Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ISZBIN

Odnotowano 892 pozycji dodanych przez ISZBIN (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#87419 kawały inne

Napisano przez ISZBIN on 2008-04-02, godz. 14:48 w Humor

Fakt, zostań przy Hubercie :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


Moje: przystojny, ale w gruncie rzeczy frajer.

Cholera.



#58733 kawały inne

Napisano przez ISZBIN on 2007-04-02, godz. 10:17 w Humor

Wpada mąż do domu i od progu krzyczy:
- Stara wygrałem w totka!
Żona siedzi przy stole i szlocha.
- Co płaczesz kobieto?! Wygrałem milion w totka!!
- Mama umarła! - krzyczy małżonka
- Kurde, KUMULACJA!

-----

Przychodzi Małgosia do babci z pytaniem:
- Babciu skad się biorą dzieci ?
Babcia zakłopotana :
- Małgosiu, Pan Bóg ma skrzyneczkę i kluczyk. Jeżeli rodzice chcą mieć dzieci to Bóg otwiera skrzyneczkę tym kluczykiem i wychodzą dzieci.
Za jakiś czas Małgosia zadowolona dzieli się sekretem:
- Babciu będę miała dzieci!
Na to babcia oburzona :
- Małgosiu tylko Pan Bóg ma kluczyk!
- Ale Jaś ma wytrych!

------

Jasio został dyscyplinarnie wyrzucony z przedszkola.
Trafił do innego. Pyta się tam znajomego:
- Można palić?
- Da się.
- Można pić wódkę ?
- Jak się podzielisz z wychowawcą to on nawet da szkło.
- A dziewice są ?
- Czyś ty zgłupiał? Co Ty, w żłobku jesteś ?

-----

Aresztowano szeregowca milicji, który chodził po ulicy i krzyczał : "Szef bezpieki jest głupi". Otrzymał łączny wyrok 12 lat więzienia. Dwa lata za obrazę władzy i dziesięć za zdradę tajemnicy państwowej.

-----

Egzamin przed komisją na studia prawnicze:
Egzaminator: - Dlaczego zdecydował sie Pan studiować na Wydziale Prawa??
Student: - Tato, nie wygłupiaj się....

----

Klasyk:

Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje
Jasiowi swój problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem i mówi:
- Nie wiem, Małgośka, ale na mój chłopski rozum, to Ci jaja urwało!

----

W aptece stoi nieśmiały chłopak. Gdy wszyscy klienci wyszli, aptekarz pyta:
- Co, pierwsza randka?
- Gorzej - odpowiada chłopak. - Pierwsza gościna u mojej dziewczyny.
- Rozumiem - mówi aptekarz. - Masz tu prezerwatywę.
Chłopak się rozochocił:
- Panie, daj pan dwie, jej mama też podobno niezła laska.
Po gościnie dziewczyna robi chłopakowi wyrzuty:
- Gdybym ja wiedziała, że ty taki niewychowany, cały wieczór nic nie powiedziałeś i patrzyłeś na podłogę, nigdy bym ciebie nie zaprosiła.
- A gdybym ja wiedział, że twój ojciec jest aptekarzem, to bym nigdy do was nie przyszedł!
----
Facet przyszedł do sklepu myśliwskiego, kupić nowy celownik teleskopowy do
ulubionej dwururki. Sprzedawca podał mu teleskop i powiedział:
- Niech pan wypróbuje. Proszę popatrzeć na tamto wzgórze, powinien pan
zobaczyć mój dom. Facet zastosował się do zaleceń sprzedawcy i po chwili
zaczął się śmiać.
- Co w tym śmiesznego? - zapytał sprzedawca.
- Widzę nagiego mężczyznę i nagą kobietę baraszkujących w tym domu.
Sprzedawca wyrwał mu lunetę, popatrzył, po czym powiedział:
- Dam panu za darmo dwie kule, jeśli odstrzeli pan głowę mojej niewiernej
żonie i jaja jej gachowi! Klient jeszcze raz przyłożył lunetę do oka:
- Wie pan co, chyba potrafię zrobić to jedną kulą.

------
Polski raj
Rozmawia dwóch Ukraińców:
- Wiesz jak w Polsce mają odlotowo? Wstajesz rano... odlotowe śniadanie... potem sex, sex,
sex do południa... potem odlotowy obiad.... potem sex, sex,
sex do wieczora... potem odlotowa kolacja.... potem sex, sex, sex
potem idziesz spać....

- A byłeś tam ? - pyta drugi....
- Ja nie, ale siostra była...
----

PS:
Jak się nazywa mężczyzna, którego utrzymują młode kobiety?
- Alfons.
A taki, którego utrzymują starsze kobiety?
- Ojciec Rydzyk.



#52331 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2007-02-16, godz. 13:01 w Tematyka ogólna

LITERA ''S''



Gdy opisywałem tzw. ,,przekaz podprogowy'', jako jeden z przykładów podałem literę S (np. na ręce Dawida - nieziemski bieg żyły, godny jakiegoś Aliena wprost z ,,Archiwum X''.

Zobacz artykuł Pkt 3. Litera S.



Przeglądając starsze Strażnice (jeśli sie powtarzam, to przepraszam), znalazłem dośc osobliwego anioła pomagającego Świadkowi Jehowy. Anioł bojowy, widać, że chodził systematycznie na siłownie. Jednak ciekawe, że Jehowa dał mu strój, którego jedynym elementem jest ... litera S (w dolnej częsci ciała przy nodze). Wyraźna i dokładna.



Czyżby a..a...a....nioł z ''SS Commmmander''? - jak rzekłbym to jąkając, gdybym się jąkał:)



Dołączona grafika



(Skan: Strażnica nr 5 z 1980r, s. 8)



#52361 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2007-02-16, godz. 21:21 w Tematyka ogólna

A dla mnie ciekawy jest tekst pod rysunkiem. Stare światło o owcach i kozłach. :rolleyes:





Tekst jest wspaniały. I pomysleć, że tego cholernego Armagedonu nie było, gdy głosiłem takie piękne prawdy biblijne durnym babilończykom (kozłom), co w to za cholerę uwierzyć nie chcieli, a teraz musze się martwic o stan włosów na mej czaszce:((( Cóż, te piękne prawdy biblijne czas trafił i me włosy też podobny los czeka. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie;))



PS

Wersja dla ŚJ: Ta Strażnica jest na 100% marną podróbką SBków. ŚJ nigdy nie głosili takich rzeczy ani nie umieszczali takich rysunków!



#886 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2003-10-10, godz. 14:35 w Tematyka ogólna

Dla zainteresowanych szukaniem przekazu ukrytego WTSu może być pomocne klika wskazówek. Przytaczam fr 5 rozdzialu ksiązki (nie znam autrora - już zapomnialem) Satanizm w Brooklynie (tlumaczenie ''Michaska''):



Litera A

''Litera „A” również ma swoje znaczenie wśród symboli satanistycznych. Odwrócona do góry nogami „A” pochodzi od liter w znanym piktogramie satanistycznej głowy kozła oznacza diabła lub antychrysta. Ten piktogram jak widać jest używany często nie tylko przez osoby zajmujące się praktykami magicznymi, lecz także, o dziwo, przez Towarzystwo Strażnica.
W książce „Będziesz mógł żyć wiecznie w raju na ziemi” spotykamy dowód demonicznych oddziaływań. Na str. 21 np. widzimy złodzieja, który w czasie ucieczki gubi różne amulety (ilustracja nr 23). Wśród nich widzimy również satanistyczny trójkąt z błyszczącym półksiężycem, który wskazuje na amulet składający się z odwróconego „A”.
Aby zrozumieć znaczenie pozycji symbolicznych na tym rysunku trzeba zauważyć, że zwrócony do gwiazdy sierp księżyca ma w okultyzmie szczególne znaczenie: sierp należy do bogini Diany natomiast gwiazda symbolizuje szatana (ilustracja 24). Zaskakujące staje się, w jaki sposób Towarzystwo Strażnica aranżuje pozycję amuletu, jeśli pomyśli się, iż odwrócona litera „A” oznacza w okultyzmie diabła.

Tzw. strzała

Czasopismo „Przebudźcie się” z 22 października 1989r. przynosi na str. 7 artykuł o masakrze w Matamoros w Meksyku. Świat został poruszony odkryciem śmiertelnych szczątków ponad tuzina ludzi, którzy zostali zamordowani w ramach rytuału ofiarnego odprawianego na obrzeżach miasta Matamoros. Piszący artykuł napomknął, powołując się na Times’a, że mordercy żeby dobrze zjednoczyć się z diabłem ugotowali serca i mózgi ofiar i wymieszali je z kośćmi rąk i nóg wraz z głową jakiegoś zwierzęcia. Według Towarzystwa Strażnica czciciele szatana sądzą, że ukoją go poprzez ofiary z ludzi.
Jednak czasopismo „Przebudźcie się” przemilcza obserwację kapitana policji, który stwierdził, że mordercy, wszyscy członkowie satanistycznej sekty pokazali na plecach znak w formie strzały, która jak mówili dała im zezwolenie na zabijanie. Z naciskiem podkreślono, że strzała na całym świecie jest używana w czarnej magii, jako jeden z symboli magicznych. Ten symbol oznacza ogon szatana, który jest tradycyjnie przedstawiany jako ostro zakończona strzała.
Jeszcze sam fakt jest, że symbol strzały pojawia się w wielu miejscach na ilustracjach Towarzystwa Strażnica nie jest tak osobliwie niepokojący. Natomiast musi rzeczywiście skłaniać do zastanowienia fakt, że rysownicy sekty ten symbol bardzo często umieszczają na plecach osób, postaci biblijnych lub wykształconych na ich publikacjach świadków Jehowy, dokładnie jak mordercy z Matamoros

Litera E

Jak można zobaczyć same publikacje Towarzystwa Strażnica ostrzegają przed symboliką tej litery. Informują, że wyżej wymieniona litera jest używana w praktykach spirytystycznych (ilustracja 28). Dlatego też tym bardziej musi dziwić fakt, że ta litera ukazuje się tak często w ilustracjach organizacji świadków Jehowy w sposób ukryty, zakamuflowany.

klucz z literą E

Na stronie 59 książki „Wspaniały finał objawienia bliski” (1988) widzimy rzymski klucz z literą E, która jest zaopatrzona w trzy sztyfciki, to znaczy w przenikający numer trzy, zatem w tym przypadku zastosowano tzw. „super – satanistyczny klucz magiczny”.

W tej samej książce na stronie 288 ukazuje się na ilustracji anioła, który miota w otchłań szatanem (ilustracja 41). W swoim ręku anioł trzyma również klucz satanistyczny.

Na stronie 287 znajdujemy objaśnienie, że tym aniołem jest Jezus Chrystus, co stanowi stwierdzenie, które zupełnie nie zgadza się z nauką biblijną.
Świadkowie Jehowy powinni jednak postawić sobie pytanie: dlaczego Towarzystwo Strażnica umieszcza w ręku Jezusa właśnie ten owiany złą sławą klucz satanistyczny?


Na zachodnich stronach jest znacznie więcej przykładów rysunków. Otrzymalem pocztą kilka adresów, oto jakie 'zapamiętałem':

http://members.tripo.../subliminal.htm
http://www.bigwig.ne...ares/occult.htm

Szczegolnie polecam poniższy link, do niektorych rysunkow, powyższy wstęp może mieć spore znaczenie, gdyż tam znajdziecie przykłady:
http://www.davidicke.../sjw091900.html

-Intro--#A--#B--#C--#D--#E--#F--#G--#H--#I--#J--#K--#L--#M--#N--#O--#P--#Q--#R--#S--#T--#U--#V- (tyle jest podstron)



#32227 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2006-08-14, godz. 21:35 w Tematyka ogólna

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale jeden z uczestnikow forum (uczestnik Nr. 3) chec nam cos przekazac swoim sublimalnym przekazem swojego avatarka. Ciekaw jestem, co on moze oznaczac. :huh: :P


Dociekaj, dociekaj. Może to: Zamówiłem u jednego malarza swoją grafikę. Przesłał mi to. Grafik okazał się znerwowanym bratem i tak mnie wymalował:P
Albo to, że skoro większośc daje swe foty, to ja tak ,,pod prąd'':PPP
Albo rzeczywiście tak wygladam!
Pozdra.



#52876 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2007-02-21, godz. 13:33 w Tematyka ogólna

Nie 53 tylko A53 lub 453. Możliwe wytłumaczenie: nr kubła.

453 - ilość egzemplarzy Strażnicy, które wylądowały w tymże kuble?



#901 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2003-10-13, godz. 17:35 w Tematyka ogólna

Po przeczytaniu tekstu zdziwiłem się, że Iszbin wstawił do niego takie słabe przykłady, natomiast nie wykorzystał np. podsuwanej mu przeze mnie ewidentnej twarzy z brodą w dymie ze strony 91 książki „Będziesz mógł żyć wiecznie w raju na ziemi”. Przykład ten jest tak ewidentny (tak jak ten z twarzą Sokratesa), że aż prosi się o prezentację na www. Mianowicie, kiedy otworzymy książkę „Będziesz......” na str. 91, i obrócimy ją o 180 stopni (tak aby tekst ze strony 91 „biegł w dół”, zaś tekst ze str. 90 „w górę”), i kiedy wpatrzymy się w dym z jakiego „wychodzi” Samuel, to tuż nad zdaniem z wspomnianego „Będziesz......”, na str. 91 (które w tym wypadku biegnie w dół), zaczynającym się od słów: „ponieważ Jehowa nie chciał........”, zobaczymy wyraźnie głowę (widok z profilu, nie z przodu); nie może tu być przypadku, widać ewidentnie wpasowany rysunek głowy (rysunek wyraźny prawie jak zdjęcie), w którym można wyróżnić nawet takie detale jak nos, oczodoły, odpowiednio zacieniowane policzki, bujną czuprynę, a nawet widać bardzo wyraźnie usta i wąsy nad nimi. Twarz ta jest tak ewidentna, że nawet zachowuje odpowiednie „naturalne”ocieniowanie.


Jak widzisz jest to kwestią ocen, co jest ewidentne, a co nie. Dla mnie ewidentnym jest np. wrysowana morda w dłoni Jezusa. Tym niemniej artykuł był raczej informacyjny, a nie udowadnial czegokolwiek. Ważne, że zwróciliśmy uwagę, iż o tym się pisze i tyle. PS wspomnianą twarz prezentuje poniżej (chyba JL chodziło o obrócenie ksiązki o 90, a nie 180 stopni.

A co do tej kuli ziemskiej. Po prostu te zdjęcie jest bardzo modne w kregach satanistycznych, jako jawny ZNAK OD SZATANA. Dziwne, że WTS wiedząc o tym, wkleja je ''sztuka za sztuką''. W uzupełnieniu, oprócz pozycji, które wymieniam na www, znaklazłem też te zdjęcie w Proroctwie Izajasza cz 1 s. 412.

Dołączona grafika



#910 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez ISZBIN on 2003-10-15, godz. 11:26 w Tematyka ogólna

Także na pl.soc.religia rozgorzala dyskusja. Jeden ze ŚJ (SUB) podal link do... demonów na obrazach matejki. Myślę, że warto się tym zapoznać, bo jest to zawsze jakiś tam głos w sprawie (rzecz jasna demonów:)) :


http://www.cieniematejki.webpark.pl/

Pozdrawiam.



#54876 To juz chyba przegiecie...

Napisano przez ISZBIN on 2007-03-07, godz. 11:01 w Seksualność

Właśnie potwierdziłeś wątek główny mojej wypowiedzi, że przestaniesz być durnym gdy zapoznasz się z książką Szczęście Rodzinne.





O kolejny Hit Roku.

Ciekawe, kiedy WTS wyda ksiązkę o gotowaniu (tylko wtedy będzie można być nie-durnym kucharzem).



Lenin zdetronizowany ... wszystkowiedzący-najlepiejwiedzący-bóg-WTS. A reszta to durnie.



#100775 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez ISZBIN on 2008-09-08, godz. 18:19 w Nowości z kraju i zagranicy

Nawet milo bylam zaskoczona, myslalam ze bedzie mocno przesadzony.

Zaciekawila mnie sprawa telewizora. Rodzina swiadkow w filmie nie miala TV, dzieci byly zaskoczone widzac aparat telewizyjny w innym mieszkaniu ;)




Moje guru nie miało TV bo uważało, że to szatanska sztuczka aby zabrać czas, który można poswiecic służbie  Jehowie. Ale to było bardzo, bardzo dawno, dawno temu w rachubie czasu Świadków Jehowy, bo około 15 wstecz. 



#104308 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez ISZBIN on 2008-10-25, godz. 23:04 w Nowości z kraju i zagranicy

Ciekaw jestem czy powstanie kiedyś film o odstępcach.
Jakie życie prowadzą po odejściu/odłączeniu/wykluczeniu, jak sobie radzą w życiu osobistym, jak je teraz prowadzą...
Czy szukają Boga w innych wyznaniach, albo go wcale nie szukają, może jakieś rozterki mają jak żyć, to też mogłoby być ciekawie sfilmowane.
Reżyser czerpał by garściami z takich for ja te, wplatał by takiego exa w politykę, lub wysłał go do pracy w Anglii.
Pokazałby jak np. niektórzy zostają dzielnymi patriotami w Iraku, pracują w ekstremalnych zawodach, robią różne dziwne rzeczy, bo juz im wszystko wolno..
Widzę tu sporo materiału na ciekawy scenariusz.




Dick, Ty daj kase na to, ja bede rezzyserem, zrobimy kasiorski film.



#86328 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez ISZBIN on 2008-03-21, godz. 12:44 w Nowości z kraju i zagranicy

W najnowszej ,,Polityce'' s. 48-51 (12/2008) w serii Nowe Fortuny artykuł o Tadeuszu Chmielu i jego firmie pod znamiennym tytułem: ,,Świadek incognito.''



#86337 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez ISZBIN on 2008-03-21, godz. 15:08 w Nowości z kraju i zagranicy

A słyszałem, że Tadzio Ch. nieco awansował w rankingu :) Pięknie, od razu widać, komu Jehowa błogosławi. A my, odstępcy, musimy użerać się z ZUS i US :( ;(
Czytał ktoś ten tekst? Warto dać 3 zł za elektroniczną wersję numeru?


Czytałem, jak każda Politykę:

- nie wiem czy awansował, zajmuje 7 miejsce;
- opisany jest sposób wymyślenia biznesu: kant z nazwą, aby wydawała się zachodnia + jak najtańsze meble, bo skoro się ich nie używa, a raczej na pokaz, to mogą takie być;
- ukrywanie się Tadka Chmiela ale i jego potajemne wypady (podobno Marek Konrad uczył go smakowac win marek lepszych);
- problem z wejściem na giełde a obsesja Tadeusza z ukrywaniem wszystkiego (inwestorzy nie lubią zagadek);
- do tego komentarze posła PO Palikota, który też nigdy Tadeusza Ch. nie widział.

Chyba najważniejsze zawarłem.



#22501 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez ISZBIN on 2006-03-29, godz. 13:23 w Nowości z kraju i zagranicy

Czy ktoś byłby łaskaw to przetłumaczyć? Bo zrozumiałem tylko część...

Krytykowanie Brata Tadeusza jest "czynieniem się równym Bogu"?
Tadeusz jest Bogiem czy jak? Co dokładnie znaczy ta pisana cyrylicą wypowiedź?

''Dlaczego jesteście sędziami Tadeusza? Czynicie siebie równymi Bogu, lub nawet wyżej!''

Rosyjski w Przekładzie Wolnego Świata:P



#86386 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez ISZBIN on 2008-03-22, godz. 14:29 w Nowości z kraju i zagranicy

Mam nadzieję, że to nie jest ponad twoje siły, żeby mi grzecznie odpowiedzieć na grzecznie zadane pytanie.


Odpowiadam grzecznie, że tylko zacytowałem tezy artykułu zamieszczonego w Polityce i nie jestem STRONĄ do dysputy na ich temat ani twe ,,kontrargumenty'' nie interesują mnie. Autorką artykułu jest Joanna Solska, napisz do niej maila, na pewno ją niesamowicie zaciekawi fakt, że twoja siostra, kuzynka a nawet szef używają mebli BRW. Stąd moje dociekliwe pytanie: o co ci biega?



#22483 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez ISZBIN on 2006-03-29, godz. 11:20 w Nowości z kraju i zagranicy

Зачем вы становитесь судьями Tadeusza?
Вы делаете себя равными Богу, или даже выше!

Ło jej, ale ten Brat Tadeusz to dopiero musi być Wielkim ''Bogiem'', skoro sława Jego sięga aż po Chiny, skąd odsiecz ruszyła:))



#86370 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez ISZBIN on 2008-03-22, godz. 08:16 w Nowości z kraju i zagranicy

Używa się, używa. Moja siostra używa, moja koleżanka używa i mój szef używa.
W jakim sensie "ukrywanie się"?


O co ci biega?



#35725 rysunki czyli jak widzą świadków Jehowy

Napisano przez ISZBIN on 2006-09-20, godz. 18:04 w Humor

Rysunkeczki pierwsza klasa, mozna sie pośmiać:))



#46546 rysunki czyli jak widzą świadków Jehowy

Napisano przez ISZBIN on 2006-12-21, godz. 22:54 w Humor

Tradycyjna przedświąteczna demonstracja przed siedzibą naszego Forum: link

(szablon: netdisaster.com)





Dobra ta stronka.

A oto co czeka to Forum i jego uzytkowników niebawem, już jutro czyli wczoraj.



:ph34r: :ph34r: :P :P



A tu, Ci co najbardziej ''lubią'' to Forum mogą okazać swa radość.



#52927 rysunki czyli jak widzą świadków Jehowy

Napisano przez ISZBIN on 2007-02-21, godz. 21:42 w Humor

Dołączona grafika



#100156 Media o Kongresach

Napisano przez ISZBIN on 2008-08-30, godz. 14:31 w Nowości z kraju i zagranicy

Poniżej odnośniki do zdjęć z leśnego kongresu w Rosji:

link1, link2, link3, link4, link5, link6

linki zaktualizowane




Wow, Woodstock:)



#81940 Media o Kongresach

Napisano przez ISZBIN on 2007-12-29, godz. 14:31 w Nowości z kraju i zagranicy

Chętnie bym się dowiedział jak z takim ilorazem inteligencji mozna dostac się do gazety....


Najwyraźniej z moim, bo mnie tam wysyłają:) Niejaki ,,Ojciec @ dyrektor'': rozumiem takie g... w Faktach i Mitach ale na SG (stronie głownej - iszbin) ? Komuś chyba zaszkodził alkohol w święta. - źródło

Co chesz wiedzieć?:P



#31684 Media o Kongresach

Napisano przez ISZBIN on 2006-08-08, godz. 22:43 w Nowości z kraju i zagranicy

' date='2006-08-08 22:37' post='31680']
Odnośnie widzenia na zgromadzeniach ŚJ chrzczonych osób "kilkuletnich". Reporterowi się poluzowały cugle fantazji, albo zapomniał czapkę na łysinę nałożyć i miał zwidy z gorąca.

Owszem, zdarzają się w Polsce ekstremalne przypadki chrztu osób w wieku np. 12 lat. Ja z takim przypadkiem spotkałem się raz, w ciągu dwudziestu paru lat bycia ŚJ. Jednak gwoli ścisłości przypominam, że "kilka" wg Słownika Języka Polskiego to "liczebnik nieokreślony oznaczający w sposób przybliżony liczbę od trzech do dziewięciu", więc bazując na moim osobistym doświadczeniu i rachunku prawdopodobieństwa stawiam dolary przeciw orzechom, że to kolejna niedoróbka dziennikarzyny skrywającego się pod skrótem "daw", który napisał o tym co widział i o tym co mu się wydawało, że widział.


Kongres 2001 Legnica:
Dołączona grafika

Komentarz:
''Spytano o przyczynę chrzczenia tak młodych ludzi; można by rzec nawet: dzieci wśród dzieci.

Jeden z porządkowych [rodzony brat rzecznika prasowego] przyrównał intelekt tych dzieci, do intelektu dzieci, wirtuozów muzycznych. Nie będziemy komentować takiego a nie innego przyrównania, aczkolwiek dziwi fakt, że tak wielu wirtuozów rodzi się właśnie w rodzinach świadków Jehowy.''

Źródło



#32079 Media o Kongresach

Napisano przez ISZBIN on 2006-08-13, godz. 00:56 w Nowości z kraju i zagranicy

144 000... ;)

No masz pecha... bo podobno zwolniło sie jedno miejsce z tych 144 000....
Ja też nie byłem na KOngresie, ale mi nigdzie nie spieszno:)