Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika qwerty

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez qwerty (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-04 )



Sort by                Order  

#124737 Bądź Wola Twoja na ziemi...... sprzedam

Napisano przez qwerty on 2009-08-29, godz. 15:50 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Mam także na zbyciu
Narody mają poznać że ja jestem Jehowa cz. II
Upewniajcie się o wszystkich rzeczach cz III
Całe Pismo jest natchnione przez Boga i użyteczne cz II i cz III
chętnych proszę na priv



#14794 mam kilka starych "perełek" ......

Napisano przez qwerty on 2005-12-03, godz. 16:58 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Wygrzebałam na stryszku kilka starych ksiażeczek i broszurek ...... chciałam je wystawic na allegro, ale coś kiedyś tu na forum przeczytałam że komuś aukcje zamknęli, albo mi się wydaje...... czy ktoś może mi powiedzieć czy moge wystawić spokojnie czy nie moge bo mi usuną ?????
pozdro all



#125010 Wykluczeni/odłączeni chodzący do służby i głoszący nauki Organizacji

Napisano przez qwerty on 2009-09-08, godz. 17:48 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

mówiłam już w innym watku, że właśnie duża migracja rodzi parodię dla swiadków przez ich traktowanie wykluczonych.
Ktoś kto nie wie, a ciężko cały świat powiadomić :) ( i chyba nie na rękę, bo nagle okazałoby się że tych co odeszli jest więcej niż kiedykolwiek było chwalców ) jest w głupiej sytuacji, bo nie powinien rozmawiać a rozmawia .....
Dlatego ponawiam apel, musicie obmyślec sposób znakowania wykluczonych :) Najlepiej tatuaż na czole z napisem WYKLUCZONY! :) haha



#14936 łagodny wyrok dla byłej śJ

Napisano przez qwerty on 2005-12-07, godz. 16:31 w Nowości z kraju i zagranicy

szkoda kobitki :( że tak źle trafiła .......... nie dośc że ŚJ jej zycie zmarnowali to jeszcze nowy tatus jej dziecka umył łapki ech dajcie mi MOC robienia porządku na tej ziemi a wysprzatam najlepiej jak się da........
Dobrz że dostała taki łagodny wyroczek........ bo co z dzidziusiem.......... dziadkowie pewnie by chcieli dostac opieke nad maleństwem i wychować go na chwalcę nowego...... ech :(



#118544 Blog "Świadkowie Jehowy w Łomży"

Napisano przez qwerty on 2009-05-12, godz. 07:14 w Strony polemizujące z Brooklynem

przykre.......



#97099 Szukam kontaktu z Ex-ami w Norwegii

Napisano przez qwerty on 2008-07-20, godz. 20:30 w Szukam kontaktu

Hej Lucek, nie jestem z Norwegii, ale Twój NICK obudził we mnie piękne wspomnienia:) Był taki czas kiedy oddawałam się pewnej pasji i właśnie z niejakim Luckiem często, hmmm codziennie, spotykaliśmy się wirtualnie ........ Czy to Ty we własnej osobie?



#116311 1. kwiecien

Napisano przez qwerty on 2009-04-01, godz. 08:23 w Humor

no a ja własnie sobie z ranka zrobiłam prasówkę i po przeczytaniu juz wymyslałam projekt schronu w lodówce :)
Nabrali mnie nie ma co :)



#128985 Nauczę hebrajskiego biblijnego przez skype :)

Napisano przez qwerty on 2010-01-07, godz. 08:27 w Biblia Internetowa

kiedyś dawno dawno temu, chciałam nauczyć się hebrajskiego, aby wreszcie rozwiac wątpliwości dotyczace tłumaczenia, ale później tak wiele się wydarzyło..... w mojej głowie..... teraz język hebrajski jest mi nie potrzebny....
Myślę, że to ogloszenie Gościu Marcinie powinieneś dać na forum aktywnych sj ...... może oni chcieliby poznac język oryginału



#83133 pytanie na śniadanie: Jak Świadkowie Jehowy umacniają swą wiarę?

Napisano przez qwerty on 2008-01-23, godz. 10:47 w Tematyka ogólna

Ponieważ wiele pisanych tu rzeczy jest powyrywanych z kontekstu i dodatkowo przebywają tu ludzie którzy czasem są agresywni i uprzedzeni. To moja osobista opinia więc nie poddaje ja pod dyskusje czy polemike.

buahahahahahaha
Ponieważ wiele pisanych w strażnicach rzeczy jest powyrywanych z kontekstu i dodatkowo przebywają w organizacji ludzie którzy czasem sa agresywni i uprzedzeni. To moja osobista opinia więc nie poddaje ją pod dyskusję czy polemikę.



#126378 Okultyści z WTS

Napisano przez qwerty on 2009-10-26, godz. 10:45 w Dusza nieśmiertelna

Hej Lib, fajnie to zebrałes.....
własnie pogodzic się tego nie da....
wytłumaczyć mozna to jedynie dwoistoscią... z która doskonale sobie radzą, Tak ale nie :)



#126744 Grypa :) Świńska :)

Napisano przez qwerty on 2009-11-12, godz. 17:19 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Doniesiono mi, iż nadarzyn porozsyłał listy, w których zalecał częste mycie rąk :) Coż za troska...... Może i dobrze, przecież na zamknięte umysły wyznawców sekty apele wykształconej części społeczeństwa o mycie rak nie zadziałają.... więc całe szczęście że guru rzekł ze swojego tronu do maluczkich iż mają myć rączki :)



#77483 "Szanowna Pani Pokojówko..."

Napisano przez qwerty on 2007-10-05, godz. 07:51 w Humor

nie , to nie o porozumienie chodzi :) W ten sposób pokazano bezsens układania procedur, według których nakazuje się działać pracownikom na danych stanowiskach, nie twierdze ze procedury konieczne nie sa, w jakim s stopniu na pewno, ale zdrowego myslenia nie zastapia :)
Stawiam na ludzką inteligencję :)



#86898 Samobójstwo

Napisano przez qwerty on 2008-03-28, godz. 18:20 w Szukam kontaktu

witam cie otello, ciesze sie ze i Ty tu trafiłeś :) bardzo cie pozdrawiam



#100082 Negatywna ocena kontroli w związku Świadków Jehowy na przykładzie Mnemonitów,...

Napisano przez qwerty on 2008-08-29, godz. 07:27 w Tematyka ogólna

Oj czują gorący oddech "odstepców" na plecach, skoro się tak zabezpieczają .......... nastepna strażnica będzie twierdzić że internet pochodzi od diabła.



#142198 Fałszywy prorok

Napisano przez qwerty on 2011-03-19, godz. 08:36 w Tematyka ogólna

witajcie,
ponieważ większość "pisarzy" i uczestników przeprowadziło się na nowe forum, zapraszam www.watchtower-forum.pl



#99955 sekty rosyjskie

Napisano przez qwerty on 2008-08-27, godz. 12:19 w Nowości z kraju i zagranicy

ciekawy jest aspekt zastąpienia czymś Matki Partii , faktycznie, człowiek, który musi mieć wskazywaną drogę w życiu zawsze będzie szukał "matki" która nim pokieruje, czy to matka partia czy organizacja...., może w ten sposób można wytłumaczyć ten "BUM" i nagły wzrost w krajach gdzie kończył się komunizm...... zniewolony umysł, tak bardzo przywykła do swego zniewolenia, że zawsze będzie szukał swojego pana.....master-slave......



#128705 Konferencja dla byłych ŚJ

Napisano przez qwerty on 2009-12-29, godz. 18:36 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Oj, następni znający jedyną drogę do zbawienia..... NIE dziękuję!



#128718 Konferencja dla byłych ŚJ

Napisano przez qwerty on 2009-12-30, godz. 10:54 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ludzie którzy wiedzą lepiej :) Tak bardzo się troszczą aby tylko nie wrócili do WTS :)

Fajnego masz KOTKA :)



#141756 Bany

Napisano przez qwerty on 2010-12-10, godz. 21:38 w Do administratorów...

Jak nie wiadomo :)
Wiadomo, każdy kto zapyta za co mają bana sam jest zbanowany czyli teraz wypada na nas po kolei........ ech szkoda mi.....ide se popłakac w kątku



#15101 www.wiary.republika.pl

Napisano przez qwerty on 2005-12-12, godz. 18:35 w Strony polemizujące z Brooklynem

może machabeusz sie tylko pomylił? Machabeusz podaj adres stronki, ale nie tej z gitarami.....



#79358 zyc w zgodzie z wlasnym sumieniem

Napisano przez qwerty on 2007-11-12, godz. 12:39 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

wydaje mi się, że przy pozyczaniu duzych sum pienięznych ( a o takową tutaj chodzi ) zawsze nalezy kierowac się rozsądkiem i spisywac stosowne umowy, pozyczac na gebe można tylko to co jestesmy gotowi stracic :)
Natomiast faktem jest, że świadkowie "robia" wokół siebie taką aure uczciwości i szczerości, że większośc osób nawet nie wpadnie na to, że Swiadek może ich oszukac, bo to przeciez ludzie "kryształowi" i przez ten mit wielu popada w kłopoty. Znam także takie sytuacje.
Jedyne co mozna powiedzieć , te słowa już padły, sa to tacy sami ludzie jak gdzie indziej, więc zdrowy rozsądek a nie wiara i bezgraniczne zaufanie, przy robieniu jakichkolwiek interesów będa na miejscu!



#54269 Mt 5:41

Napisano przez qwerty on 2007-03-03, godz. 11:07 w Przekład Nowego Świata

A MI SIE WYDAJE, ZE WTS PO PROSTU DOKLADA TAKIE MAGICZNE SLOWA KTORE SA JAK PRZEKAZ PODPROGOWY, CZEMUS SLUZA TYLKO NIE WIEM CZEMU, MOZE ABY BARDZO NARZUCAC SLOWNICTWO TEOKRATYCZNE, ABY JAK NAJWIECEJ BYLO CHARAKTERYSTYCZNYCH SFORMULOWAN KTORE DZIALAJA JAK SLOWO WROTA, NA DZWIEK TAKIEGO SLOWA OD RAZU SIE OTWIERA JAKAS KLAPKA W MOZGU I PRZENOSI MYSLI NA JEDYNE SLUSZNE TORY, TAK MYSLE, NIE MOWIE ZE TAK JEST BO NIE WIEM, ALE TAK MYSLE ZE TOO TO CHODZI.



#27675 R. Franz - DLACZEGO?

Napisano przez qwerty on 2006-05-12, godz. 12:32 w Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

jeszcze troche i WTS zacznie przy wciągnieciu nowego sj podkładac mu do podpisu cyrograf, jak w GRU, wyjscia nie ma. Tylko SMIERC!



#125621 Kanada: Zarzut dot. uprowadzeń chorych dzieci ŚJ, by udaremnić transfuzję nak...

Napisano przez qwerty on 2009-09-29, godz. 08:35 w Kwestia krwi

Ciekawe, że często starsi oszukują w zeznaniach podatkowych, kłamią współbraci ale kary Bożej za te czyny się nie boją......
A tak ważne jest dla nich nie podanie krwii dziecku, które jeszcze nie jest świadkiem...... o co chodzi???? O to, że tak bardzo muszą odróżniać się od świata? za cenę życia? Nawet jeżeli towarzystwo dopuściło stosowanie składników krwii oni nadal będą obstgawać przy swoim?
A może to takli wybieg, towarzystwo dopuściło skladniki krwii aby uniknąc wielomilionowych kar w przegrywanych procesach, ale pocztą pantoflową nadal zabraniają ? Czyli chodzi o pieniądze? Tym przenajświętszym ludziom chodzi o pieniądze??????????



#126743 ŁÓDŹ

Napisano przez qwerty on 2009-11-12, godz. 17:07 w Szukam kontaktu

Poszukuję kontaktów z byłymi śJ z Łodzi i okolic, chętnych do spotkania i wymiany doświadczeń

Witam Cię Boza :) Ściskam mocno Buziaki :)