Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kremówka

Odnotowano 197 pozycji dodanych przez kremówka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#138050 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-10-04, godz. 19:07 w Oceń forum

Cieszę się że na forum jest miejsce dla wszystkich,większość szuka jeszcze odpowiedzi na pytanie po co tu jesteśmy i któz to sie tak nami zabawia inni już znalezli,różnimy się przemyśleniami,ale pewne jest jedno że jako ludzie wszyscy zasługujemy na lepszy los.

Oskar widać że nie byłes świadkiem i nie rozumiesz że iam znalazł juz odpowiedz i chce "zbawiać",nie badz dla niego taki surowy,bo każdy pogląd istnieje tylko w odniesieniu do innego poglądu,raczej swoimi wypowiedziami staraj sie zatrzymać iama na forum,bo kto będzie stymulował Twoj umysł?;)

A ja jestem szczęśliwa bo już niczego nie szukam..



#137637 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez kremówka on 2010-09-29, godz. 04:37 w Ogólne

2011?? Majowie sie w grobach przewracają :lol:



#137051 Napisz, jeżeli potrzebujesz wsparcia na ogłoszeniu Twojego odłączenia/wyklucz...

Napisano przez kremówka on 2010-09-19, godz. 09:42 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

qwerty Ty to masz masz genialne pomysły,tylko że trzeba by namówić braci,którzy maja byc wykluczani żeby byli akurat wtedy byli obecni na sali.Dałabym sie z powrotem przyłączyć,a potem wykluczyć,żeby coś takiego przeżyć!:)



#136935 Spontaniczna inicjatywa formą rehabilitacji?

Napisano przez kremówka on 2010-09-16, godz. 18:41 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Nie bardzo rozumie po co ta akcja,bo przecież nikt i tak nie chce słuchać świadkowego głoszenia,a przez takie akcje wzrośnie tylko wrogość względem tych biedaków,a przecież to w dużej cześci nasi bliscy i przyjaciele.Moim zdaniem trzeba ratować już zniewolone umysły a nie potencjalne ofiary.Poza tym taka ulotka może wzbudzić ciekawość i chęć wysłuchania drugiej strony,a to grozi wciągnięciem w dyskusje.Tak było kiedyś ze mną,chciałam sprawdzić dlaczego świadkowie są przedmiotem kpin no i wsiąkłam.



#136761 Skrajne przypadki

Napisano przez kremówka on 2010-09-10, godz. 16:45 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Znacie może jakieś jeszcze skrajne przypadki ? . Chętnie je poczytam . :)

Moja znajoma znała siostrę,która zbierała szlafroki,żeby zmartwychwstałe siostry miały co na siebie włożyc :D



#136523 Nowe Swiatlo?

Napisano przez kremówka on 2010-09-02, godz. 18:15 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Jeżeli nauka o pokoleniu to kicha,to tak sie zastanawiam dlaczego CK nie ukrywa liczby spożywających,przecież mogą podawać dane jakie chcą i wszystko byłoby cacy.Jak myślicie?



#136521 [Drastyczne] Przechowywali zwłoki syna przez 6 dni, bo mieli nadzieję na zmar...

Napisano przez kremówka on 2010-09-02, godz. 17:55 w Nowości z kraju i zagranicy

Nie wierzę że to był świadek,bo już po pierwszym aresztowaniu zbór by jakoś zareagował,chociaż powody ataku faktycznie mogą wskazywać na świadka.



#136423 Pozostawiłem ŚJ, odnalazłem lepszą drogę

Napisano przez kremówka on 2010-08-31, godz. 18:26 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Być może ta filozofia przyczyniła się do śmierci Boba Marleya :(



#136152 Zamknięty cykl życia i śmierci

Napisano przez kremówka on 2010-08-27, godz. 10:06 w Ogólne

istnienie czlowieka nie wyklucza mozliwosci obciecia kobiecie dloni za przypadkowe dotkniecie narzadow rodnych mezczyzny.

bog mi sie gdzies zgubil w tym miejscu.

Ponawiam ( a właściwie teraz zadaję) pytanie czy takie zdarzenia jak to wykluczają istnienie Boga,który dajmy na to nie ma ztym nic wsólnego??
Drabie może byc krótko i zwięźle,tak czy nie?



#135981 Zamknięty cykl życia i śmierci

Napisano przez kremówka on 2010-08-23, godz. 11:41 w Ogólne

istnienie czlowieka nie wyklucza mozliwosci obciecia kobiecie dloni za przypadkowe dotkniecie narzadow rodnych mezczyzny.

bog mi sie gdzies zgubil w tym miejscu.

To zdarzenie nie wyklucza istnienia prawdziwego Boga,który nie ma z tym nic wspólnego ;)



#135838 Gabinet zwierzeń

Napisano przez kremówka on 2010-08-19, godz. 15:41 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Pawle,no przecież wyraznie napisałam,że jak zaczynam miec watpliwości to przypominam sobie wszystkie ofiary bezsensownego zakazu transfuzji i wtedy mi przechodzi,to miałam na myśli pisząc "żaden Bóg miłości nie wymaga ofiar",po prostu zle zrozumiałeś.



#135822 Gabinet zwierzeń

Napisano przez kremówka on 2010-08-19, godz. 11:12 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

to warunkiem milosci dziecka jest przynaleznosc do zboru? w milosci nie ma miejsca na szantaż.

To nie tak.Postaraj się zrozumiec,dla dzieci,rodziców,małzonków itd przynależnośc do organizacji ich bliskich równa się życie,a bycie poza nią to w ich świadomości śmierc,więc jest dokładnie odwrotnie niż piszesz,gdyby moje dzieci mnie nie kochały,nie zależałoby im czy jestem w organizacji,czy poza nią.To straszne uczucie miec świadomośc że (w moim przypadku dzieci)cierpią myśląc że zginę.

Dzięki wszystkim,za trzezwiące posty:)to co zawsze stawia mnie do pionu to między innymi kwestia krwi,żaden Bóg miłości nie potrzebuje ofiar,i tego myślenia będę sie kurczowo trzymac.



#135792 Gabinet zwierzeń

Napisano przez kremówka on 2010-08-18, godz. 20:46 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Postanowiłam wstąpić do gabinetu zwierzeń bo mi zle i smutno:(.Nie wiem może przechodzę jakiś kryzys odstępcy.Prześladuje mnie myśl,że być może mogłam się pomylic,może "prawda"to prawda.Dlaczego przestałam wierzyć w Boga,a teraz tęsknie do Biblii?
Desperacko szukam na forum wszystkiego co mogłoby potwierdzic słuszność mojego odtępstwa,ale coraz częściej dostrzegam brak dobitnych dowodów na to że nauki ŚJ są nieprawdziwe (prawie wszystkie tematy dotyczące zagadnień biblijnych są nierozstrzygnięte).Może to szatan wykonał dobrą robotę tzn że dałam się zwieść.
A może te moje myśli z powodu moich dzieci,myślałam że pogodziły sie z moim odejściem,ale niedawno córka uświadomiła mi jak bardzo cierpią z tego powodu,widzimy się niemalże codziennie,jest dla mnie taka serdeczna i czuła,gdybym wróciła sprawiłabym im wielką radość.
Jakie to wszystko trudne,nie wiem co się ze mną dzieje,czy to normalne?
Ciężko... :(



#135102 Polemika: to miłość czy wrogość?

Napisano przez kremówka on 2010-08-05, godz. 20:34 w Tematyka ogólna

czy bedziemy mieć kiedys sile, aby powiedziec swoim bogom (wrogom), ze nie chcemy w nich juz wierzyc, bo ciagle wybieraja w naszej ludzkiej rodzinie lepszych ktorych bardziej kochaja, pozwalajac im zabijac w imie boga-wroga nieprzyjaciol.

Człowiek przynajmniej wymyślił Powszechną Deklaracje Praw Człowieka...wszyscy ludzie rodzą się równi...mają prawo do życia...mają prawo do ochrony przed jakakolwiek dyskryminacją...itd

Myślę że kiedyś będziemy mieć siłę ponieść ciężar myślenia,wtedy powiemy bogom NIE.

tak, jestem utopijnym marzycielem, ale kazdą utopie mozna wykorzystac chociaz czesciowo i wiem, ze nie jestem sam :)

No jasne że nie jesteś sam:)



#135098 Odchodzę !

Napisano przez kremówka on 2010-08-05, godz. 19:56 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

sky, nie odchodz. rozterki to tylko emocjonalny koktajl, mija. ja jestem w organizacji, bo nie chce sobie pozwolic na krzywde, na ktora nie zasluguję, ty takze i calkiem mi juz po latach z tym dobrze,

Drabie,jeden ma tak drugi inaczej,sky wyraznie powiedział ze nie może na dwie nogi,tu i tam,ja to szanuję,bo też akurat tak mam,najważniejsze to byc w zgodzie ze sobą.
Nie można życ w oparciu o rachunek zysków i strat.



#134868 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-08-01, godz. 09:46 w Oceń forum

J 1:17 NS "Ponieważ Prawo zostało dane przez Mojżesza, niezasłużona życzliwość i prawda przyszły poprzez Jezusa Chrystusa."

J 18:37 NS Ja się po to narodziłem i po to na świat przyszedłem, żeby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest po stronie prawdy, słucha mego głosu".

Ef 4:21 NS " prawda jest w Jezusie "

To tylko jedne z wielu słów,wypowiedziane przez jednych z wielu ludzi,zapisane w jednej z wielu ksiąg.
Słowa są najbardziej zawodnym posłańcem prawdy,bo podlegają interpretacji.
Każdy ma swoją prawdę,ty też,tylko wsłuchaj się w siebie.



#134848 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-07-31, godz. 13:02 w Oceń forum

A może nawet dla ułatwienia ktoś podałby religię co uczy prawdy, tylko prawdy i całej prawdy.

Nie ma takiej religii,bo nie ma czegoś takiego jak prawda.



#134104 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez kremówka on 2010-07-12, godz. 19:02 w Nowości z kraju i zagranicy

Tadziu Chmiel już na 8 miejscu :) Wg dzisiejszego WPROST :)

Super,tylko czemu bez twarzy?



#134062 Dla osób znających Panią Irenę Drygiel

Napisano przez kremówka on 2010-07-10, godz. 11:59 w Świadkowie Jehowy i prawo

.. przecież Jezus powiedział cokolwiek byście uczynili dla tych najbiedniejszych to tak jak byście DLA MNIE uczynili :)

Problem w tym że namaszczeni odnoszą ten werset do siebie:)



#134013 Honor a miłość Biblijna

Napisano przez kremówka on 2010-07-07, godz. 11:24 w Ogólne

miłość chrześcijańska czy ogólnie chrześcijańska postawa życiowa
przynajmniej wg mnie
nie musi oznaczać braku honoru czy godzenia się na złe traktowanie

Powiem więcej,nie ma miłości chrześcijańskiej bez miłości własnej "kochaj blizniego,jak siebie samego".



#133871 Reset mózgu

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 22:56 w Ogólne

Ido czyzbyś miała coś przeciwko de Mello?Przecież to czystej krwi Jezuita katolik,z przecudownym spojrzeniem na Boga,polecam Tobie też:)



#133868 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 20:38 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

)

Kremóweczko , mam nadzieję że jesteś kobietą

I am a woman...i zawsze możesz na mnie liczyć:)



#133862 Reset mózgu

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 18:25 w Ogólne

Skywalkerku,polecam Ci lekturę Anthony de Mello...tak na początek ;)



#133860 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 17:52 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Byłam ,nie widzę przeszkód żeby am głosić



#133857 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 16:00 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

A jeśli tak ma być, to Miłościwy Boże, chciałbym przekazać swój przywilej chrztu jednemu takiemu biednemu dziecku z Afryki, a sam mogę zginąć...

"Nie ma miłości większej niż ta jak ktoś oddaje życie za swoich przyjaciół"
Skywalkerku jestem z Tobą! :)