Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Noc_spokojna

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez Noc_spokojna (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#143144 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-19, godz. 14:44 w Zmiany w serwisie

Dosieńko......kiedy odblokują Tobie PM, bo mam pilne dwa słowa i zostają tylko gołębie. Tam już Ciebie nie ma a tu jeszcze nie ma.....


Gedeonku, ja nie wiem , kiedy mi odblokują. Administrator chyba wyznaje zasadę, że "tsza być tfardym a nie mientkim", i postanowił mnie jeszcze trochę przetrzymać ;).


Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143141 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-19, godz. 09:28 w Zmiany w serwisie

A widziałaś remont Mictlana? :)

Wymalowane i nowe mebelki..heh


Widziałam, przysiadam sobie na nowych fotelikach, wygodne, i ładna tapicerka :D.
Aż się zal wyprowadzać :(.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143140 Odwiedziny w domu

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-19, godz. 09:25 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Witam !

Jestem tu nowa. Otoz od paru juz lat przychodza do mnie Swiadkowie Jehowy. Co miesiac. Chcieli czesciej ale mimo naciskow i prob z ich strony uparlam sie, ze raz na miesiac wystarczy. Najpierw przychodzilo dwoch facotow a teraz przychodza ich zony czyli dwie babki. No i sobie gadamy i czytamy te ich ksiazeczki. swoich gazetek juz nie zostawiaja bo ich nie czytalam i nazwalam je naiwnymi.
I sama sie zastanawiam do czego to doprowadzi...bo na samym poczatku powiedzialam im , ze ja Swiadkiem nie zostane, ze wierze w reinkarnacje...no ale oni powiedzieli, ze poczytamy wspolnie Biblie abym poznala ich punkt widzenia. Musze stwierdzic, ze w miare poznawania ich punktu widzenia odpycha mnie od nich coraz bardziej...


Jura, tak to się zaczyna...

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143139 Czy ktokolwiek na tym forum został wykluczony wbrew własnej woli?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-19, godz. 09:23 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

nauki swiadkow jehowy sa PRAWDZIWE. A to w jaki sposob tutaj oczerniacie SJ to swiadczy tylko o waszej inteligencji.


Coś wspomniałeś o inteligencji...?<_<

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143137 Tekst dzienny,

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-19, godz. 09:17 w Obowiązki teokratyczne

TEKST DZIENNY

Środa 19 października


Nikomu nie oddawajcie złem za złe. Starajcie się o to, co szlachetne w oczach wszystkich ludzi. Jeśli możliwe, o ile to od was zależy, zachowujcie pokój ze wszystkimi ludźmi (Rzym. 12:17, 18).



Zachowywanie dobrych manier w trudnych sytuacjach przynosi piękne wyniki. W Japonii pewien brat usłyszał od domownika i jego gościa drwiące uwagi, więc grzecznie odszedł od drzwi. Kontynuując głoszenie, dostrzegł, że mężczyzna będący gościem obserwuje go z niewielkiej odległości. Gdy brat do niego podszedł, mężczyzna powiedział: „Przykro mi z powodu tego, co zaszło. Zauważyłem, że pan mimo cierpkich słów usłyszanych od nas ciągle się uśmiechał. Co musiałbym zrobić, żeby też mieć takie nastawienie?”. Człowiek ten stracił pracę i niedawno zmarła mu matka, toteż przestał się spodziewać, że jeszcze kiedyś zazna szczęścia. Brat zaproponował mu studium biblijne, na które ów mężczyzna przystał. Wkrótce odbywało się ono dwa razy w tygodniu. w09 15.11 5:12, 13



#143125 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-18, godz. 12:35 w Zmiany w serwisie

Ale widzę, że p Lewandowski jest aktywny...więc może on odblokuje Ci PM?

Jest na liście moderatorów...


Może... bo ja czekam...i czekam...i czekam...:(

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143124 Tekst dzienny,

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-18, godz. 12:34 w Obowiązki teokratyczne

TEKST DZIENNY

Wtorek 18 października

Jeden człowiek umarł za wszystkich (2 Kor. 5:14).


Co czułeś, gdy się dowiedziałeś, czego dokonał dla ciebie Syn Boży? (2 Kor. 5:15). Na pewno byłeś mu niezmiernie wdzięczny. Postanowiłeś wtedy oddać się Bogu i ‛nie żyć już dla samego siebie, lecz dla tego, który za ciebie umarł’. A zatem chrzest w imię Syna oznacza uznawanie tego, co Jezus dla nas zrobił, i zaakceptowanie jego pozycji jako „Naczelnego Pełnomocnika w sprawie życia” (Dzieje 3:15; 5:31). Przed poznaniem prawdy nie łączyła nas ze Stwórcą żadna więź i w zasadzie nie mieliśmy realnej nadziei na przyszłość. Ale dzięki temu, że uwierzyliśmy w przelaną krew Jezusa Chrystusa i daliśmy się ochrzcić, nawiązaliśmy bliską więź z niebiańskim Ojcem (Efez. 2:12, 13). Apostoł Paweł napisał: „Was, którzy niegdyś byliście obcymi i nieprzyjaciółmi, gdyż wasze umysły były przy niegodziwych uczynkach, on [Bóg] teraz na nowo pojednał za sprawą jego [Jezusa] ciała cielesnego przez jego śmierć, żeby was stawić przed sobą jako świętych i nieskalanych” (Kol. 1:21, 22). w10 15.3 1:11



#143121 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-18, godz. 07:38 w Zmiany w serwisie

Administrator w tym dziale w wątku: "Co się stało z jb?", odpowiedział
że zniknęła i został sam z tym pasztetem...


To może trzeba gdzieś to zgłosić? Jak to tak sobie zniknęła? Nie znika się z forum, na którym spędziło się kilka lat, 24godz. na dobę.

Zaczynam podejrzewać, że została porwana, tylko jeszcze nie wiem, czy przez szpiegów z Nadarzyna, czy może... <_< :blink: ... matko kochana (!) z Brooklynu???

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143117 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-17, godz. 10:54 w Zmiany w serwisie

Obawiam się, iż jb tutaj nie ma... :)



Nie wierzę.
Jb odezwij się o odblokuj mi PM!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia :rolleyes:



#143114 Jezus człowiek

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-16, godz. 22:01 w Trójca

Byłem wychowywany na poniższych zasadach KRzK (dokładnie Watykańskiego) .
Wierni całują krzyż.
Całowanie krzyża jest higieniczne?
Adoracja krzyża, przez całowanie pięciu ran Chrystusa.
Całowanie krzyża przez kapłanów
ku wielkiej czci całują krzyż
obdarowania dzieci słodyczami (..)jako nagrodę Pana Jezusa za całowanie krzyża. --- źródło
JPII daje przykład
dugi przykład papieża
Wielki Piątek- całowanie pacyfikalu
JPII całuje chrzcielnicę
zauroczenie wizerunkami na klęczkach
kult obrazu przez JPII
do wizerunku [nie przed!]
Prawdziwy wizerunek? Kłamstwo pochodzące z nauk Watykanu.Te linki nie informują o kimś realnym z nieba, lecz o przedmiocie materialnym. Jeśli się nie zgadzacie, to napiszcie do Watykanu, a nie do pastucha z młodości jakim bylem ja. Czy byłem winien, że los narzucił mi takie wychowanie?

Gdy chodziłem na nauki przed-komunijne, to ksiądz pouczał, że jeśli chłopaki nie zdejmą czapki przed krzyżem (nie wyjaśniał, że przed Jezusem w niebie), a dziewczyny się nie ukłonią lub przeżegnają, to jest obowiązkiem wyspowiadać się z tego grzechu. Kiedy zniszczyłem swojej własności te przedmioty kultu, to ksiądz orzekł, że podeptałem prawdziwego Jezusa Chrystusa. Co do moich modlitw, to oczywiście były kierowane do nieba, a wizerunki traktowałem jako przejaw wizualny osoby do której kierowałem me słowa.

A wy na jakich zasadach zostaliście wychowani i jakiego kościoła? Określcie się jasno. Przepraszam, chciałbym powiedzieć ,,my", ale w takim nastawieniu niema możliwości. Mam jednak nadzieję, że ...

Ale czym się to różniło od pogańskich praktyk? Niczym!
kapliczka pod drzewem Buddy
Spytajcie się wyznawców innych religii niż chrześcijańska, czy wierzą, że rzeźba lub malowany obraz przed którym się modlą jest rzeczywistą postacią, to was wyśmieją. Podobnie reagujecie wy katolicy. Tak więc zarzut, jakobym będąc katolikiem wierzył, że rzeźba lub obraz jest rzeczywistym bóstwem, jest jedynie złośliwym pretekstem na swą bezradność bałwochwalstwa. Nie chcę was obrażać, ale wynika to z konieczności ujawnienia waszej zawiści, dlatego uciekacie się do farsy pod płaszczykiem intrygi, kamuflażu, kalamburu, filantropi itp. kuriozalnych konkluzji.


Czyli jednak Gambitku modliłeś się do obrazu, i niczego nie rozumiałeś, i nadal nie rozumiesz. Ja zawsze powtarzam, że większość katolików, którzy zostali SJ, modliło sie do obrazów.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143113 Drzewo życia

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-16, godz. 21:55 w Wizja Raju

Ponieważ nabroili - czym pokazali, że nie nadają się by im zlecić większe zadania, to dostali kopa z raju na zewnątrz, gdzie już nie było tak wesoło, choć nie najgorzej.



Wygnanie z raju

- Chodziłeś po dolinach i ogrodach
Najdoskonalszy swego władcy twór
Kwiatowy pył osiadał ci na stopach
Twarz chłodził tresowany wiatr
Zwierzęta grzały cię puszystą sierścią
W źrenicy tańczył strumieni błysk
A w zamian za to tylko posłuszeństwo
Uległość wobec Pana
Więcej nic
Tylko pokora wobec bezwzględnego nieba
Miłość do tego tylko co potrzeba
A ja nie mogłam bezczynnością żyć upojną
I zrobiłam to czego nie wolno


- Zrobiłaś - to się daje odczuć
Kaleczę sobie palce na kamieniach
A plecy jeszcze czują Archanioła miecz
I płaczesz idąc w dół po zboczu
U mojej szyi płaczesz ze zmęczenia
I nie masz nawet sił na starcie brudnych łez


- Dałam ci rozkosz
- Dałaś ból
- Dałam ci dumę
- I wstyd
- Więc powiedz po co jeszcze każesz mi iść z sobą
Skoro nie cierpisz mnie i drwisz?


- Utraciłem raj
- Więc po bezdrożach pójdziesz nie czekając cudu
- Utraciłem raj
- I będziesz walczył o każdy życia dzień
- Utraciłem raj
- Na próżno czekać będziesz końca swoich trudów
- Utraciłem raj
- Nie będziesz miał nikogo oprócz mnie


- Utraciłam raj
- Do końca nie zapomnę ci tej winy
- Utraciłam raj
- Będziesz cierpiała razem ze mną licząc dni
- Utraciłam raj
- I będę bił cię będę krzywdził bez przyczyny
- Utraciłam raj
- Jesteś słabością moją więc mi dodaj sił


- Pomóż mi przejść przez strumień
Rękę daj
- Utraciliśmy
Utraciliśmy
Utraciliśmy
Raj



Jacek Kaczmarski


Tak mi się przypomniało....

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143112 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-16, godz. 21:51 w Zmiany w serwisie

Jeszcze forum nie zginęło, kiedy my żyjemy ! :P

Witaj Dosia. Czyżby posty dręczyciela zniechęciły cię do udziału w nowszym forum ?


Głosicielku, Twoje posty, to normalnie balsam dla monitora. Nigdy mnie nie zniechęcą :D.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#143107 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-16, godz. 18:49 w Zmiany w serwisie

Forum nie upadło i raczej nie upadnie, za dużo pracy tu wiele osób wlożyło, ale warto by było, aby jb tu "posprzątała" wątki.


I odblokowała moje PM, bo nadal nie mogę korzystać z poczty.
Wyskakuje mi taki komunikat:

[#10227] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z prywatnego komunikatora.


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS.
I warto by było, żeby odblokowała Voldiego, bo ma bana do 2019r.

D.



#143091 Jezus człowiek

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-15, godz. 15:09 w Trójca

Ale on był też katolikiem co z dumą podkreśla w swoim stałym wpisie, swej stopce 'redakcyjnej':

Do 1985 r. byłem w KRzK.<====> Od 1985 - 2006 r. ŚJ.

Ma on, jak podaje na innym forum 64 lata, więc do 38 roku życia był katolikiem. Ale chyba z tego co widac mało świadomym. A wydawałoby się że powinien być bardziej światły niż wielu ŚJ. Coś powinien pamiętać ze swego dorosłego katolicyzmu. Może był wtedy 'letni'.


Włodziu, Gambitek był katolikiem, ale modlił się do obrazów, dlatego za karę został SJ ;)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS> Wybacz Gambitku, wiesz, że Cie kocham, ale nie mogłam się powstrzymać ;)



#143089 Witam kółko wzajemnej adoracji rozgniewanych na WTS exów

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-10-15, godz. 15:06 w Oceń forum

Rety, tu rzeczywiście nic się nie dzieje !


Dzieje się, ale niewidzialnie. Ja np. kopiuję prawie cały jeden wątek, i wysyłam mojej koleżance SJ na maila. Bo wiem, że na odstępcze forum nie wejdzie, ale maila ode mnie przeczyta, bo ja przecież nie jestem odstępcą :P.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#142740 szukam kontaktu

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-15, godz. 22:22 w Szukam kontaktu

Jaaasne...lepiej siedzieć w kąciku i czekać na ziemski raj wymyślony
przez WTS :)

Roboty na początek będzie full, bo ktoś musi te trupy posprzątać..heh


Nie będzie tak źle, WTS obiecało dostarczyć ciężki sprzęt ;).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#142733 ŚJ to błędni nauczyciele

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-14, godz. 18:01 w Tematyka ogólna

Piszecie o katolikach ? Bo pasuje idealnie !


Głosicielku, a mnie to pasuje do jednej organizacji, która przepowiadała Armagedon w imieniu Jehowy co kilka lat, mieszając w to Bogu ducha winne pokolenie, które widziało wydarzenia rozgrywające się w 1914r. :D

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#142732 Duchy

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-14, godz. 17:57 w Dusza nieśmiertelna

Moja córka ma kontakt z duchami. Widzi je i z nimi rozmawia. zaczęła się z nimi porozumiewać odkąd skończyła 7 lat, teraz ma 16 i nadal ma z nimi kontakt. Pierwszy raz widziałam swojego pradziadka, który nie żyje odkąd jej babcia miała 13 lat.
Szła zanieść talerze po kolacji do kuchni weszła do przedpokoju i na progu kuchni zobaczyła postać, mężczyzny z psem. zawołała babcię i gdy ona przyszła już nikogo nie było. po zaniesieniu talerzy babcia pokazała jej zdjęcie, swoje z rodziną, i zapytała się czy ten pan jest na tym zdjęciu. powiedziała że tak. Babcia jej powiedziała że to jej pradziadek ( mojej córki). wieczorem, gdy leżała z babcią w łóżku znowu zobaczyła pradziadka za swoją babcią.

Moja córka było dość zżyta ze swoją prababcia, która umarła w wieku 96 lat. Jakiś czas temu przyszła do niej, głaskała ją po głowie, powiedziała że ją kocha i że za nią tęskni.

13 lutego umarła moja ciocia. 16 lutego był pogrzeb. w dzień pogrzebu widziała ją jak żegnała sobie z moją mamą.

Pozdrawiam.

https://sites.google.com/site/news048/


Kolejny spam o dacie śmierci.
Adminie czy Ty tego nie widzisz????

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#142730 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-14, godz. 17:55 w Zmiany w serwisie

Cieszę się, że tutaj bywacie. Może stare forum będzie odskocznią od nieustających "pyskówek" (jakie brzydkie słowo) na nowym. Nie lubię gdy ludzie przerzucają się słowami jak dzieci na podwórku. Lubię rzeczową krytykę, bez ataków personalnych. Może Głosiciel-dręczyciel napisze coś ciekawego - a stać go na to. Zaś moja ukochana Nocka urozmaici wszystko stosownymi hi..hi.. cytatami :D
Już się cieszę.
Precz z cenzurą!!!


Pewno, że urozmaicę :D


Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#142720 ŚJ to błędni nauczyciele

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-14, godz. 09:36 w Tematyka ogólna

2Piotra 2:1 '1 Znaleźli się jednak fałszywi prorocy wśród ludu* tak samo, jak wśród was będą fałszywi nauczyciele, którzy wprowadzą wśród was zgubne herezje. Wyprą się oni Władcy, który ich nabył, a sprowadzą na siebie rychłą zgubę. 2 A wielu pójdzie za ich rozpustą, przez nich zaś droga prawdy będzie obrzucona bluźnierstwami; 3 dla zaspokojenia swej chciwości obłudnymi słowami was sprzedadzą ci, na których wyrok potępienia od dawna jest w mocy, a zguba ich nie śpi.' BT


"Wszakże prorok, który ośmieli się mówić w moim imieniu słowo, którego mu nie nakazałem mówić, albo który będzie przemawiał w imieniu innych bogów, taki prorok poniesie śmierć. A jeśli powiesz w swoim sercu: Po czym poznamy słowo, którego Pan nie wypowiedział? Jeżeli słowo, które wypowiedział prorok nie w imieniu Pana, nie spełni się i nie nastąpi, jest ono słowem, którego Pan nie wypowiedział, lecz w zuchwalstwie wypowiedział je prorok; więc nie bój się go". (Pwt 18:20-22)



#142719 Czy forum padło ?

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-14, godz. 09:31 w Zmiany w serwisie

Witam wszystkich pięknie!
Ja tutaj zaś będę gościć, bo tutaj jest dużo niezbędnego "pokarmu duchowego" :D

Widzę, że Gd ( Głosiciel-dręczyciel) też tutaj bryluje hi..hi..


Ja też usiłuję tu powrócić, czekam jeszcze na odblokowanie PM.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#142715 Prośba o odblokowanie

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-13, godz. 15:36 w Do administratorów...

Proszę szanownego administratora o odblokowanie mojej skrzynki PM. po próbie dostania się do skrzynki otrzymuję taki komunikat:

[#10227] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z prywatnego komunikatora.


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. Pisałam w tej sprawie maila do administratora, ale bez odzewu.

D.




#142700 Wykluczenie

Napisano przez Noc_spokojna on 2011-09-08, godz. 17:40 w Do administratorów...

Bardzo mi brak wielu użytkowników z tego forum,


Ja jestem z powrotem, byłoby jeszcze piękniej, gdyby nie pokazywał mi się taki komunikat

[#10227] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z prywatnego komunikatora.

kiedy chce otworzyć PM.

POzdrawiam cieplutko

Dosia



#137546 Przegląd najnowszych publikacji WTS

Napisano przez Noc_spokojna on 2010-09-27, godz. 19:47 w Tematyka ogólna

Też umieram z ciekawości...? ;)


Ja prześledziłam wszystkie 6 świateł....."jasna d...a"....<_< , jedno wyklucza drugie, a miało "rozjaśniać"...

Pozdrawiam cieplutko

stojąca na końcu ogonka Dosia



#137459 Formalnie Swiadek.... ale tylko formalnie

Napisano przez Noc_spokojna on 2010-09-26, godz. 20:17 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Świadkowie mimo wszystko coś reformują....


Niestety, najczęściej Biblię, która z zasady jest niereformowalna.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia