Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika qwerty

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez qwerty (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-02-08 )



Sort by                Order  

#124737 Bądź Wola Twoja na ziemi...... sprzedam

Napisano przez qwerty on 2009-08-29, godz. 15:50 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Mam także na zbyciu
Narody mają poznać że ja jestem Jehowa cz. II
Upewniajcie się o wszystkich rzeczach cz III
Całe Pismo jest natchnione przez Boga i użyteczne cz II i cz III
chętnych proszę na priv



#125010 Wykluczeni/odłączeni chodzący do służby i głoszący nauki Organizacji

Napisano przez qwerty on 2009-09-08, godz. 17:48 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

mówiłam już w innym watku, że właśnie duża migracja rodzi parodię dla swiadków przez ich traktowanie wykluczonych.
Ktoś kto nie wie, a ciężko cały świat powiadomić :) ( i chyba nie na rękę, bo nagle okazałoby się że tych co odeszli jest więcej niż kiedykolwiek było chwalców ) jest w głupiej sytuacji, bo nie powinien rozmawiać a rozmawia .....
Dlatego ponawiam apel, musicie obmyślec sposób znakowania wykluczonych :) Najlepiej tatuaż na czole z napisem WYKLUCZONY! :) haha



#14794 mam kilka starych "perełek" ......

Napisano przez qwerty on 2005-12-03, godz. 16:58 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Wygrzebałam na stryszku kilka starych ksiażeczek i broszurek ...... chciałam je wystawic na allegro, ale coś kiedyś tu na forum przeczytałam że komuś aukcje zamknęli, albo mi się wydaje...... czy ktoś może mi powiedzieć czy moge wystawić spokojnie czy nie moge bo mi usuną ?????
pozdro all



#126744 Grypa :) Świńska :)

Napisano przez qwerty on 2009-11-12, godz. 17:19 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Doniesiono mi, iż nadarzyn porozsyłał listy, w których zalecał częste mycie rąk :) Coż za troska...... Może i dobrze, przecież na zamknięte umysły wyznawców sekty apele wykształconej części społeczeństwa o mycie rak nie zadziałają.... więc całe szczęście że guru rzekł ze swojego tronu do maluczkich iż mają myć rączki :)



#100082 Negatywna ocena kontroli w związku Świadków Jehowy na przykładzie Mnemonitów,...

Napisano przez qwerty on 2008-08-29, godz. 07:27 w Tematyka ogólna

Oj czują gorący oddech "odstepców" na plecach, skoro się tak zabezpieczają .......... nastepna strażnica będzie twierdzić że internet pochodzi od diabła.



#129404 Ghana: ŚJ uciekł z kraju przed wyborem na kapłana miejscowego kultu

Napisano przez qwerty on 2010-01-18, godz. 18:32 w Nowości z kraju i zagranicy

A ja wam powiem, jeszcze w straszaku artykuł przeczytacie na jego temat, jak to nawet głupie ludy z czarnego lasu wiedzą, że ten młody człowiek miał kontakt z prawdziwym Bogiem :)



#14936 łagodny wyrok dla byłej śJ

Napisano przez qwerty on 2005-12-07, godz. 16:31 w Nowości z kraju i zagranicy

szkoda kobitki :( że tak źle trafiła .......... nie dośc że ŚJ jej zycie zmarnowali to jeszcze nowy tatus jej dziecka umył łapki ech dajcie mi MOC robienia porządku na tej ziemi a wysprzatam najlepiej jak się da........
Dobrz że dostała taki łagodny wyroczek........ bo co z dzidziusiem.......... dziadkowie pewnie by chcieli dostac opieke nad maleństwem i wychować go na chwalcę nowego...... ech :(



#125621 Kanada: Zarzut dot. uprowadzeń chorych dzieci ŚJ, by udaremnić transfuzję nak...

Napisano przez qwerty on 2009-09-29, godz. 08:35 w Kwestia krwi

Ciekawe, że często starsi oszukują w zeznaniach podatkowych, kłamią współbraci ale kary Bożej za te czyny się nie boją......
A tak ważne jest dla nich nie podanie krwii dziecku, które jeszcze nie jest świadkiem...... o co chodzi???? O to, że tak bardzo muszą odróżniać się od świata? za cenę życia? Nawet jeżeli towarzystwo dopuściło stosowanie składników krwii oni nadal będą obstgawać przy swoim?
A może to takli wybieg, towarzystwo dopuściło skladniki krwii aby uniknąc wielomilionowych kar w przegrywanych procesach, ale pocztą pantoflową nadal zabraniają ? Czyli chodzi o pieniądze? Tym przenajświętszym ludziom chodzi o pieniądze??????????



#128705 Konferencja dla byłych ŚJ

Napisano przez qwerty on 2009-12-29, godz. 18:36 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Oj, następni znający jedyną drogę do zbawienia..... NIE dziękuję!



#128718 Konferencja dla byłych ŚJ

Napisano przez qwerty on 2009-12-30, godz. 10:54 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ludzie którzy wiedzą lepiej :) Tak bardzo się troszczą aby tylko nie wrócili do WTS :)

Fajnego masz KOTKA :)



#123044 "Wywiad z apostołem Pawłem"

Napisano przez qwerty on 2009-07-24, godz. 20:54 w Ogólne

dokładnie :)



#77735 Kłamca, kłamca....

Napisano przez qwerty on 2007-10-11, godz. 13:38 w Tematyka ogólna

fajnie podsumował to Ray na spotkaniu, zmanipulowany przez zmanipulowanych........... mowie oczywiscie o tym swiadku ktory jest oszukany przez ck ktore takze zostalo oszukane......



#119121 Niewierzący ŚJ obecni na Pamiatce

Napisano przez qwerty on 2009-05-21, godz. 07:40 w Obowiązki teokratyczne

Oddałam głos na 70%.
Jak już kiedyś pisałam na forum, gorliwość, wiarę widać tylko u nielicznych sj w zborze, są to wciąz te same osoby, zabierające głos na zebraniach, aktywnie uczestniczące w zbiórkach.... Oceniam ich ilość na 30%. Reszta jest bo tak wygodnie, bo znajomi, bo nie mają nic lepszegop bo boją się odejść - ale nie wierzą. Gdyby była w nich wiara :) Ich uczynki byłyby jawne dla wszystkich.



#119155 Niewierzący ŚJ obecni na Pamiatce

Napisano przez qwerty on 2009-05-21, godz. 12:56 w Obowiązki teokratyczne

Pan Jezus dał przykład owcy, która odłączyła się od stada...... pasterz pozostawił stado i poszedł odzyskać tę jedną........... Podobnie przypowieść o syn u marnotrawnym, więcej znaczył dla Ojca niż ten ślepo posłuszny......... Ale to tylko słowa Pana Jezusa, które są niczym w obliczu słów płynących z ciała kierowniczego jedynaj słusznej organizacji, to jedyna dobra wskazówka :)

Z tego widać, że czują już oddech na plecach i postanowili się okopać :) na swoich jedynych słusznych pozycjach :)



#119123 Zmiana od czerwca 2009: Wolne soboty w Betel

Napisano przez qwerty on 2009-05-21, godz. 08:07 w Obowiązki teokratyczne

Soboty sobotami.....
dywaguję teraz, może było zbyt wiele wycieczek - pielgrzymek, i betelczycy , nadarzyniacy byli już zmęczeni.

Ale zaraz na mysl mi przyszło jak chętnie swiadkowie krytykują pielgrzymki katolików do częstochowy, i naśmiewają się z islamu jak pielgrzymują do Mekki, ale w swoich pielgrzymkach do Nadarzyna nie widzą nic złego :) A podobnie jak w Islamie, często słyszę, że każdy świadek choć raz powinien tam pojechać :)



#116311 1. kwiecien

Napisano przez qwerty on 2009-04-01, godz. 08:23 w Humor

no a ja własnie sobie z ranka zrobiłam prasówkę i po przeczytaniu juz wymyslałam projekt schronu w lodówce :)
Nabrali mnie nie ma co :)



#122463 Kiedy sieć telefonii komórkowej Swiadków Jehowy?

Napisano przez qwerty on 2009-07-15, godz. 13:42 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Ale zobaczcie ile mozliwości, rynek na jakies 100 tys słuchawek? na początek ok.
rozmowy w sieci za darmo - wiec mozliwośc wysłuchanie programu zebrania dla osoby chorej przebywajacej w domu w szpitalu....
co rano smsik sieciowy z tekstem dziennym....
no i moznaby na zachete zainteresowanym dawac za darmno startery, zawsze to jakis powod do przystapienia...... :)
No i czysta Mowa - dobra nazwa :) nawet nie wydaliby kaski na reklamke.....



#122454 Kiedy sieć telefonii komórkowej Swiadków Jehowy?

Napisano przez qwerty on 2009-07-15, godz. 10:50 w Zwyczaje Świadków Jehowy

W świetle obecnie powstających nowych sieci Biedronka, Avon, ojciec Rydzyk..... ciekawe kiedy jedyna słuszna organizacja wpadnie na to jak wyciągnąc więcej funduszy od swoich owieczek :) I stworzy własną jednyą słuszną siec telefonii kom.



#128428 PI

Napisano przez qwerty on 2009-12-22, godz. 17:02 w Ogólne

No chyba nie za bardzo, łokieć to taka miara trochę w przybliżeniu , bo nie da się dwóch takich samych łokci odmierzyć, więc biorąc delikatną poprawkę to obliczenia są wsam raz. Obwód koła 2 Pi r, czyli jak nic wychodzi jeśli w "łokciach" to 31 z kawałkiem..... według mnie mieści się w granicach błędu pozdr



#129094 Zmiany w Waszym życiu po odejściu z organizacji

Napisano przez qwerty on 2010-01-11, godz. 12:41 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

A ja nie chcę publicznie odpowiaqdać czy jestem szczęsliwa czy nie. Niestety nie poddam się takiej publicznej analizie. Może gdyby oddanie głosu było anonimowe mogłabym uczciwie odpowiedzieć, publiczne oddanie głosu zmusi mnie do kłamania i odpowiadania pod publikę, więc nie wezmę udziału wcale :) Pozdr



#129109 Zmiany w Waszym życiu po odejściu z organizacji

Napisano przez qwerty on 2010-01-11, godz. 20:44 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

nie odpowiedzialam easy, bo dałam tylko przykładowo to pytanie. Są inne na które nie chce publicznie odpowiadać! :) IQ mam dość wysokie, i kilkanaście lat prowadzenia powdójnego zycia, uczyniło mnie mistrzem kłamstwa i kombinowania. Więc nie wpadłabym na takiej prostej rzeczy :)
Tylko, że już mi się nie chce kłamac , kombinować, chce żyć uczciwie, wszystko



#114593 SPÓR NIEWOLNIKA Z BOGIEM JAHWE

Napisano przez qwerty on 2009-03-08, godz. 09:48 w Tematyka ogólna

Mocne i prawdziwe!



#119124 nie wiem czy to prawdziwe

Napisano przez qwerty on 2009-05-21, godz. 08:15 w Humor

śmieszne to :) Chyba niemożliwe na serio. Albo chodzi o zwrócenie uwagi własnie na niejednoznaczność Nowego Testamentu. Tak jak Stary dawał jednoznaczne wytyczne, tak nowy jest elastyczny.
Niedawno znajomy powiedział mi o wersecie na który nigdy nie zwróciłam uwagi i nawet nie wiem gdzie jest. Może ktoś będzie bardziej obeznany.
Uczniowie podeszli do Jezusa i powiedzieli mu, że tam gdzies ktoś głosi w jego imieniu i sugerowali aby ich przepędzić. Jezus miał powiedziec że jeśli głoszą w jego imieniu to jest ok.
Więc można wysnuc wniosek, że nie jest ważne żeby wszystko było idealnie według wzorca, liczą się chęci?

Może mi ktoś pomoże z tym cytatem bo błądzę :)



#99955 sekty rosyjskie

Napisano przez qwerty on 2008-08-27, godz. 12:19 w Nowości z kraju i zagranicy

ciekawy jest aspekt zastąpienia czymś Matki Partii , faktycznie, człowiek, który musi mieć wskazywaną drogę w życiu zawsze będzie szukał "matki" która nim pokieruje, czy to matka partia czy organizacja...., może w ten sposób można wytłumaczyć ten "BUM" i nagły wzrost w krajach gdzie kończył się komunizm...... zniewolony umysł, tak bardzo przywykła do swego zniewolenia, że zawsze będzie szukał swojego pana.....master-slave......



#131500 "uciekinierzy z mostu wolności"

Napisano przez qwerty on 2010-03-26, godz. 05:47 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

http://wiadomosci.on...1,kioskart.html


Nie sądziłam, że organizacja scjentologów jest aż tak bardzo podobna do organizacji swiadków :)