz się w liczbie mnogiej?



#86 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-10, godz. 09:04

w imieniu własnym i osoby która siedzi obok i czyta to co ja tutaj piszę i czytam


acha - bo myślałem, że to znowu Twój ton wyższości moralnej, wszechwiedzy duchowej i posiadania skarbnicy wiedzy, który bije z Twoich innych postów - ale w sumie cieszę się, że się pomyliłem.

#87 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2008-10-10, godz. 10:36

Wlasnie dlatego zastanawia mnie po co ci ludzie, ktorzy nie maja i nie chca miec nic wspolnego z homoseksualizmem prowadza tego typu akcje zwalczajace, przeciez nikt nie kaze im z tymi ludzmi uprawiac seksu.


Dokładnie to samo pytanie mi się nasunęło już dawno. Oczywiście jasne jest że każdy ma prawo do wypowiadania się na każdy temat ale nie sądzę żeby nagle wkraczając do grona blondynów miało sens przekonywanie ich że tylko rudy kolor jest najlepszy i jedyny słuszny. Sam się teraz śmieje z tego przykładu ale chyba wiadomo o co chodzi :)

aaaaa..... brat Jaracz jest.....całkiem całkiem ;-) :D - przynajmniej na fotce hehe


Gdyby każdy miał na profilu real foto zrobilibyśmy ranking ;))

w imieniu własnym i osoby która siedzi obok i czyta to co ja tutaj piszę i czytam



Ale Sebastian sprytnie wybrnąłeś :)
by Nico

#88 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-10, godz. 11:16

Piotr B. starszy zboru z miasta Złot. leczy homoseksualistów w swoim ośrodku w Szklarskiej Porębie - słyszałem o stalinowskich metodach, geje siedzą razem z narkomanami, alkoholikami, ofiarami gwałtów i ... leczą się. Nikt jeszcze nie został wyleczony, ale mechanizm wyparcia jest silny więc może mu się uda. Z bogiem :)




O prosze nasz stary znajomy:PP 

Link

Link

''Cały czas słyszałem docinki ze strony Piotra co do jakości wykonywanej przeze mnie pracy. Był złośliwy i robił mi uwagi. Zdarzało się obrażał całą moją rodzinę dyskredytując nas w oczach współwyznawców. Nieraz chciałem mu za to przyłożyć''

No jednemu na psyche już wjechał skutecznie. Z SJ miłującego pokój przerobił na przestępcę próbującego go zabić. Stare dzieje.

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2008-10-10, godz. 11:22


#89 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-10-10, godz. 11:26

a panu psychologowi kontrowersyjne metody leczenia przyszły do główki po czy przed czy w trakcie kontaktu z młotkiem?

#90 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-10, godz. 11:39

a panu psychologowi kontrowersyjne metody leczenia przyszły do główki po czy przed czy w trakcie kontaktu z młotkiem?


cokolwiek można pisać o metodach (szarlataństwie i zabobonach) praktykowanych przez Piotr B. ale nie jest odpowiedzialny za to, że ktoś nie potrafił poradzić sobie z frustracją, złością (nawet jeśli słuszną) i próbował zabić. Znam sprawę, zagrożone było również życie jego żony.

Twoje wypowiedź dlatego wydaje mi się obrzydliwa - "kontakt z młotkiem" ... jak nisko trzeba upaść by szydzić z nieudanego morderstwa. Sugeruję kontakt z mózgiem, emocjami - wskazany dla Ciebie w dużych ilościach

#91 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-10, godz. 11:39

a panu psychologowi kontrowersyjne metody leczenia przyszły do główki po czy przed czy w trakcie kontaktu z młotkiem?


Sebol, nie pamietam już szczegołów. Ale nic o tym ośrodku przy szukaniu infa o Piotrze B. nie było mowy, bo dałbym notkę. Moze ktos z Forumowiczów - ŚJ z Złotoryi zna całą drogę zawodową wielkiego psychologa. 

Tu jeszcze fragment dotyczący tej sprawy

2004 r to jednak wieki temu jak na mój Alzheimer. 

#92 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-10, godz. 11:46

uczy w warszawskiej szkole (psych. społeczna); prowadzi ośrodek uzależnień w Szklarskiej, prowadzi terapię gejów z kasy z NFZu, w Anglii też coś otworzył ale nie wiem co. Osobnik uwielbiający Boga nade wszystko i wykorzystujacy swoje idee w pracy zawodowej. Jego pacjenci to głównie świadkowie - geje, alkoholicy, narkomani, seksoholicy, masturbatorzy, etc.

#93 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-10, godz. 11:50

uczy w warszawskiej szkole (psych. społeczna); prowadzi ośrodek uzależnień w Szklarskiej, prowadzi terapię gejów z kasy z NFZu, w Anglii też coś otworzył ale nie wiem co. Osobnik uwielbiający Boga nade wszystko i wykorzystujacy swoje idee w pracy zawodowej. Jego pacjenci to głównie świadkowie - geje, alkoholicy, narkomani, seksoholicy, masturbatorzy, etc.




Link


Łoo to z masturbacji też wyciąga kasę? I to z NFZ?!! Niesamowity! 

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2008-10-10, godz. 11:54


#94 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-10-10, godz. 11:54

leczy też uzależnienie od internetu ;-) ;-) ;-) ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#95 friendforhelps

friendforhelps

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 27 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-10, godz. 11:57

no i prosze, prosze hehe- jacy Wy wszyscy jeśteście dobrze poinformowani... (piotr... rutinoemi) hehe. I pomyśleć że ja o Piotrze B dowiedziałem się przypadkiem dwa lata temu. Niedoinformowany jakiś jestem.

Nie- nigdy tam nie byłem. Nigdy z Piotrem B sie nie widziałem, wydaje się być sympatycznym gościem (na podstawie wywiadów w prasie).

sebol- nie martw się, do Betel-u się nie wybieram, za stary jestem, za dużo obowiązków na dodatkowe 'przygody' .... ale to "Misiek" było miłe hehe,


pawel- hehe, fakt, "skonsumować wybranego faceta" raczej mógł nie będę, za to zostaje inna opcja.... pono 70% ludzi na świecie to kliniczni biseksualiści,,, powiem więcej- ja się do nich zaliczam z całą pewnością.


qwerty- serdeczne pozdrówko, o ile zajarzyłem- mamy 'coś' wspólnego. trzym się tam cało i zdrowo

nickolas- dałbyś znać co i w ogóle...
(ranking fotografii to sobie odpuśćmy raczej bo ja mogę wkleić tylko Brada Pitt'a...

siema,

Użytkownik friendforhelps edytował ten post 2008-10-10, godz. 11:58


#96 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-10, godz. 13:21

Dokładnie to samo pytanie mi się nasunęło już dawno. Oczywiście jasne jest że każdy ma prawo do wypowiadania się na każdy temat ale nie sądzę żeby nagle wkraczając do grona blondynów miało sens przekonywanie ich że tylko rudy kolor jest najlepszy i jedyny słuszny. Sam się teraz śmieje z tego przykładu ale chyba wiadomo o co chodzi :)



Gdyby każdy miał na profilu real foto zrobilibyśmy ranking ;))

kurde chyba ponownie wstawie fotke... :P





Łoo to z masturbacji też wyciąga kasę? I to z NFZ?!! Niesamowity! 


to nalezy siedomyslac ze majatek zrobil... bo NFZ czy wczesniej Kasy chorych na leczenie czy opieke paliatywna nie mialy ale na masturbacje to juz tak.....
[font=Tahoma]

#97 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-10-10, godz. 13:31

rutinoemi, nie oburzaj się tak mocno. to oczywiste że Piotr B. nie odpowiada za to, że został zaatakowany. Jednakże kontrowersyjne metody mogą choć nie muszą mieć powiązanie z krzywdą której doznał.

#98 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-10-10, godz. 13:34

Gdzie tam jest napisane, ze lecza z homoseksualizmu albo masturbacji?

Ośrodek, zgodnie z nazwą zajmuje się terapią uzależnień i współuzależnień.

Odnosi się to zarówno do uzależnień chemicznych (alkoholizm, narkomania, lekomania) jak też Uzależnień od zachowania (od hazardu, Internetu, od seksu i miłości).

Z powodzeniem prowadzimy także terapię zaburzeń odzywania (bulimia i anoreksja).


Dołączona grafika

#99 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-10, godz. 14:17

hej friend - co taki szczęśliwy, ujawniony przed tymi, którzy Cię kochają gej robi na forum odstępców?

Z drugiej strony jestem ciekaw (już bez złośliwości jak w poprzednim pytaniu) jak ci jest z decyzją celibatu? Rozumiem, że jako gej nie doświadczysz intymności, bliskości, miłości z osobą, której będziesz pragnął - chyba, że Piotr B. pomoże ci wyprzeć orientację - co jak wiadomo jest chwilowe. A może masz plan rozkochać w sobie jakąś siostrzyczkę i skazać ją potem na niezaspokojenie seksualne?

#100 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2008-10-10, godz. 14:19

:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich braci, oraz tych pozostałych- również tych krytycznych dyskutantów.
Można być gejem i ŚJ- sam jestem tego przykladem. Nie warto sie pieścić ze sobą i narzekać jakie to nasze życie jest smutne, a my - tacy biedni- no bo chciałoby się coś, czego nie można... Pewnie że się chce- ale w życiu zawsze trzeba wybierać. Albo- albo. Nawet heteryk wybiera żone (lub: kolega- kolege), i powinien pozostać jej wierny, tak jest również z zasadami moralnymi. Nikt w zborze nie jest "na siłe". Nikogo nie zamyka się w dyby- coby nie uciekł. Największym problemem może być poczucie samotności "w tłumie". Czasem trudno znaleźć prawdziwych przyjaciół, którzy zrozumieją i wesprzą gdy jest źle. Ale WARTO poszukać takich. Czasem to zajmuje LATA- tak jak mi zajęło. Latami wstydziłem się siebie, teraz mam w zborze nawet heteryckich kumpli którzy o mnie wiedzą, i nie tylko że nadal mnie lubią i wspierają, to i pożartujemy często razem (w odpowiedni sposóB) z siebie nawzajem. Wesoło jest.
Jakoś nie przypominam sobie żeby wałkowano temat nienawisci do gejow. Owszem- ci starsi wiekiem ludzie mają skłonność do przesadyzmu, ale to sie dzieje nie tylko w "Jasnie Oświeconej".

Wszędzie można spotkać "intelektualne młotki" i "klamki"...

Apel do wszystkich przygnębionych młodych, i tych pozostałych, którzy czują się zagubieni, do wszystkich którzy cierpią w milczeniu, bo wstydzą się porozmawiać o problemie, nie potrafią siebie zaakceptować w zborze--- nie cierp w milczeniu. Nie odchodż od zboru w milczeniu. Nie rób tego zanim nie wykorzystasz wszystkich środków, żeby w zborze poczuć się lepiej- przez znalezienie przyjaciół i wsparcia do walki. To NAPRAWDE nie jest takie straszne- powiedziec o wszystkim komuś KTO CIĘ KOCHA i zna od lat- trzeba tylko wybrać czas i miejsce. A warto się zwierzyć. Ja powiedziałem starszym, powiedziałem wybranym przyjaciołom- korona mi z głowy nie spadła, większość z nich nie potrafi się wczuć do dzisiaj (wczuć się do końca) w to co przechodzę i czuję- ale są mi bliźsi niż wcześniej, i zawsze zainteresowani moim powodzeniem w życiu. Nie warto odchodzić od zboru BEZ SŁOWA. To tak jakbyś bardziej ufał ludziom z zewnątrz, tym którzy dopiero co pojawili się w Twoim życiu, niż tym, których ZNASZ OD LAT (często tak jest). Dlaczego tym których znamy od lat nie warto byłoby ZAUFAĆ??? Tu przecież chodzi o BARDZO POWAŻNĄ sprawę- można powiedzieć że gardłową- dlatego NIE ZADOWALAJ sie półśrodkami.

Dużo by pisać. Jak chcesz konstruktywnie pogadac i dowiedziec sie czegos wiecej (jak trwać, jak zaakceptować siebie, jak sobie pomóc) to napisz: [email protected]
Odpowiem na wszystkie konstruktywne, szczere maile.
Każdy ma prawo wybory drogi. Ja tam nie potępiam ani jednych, ani nie reklamuję innej drogi.

Nie przeszkadzają mi osobiście ani tzw. "odstepcy" (uklon w strone "Forum" ;-) :-), ani ci tzw. wrogowie- każdy ma niezbywalne prawo do swojego punktu widzenia, ma prawo mnie nie lubić- co wcale nie oznacza że wbije mi nóż w plecy- podobnie ja nikomu noża w plecy nie wbijam, nawet jesli go nie lubię. Potrafię uśmiechnąć się na ulicy do każdego, i pomóc każdemu.

Mnie tam w zborze jest dobrze, nawet jeżeli jestem gejem. Kropka.

Robson


tak nawiasem mówiąc--- czasem najwięcej mają do powiedzenia na dany temat Ci, którzy na ten temat zupełnie nie mają pojęcia, ani personalnych doświadczeń...

ale... tak to w życiu zwykle bywa.... hehe.

Pozdro






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych