Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień Odstępcy


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#61 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-30, godz. 13:19

Ja nie mam nic przeciwko imprezce Z OKAZJI dni odstępcy, ale udział w niej to już nie kwestia chciejstwa, lecz możliwości. I jak znam życie, prawdopodobnie nigdy nie będzie tak, że WSZYSTKIE osoby z tego forum spotkają się razem w tym samym miejscu :( . Tym bardziej jeśli będzie nim odległy, choć piękny Karpacz...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#62 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-30, godz. 18:58

to ja mam słowa pocieszenia dla Ciebie braciszQ palaczu..... organizowałam ju kilka zlotów i jesli zdobęde troche sił to postaram sie zorganizowac akis zlocik w okolicach centralnej Polski żebysmy mogli zebrac sie jak największa ekipą :) to jeszcze troche potrwa bo pod...adłam na zdrowiu ale jak tylko odzyskam siły to sie tym zajme :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#63 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-08-31, godz. 07:10

Ja nie mam nic przeciwko imprezce Z OKAZJI dni odstępcy, ale udział w niej to już nie kwestia chciejstwa, lecz możliwości. I jak znam życie, prawdopodobnie nigdy nie będzie tak, że WSZYSTKIE osoby z tego forum spotkają się razem w tym samym miejscu :( . Tym bardziej jeśli będzie nim odległy, choć piękny Karpacz...


Masz racje. Na pewno nie kazdemu uda sie dotrzec. Ale tym razem Karpacz, potem moze cantralna. Chcialabym tylko wiedziec czy rzeczywiscie myslicie o ¨zlocie¨ powaznie, bo czas leci... ;)

#64 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-31, godz. 07:32

Hehe zaraz wyjdą objazdowe zloty odstępców i ich kompanów :)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#65 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-08-31, godz. 08:55

Hehe zaraz wyjdą objazdowe zloty odstępców i ich kompanów :)


Obwodowe, okręgowe, albo chociaż specjalne ;)
[db]

#66 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-31, godz. 10:12

centrala w Toruniu! ja mogę być prezesem (nie jestem ex śJ)
pozdrawiam Andrzej

#67 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-31, godz. 11:38

o kutfa, byle nie w Toruniu! :huh:
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#68 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-31, godz. 15:22

Proponuję stolicę "Pyrlandii", bo to tylko 3h ze Szczecina, o ile na zlot bedą mieli wstęp ci, co nigdy nie mieli okazji być odstępcami od "jedynej słusznej i przenajświętszej" :D :D :D
Czesiek

#69 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-31, godz. 19:22

Kombinujcie, kombinujcie... Mi w zasadzie jest wszystko jedno... byle bliżej północy :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#70 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-08-31, godz. 19:49

Kombinujcie, kombinujcie... Mi w zasadzie jest wszystko jedno... byle bliżej północy :)



to w takim razie ja proponuje Krakow :)

ps.gwiazdka, prosze o wsparcie... :)

pzdr
asia

#71 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-31, godz. 19:56

to ja Cię wespre, organizowałam już kilka zlotów w Krk i chętnie zorganizuje nastepny :) mam juz baze noclegową w hotelach Orange, także ludzie, głosujcie, decydujcie sie itd.

ps: nie wiem czy bratu Palaczowi robi różniże Karpacz a Kraków ;) biorac pod uwage, że jedzie z dalekiej północy :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#72 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-31, godz. 20:11

Niezbyt to dla mnie wielka różnica, choć dojazd do Krakowa zdecydowanie lepszy... I tak pewnie nie dam rady przyjechać... :(
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#73 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-31, godz. 20:18

sie postarasz - sie przyjedziesz :P
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#74 gwiazdka

gwiazdka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 111 Postów
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2006-09-01, godz. 05:52

to w takim razie ja proponuje Krakow :)

ps.gwiazdka, prosze o wsparcie... :)

pzdr
asia


Mówisz i masz :P . Popieram :D

#75 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-01, godz. 14:08

A moze niekoniecznie jakies miasto? Puszcza (jakas)? Mazury? Gdzies moze na lonie matki ziemi? ;) Mozna poorientowac sie w jakis gospodarstwach agroturystycznych. Co o tym myslicie?

Moznaby kupic swiniaka, kaszanki zrobic, flakow (jak kto lubi), zrobic wielkie ognisko z owym swiniakiem w roli glownej, dokupic alkocholu i postarac sie to zorganizowac jak najmniejszym nakladem pieniazkow.

Tylko, Kochani, moze troche wiecej zdecydowania? Bo rok nam sie po malutku konczy. ;) A mysle, ze fajnieby bylo jeszcze przed koncem cos zorganizowac. :)

Użytkownik ABC... edytował ten post 2006-09-01, godz. 14:12


#76 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2006-09-01, godz. 17:18

Jasne, nie zwlekajmy, wybierzmy najlepszy termin we wrześniu, bo później już zimno. Niech ktos strzeli jakąś date albo rzuci kostką. Marysia
Ma

#77 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-09-01, godz. 22:23

rzuciłam kostą i jak w pysk strzelił wychodzi 11 listopada :P
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#78 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-04, godz. 06:53

No to moze niech bedzie ten 11.11. W sumie fajna data (tuz po moich urodzinach ;) ).

#79 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-04, godz. 10:57

No to moze niech bedzie ten 11.11. W sumie fajna data (tuz po moich urodzinach ;) ).

wcale nie po twoich, ale dwa dni po moich
Czesiek

#80 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-09-04, godz. 12:52

O widzę, że temat nie umarł. No to kolejuna propozycja:

Jak być odstępca to konkretnie. Skoro Żydzi liczyli czas od zachodu słonca do zachodu, to porzadni odstępcy powinni go liczyc od wschodu słonca (mniej wiecej) do wschodu.

Zatem proponuje: 6 czerwiec od 6 rano do 7 czerwca do 6 rano.

Ot i mamy: 06.06. g. 06.00 - czyli 666, brrr;PPP :ph34r:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych