Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kinga308

Odnotowano 37 pozycji dodanych przez kinga308 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-14 )



Sort by                Order  

#137499 apatia społeczna świadków Jehowy

Napisano przez kinga308 on 2010-09-27, godz. 06:26 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Fakt,nie lubię opowiadać o sobie ani nie lubię sie tłumaczyć ze swoich decyzji.Uważam,że fakt podjęcia przeze mnie studiów czy takiej lub innej pracy to moja prywatna sprawa.Jednak każdemu kto mnie o to pytał odpowiadałam.Przecież nie robiłam nic strasznego,obrazic też się nie obraziłam,raczej byłam rozbawiona ich reakcją.Po cichu pewnie nie jedna osoba o tym marzy.Podam jeszcze jeden przykład który już komus podawałam ale przytoczę jeszcze raz.Kilka lat temu założyłam internet,pewna siostra niewiele starsza ode mnie bardzo mnie krytykowała za to:a po co ci to,za duzo pieniędzy masz,to dzieło szatana i takie tam bzdury.W rok czy dwa pózniej odwiedziłam ją,patrzę a ona internet ma.Nie mogłam się powstrzymać od komentarza nawiązując do naszej ówczesnej rozmowy i tej sytuacji.



#137573 apatia społeczna świadków Jehowy

Napisano przez kinga308 on 2010-09-28, godz. 11:13 w Zwyczaje Świadków Jehowy

ha ha ha nie starsza,nie starsza raptem trzydziestokilkuletnia (wtedy) i nie zmądrzała tylko wyszła jej obłuda i zakłamanie.Pouczała i upominała a sama za chwilę zrobiła to samo.Ech żal...jak ci ŚJ potrafią wybrnąć,nawet taki lam :lol:



#137451 apatia społeczna świadków Jehowy

Napisano przez kinga308 on 2010-09-26, godz. 18:15 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Pięknie napisałeś lam,naprawdę ale ja w dalszym ciagu będę trzymać sie tego co napisałam.To co przysięgałam w czasie chrztu pamiętam,aż tak stara nie jestem ale nadal uważam że w organizacji jedni moga, inni są za takie samo postępowanie piętnowani i nie wmówisz mi że jest inaczej.Nie należę do osób które rozsiewają plotki czy historie wyssane z palca opieram się na własnych doświadczeniach.



#137525 apatia społeczna świadków Jehowy

Napisano przez kinga308 on 2010-09-27, godz. 13:09 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Oj lubią,lubią...wtrącać się,pouczać choć sami nie są inni.Nie pamiętają tego wersetu chyba z Mateusza cos o belce we własnym oku.Ja tez nie pamietam ale Lam to powinien wiedzieć o co chodzi,wszak on jest zapewne bardzo gorliwym śj :lol:



#137363 apatia społeczna świadków Jehowy

Napisano przez kinga308 on 2010-09-24, godz. 21:49 w Zwyczaje Świadków Jehowy

teraz już wiem :lol: i między innymi dlatego zakończylam swoją przygodę z tymo obłudnikami



#140187 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez kinga308 on 2010-11-10, godz. 05:41 w Szukam kontaktu

Ja już mam :D



#139786 gwarancja wolności sumienia i wyznania :))))

Napisano przez kinga308 on 2010-11-03, godz. 19:27 w Świadkowie Jehowy i prawo

gwerty a z tym onz to skąd wiadomo? Też o tym słyszałam ale żadnych dokumentów nie widziałam a bardzo mnie ciekawi jakich jeszcze kłamstw dopuszczał się WTS :D



#142316 Z protokołów policyjnych

Napisano przez kinga308 on 2011-05-20, godz. 20:16 w Humor

AUTENTYKI Z TELETURNIEJÓW.
(Najsłabsze Ogniwo)


>Pytanie: Co jest zrobione z wełny?


>Odp. Owca.

(Najsłabsze Ogniwo


>Pytanie: Jaką wspólną nazwę noszą popularny batonik i rzymski bóg
wojny?


>Odpowiedź: Snickers


>(N.O)


>Pyt: Jaką literę przypominają krzywe nogi?


>Odp: L


>(N.O)


>P: Kogo pokonali Grecy w finale Euro 2004?


>O: Nikogo. Wygrali.


>P: Jakiego koloru jest sroka?


>O: czerwono-żółta.


>P: Ile par oczu ma mucha?


>O: sto milionów


>P: Rodzaj potwora?


>O: Kangur.


>(Familiada)


>P: Potrawa z warzyw?


>O: Kalafior.


>P: Wymień soczysty owoc?


>O: Banan.


>(1z10)


>P: Z czym można puścić zrujnowanego bankiera?


>O: z dymem.


>P: Z którego miejsca na Ziemi wszędzie jest na północ?


>O: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.


>(N.O)


>P: Kupa lub beczka?


>O: (chwila ciszy...) - beczka!


>P: nie, śmiechu.


>P: Jakim gazem były napełniane sterowce?


>O: gazem musztardowym.


>(F)


>P: Kto spełnia życzenia


>O: BYK.


>(N.O)


>P: Jakim językiem posługuje się większość mieszkańców czeskiej
Pragi?


>O: Nie mam pojęcia.


>(N.O)


>P: Po jakiej orbicie krąży Księżyc wokół Ziemi?


>O: Księżyc nie krąży wokół Ziemi.


>P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce?


>O: Baobab.


>P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to


>jest dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię.


>O: Zenon.


>(1z10)


>P: Kto gra rolę Podstoliny w Zemście?


>O: Janusz Gajos.


>(1z10)


>P: Jaka trwa teraz era geologiczna?


>O: Atomowa.


>(N.O.)


>P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina?


>O: Jabol.


>(N.O.)


>P: Kraj w Ameryce Południowej, który jest synonimem chaosu.


>O: Harmider.


>(N.O.)


>P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie.


>O: Gil.


>P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne
zwierzę


>które mozna mieć w nosie?


>O: (pewny siebie) - Koza!


>P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie.


>( chodziło oczywiście o muchy w nosie)


>P: Zwierzę na literę "M"?


>O: Miś!


>P: Zielony barwnik obecny w roślinach?


>O: Mech.


>(F)


>P: Coś kwaśnego?


>O: Kwas solny.


>(1z10)


>P: Ile skrzydeł mają pszczoły?


>O: Pszczoły nie mają skrzydeł.


>(1z10)


>P: Nazwa miasta w Polsce, ryba, narzędzie stolarskie. Jaką wspólną


>nazwę mają te trzy rzeczy?


>O: STRUG!


>(1z10)


>P: Kto spotkał 7 krasnoludków - królewna śnieżka, czy śpiąca
królewna?


>O: Sierotka Marysia.


>P: Największy polski gryzoń?


>O: Żubr.


>(1z10)


>P: Z ilu pieśni składa się biblijna księga Psalmów?


>O: Z pieśni nad pieśniami.


>(F)


>P: Czym się bawią dzieci w piaskownicy?


>O: Przewracają się.


>(1z10)


>P: Jak się nazywa zwierzę żyjące na ziemi, które osiąga 30 metrów


>długości?


>O: Żyrafa.


>(1z10)


>P: W spodniach albo na świadectwie?


>O: Pała


>(Va Bank)


>P: Mówimy tak, gdy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym


>temacie.


>O: Co to znaczy pieprzyć androny!


>(VB)


>P: Szkielet jakiego zwierzęcia często spotykamy w łazience?


>O: Czym jest PIES.


>(chodziło o gąbkę)


>(1z10)


>P: Czy diplodok żyje obecnie?


>O: Tak.


>(1z10)


>P: Główni bohaterowie "Nocy i dni"


>O: Jan i Bogumił.


>P: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo.


>P:Jaką nazwę nosi najsławniejszy polski żaglowiec?


>O: Kusznierewicz.


>(F)


>P: Co robią koty?


>O: Skakają. :D :D :D



Dobre,bardzo dobre,uśmiałam się do łez :P



#141781 UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

Napisano przez kinga308 on 2010-12-11, godz. 14:45 w Seksualność

ha! A ile jeszcze jest takich spraw u tej "jedynej religii prawdziwej" które być moze nigdy nie ujrzą światła dziennego?Oni wszyscy powinni teraz spalić się ze wstydu.Krytykują wszystkie religie a u siebie niczego nie widzą...Zapomnieli co Jezus mówił o belce w oku?



#136762 odłaczeni, wykluczeni a zebrania Śj

Napisano przez kinga308 on 2010-09-10, godz. 20:12 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Jeszcze jedna z ich psychomanipulacji.A te puste owieczki stosują się do słów CK niczym roboty.Przypomina mi to tresurę psa:) siad:piesek siada i merda ogonkiem,aport:leci jak głupi przed siebie.śj mają podobnie tyle tylko,ze treserem jest Organizacja.



#140132 Niemcy: Świadek Jehowy śmiertelną ofiarą sprzeczki

Napisano przez kinga308 on 2010-11-08, godz. 19:23 w Nowości z kraju i zagranicy

Wyżej wymieniony przypadek jest moim zdaniem swego rodzaju potwierdzeniem, obrazem. Obrazem, w jakim kierunku zmierza Organizacja. Jeśli dochodzi już do tego, że na Sali Królestwa człowiek zabija ŚJ to raczej nie można się spodziewać, że w przyszłości będzie lepiej. Czy ktoś z oczytanych, rozsądnych ludzi uwierzy w to, że ŚJ się czymś szczególnym wyróżniają od ludzi z innych religii?

Ciekaw jestem jaki był status osoby która dokonała morderstwa. Czy był on ŚJ czy kimś innym? Może niedługo się dowiemy.



Organizacja bierze osoby "jak leci". Dopóki oficjalnie jest OK, czyli ktoś nie ma nałogów, nie udziela się w religii "fałszywej", nie współżyje przed ślubem to nadaje się do organizacji. Nie ważne czy ma problemy psychiczne. Ważne że powiększy grono głosicieli.

Albo np. taka kobieta w podeszłym wieku. Dopuszcza się do chrztu taką osobę a ona najczęściej większość z tego co się dowiaduje nie rozumie a "prawdę" przyjmuje bo albo nie ma własnego zdania albo całe studium tylko kiwa głową i nie zastanawia się w ogóle nad tym co jej czytają. A głosiciel nauczyciel goni studium byle do końca. Był kiedyś przypadek, że pewna taka kobieta przed samym zanurzeniem w wodzie przeżegnała się. Oczywiście chrzest natychmiast przerwano a obciachu było co niemiara, głównie dla osób które z nią studiowały. Kiedyś był też przypadek, że dwie głosicielki w podeszłym wieku odwiedziły młodego mężczyznę chcąc go przekonać do organizacji. Miały pecha bo same nie wiedziały wielu rzeczy o swojej religii a on akurat był dość oczytany w temacie no i nie wiedziały co mu odpowiedzieć. Musiały w końcu odejść z niczym.

Albo takie dziecko które też nie wszystko musi rozumieć a przyjmuje chrzest. Podobna sytuacja.

Ja kilka lat temu słyszałam od swoich"nauczycieli" anegdotkę jak to pewna starsza siostra weszła do basenu przeżegnała się i zawołała: O matko boska ale zimna woda" podobno wszyscy byli rozbawieni.Jest to fakt autentyczny bo nawet wiem która to siostra:)



#136836 Odłączenie - wykluczenie

Napisano przez kinga308 on 2010-09-13, godz. 14:17 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Dokładnie oskar.Zgadzam się z tobą.WT krytykują z lubością inne religie a sami stosują Biblię tak jak im jest wygodnie.Pełna obłuda.